New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 87 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 1 rejtett és 68 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roy McMillan
tollából
Ma 14:09-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 13:59-kor
Aston Miles
tollából
Ma 13:52-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 13:52-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 13:42-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:25-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 13:10-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 12:50-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 12:40-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Leo - elkelt
TémanyitásLeo - elkelt
Leo - elkelt EmptyKedd Aug. 23 2022, 17:17

elkelt!

Leo - elkelt 2284509961
Leo ...
ELKELT

Play by
Chris Wood, de ha van más ötleted, szívesen meghallgatom  Leo - elkelt 1471401822
Születési hely
Amit gondolsz
Kor
30-35 között
Lakhely
amit gondolsz
Szexuális beállítottság
heteró, de felőlem lehet biszexuális is
Családi állapot
elvileg szingli
Csoport
törvényszegők (?)
Történetünk
Azt hiszem, hogy te vagy az az ember, aki nélkül el sem tudnám képzelni az életemet. Ha látnád magad az én szememmel, szerintem elnevetnéd magad örömödben. Bár szerintem sejted, hogy mennyire ragaszkodom hozzád. De mégis hogyan alakult ki ez a kötelék? Nos, soroljam....?

1. Az apám jobb keze voltál, amíg még élt és amíg a bűnszervezet működött. Próbáltál úgy viselkedni, mint egy kisember, de valójában te voltál az egésznek az agya. Vegyészmérnőkként végeztél, ezt pedig főképp a drogok kifejlesztésében és lőszergyártásoknál vetted hasznul. Gyakorlatilag ez volt a munkád, amiért apám busásan megfizetett.
2. Valójában nagyon is foglalkoztál velem már fiatalabb koromban is. Nagyon sokszor megvédtél és kiálltál mellettem, pedig meg sem érdemeltem. A magam feje után mentem, de te mindig kitartottál mellettem. Volt, amikor drogot akartam tőled, de te nemes egyszerűséggel megtagadtad tőlem azzal a címszóval, hogy nem gyerekeknek való. Nos, lehet igazad volt.
3. Üzleti utakra is elvittél magaddal, de talán nem is kellett érte annyira könyörögnöm. Ne is tagadd, de élvezted mindig a közelségem. Felvidítottalak. Pedig nagyon nehéz volt téged megpuhítani.
3. A családom nem igazán foglalkozott velem, de te mindig helyes úton irányítottál. És annyira hiányzol...

Azonban nem minden volt ilyen tökéletes.


Te vagy Sedrick öccse. Azé az embernek, aki később meggyilkolta a családomat, majdnem velük együtt téged is. Téged azért kímélt meg, mert az öccse vagy. De van egy sejtésem, hogy még így sem vagy biztonságban.
Te örökölted meg a család és a maffia egész vagyonát, mivel minden örökös meghalt, így apám rád hagyott mindent.
A családom temetését te intézted, de engem eltűntnek, később halottnak nyilvánítottak. Hiába próbáltál keresni, a bátyád gondoskodott arról, hogy te ne találj meg.
Bár megnyugodhatsz, lassan egy éve, hogy elszöktem a bátyádtól. Jelenleg az a célom, hogy végre téged megtaláljalak és elmeséljek mindent. Azt akarom, hogy begyógyítsd a sebeimet...

Szeretnél még többet tudni magadról, esetleg új ötletekkel bővíteni?

Azt hiszem, hogy nagyon jól el lennénk.
Megjegyezném, hogy ez valahol egy szerelmi szál lenne. A játék majd adja magát, de szerintem elkerülhetetlen, hogy a barátságnál több alakuljon ki. Garanciát vállalok, hogy nem foglak unatkozni hagyni! Nagyon várlak!  Leo - elkelt 2122324058


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Leo - elkelt
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sean St. Vincent - elkelt
» Enid Meldon -elkelt -
» Munkatársam x Elizabeth Olsen x Elkelt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: