New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 94 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 81 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Qadir Abbar
tollából
Ma 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Ma 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Ma 22:10-kor
Travis Avery
tollából
Ma 21:58-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 21:52-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 21:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Sean St. Vincent - elkelt
TémanyitásSean St. Vincent - elkelt
Sean St. Vincent - elkelt EmptySzomb. Jan. 26 2019, 14:33
Sean St. Vincent


Play by:
Michael Trevino / de alkudható
Születési hely:
San Francisco
Kor:
32
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
kapcsolatban?
Csoport:
Média
Történetünk:

Te vagy a másik felem, a legjobb barátom és az öcsém. Nincs olyan nő ügy, vagy bármi, ami szétszakíthatná kettőnket. Kitartunk egymás mellett, bármi történjék is. Amikor csecsemő voltál, apánk miatt sokat szenvedtem, bántani akart téged, de inkább magamra vontam a figyelmet, hogy engem üssön, ne téged. Talán az ütései miatt is kezdtem megsíketülni, nem tudom. Nagyon rég nem voltam orvosnál, és sosem mondtuk el senkinek, hogy milyen helyről jöttünk. Tizenkét évesen, mert mindkettőnknek hamar kellett felnőnie, döntöttél úgy, hogy elmegyünk otthonról, én akkor már teljesen siket voltam. Még hangokat hallottam, valamelyest, de egyre ritkábban. Anyánk nekünk adta a dugi pénzét, és útra keltünk. Motelekben és szállókon laktunk, ha nem lett volna Tom, aki egy idős volt velem, amikor belefutottunk, talán azóta is csak tengődnénk. Tom elbújtatott a szülei garázsában mindkettőnket, persze sokáig úgyse tudott titkolni minket. Pár évig velük éltünk, mert ha Tom akart valamit, elérte. Az ő ötlete volt a banda, garázs zenekarból egyre komolyabb irány felé haladtunk. Te vagy az énekes, én írom a dalokat, hiszen te tudod, te bíztattál mindig is, hogy legyek bátor. Ha nagyon nagy a csend körülöttem, gyöngyszemeket tudok alkotni.  Pár éve a banda befutott, te se szálltál el, én se, Tom se, mi vagyunk a három muskétás.
Régóta kutatsz a legmodernebb gyógyászati irányzatok után, szeretnéd ,ha újra hallanék, ha hallanám, ahogy énekelsz. Van egy dal, amit elég régóta dédelgetsz, és szeretnéd ha hallanám. Talán ez volt az első közös dalunk, a padlás tetején ücsörögve, miközben felmenekültünk oda apánk elől. Te tökéletesítgetted, és vársz, türelemmel. Megfogadtad, hogy ha minden kötél szakad is, de segítesz rajtam, hogy újra halljak. Úgy érzed tartozol nekem ennyivel, de öcsém! Elég, hogy itt vagy velem, és a turnék után találkozunk, és ha baj van, egyébként is azonnal jössz.
A barátnőd, jól van, magához képest. Szeretnék szólni neked róla, hogy egyre többször viszik kórházba az autoimmun betegsége miatt, de nem engedi. Pedig jogod van tudni. Kettőtök közt őrlődök.

// Hogy mit szeretnék? Egy jó testvéri kapcsolatot, szeretném ha titokban meglepnél egy fülműtét lehetőségével, új eljárások stb stb... manapság úgy is divat,hogy labor körülmények közt növesztenek különböző cuccokat. Esetleg, támogatsz egy ilyen orvos csoportot titokban. Mivel, szegényebb körülményekből származunk, sosem jártunk jó orvosoknál. A legutolsó diagnózisomat is, tizenöt éves koromban kaptam. Az pedig... jó rég volt. Bármikor elmegyek orvoshoz, de nem fülészhez. Oda senki se tud elrángatni. Ez egy külön meccs lenne kettőnk között.
Nagyjából ennyi amihez ragaszkodom, a kettőnk közti szoros kapocs, és az, hogy meglepnél az újra hallás lehetőségével. Az et-mben van egy barátnőd, de ahhoz se ragaszkodom, ha szeretnéd meghirdetheted, vagy njk lesz. ( számomra nem olyan releváns, szegény egyébként is halálos beteg).
Apánk alkoholista állat volt, aki vert minket ahol tudott, sokáig fogtam fel előled az ütéseket, mégis te döntöttél úgy, hogy el kell mennünk kettőnknek otthonról, lesz ami lesz. Okos vagy, hamar felnőttél, tudod használni az eszed te is.
Nem tudom, hogy mit írjak még ,remélem felkeltettem az érdeklődésed, és leszel az öcsém, a Lunar Eclipse Banda énekese. Várlak//
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Sean St. Vincent - elkelt
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Leo - elkelt
» Enid Meldon -elkelt -
» Munkatársam x Elizabeth Olsen x Elkelt
» I am here again - Seb and Sean
» Sean Devlin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: