New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 73 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 62 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Shelley Lane
tollából
Ma 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Ma 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 19:26-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:06-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 19:00-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 18:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Mirabella
TémanyitásMirabella
Mirabella EmptyHétf. Márc. 28 2022, 14:37
Mirabella

Play by:
Jenny Boyd
Születési hely:
New York
Kor:
19
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Bonyolult?
Csoport:
Diák
Történetünk:

Habár ez már a huszonegyedik század, de még mindig vannak elrendezett házasságok. Vajon Te lennél az a nő, akit a szüleim a feleségemnek akarnak?
Az idegeimre mész. Mindig a tiéd kell, hogy legyen az utolsó szó. Mindketten álarcot viselünk, de mégis Te az én álarcom mögé látsz, ahogyan ez fordítva is igaz. Látjuk egymás valódi énjét. Veled önmagam lehetek, mégis bekapcsol a fejemben a vészjelző, ha kettesben maradunk. Miért van ez? Mit teszel velem?
Az elképzelésem szerint eléggé ellenségesek egymással persze csak akkor, ha senki se lássa és hallja őket, ennek oka lehet az is, hogy a szüleik nagy nyomást gyakorolnak rájuk. Azon mesterkednek, hogy Mira legyen az a nő, akit Gideon végül feleségül vesz.  Na és mi lesz a továbbiakban? Meddig lesznek képesek ellenállni a szinte már tapintható vonzalomnak közöttük? Vonzódnak egymáshoz, de mintha a vég kezdetét jelentené számunkra, ha engednének vágyaiknak. Ez még nem szerelem, de mi van akkor, ha olyan jól sikerül egymásba gabalyodniuk, hogy végül bekövetkezik az, amitől mindketten tartottak?
Természetesen nyitott vagyok mindenre, de azért szeretném ezt a titkolt vonzalmat és persze azt is, hogy végül tényleg egymásra találjanak. Rengeteg ötletem van a játéktérre és azt megígérhetem, hogy mellettem nem fogsz unatkozni.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Mirabella
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mirabella Hollis
» Mirabella Jimenes
» Mirabella Jimenes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: