New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Josephine F. Moreau
tollából
Ma 00:07-kor
Josephine F. Moreau
tollából
Ma 00:03-kor
Alastair Carver
tollából
Tegnap 22:27-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:15-kor
Marco Reilly
tollából
Tegnap 20:59-kor
Leilani Murdoch
tollából
Tegnap 19:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Tegnap 19:50-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 19:29-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Tegnap 18:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Above the clouds - Samantha & Angelo
TémanyitásAbove the clouds - Samantha & Angelo
Above the clouds - Samantha & Angelo EmptyVas. Feb. 27 2022, 20:05


Samantha & Angelo
"A kind gesture can reach a wound
That only compassion can heal."

”Miért nem pihensz egy kicsit?” Kérdezik sokan. ”Így ki fogsz készülni.” Mondják sokan. Azonban mikor a feszültséget harapni lehet körülöttem, én egyszerűen képtelen vagyok arra, hogy leüljek a kanapéra, s egy pohár bor társaságában nézzek ki a fejemből, s azon agyaljak, hogy milyen szar életet osztott nekem a sors. Sosem voltam önsajnáltató típus, egyszerűen nem ment az, hogy bárkinek is elpanaszoljam a bennem keringő mocskot, hogy bárki vállán elsírjam a bajaimat. Mit csináltam, mióta konkrét traumaként éltem meg, hogy a nagybátyám kést küldött a hasamba gyerekként? Ütöttem. Másban egyszerűen nem találtam megnyugvást, csak abban, hogy az ökleimmel véresre verjem a falat. Eleinte. Aztán már másokat ütöttem. Eleinte hivatalosan, aztán már annyira forrt a vérem, hogy képes voltam másnak is nekimenni bármikor. Imádtam, amikor üthetek, s imádtam, amikor ütnek. Valahogy... Így éreztem magam élőnek?
Ez a mai este sincs másképp. Az évek csak peregnek egymás után, de a bennem gyülekező düh a mai napig csillapíthatatlan, s képtelen eloszlani a testemben és a lelkemben. Ezt most egy szerencsétlen bokszzsák szenvedni meg, amit lassan már egy egész órája megállás nélkül püfölök. Odaképzelem mások arcát, vagy csak egyszerűen átélem az érzést, ahogy az izmaim megremegnek, s lassan felmondják a kezeim a szolgálatot. Mert hogy lassan tényleg itt tartok, de az agyam képtelen megálljt parancsolni nekem.
- Hé, seggfej, jössz egy körre? - hallom meg mögülem valahonnan a kérdést, melyre most tudom, hogy inkább nem kellene igennel felelnem, mert az erőm fogytán van, mégis úgy perdülök meg a tengelyem körül, mint aki háborúba kész indulni.
- Toljuk, nigger. - nagyképű vigyorom lemoshatatlan, persze ezt a jelzőt nem használnám Tylerre, ha nem haverkodtam volna vele össze szinte a legelső napon, mikor ideköltöztem pár hete. Úgyhogy a niggerezés nálam nagyon is megengedett, épp úgy, ahogy nála az “olasz köcsög” jelző.
Nos, ez az olasz köcsög ott rontotta el, hogy túlságosan büszke ahhoz, hogy egy meccset elutasítson. Eleinte még nagyon jól bírom, jó pár ütést kap be Tyler is és én is, azonban a reakcióidőm eddigre mesésen lecsökken, a gondolataim pedig valahol nagyon messze járnak az esti Róma mélyén, a városi fényekben, a hangulatban, az emberekben... Ezért is történhet az, hogy ez a nigger olyan állast visz be, hogy egyből megérzem, hogy az állam csodásan szakad fel.  
- Na jó, elég lesz, hagyjátok abba, fiúk. - zeng fel egy mély hang a ring mellől, s mindketten elkapjuk az edző kemény tekintetét.  
- Tyler, te húzz haza most már a büdös picsába, te pedig Angelo vonszold el a kibaszott segged az ügyletre. És ez nem kérés volt, hanem kijelentést. Na takarodjatok most már innen. - mutat az ajtó felé mozdulatlanul. Azért az öregnek van egy olyan tekintélye, amivel nem szívesen veszekszik az ember, úgyhogy mindketten fogjuk a cuccunkat, s megindulunk kifelé. Én még felkarolok egy papírtörlőt is, mert a vér már a nyakam felé közelít.
- Hú, bocs haver, tökre azt hittem, hogy elhajolsz. - veregeti meg a vállam odakint Tyler.
- Semmi gáz, haver. Ilyen ez. - vonom meg a vállam, aztán ő eltűnik az egyik sarkon, én pedig felülök a motoromra, s a legközelebbi kórházat veszem célba.  
Már gyerekként megtanították, hogy egy ilyen sérülést nem célszerű leszarni magasról, hiszen könnyedén lehet vérmérgezést kapni, vagy bármilyen durva fertőzést, ami elbaszhatja az életem. Sajnos személyes tapasztalat ez, hiszen a középsuliban az egyik osztálytársam épp ilyen szarság miatt került hónapokra kórházba, mert egy sérülést nem vett komolyan, s kapott egy szépséges fertőzést. És bár eléggé rendesen felszakadt az állam, s mire a kórház előtt leparkolok, addigra a nyakamról már a ruhámra csöpög a vér... Mégsem érzem, hogy szükségem lenne ellátásra, de ilyen helyzetekben egykori edzőm szavai jutnak mindig eszembe.
Az öltözékem fekete, egy edzőnadrágból, egy ujjatlanból, s egy arra húzott bőrkabátból áll. Elsőre eléggé gyatrán nézek ki, ahogy belépek a kórházba, bár ezt a sok vér okozza csupán, szerintem egyáltalán nem olyan vészes a sérülésem, de hát majd az okosok megmondják. Nem először járok amúgy itt, lassan visszatérő vendég leszek egy kis ellátásért, ezért is történhet az, hogy kapásból kiszúrok az előtérben egy ismerős arcot.
- Dr. Jones! - kiáltom el magam, mert hát nem vagyok egy halk típus, így hamar tőlem kezd zengeni a kórház ezen része. Mondjuk azt már nem tudom biztosra, hogy Samantha doktor vagy sem, de hát én megelőlegezem neki ezt a titulust.
- Nem tudna segíteni? - bökök az állam és a vértenger felé, mikor odalépek mellé. - Nem lehetne valahogy a sor elejére juttatni? Már ha sokat kéne várnom. Kurvára nem bírok megülni egy helyben, és azt hiszem, hogy senki sem akarja, hogy én elkezdjek unatkozni... - szavaim fenyegetőnek hathatnak, de hát a széles vigyorom egyértelműen arról tanúskodik, hogy viccelek csupán. A humorom kissé alpári és közvetlen lehet, de hát most istenem, fapofával létezni maga lenne a pokol.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Above the clouds - Samantha & Angelo 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Above the clouds - Samantha & Angelo D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Above the clouds - Samantha & Angelo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Above the clouds - Samantha & Angelo 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
322
★ :
Above the clouds - Samantha & Angelo Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
TémanyitásRe: Above the clouds - Samantha & Angelo
Above the clouds - Samantha & Angelo EmptyVas. Feb. 27 2022, 22:34

Angelo & Sam



Egy nagy korty lattet egy hatalmas sohaj kovet. Vajon mikor valtam ennyire munkamaniassa? Amint megkaptam a diplomamat es ra nem sokra itt dolgozhattam? Azt hiszem, igen. Az biztos, hogy a regebbi munkaim finoman szolva nem erdekeltek, azonban szuksegem volt a penzre, ha mar apam nem foglalkozott a bolttal. Az is mazli, hogy igy is sikerult elerni a celomat. Elmondhatom, hogy vegul nem adtam fel. Szerencsesnek erzem magam azert, amiert azt dolgozhatom, amire mindig is vagytam. Talan nem lettem sebesz, de azert egyike vagyok azon novereknek, akik a legtapasztaltabbak es akik tenyleg beleadjak szivuket-lelkuket a munkajukba. Akiknek egy paciens nem csak egy beteg a sok kozul, akikre nyugodtan legyintunk. Igyekszem nem kotodni - hisz az hiba lenne -, de megis foglalkozni veluk.  
Sokan tettek mar fel a kerdest, hogy megis miert erdekel ennyire masok sorsa?! Nos.. oszinten szolva en magam sem tudom, miert valtam ilyenne, de mar gyerekkent ez volt az almom.. segiteni masokon. Ha mas lanyok a szoke hercegre varnak, en miert ne loghatnek ki a sorbol, melybe sosem akartam beallni?! Nem zavart, ha mas voltam, mint a tobbiek. Ez mai napig nem zavar, bar mar nincsenek ilyen gondjaim, hisz olyan emberek vesznek korbe, akik hozzam hasonloak. - Sam, figyelsz te ram egyaltalan? - rangat vissza Lily a valosagba.
- Hogy tessek? - nem akarom eljatszani, hogy hallottam barmit is abbol, amit mondott.
- Ne haragudj, csak.. - bamulok magam ele kavemmal a jobb kezemben.
- Csak mi? Szedd mar ossze magad! - erre valaszul csak megforgatom a szemeimet.
- Ugy lesz, fonokasszony. - kapom elo a szarkasztikus oldalamat egy halvany mosollyal az arcomon. Talan tiszteleghetnek is, de azt inkabb majd maskor.
- Sammy! - rohan ki a teraszra egy ujabb ismeros arc.
- Igen? - teszem fel azonnal a kerdest, miutan kidobtam a felig tele levo papirpoharat.
- A hugod... - nem huzzuk az idot, azonnal kovetem a szobaba, ahol megpillantom azt a szemelyt, aki a legfontosabb szamomra. Akiert kepes lennek barmit megtenni. Barmit! Arcan konnycseppek gordulnek vegig, nem mer a szemeimbe nezni.
Lassu leptekkel haladok egeszen az agyig, melyben kenyelmesen fekszik.
- Miert csinalod ezt magaddal? Nem vagy mar gyerek, en pedig.. - ujabb sohaj hagyja el a szamat.
- Nem vigyazhatok mindig rad.. Tudod, mennyire szeretlek, Mandy.. De ez nem mehet igy tovabb. - nem akarom eljatszani anyank szerepet, hisz mar felnott no, csak probalom jo utra terelni, ha mar mas nem maradt nekunk.
- Ugy sajnalom.. - pillant ram megbano, duzzadt szemekkel.
- Tudom.. vissza fogok menni a.. - nem folytatja. Talan jobb is, hisz mindketten tudjuk, mire gondol.
- Igerd meg! - tekintetem komoly, egyik kezemet az overe helyezem.
- Igerem! - jelenik meg egy aprocska mosoly az arcan.
- Maradj itt ma ejszakara.. - zarom ezzel le a temat, hisz sok a munka, nekem pedig neki is kell latnom. Barmennyire szeretnek a hugommal dumalgatni, sajnos nem tehetem.
- Jo munkat! - szol utanam, de en mar meg sem hallom.
- Tom a mutoben van? - kerdezem az egyik kedves recepciost, amikor valaki a nevemet kialtja.
- Ez meg.. - pillantok a hang iranyaba, majd kiszurok egy ismeros fickot.
- O ki? - lesek a nore, aki csak megvonja a vallat. Mindegy, nincs leallas es ido beszelgetesekre es varakozasra, igy gyors tempoban haladok a foszer iranyaba, akinek az allan szep kis serules lathato.
- Nover vagyok - kezdem azzal, hogy mosolyogva kijavitom.
- Ez pedig egy korhaz, Mr.. ?! - varom a valaszat turelmetletnul, mikozben gyorsan felmerem a seruleset.
- Foglaljon helyet es ajanlom, hogy vegyen vissza. Nem az utcan randalirozik. - nezek ra meg mindig irto bajosan. Termeszetesen emlekszem a szep kis korlapjara, ahol aztan mindent is meg lehet tudni rola. Bar van egy olyan sejtesem, hogy csak majdnem mindent. Hivjuk ezt noi megerzesnek. Nehany percbe telik, mig ujra ele allok egy szep kis fecskendovel.
- Addig is.. kap valami finomsagot. - kuszik arcomra egy feloldalas vigyor, melytol a helyeben nem lennek teljesen nyugodt. Ehhez a seruleshez sajnos en nem leszek eleg. Ha el is tudnam vegezni, amit masnak kell, nem tehetem.. Sajnos nem.. Az erzes, amit sokszor ateltem: tehetetlenseg, varakozas.
- Hivja Andyt. Most! - szolok oda az egyik holgynek, aki maris cselekszik.
- A mutoben van, Miss Jones - a rohadt eletbe.
- Akkor Charlest. - eselyes, hogy neki van nehany szabad perce.
- Uton van! - ez az! Immar elegedett mosoly ul ki az arcomra.
- Ne mozogjon. - lesek egyenesen a ferfi szemeibe, akinek igyekszem fertotleniteni a nem tul szep seruleset.
- Boksz? - teszem fel vegul a kerdest. - Nyomja ra! - Adom egyik kezebe a gezt. - Nyugodjon meg, nem ebbe fog belehalni. - az mar kerdeses, hogy a szakmaja, esetleg hobbija nem e juttatja sirba. Ekkor lep be a doki, aki alig nehany perc alatt ellatja a pacienst. - Bocs, mennem kell. - nem var, azonnal tavozik, hisz hivja a kotelesseg. Hozzaszoktam mar ahhoz, hogy nem veszunk egymastol veres bucsut, mivel arra sincs idonk. Ilyen ez a hivatas.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Above the clouds - Samantha & Angelo
Above the clouds - Samantha & Angelo EmptyKedd Márc. 01 2022, 20:57


Samantha & Angelo
"A kind gesture can reach a wound
That only compassion can heal."

Kórház, hivatal, étterem, legyek bármilyen helyen, a jellemem erős részét képtelen vagyok visszatuszkolni magamba. Pedig tudom jól, hogy a közvetlen stílusom, a hevességem és a nagy hangom az emberek többségére nincs jó hatással, de hát ha más véleménye miatt fojtanám vissza önmagam, akkor pár éven belül egy boldogtalan lelki roncs lennék, aki csak a szürke hétköznapok mókuskerekében létezik. Ezért is csendül fel a hangom hangosan a doktornő nevét kiáltva, aki mint hamar kiderül, nem éppen viseli az doktori titulust.
- Tényleg? Egy kórház? - hangomból pár csepp irónia szökik ki, ahogy oldalra biccentett fejjel, s fene nagy mosollyal válaszolok. Mintha csak régóta ismernénk egymást, de valójában pár röpke, múló szónál még nem beszéltünk többet.
- Angelo D’Amore, de maradjunk simán az Angelonál, nem szeretem ezt a túl hivatalos megszólítást. - a nevem már nem egyszer csalt mosolyt mások arcára, hiszen totális ellentétben van a külsőmmel. Persze, jóanyám hogy is tudhatta volna, hogy az az édes fekete hajú szaros, akinek az Angelo nevet adta, egyszer egy tetovált pankrátor seggfej lesz?
- Hű, magácska azért igencsak csendes gyilkosnak tűnik! Ilyen mosollyal közölni, hogy vegyek vissza... Erre azért születni kell, lássuk be. - megadóan csóválom meg a fejem, majd hűségesen követem őt, s helyet foglalok ott, ahol mutatja. Legyen azért bármilyen a stílusom, végül is elérem, amit akarok, hiszen nem kell órákon keresztül megrohadnom ezekben az ótvar szagú műanyagszékekben, amik nem elég, hogy vágják a hátsó felem, még rondák is.
- Mondjuk valami nyugtatót igazából kicsit sem bánnék. Túl vagyok pörögve, és ilyenkor még elaludni is képtelen vagyok. Szóval jöhet valami extra finomság! - odatolom a karom, a nyakam, a lábam, bármimet, nekem aztán teljesen mindegy, hol hasítja ketté a bőröm azzal a tűvel. Tényleg nem bánnék pár nyugalmas órát ezek után, mert magamat ismerve nagyon nehezen fog álom jönni a szemeimre. Hamarosan megkezdődik a fertőtlenítés, ami eleinte kissé ugyan csíp, de hát mi ez ahhoz a temérdek sérüléshez képest, amit egész életemben bekaptam már? A fájdalom mindig emlékeztet arra, hogy élek.
- Telitalálat. De én csesztem el, mert túlhajtottam magam egy meccs előtt, aztán így figyelmetlen voltam, úgyhogy kaptam egy szép állast. - vallom meg, miközben a sérülés felé bökök. Kár tagadni vagy hazudozni, ezt bizony én csesztem el.
- Ezt úgy mondta most, mintha tudna valamit, amit én nem... - húzom összébb szemeim gyanakvóan, s persze nem kevés színpadiassággal. Még szép, hogy nem egy kibaszott ütésbe fogok belehalni, sem pedig ágyban és párnák között. Ha elmegyek egyszer... Arra bizony az egész világ emlékezni fog! Na de, tegyük is félre a kamikaze gondolatokat, hamarosan megérkezik egy rendes orvos, aki pillanatokon belül ellátja a sérüléseimet, s olyan gyorsan tűnik el, amilyen gyorsan érkezett.
- “Bocs, mennem kell”? Azért az kemény. Látom a tiszteletet itt sem tanítják kollégák között. - engedek el egy megjegyzést a levegőbe. - Mindig ilyen könnyen lerázzák, és átpasszolják az orvosok az ő feladataikat amúgy? Persze, nem kell válaszolnia, ha nem akar. - mert azért személyes kérdést teszek fel mégis, de hát képtelen vagyok magamban tartani, mint mindig. S bár úgy tűnik, hogy végeztünk, én mégis most nagyon jól ücsörgök itt, készen arra, hogy tovább pofázzak.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Above the clouds - Samantha & Angelo 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Above the clouds - Samantha & Angelo D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Above the clouds - Samantha & Angelo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Above the clouds - Samantha & Angelo 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
322
★ :
Above the clouds - Samantha & Angelo Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
TémanyitásRe: Above the clouds - Samantha & Angelo
Above the clouds - Samantha & Angelo EmptySzer. Márc. 02 2022, 13:28

Angelo & Sam



Elmondhato rolam, hogy egy igazan turelmes ember vagyok. Szerintem az a szemely, aki heves termeszetu es keptelen visszafogni magat, illetve az erzeseit, jobb, ha nem egy korhazban vallal munkat. Meg csak takarito se legyen, na nem mintha leneznem oket, de ott van peldaul a VIP reszleg, ahova olykor aztan tenyleg acel eros idegek kellenek.
Hozza vagyok szokva ahhoz, hogy neha beteved hozzank egy-egy bunko alak, aki egyszeruen csak nem tud viselkedni. Mindenhol akadnak ilyenek, hisz sokaknak nem megy a fejlodes. Rengetegen vezetik le ilyen modon azt a sok feszkot, ami felgyult a honapok, esetleg evek vagy napok soran. Nem vagyok pszichologus, de ez nem tantorit el attol, hogy megprobaljak belatni nehany paciens fejebe. Miert ne tehetnek egy probat?! Nincs veszitenivalom, sot..
Felvont szemoldokokkel hallgatom kerdeseit, melyekben sajnos erzem az ironiat. Bar ne igy lenne. Apro vigyor huzodik a szam sarkaba.
- Meg sem lep, hogy csodalkozik ezen. Ne aggodjon, nem szegyen a tudatlansag. - szelesedik ki a kedves mosolyom. Mindketten tudjuk, hogy ennyire aztan nem lehet "buta", - finoman fogalmazva -.
- Angelo? - arcomra tettetett meglepettseg ul ki. - Neha tesz is valamit azert, hogy passzoljon onhoz ez a nev? - oszinten erdekel a valasza, hisz biztosan azert nem tudhatom, honnan es hogyan szerezte a seruleset. Sajnos sejtem, hogy mi lesz a valasza. Mar csak azert is tippelnek egy oriasi nem-re, mert eleg gyakran megfordult nalunk. Egy picit mintha hasonlitana a hugomra, bar o mas modot valasztott..
- Magaval ellentetben.. - vigyorodok el. - Aki cseppet sem csendes, nem igaz? - koltoi kerdes, ugyhogy remelem, hogy nem valaszol. Orulok, hogy nem ellenkezik es vegre kepes normalisan viselkedni. Ugy, ahogy egy korhazban illik.
- Milyen kar, hogy ez itt nem kivansagmusor. - bajos mosolyom csak kiszelesedik, majd miutan megsaccoltam, hany kilo lehet, megkapja az adagjat. Igy nem lesz olyan kellemetlen Charlie latogatasa, aki igazan jo doki es hamar vegez majd a fiatal sraccal.
- Hat hogyne.. - bologatok egyutterzoen, mikozben a szemeibe nezek. - En is ezt mondanam, miutan ilyen allal setalok be az egyik kozeli korhazba. - vonom meg egyik vallam egy laza kis mosollyal a pofimon. Termeszetesen nem tudhatom biztosan, hogy amit mond, igaz e, de itt nincs miert kamuznia.
- Miert pont egy ilyen sport? - figyelem immar komoly arccal. A hulye is tisztaban van azzal, hogy az emberek ott nem csak adnak, hanem szep szammal kapnak is. Megis kinek es miert hianyzik az, hogy alaposan elverjek?!
Mar banom is, hogy ujabb kerdest tettem fel. Talan jobb lenne, ha hallgatna es ki sem nyitna a nagy szajat. Megforgatom szemeimet, aztan ismet rapillantok. - Talan a nagy szaja viszi majd sirba. - es bevallom, erre valoban latok nemi eselyt. - Gondolt mar erre? - ekkor toppan be Charles, akinek csak biccentek. Nem most talalkozunk eloszor, nehany oraja is lattam mar. Nem fogunk minden talalkozasnal koszongetni vagy csevereszni. Akkor nem is dolgoznank, hanem egyenesen be is ulhetnenk egy barba.
A munka vegeztevel meg egyszer "Angelora" nez es csak megcsovalja a fejet, aztan ram pillant, megenged maganak egy halvany mosolyt, majd elviharzik.
- Tudja mi az igazan kemeny? Amikor egy kedves kis traccsolas miatt mondjuk egy gyermek veszti eletet. Vagy amikor ezt kozolni kell az aggodo szulokkel.. De ez csak egyetlen pelda volt.. - a sok kozul, termeszetesen. A lista irto hosszu, reggelig sorolhatnam. Bar egy olyan pacienst se hoznanak be, akin mar senki sem segithet.. - Azt gondolja, banom? - lesek a ferfire egy apro, halvany mosollyal a szam sarkaban.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Above the clouds - Samantha & Angelo
Above the clouds - Samantha & Angelo EmptyCsüt. Márc. 03 2022, 21:38


Samantha & Angelo
"A kind gesture can reach a wound
That only compassion can heal."

A mosolyom immáron lemoshatatlanná válik, haloványan mindig ott kering ajkaim szegletében, hiszen a puszta tény, hogy végre nem egy karót nyelt, túlságosan hivatalos nővérkével vagy ápolóval van dolgom, az maga a gyönyör! Legutóbb egy vén banya látott el, aki egy halk és mogorva köszönésen kívül még kommunikálni sem volt hajlandó velem, azelőtt pedig egy nagyképű seggfej, akivel annyit sikerült beszélnem, hogy ő bírálta a tetoválásaimat keresztény mivoltja miatt, én pedig elmagyaráztam neki, mit veszít azzal, ha az esküvőig tartogatja a szüzességét. Egyszóval az eddigi kórházi látogatásaim nem voltak túlságosan megnyerőek, Miss Jones azonban szerencsére kissé másnak tűnik, mint a többi.
- Na de kérem, magácska is tele van előítéletekkel? Ez nagy hiba! - csóválom meg a fejem egy sóhajjal, de ez megint inkább színpadias, mintsem komoly. Megszoktam már, hogy nem néznek egy haláltisztességes alaknak, meg hát... Nem is vagyok az? Na de azért na, az előítéletek akkor sem jók, mert nem vagyok akkora tahó, mint amilyennek tűnhetek. Van jó oldalam is! Valahol. Biztos.
- Magácska sem tűnik azért a tőmondatok barátjának, ha már itt tartunk. Bár én azt mondom, egy közvetlen nővér sokkal jobb hangulatot varázsol ezek közé a rideg falak közé. - vonom meg a vállam, mikor helyet foglalok. Egyszerűen agyfaszt kapok azoktól az egészségügyi dolgozóktól, akik egy darab faként kezelik a betegeket. Jó, azért tombol bennem egy erős figyelemhiány, hiszen szeretem, ha velem foglalkoznak mások, de hát lássuk be, egy ilyen helyen még egy kedves mosoly is sokat lendít a helyzeten egy itt dolgozótól.
- Most miért? Elismertem, hogy hibáztam. Ezt azért már csak értékelhetné, kéremszépen! - bökök az állam felé összébb húzott szemekkel már az injekció után. Nézzenek oda, azért rendesen fel van vágva a nyelve a kisasszonynak!
- Egy olyan nő, mint magácska, biztosan nehezen, vagy egyáltalán nem értheti, mi jó a bokszban. Mások vagyunk, és máshogy vezetjük le azt a sok felgyülemlett szart, amit a hétköznapok tesznek ránk. Mondhatni... A fájdalomtól érzem igazán, hogy élek. - napi bölcsesség ala Angelo. - Na és maga hogy vezeti le a feszültséget? Őzeket simogat, esetleg fákat ölelget? - mosolyom aljas és csipkelődő vigyorrá alakul át. S bár külső alapján tényleg valami nagyon békés dolgot képzelnék el hozzá, a jelleméhez viszont nagyon is illene valami keményebb sport. Meglátjuk. Vagy nem, lehet ennyire azért nincs csevegős kedvében.
- Lehet, hogy meg fog lepődni, de gondoltam már erre. Valamiben meg kell halni, nem igaz? Akkor haljak meg önmagamként. - na jó, abban a tűben tuti volt valami ütős cucc, mert már lassan túlcsordul a bölcsességem. Ezt persze az orvos hamar lefojtja, aki épp olyan kategóriába tartozik, amit utálok. Örülök is, hogy hamar végez, s mikor kifelé lépked, egy egyszerű “köszönöm”-öt ejtek el a levegőbe. Nem úgy tűnik, mintha nagyon érdekelné, de hát ez a része már engem sem foglalkoztat. Ellenben...
- Ez mind így van, ahogy mondja. De... - emelem fel ujjam a levegőbe, miközben kihámozom magam a székből. - Nem gondolja, hogy néha el kellene engedni ezt a sok szart? - mutatok körbe. - Halál, fájdalom, szenvedés. Ez mind elnyomja azt a sok mocskosul jó dolgot a világban, amit talán észre sem vesz. Én megértem, hogy az egészségügyi dolgozók lényegében másokért élnek... Csak nehogy elfelejtsék a saját életüket is élni. - vonom fel bólogatva a szemöldököm, mikor megállok előtte. Nagy a pofám, tudom, de néha azért elhagyja a szám olyan gondolat, amin érdemes eltöprengeni. Főleg, mert alapból eléggé pozitív a személyiségem, s ezt szeretem átragasztani másokra is. Miss Jones pedig tökéletes célpontnak tűnik. Vagy tűnt, s most mindjárt ki is dob, hogy lekezeltek?

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Above the clouds - Samantha & Angelo 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Above the clouds - Samantha & Angelo D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Above the clouds - Samantha & Angelo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Above the clouds - Samantha & Angelo 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
322
★ :
Above the clouds - Samantha & Angelo Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
TémanyitásRe: Above the clouds - Samantha & Angelo
Above the clouds - Samantha & Angelo EmptyHétf. Márc. 07 2022, 18:00

Angelo & Sam



Ha nem tudnam, hogy nem szedett be valamit, az arcan levo elegedett, lemoshatatlan mosolyat latva siman azt hinnem, hogy bizony megiscsak kene ide egy alaposabb vizsgalat. Amugy is mindig szeretek biztosra menni es veletlenul sem hibazni. Ez nem az a hely, ahol az ember megengethet maganak egy akar apro "bakit" is.
A kisse ontelt mosolya miatt csak rosszalloan megcsovalom a fejem. - Talan Mrs. Hartot kellett volna megkernem, hogy nezzen be magahoz.. - jelenik meg egy halvany mosoly az arcomon. Tudni illik, Hart nem a legkedvesebb nover draga korhazunkban. Az is lehet, hogy finoman fogalmaztam. Minden munkatarsamat tisztelem, viszont nem vagyok elfogult. Tisztaban vagyok azzal, ki hogyan viselkedik itt, a maganeletuk pedig nem tartozik ram. Csakis akkor foglalkozom veluk, ha azt megosztjak velem munka utan a "torzshelyunkon". Szivesen csevegek barmirol, tanacsokat is adhatok egy ital utan, de nem itt - ezt persze ok is tudjak -.
- Eloitelet? Ezek tenyek, Mr "Amore". Esetleg megkerdezhetem, miert nem ment inkabb drama szakra? Biztos nagy sikere lenne! - mosolyodom el olyan bajosan, ahogyan csak lehet. - Akkor talan inkabb orulnie kene, nem igaz?! - pillantok le ra, majd igyekszem valahogy - egy betadinnel beaztatott mull-lappal - lefedni a nem eppen szep reszt. - Ha engem kerdez, jobb, mint ujkoraban. - egy szinpadias sohajt kovetoen tukrot nyomok a kezebe. - Mondjuk.. - hallgatok el azonnal egy apro vigyorral a szam sarkaban. Ha nem butus, tudhatja, mi lett volna a folytatas. Meg az is lehet, hogy ezert uzi eme sportot, Isten tudja.
- Hamarosan kap majd egy receptet. - persze nem tolem. Ahogy nem varrhatok, ugy receptet sem igazan irhatnek fel. Nem azert jutottam ide, hogy mindent elveszitsek, bar bevallom, szegtem mar meg nehany szabalyt a betegek erdekeben. Annyit teszek ertuk, amennyi csak tolem telik, hisz ok a legfontosabbak.
- Fontos, hogy valakinek leessen, hogy hibazott, am ez onmagaban nem eleg. Tanulni es fejlodni kell azert, hogy jobbak lehessunk. - mondom ki hangosan a nezeteimet. Szep es jo - sot, nagyon is jo -, ha valaki tudja, hogy hibazott. De ha ezek ellenere sem kepes valtozni, ott mar bajok vannak/lesznek. Szep pelda erre a hugom.. bar ne lenne az. Bar ne lenne olyan gyenge, es harcolni tudna azokkal az atkozott demonokkal. Bar megtehetnem en helyette, es megszabadithatnam attol a sok szartol. De sajnos mind tudjuk, ez nem igy mukodik..
- Fajt, vagy inkabb jol esett? - nezek egyenesen a ferfi szemeibe, miutan megkapta az adagjat.
Mar annal a resznel felvontam egyik szemoldokom, hogy "egy olyan no, mint magacska", de nem zavartam meg, nem vagtam a szavaba, hagytam, hadd fejezze be a mondandojat. Mikor hal' isten vegzett, kozelebb lepek hozza, vegigmerem arca vonasait, a pofimra pedig egy kedves mosoly huzodik. - Milyen fajta? - hangom nyugodt, arcom bajos. Ahogy a mondas tartja: vihar elotti csend.
Kerdeset hallva eltoprengek, megvonom egyik vallam, majd tekintetem ujra raemelem. - En inkabb vadasz tipus vagyok.. ha tetszik, ha nem.. a puska mindig az en kezemben van, en ejtem el a vadat, tudja?! - bar volt nehany kivetel, altalaban en vadasztam le a megfelelo ferfit. Miert is ne valaszthatnek en a sok kozul?!
- Vagy csak tul sokat neztek a Rockyt. - tavolodok el tole, kiveve kezebol a tukrot. - Jobban jarna, ha megkerne "Adriant", hogy valjon belole Dr. - lesek ra. Legalabb ritkabban latnank szeretett kis korhazunkban, mivel az asszonyka ellathatna otthon. - Na de mas keze altal? Nem megalazo ez? - nem, nem az.. ezen a helyen foleg nem itelkezhetek. A helyzet az, hogy meg erte is kar lenne. Senki ne kerdezze, miert, mert en magam sem tudom. Ezen lehet nem kell meglepodni, hisz meg egy haldoklo verebet is megakarnek menteni. Egyszeruen csak ilyen vagyok, nem tehetek rola.
- Egy olyan "uriember" - nyomom meg az utolso szocskat" - mint maga, biztosan nehezen, vagy inkabb egyaltalan nem ertheti meg ezt. - ismetlem meg a sajat szavait. - Teved, ha azt hiszi, nincs eletem. - de nem tul sokat. Igy van ez mar anyam halala ota. A megszokas nagy ur, nem igaz?! - Indulhatunk a receptert? - kozeledek az ajto fele, meg egyszer a ferfire pillantva.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Above the clouds - Samantha & Angelo
Above the clouds - Samantha & Angelo EmptyPént. Márc. 11 2022, 17:56


Samantha & Angelo
"A kind gesture can reach a wound
That only compassion can heal."
Vállam erőtlenül rándul, s még egy nemtörődöm kézlendítés is hozzátársul a mozdulathoz a kisasszony szavainak hallatán.
- Nekem aztán oly mindegy, ki lát el. Viszont jogos emberi reakció részemről, hogy próbálok kommunikálni a másikkal még akkor is, ha ennek ennyire nagyon hivatalosnak kellene lennie... - mutatok a szőkeségre, majd magamra. - Mármint érti, nővér és páciens, halálidegenek egymásnak, és talán pár percet találkoznak csupán az életükben. Miért ne lehetne ezt egy kicsit feldobni a síri csend és a komor fejek helyett? - már biztosan leszűrte, hogy én túlságosan is a szavak embere vagyok, s az én társaságomban nem létezik az a kifejezés, hogy “kínos csend”, mégis úgy vélem, hogy nem felesleges ostobaságokat közlök a másikkal. Nem fecsegek a semmiről, hanem igen is a saját véleményemet és gondolataimat közlöm, ha már Miss Jones nem volt velem elutasító a legelején. Függetlenül attól, hogy végül is senki sem kérdezte a véleményem...  
- Na és magácska mégis honnan tudja, hogy nem ilyen szárnyasok repkednek odafent, mint én? - még fejemet is enyhén ingatni kezdem a székben ülve, megint csak felvéve a színpadias ábrázatot. Most őszintén, ti láttatok már tetőtől talpig tetovált alakot úgy, hogy mindenestül tisztességes volt? Ugye, hogy nem? Közben elveszem a felém nyújtott tükröt, s alaposabban szemügyre veszem az állam. Van bennem nagyképűség bőven, de azért isteni magaslatokba nem szokásom emelkedni, ezért is érkezik egy újabb vállrándítás.
- Azt mondják a nők, hogy a hegek nagyon vonzóak tudnak lenni, és adnak a gazdájának valami titokzatosságot... - simítok végig a sérülés mellett, érintve az egyik felnyúló tetoválás szélét. - De azt is mondják, hogy inkább távol tartják magukat az ilyen alakoktól, mielőtt még bajba keverednek. - a tükröt igazán hamar visszanyújtom, hiszen nem áll szándékomban évekig magamat bámulni, mert még a végén magamra unok. A beszédet persze sosem unnám meg!
- És magácska melyik kategóriába tartozik? - lássuk be, szeretem feszegetni a privát szféra határát, de nem egyszer tapasztaltam már, hogy egyeseknek igenis erre van szükségük, hogy kinyíljanak. Még akkor is, ha elsőre szokatlan lehet, hogy egy idegent érdekel a véleményük és a gondolatuk. Egyelőre ez a szőkeség nem tudom, melyik kategóriát gyarapítja, de hát kapja rendesen a labdákat, ahogy szerencsére én is. Így azért nem telik unalmasan az ittlét!
- Ezzel tökéletesen egyetértek. - bólintok határozottan már két lábon állva. Nem is érkezik semmilyen “de” kezdetű mondat vagy éppen ellenkezés.
- Kár, hogy ez néha borzalmasan nehéz tud lenni. Mármint a tanulás és a fejlődés. Sokan mondják, hogy a saját hibánkból kell tanulnunk igazán, hogy aztán ne kövessük el újra ugyanazokat. Azért lássuk be, ez nem egyszerű, mert végül is emberek vagyunk, érzésekkel és vágyakkal, s egy alap személyiséggel, ami ha megbolondul... Annak aztán mondhatjuk, hogy tanuljon és fejlődjön. - egészítem ki a saját gondolataimmal. Érezhetően pontosan magamra célzok, s arra, hogy mennyire nem vagyok tökéletes, s képes vagyok egy tucatszor is beleesni ugyanabba a hibába. Ilyen az indulatkezelés, hiszen olykor hiába mantrázok magamban mindenféle csitító és nyugtató szöveget, a düh olyan viharral csap le rám, hogy nem tudom megállítani, s akkor bizony kirobban belőlem, mint egy vulkán.  
- Természetesen fájt, de egyben jól is esett. Magácska még sosem próbált semmilyen küzdősportot? - megint csak őszintén vallok, mert hát a vak is látja, hogy szép kis felületi sérülést szereztem, s hiába is akarnám tagadni, attól még a legostobább embernek is nyilvánvaló lenne, hogy egy ilyen azért biztosan fájhat, főleg ennyi vérrel.  
- Olyan fajta, akinek ennyire fontos az egészség és a biztonság, hogy elítélje az ilyen dolgokat. De szóljon, ha rossz következtetést vontam abból, hogy magácska nővérke. - egy széles vigyorral viszonzom azt a töretlen mosolyt, ami nehezen mászik le a kisasszony arcáról. Ez a vigyor azonban hamarosan kíváncsian rezdül.
- Ezek után most már tényleg kíváncsi vagyok, mi vitte arra rá, hogy nővér legyen. - mert hát lássuk be, nem minden sarkon találni olyan nővért, aki “vadász” típus. Sőt, életem során egyetlen olyannal sem találkoztam, aki akár szerette volna az adrenalinnal fűtött helyzeteket, vagy bármi olyan izgalmas tevékenységet, ami megboríthatja az életét. Csak nyugis nővérekkel volt dolgom eddig. Aztán meglátjuk, Miss Jones gyarapítja-e ezt a kategóriát, vagy sem!
- Lényegében más keze által halunk meg. - dobok fel egy rettentően bölcs elszólást, mely mögé millió dolgot lehet gondolni. A bevegyszerezett zöldséget és gyümölcsöket, a szarrá hypózott húst, amit megeszünk, a szennyezett levegőt, egy elbaszott autót, ami a vesztünk okozza... Lényegében mindenben más keze van benne.
- Valóban nehéz a helyzetébe képzelnem magam, viszont érdekelnek a miértek, ezért is kérdezősködöm így péntek éjjel a kórház kellős közepén. -ami egy cseppet azért ironikus és szórakoztató, de ezt most engedjük el. - Na és magácskának mit jelent az élet? Mit jelent az, hogy van élete? Tegyük félre azt a magyarázatot rögtön, hogy a fizikai testünk működik. Inkább az elvont oldalát nézzük. Legalábbis addig, amíg meg nem kapom a receptet... - teszem még hozzá az utolsókat egy biccentéssel, részemről mehetünk a papírért. Az utat persze nem áll szándékomban csendben végigjárni, de ez azt hiszem, hogy már nem olyan meglepő. Ellenben a kint tomboló viharral, ami fogalmam sincs, milyen úton érkezett ide és mikor, de olyan hirtelenséggel szakadt le az ég, hogy még engem is meglep az ítéletidő.
- Itt gyakran vannak ilyen viharok? - pillantok értetlenül az ablak felé, melyet hevesen kopogtatnak a megcibált ágak.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Above the clouds - Samantha & Angelo 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Above the clouds - Samantha & Angelo D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Above the clouds - Samantha & Angelo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Above the clouds - Samantha & Angelo 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
322
★ :
Above the clouds - Samantha & Angelo Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
TémanyitásRe: Above the clouds - Samantha & Angelo
Above the clouds - Samantha & Angelo EmptySzer. Márc. 16 2022, 13:11

Angelo & Sam



- En oszinten nem tudom, hol tanult vagy hol nem, es igazan nem is tartozik ram - szerencsere -, azt viszont el kell mondanom, hogy ezt egy moziban meg is teheti, de itt nem. Bar be kell vallanom, en azt sem szeretem, ha valaki sokat beszel egy film kozben. Nezni kellene, nem traccsolni kozben. Nos.. itt sem kell beszelgetni, hisz reszben felesleges, masreszt pedig nincs ido ra. - vazolom a nezeteimet, mikozben teszek-veszek. - Jogos? - nezek ra tettetett meglepettseggel. - On nem csak dramat, de meg jogot is tanult? Ez azert nem semmi, gratulalok! - arcomra egy vigyor ul ki, es szerencsere a betadin is meglett. Ki a fene pakolta el ide?! Nem is itt lenne a helye.
- Minek feldobni, ha tobbet ugysem talalkoznak? Engedje meg, hogy megkerdezzem, de maga peldaul egy szorakozohely wcjeben is tarsalog az On mellett acsorgo ferfivel?/ferfiakkal? - a legnagyobb baj az, hogy ez lassan tenyleg erdekel. Ha akozben is dumal, talan fel kene kuldenem a pszichiatriara, mert akkor bizony valami gond lehet a toronyban. Talan a sok utestol, ki tudja.
Nem allitom, hogy en komor lennek, de itt a munkamra kell koncentralnom, nem pedig olyan dolgokra, amikhez semmi kozom. Nehany ember - koztuk Angelo is - biztosan at tudna beszelni a napot. Az idoseket meg is ertem, hisz lehet, nincs is kivel megosztaniuk a bajaikat, na de a fiatalok?!
- Mondjuk ugy, hogy sejtem. - szam sarkaban ott virit egy aprocska mosoly, mikozben ra pillantok.
Sohajtanom kell, mig beszel, beszel es meg mindig beszel. - En elsosorban azt szeretnem megtudni, miert varratta szet magat. Egy-ket tetovalas meg normalis, de hogy a fel testet festek boritsa.. mi szuksege volt erre az illetonek?! Aztan ha megtudtam, milyen ember, dontok. - nem itelem el a kulseje miatt, hisz attol meg lehet jo ember, de Angelo valoszinuleg inkabb az a fajta, aki egyenesen keresi a bajt. Hogy ennek mi lehet az oka, azt nem tudhatom. Mindenkepp sajnalatos, de nem tartozom azok koze, akik konnyeket ejthetnek minden paciensert. Ezt a luxust nem engedhetjuk meg magunknak. Ha igy akarja, hat eljen igy.. Nem tehetek semmit..
- Ez meglepo. - gondolok itt arra, hogy egyetert, raadasul nem kezd el dumalni valami egeszen masrol. Persze aztan ismet szora nyitja a szajat..
- Igen, nehez. - lesek a ferfire. - De megeri kuzdeni. Sot, kell is. - o tudhatna a legjobban, hisz gyakran kuzd. - Csak nem ilyen modon. - biccentek a szep kis serulesre, ami meg eleg friss. - Mit gondol, mi tortenne, ha senki sem fogna vissza magat? Hadd segitsek: eluralkodna a kaosz. - olykor vissza kell fognunk magunkat. Nem uthetem le az elso pincert, amiert varnom kellett ra. Ha pedig mindenki a ringben vezetne le a feszkot, hat.. hely sem lenne ennyi embernek. - Az eletben semmi sem konnyu, Mr. D'Amore. - sajnos a tundermesek nem valodiak. Itt aztan nem nyer majd mindig a jo es becsuletes, nincs mindig fenyes vege a tortenetnek, de ennek ellenere, erosnek kell maradnunk.
- Nem volt idom ra. - felelem komoly arccal. Ugyan hany evesen kezdtem volna el? 5, esetleg 6? Eleg koran le kellett volna allnom vele, igy pedig kar elkezdeni. Felesleges idopocsekolas lett volna. Nekem egeszen mas lapot osztottak, ezt pedig el kell fogadni, barmilyen nehez is.
- Szolok. - az egeszseg es biztonsag mindenkepp fontos, de gondolom ezzel sok mas ember is igy van. Ha nem, az sem erdekel tulsagosan. Eleg, ha en erre vagyom. A kuzdosportot sem itelem el, hisz ez is egy sport. Egyszeruen csak.. en nem szeretnek gyakran itt ucsorogni es arra varni, hogy sorra jussak. Valoszinuleg lenne ennel sokkal jobb dolgom is. De ha neki ez igy tokeletes, hat O tudja. Veresse szet magat, es talalkozzunk egyre surubben. Nem az en kepem banja.
- Mindig lehangolt, ha tehetetlen voltam es nem segithettem. Ha hiaba adtam bele mindent, akkor sem tudtam megmenteni egy apro eletet. - egy halvany mosoly tarsasagaban sutom le szemeimet, visszaemlekezve a multamra, aztan hamar az ismeros szemparhoz jutok vissza. - Ennyi. - vonom meg lazan az egyik vallam. - Sebesz nem lehettem, de ez is valami. - teszem hozza, ezzel reszemrol le is zarva a temat. Nem kell tobbet tudnia, ez is boven sok.
- Nem ertek teljesen egyet. - es ez nem is feltetlenul gond, hisz mindenkinek meglehet a sajat velemenye.  Igy van ez jol. Nem kell mindig, mindenben egyetertenunk.
- Hat ez a baj.. - szelesedik ki a cseppet sem oszinte vigyorom. - Hogy a korhaz kellos kozepen erdeklodik. Tenyleg ez lenne a megfelelo hely?? - probalom megerteni, tenyleg.. de egyszeruen nem megy, lehetetlen! Talan tenyleg gondok vannak a toronyban es ennyi. Ugy mar ertheto lenne minden.
Epp szora nyitom a szamat, hogy valaszoljak az utolso, ugy ertem az UTOLSO kerdesere, amikor az eros szel becsapja az ablakot. - Mi a.. - fogom vissza magam, mert hat ez pont az a hely, ahol ezt kell tenni. A meglepettseg azonban vegig latszik az arcomon. Kell egy kis ido, mig feldolgozom a tortenteket, de nehany masodpercel kesobb mar cselekszem. - Segitene, kerem? - nezek ra ertetlenul, amiert csak acsorog ott. Oke, talan megoldhatnam egyedul is, de ez az ablak nem harom kilo, es ez a rohadt eros szel sajnos nem konnyit a helyzeten. - Jojjon mar! - teszem hozza.
Mire vegeztunk, kisse sikerult elaznom, de nem olyan veszes a helyzet. Majd kopenyt cserelek es kesz. - Nem, itt azert ilyen viharok nincsenek tul gyakran! - sot.. nem is tudom, lattam e valaha ilyet. - Most viszont tenyleg jobb, ha tavozunk. - sietek az ajtohoz. Mielobb vegezni akarok, hogy rendbe szedhessem magam, am hirtelen minden elsotetul. - Oke.. - mondom ki hangosan is. - Ez nehany masodperc mulva megoldodik.. - hisz az ilyen esetekre is fel vagyunk keszulve.
Bar tudom, hogy felesleges, azert teszek egy probat, hatha valami csoda folytan megis kinyilik az ajto, de nem.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Above the clouds - Samantha & Angelo
Above the clouds - Samantha & Angelo EmptyCsüt. Márc. 17 2022, 18:25


Samantha & Angelo
"A kind gesture can reach a wound
That only compassion can heal."

Túlságosan sokat azért nem kellett várnom, hogy a kisasszony kimutassa a foga fehérjét, s eltolja magától az illem egy bizonyos részét. Kiábrándult sóhajt eleresztve csóválom meg a fejem, melyhez még egy enyhe szemforgatás is társul.
- Nos, úgy látszik, hogy téves következtetést vontam le magácskáról. - nem is csűröm ezt tovább több szóáradattal, mert ez az egyre komorabb Miss Jones így már egyáltalán nincs kedvemre. Elvégre nem voltam vele tahó, csupán beszélgetni próbáltam, s kicsit feldobni ezt az eléggé megült kórházi estét. Minden áron azért nem célom másra erőltetni magam, aki nem kíváncsi a képemre, elvégre sok hal úszkál még a tengerben, s ami nem megy, azt lássuk be, kár erőltetni, főleg egy ilyen helyzetben. A vécéről szóló kérdésére is egy erőtlen vállrándítás a válaszom, ezt már igazán szükségtelen kifejtenem.
- Magának ez normális, nekem ez. Szerencsére mások vagyunk. - mutatok végig magamon, nem túl bőséges magyarázatot adva arra, hogy mégis mi a bánatért vagyok így kivarrva. Regéljek arról, hogy mert a tetoválást művészetnek tartom? Vagy arról, hogy így még véletlenül sem lehet felfedezni a hasamon tátongó heget, melyet a nagybátyám késszúrása okozott kilenc évesen? Ugyan. Ilyenekről most már tényleg felesleges lenne fecsegni, még akkor is, ha szívesen jártatnám továbbra is a szám. Ez azért csak úgy jó, ha van társaságom mellé, de Miss Jones mogorvának és elutasítónak bizonyul így a vizsgálat végéhez közeledve. Magamra haragítani teljesen meg nem célom, és szükségtelen is lenne, elvégre ahogy mondtam, nem vagyunk egyformák, én pedig elfogadom, hogy őt idegesíti ez a sok beszéd.
- Nem a visszafogásról beszéltem, hanem arról, hogy máshogy vezetjük le a felgyülemlett feszültséget. - van, aki küzdősporttal, van, aki túrával, van, aki jógával. Teljesen felesleges bírálni a másikat azért, mert a lelkének és a testének másra van szüksége.
- És akkor most úgy érzi nővérként, hogy mindent képes megtenni? - az érdeklődésemnek azért erősen kezd fakulni a fénye, de talán ez a kérdés még belefér. Ha erre is hasonló választ kapok, mint az utóbbiaknál, akkor már tényleg kár lesz erőltetni a kommunikációt. Eme gondolat azonban továbbgördül, mikor már a kisasszonnyal lépkedek a receptért.
- Tudja mit? Igaza van. Elnézést kérek, hogy zavartam, valóban nem megfelelő hely ez a beszélgetésre. - bólintok megadóan. Ez van, ez bukta. Már régen elfogadtam, hogy mennyire unszimpatikus tud lenni egyeseknek a pozitivitásom, a kíváncsiságom, vagy éppen az, hogy mindenről van véleményem és mindenhez hozzá tudok szólni. Nincs ezzel semmi baj, megértettem, hogy Miss Jones nem kíváncsi erre.
Ezért is fognám minél hamarabb távozóra, de a természet ereje közbeszól. Az még rendben, hogy a kint tomboló vihar úgy csapja ki az ablakot, hogy ha amaz nem lenne megerősítve, most teljesen biztosan ripityára törött volna... Ám a hirtelen jött sötétség még engem is váratlanul ér.
- Egy kórházban lennie kellene egy generátornak az alagsorban, ami bekapcsol az ilyen esetekben. Ha csak nem romlott el az is... - hangomból kiérződik némi hozzáértés, de valójában nem csak “némi”. Eléggé jól értek az elektronikai, műszaki dolgokhoz, s ha nem zárult volna ránk az ajtó, akkor most kamatoztathatnám is a képességeimet, hogy helyrepöccintsem az áramot. Vagy nem bíznának egy magamfajta alakra inkább ilyesmit? Még az is meglehet.
- Akkor várunk. - mozgatom meg az ajtót, de az meg sem mozdul. - Azt tudta, hogy az ilyen ajtókon van egy biztonsági kapcsoló? - kérdem tőle hamarosan, majd óvatosan elkezdem kopogtatni az ajtó szélét, s mikor üreges részhez érek, megállok. - Valahol itt kell betörni, hogy elérjük a kapcsolót. Csak úgy mondom. - vonom meg a vállam. Nekem aztán nem nagy ügy, ha reggelig itt várok a szobában, de azért gondoltam jelzem, hogy ha kell, én ki tudom nyitni ezt a trágya ajtót, s akár az egész kórházba vissza tudom hozni az áramot, ha valaki megmutatná, merre van az alagsor... De hát egy ilyen nagy feladatot bízni egy ilyen alakra, mint én? Biztosan naaagy hiba lenne – mondta Mr. Irónia.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Above the clouds - Samantha & Angelo 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Above the clouds - Samantha & Angelo D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Above the clouds - Samantha & Angelo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Above the clouds - Samantha & Angelo 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
322
★ :
Above the clouds - Samantha & Angelo Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
TémanyitásRe: Above the clouds - Samantha & Angelo
Above the clouds - Samantha & Angelo EmptyVas. Márc. 20 2022, 12:24

Angelo & Sam



Mondanam, hogy a szavai megerintenek vagy epp meglepnek, de hazudnek. Vagyunk ezzel igy paran.. Ranezunk valakire, es felepitunk rola egy kepet. Elkepzeljuk, milyen ember lehet, aztan mikor vegre valoban megismerjuk, eljon a koppanas ideje. Orulhet, hogy nem apolunk kozelebbi viszonyt, hisz mondjuk egy hosszu parkapcsolatban ez sokkal rosszabbul erinti az embert. Igy azert nem veszes lemondani arrol a fantaziakeprol, melyet rovid idon belul felepitettunk.
- Lehetseges. - oszinten, tomoren. Nem tudom, mire gondolt, miket festett rolam a vaszonra, de en nem azert vagyok itt, hogy emberekkel ismerkedjek. A munkam - es nem csak - az, hogy segitsek, nem pedig... ez. Mas helyen nyilvan kevesbe vagyok "komoly", de itt nem surun allok le beszelgetni, kacaraszni, stb.
- En nem Onrol beszelek, hanem egy random fickorol. - szolalok meg ismet, mikor vegigmutat magan. - Engem nem az erdekelne, mi a normalis szamara.. Az tul egyszeru lenne, hisz egyertelmu.. - mosolyodom el. - Az ok mindig sokkal izgalmasabb. - hogy hobbi-e, esetleg valamit el szeretne rejteni - mint az egyik baratnom -, a lista hosszu, en pedig nem tippelgetni akarok es tapogatozni a sotetben. Akadnak olyanok, akik azert varratjak szet a testuk nagy reszet, mert ez a meno, ettol erzik magukat rossz es nagyfiunak.. na szerintem ez a kevesbe normalis. De van kozom hozza? Nagy mazlimra nincs, elvegre nem nekem esik majd idovel le a tantusz, hogy hoppa.. mar nem ez a meno es mar nem akarok rosszfiu lenni, ugyanis felnottem. Es hogy elitelendo e az, hogy valaki kivancsi a sztorira? Ketlem. Tolem is meg lehet kerdezni, hogy miert lettem nover, es tudok ra valaszt adni.
- Ezt a temat pedig mar le is zartuk egyszer. Vagy elfelejtette az ozeket es a fakat? - jelenik meg egy halvany vigyor a szam sarkaban.
- Dehogy. Mi vagyok en? Ugy nezek ki, mint egy szuperhos, aki most maszott ki egy Marvel filmbol? - mivel o sem valaszolt minden kerdesemre, ugy ez nekem sem kotelezo. Mindenhez IS nyilvan keves lennek - sajnos -, de segitek benne, es szerintem ez is jobb a semminel.
Amikor ugy tunik, lezarja a beszelgetest, bolintok. Vegre neki is leesett, hogy tenyleg nem ez a megfelelo hely arra, hogy jokat beszelgessunk. Jobb helyen, jobb idoben talan maskepp alakul, de itt.. ez van.
Tavoznank is - mig meg nem gondolja magat -, azonban a tombolo vihar megakadalyoz benne. - A betegek.. - akiket egy atkozott gep tart eletben.. Biztosan csak nehany masodperc, hisz ez egy rohadt korhaz, ahonnan nem hianyozhat generator. Mi van, ha kis szerencsevel azok mar mukodnek, csak az ajtok nem?! A remeny hal meg utoljara, nem igaz?
- Van is.. - bevallom, nem igazan foglalkozom most Angeloval, sokkal jobban aggasztanak a betegek. Hogyan oldhatnanak ezt meg? Nem az a legnagyobb bajom, hogy vizesen itt ragadtam egy.. erdekes alakkal. Nem allok le az agyalassal, csakis azon gondolkodom, mi a fenet tehetnenk.
- Hogy elromlott? - lehetseges ez? Es ha igen, vajon mennyi esely van ra, hogy valoban igy van?! Gyerunk mar Sam, valami megoldas biztos van.
Amikor ujra megszolal, felkapom a fejem. - Honnan tudnam? Napi szinten torok be valahova? En mashoz ertek, Angelo! - nem vagyok tul kedves, de ez azt hiszem ertheto, hisz irto feszult vagyok. Mondhatni, "enyhen" ketsegbe vagyok esve, ami latszik is rajtam. - Sajnalom.. - teszem hozza, majd sohajtok egyet. Udv, reg nem latott tehetetlenseg. Mar majdnem hianyoztal.
- Mit csinal? - nezek ra ertetlenul, mikor az ajtot kopogtatja. - Akkor megis mire var??? - tessek, kezd elgurulni az en gyogyszerem is. Nyugalom, nyugalom.. Ekkor hallom meg nehany gep hangjat, arcomra azonnal kiul egy mosoly. - Maga is hallja? - csak remelni tudom, hogy nem haluzok. Tehat a betegek nincsenek veszelyben. - Nyissa mar ki.. - pillantok a fickora, de ugy tunik az ajtokkal valami gond van. - Esetleg errol is tudna meselni nekem? - ha mar akkora szaki, biztosan tisztaban van azzal is, hogy megis miert ragadtunk be, hisz a gepek mukodnek.  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Above the clouds - Samantha & Angelo
Above the clouds - Samantha & Angelo EmptyKedd Márc. 22 2022, 21:05


Samantha & Angelo
"A kind gesture can reach a wound
That only compassion can heal."

- Az okok fejtegetésére azt hiszem, hogy nem ez a legmegfelelőbb hely. - dobom vissza azt a kellemetlen labdát, melyet a kisasszony hajított jó magasra. Ezek után valóban nem sok kedvem van kifejteni a pontos okát annak, miért van rommá tetoválva az egész testem, hiszen Miss Jones alaposan kifejtette, hogy nincs ínyére a csevegés, márpedig ez is beletartozik. Én meg azért annyira görcsösen nem ragaszkodom ahhoz, hogy mindenkire ráerőltessem magam, főleg olyanra, aki nem is kíváncsi a válaszra, s ha mégis, abban is csak a hibát és a rosszat keresi. Azért az ilyesmi az én pozitív felfogásomhoz nem túlságosan passzol. Nem keresem mindenben és mindenkiben a hibát, nem próbálok mindenben és mindenkiben kételkedni. Ezért bár kezdek kissé elutasító lenni a kezdeti lelkesedésemhez képest, azért a mosoly halovány maradéka még mindig ott tengődik ajkaim szegletében.
- Ó nem, nem felejtettem el. - némi sejtelemmel utalok vissza arra, hogy azért egyáltalán nem adott konkrét választ a kérdésemre, de ezt most le is zárom, nem feszegetem tovább. Van ennél fontosabb dolgunk is, hiszen hamarosan sötétség borul ránk, az ajtó bezárul, mintha maga a kórház is hirtelen dacos és makacs lenne.  
- Igen, ami el tud romlani, az általában el is romlik. - a továbbiakat inkább elengedem a füleim mellett, mert ha rám akasztja Miss Jones ezt a feszült stílust, az bizony senkinek sem jó. Ez pedig hamarosan be is bizonyosodik.
- Mégis mi a faszomra várnék maga szerint? Nem úgy működik, hogy gondolok egyet, aztán csak úgy betöröm ezeket a masszív ajtókat! De azt hittem, hogy ez egyértelmű. - felelek most már én is kissé ingerültebben. A stílusát egyre inkább nem veszi be a gyomrom, s a türelmem is egyre inkább fogyatkozik. Kár érte.
- Igen, hallom, úgyhogy most már fejezze be ezt a pánikolást, vegyen mély levegőt, szedje össze magát, majd én megoldom! Csak ne hátráltasson és ne csessze fel az agyam ezzel a hülye lekezelő stílusával! - förmedek rá végül, miután befejezem az ajtó átvizsgálását. Ideje lesz a kezembe venni a dolgokat, még akkor is, ha az a kisasszonynak nem fog tetszeni.  
- Álljon hátrébb. - utasítom őt, s mivel nincs koromsötét azért a szobában, így becélzom az ajtó azon szegletét, ahol a kart vélem felfedezni. Teljesen felesleges időpocsékolás bármilyen eszközt keresni a cél érdekében, ezért minden erőmet beleadva rásózok párat ököllel a műanyagra, mire amaz talán az ötödik ütésnél egy halk reccsenéssel megadja magát. Gyorsan elkezdem bontogatni azt a részt, egészen addig, amíg befér a kezem. Ujjaimmal elkezdek tapogatózni, s mikor megtalálom a kart, akkor azt erősen meghúzom. S láss csodát, az ajtó egy eléggé hangos kattanást hallat.
- Jöjjön, másszon át! - megragadom a szélét, majd erősen eltolom oldalra, így a keletkezett részen Miss Jones könnyedén át tud bújni. Én is kifordulok utána a folyosóra, majd elengedem az ajtót, mire az újra bezárul magunk mögött.  
- Akkor most vezessen le az alagsorba. - ami ebben a félhomályban nem lesz a legegyszerűbb, de nem is lehetetlen. Megragadom a telefonom, majd a zseblámpa funkcióval varázsolok rá némi fényt, s egyből a kisasszony kezébe nyomom a mobilt, ha már ő fog vezetni.  

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Above the clouds - Samantha & Angelo 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Above the clouds - Samantha & Angelo D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Above the clouds - Samantha & Angelo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Above the clouds - Samantha & Angelo 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
322
★ :
Above the clouds - Samantha & Angelo Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
TémanyitásRe: Above the clouds - Samantha & Angelo
Above the clouds - Samantha & Angelo EmptySzomb. Márc. 26 2022, 14:02

Angelo & Sam



- Nem is Onrol volt szo. - szelesebb vigyor ul ki az arcomra. Ahogy mar emlitettem, egy random fickorol beszeltem. O Angelo, azok az atkozott reszletek. Tenyleg nem ertem, miert akar valaki pont egy korhazban dumalgatni. A legtobb ember csendben ul, majd amint teheti, ki is setal azon a hatalmas ajton es vissza sem nez.  Nem mosolyog, nem akar megismerni, csak szabadulna. Persze vannak betegek, akik egeszen mas kategoriaba tartoznak. Azok, akik nem hagyhatjak el csak ugy a korhazat es ha igen, sajnos hamar visszakerulnek, mert komoly problemaval kuzdenek. Veluk mar joval nehezebb. Ott van peldaul egy leukemias fiatal lany, akihez gyakrabban nezek be es valtunk nehany szot, de sajnos ott sem ulhetek tul sokat. Reszben ezert nehez ez a hivatas. Nem engedhetunk az erzelmeknek, nem szabad kiveteleznunk, de mi is emberek vagyunk, nem pedig erzelemmentes, tokeletes robotok. Ezt egy draga ember neha elfelejti, aztan magyarazkodhatsz neki, es kis szerencsevel tovabb dolgozhatsz ebben a korhazban.
- Akkor csak ennyire kivancsi lenne? - es ez az a pillanat, amikor minden elsotetul, en pedig ertetlenul allok egy helyben egeszen addig, mig az ablak be nem csapodik. Nincs sok ido arra, hogy azon morfondirozzak, vajon mi a fene tortenhetett.
Amint ismet meghallom Angelo szavait, csak megforgatom a szemeimet. Oke, beismerem, hogy feszult vagyok, de megis ki ne lenne az egy ilyen erdekes szituacioban? A helyzet nem tul fenyes es az a legnagyobb gond, hogy sok ember elete mulik ezen az egeszen. Ha nem oldodik meg rovid idon belul, az... jobb, ha ebbe bele sem gondolok. Probaljunk meg pozitivak maradni. De megis hogyan?
Szivesen valaszolnek szinten alpari stilusban, de nem, helyette inkabb veszek egy mely levegot. Vissza kell fognom magam, most nem veszithetem el a fejem. Gyerunk, menni fog. Idovel minden gond megoldodik, igy lesz ez a mostanival is, hisz nem tarthat orokke. Biztos vagyok benne, hogy mar nincs tul sok ido hatra, utana Angelo tavozik, en pedig folytatom a munkamat, mintha ez az egesz meg sem tortent volna. Ennyire egyszeru, nem igaz?!
- Csak ugy halkan megjegyeznem, hogy meg nem talalkozott a lekezelo stilusommal. - immar nyugodt hangnemben szolok hozza, hisz tenyleg nem akarom hatraltatni. Varok, mert mi mast tehetnek? Semmit. Azert kicsit tenyleg erdekelne, honnan ert ezekhez. Talan ez az egyik hobbija, ki tudja.
Egy arva szo nelkul teszem, amit mond. Meg ha kisse meglepetten is, de figyelem, amit csinal. Mit mondhatnek.. tuti nem ma kezdte. Csak akkor kusznak feljebb a szemoldokeim, amikor az oklet kezdi el hasznalni. Na, valoszinuleg az is meg van edzodve. Megkerdeznem, hogy adjak e valami eszkozt, de hat arra kert, hogy ne zavarjam, ugyhogy hallgatok es varok.
Bevallom, kicsit meglepodok, mikor kattanast hallok, de azonnal kovetem az "utasitast".
Mikor vegre mindketten kint vagyunk, ra pillantok. - Ez szep volt. - ismerem be. - Koszonom. - teszem hozza, mikozben kihuzom magam. - Rendben. - a zsebembe nyulok, hogy elohuzzam a telefonom, am ekkor beugrik, hogy azt az oltozoben hagytam, sok mas cuccommal egyutt. Korulbelul ekkor nyujtja felem Amore az o keszuleket. - Kovessen. - indulok az alagsor fele, majd biccentek, amikor megerkezunk. - Hogyan tovabb? - most ismet kezebe veheti az iranyitast. Remelem, minden percet kielvezi, mert ennek hamarosan vege lesz.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Above the clouds - Samantha & Angelo
Above the clouds - Samantha & Angelo EmptyCsüt. Márc. 31 2022, 18:04


Samantha & Angelo
"A kind gesture can reach a wound
That only compassion can heal."

Egy szemforgatás innen, egy onnan, egy lekezelőbb megnyilatkozás innen, egy onnan. Eléggé kuszának tűnik a közöttünk levő kommunikáció, leginkább olyan, mint egy háborgó tenger, mely az egyik legnagyobb hullám után olyan, mintha egy cseppet csillapodni látszana. Az ajtót betöröm, majd szétfeszítem, s végre szabad előttünk az út a nyomasztó félhomályba.
- Látja, valamire csak hasznos az a boksz... - immáron enyhültebb hangnemben felelek Miss Jones felé, mikor megindulunk előre, s még egy halovány mosoly is visszamászik az arcomra. Természetesen bárhogy is viselkedett volna, azért nem hagytam volna cserben a kórházat, főleg nem egy ilyen kényes helyzetben úgy, hogy én meg fogom tudni oldani a problémát még azelőtt, hogy ideérne az éjszaka közepén egy szerelő, s megkeresné a hibát.  
Az alagsorhoz vezető szakasz egyre kihaltabbnak tűnik, érezhetően ahova nincs betekintésük a betegeknek, azzal a résszel nem is foglalkoznak olyan sokat. Ezért is lepődök meg, mikor az előttünk levő ajtó annyira elektronikus, mint én magam. Egy sima, egyszerű, kulccsal bezárt ajtó, de még nem is modernebb fajtából.
- Ha egy kicsit oldalra tekint, akkor éppenséggel ezt is kinyithatom. - előkerül a zsebemből a kulcstartóm, amin látszólag minden hülyeség rajta csüng. Ezek között a hülyeségek között azonban bőven akad hasznos eszköz is, ezek közül kettőt pedig pillanatokon belül összerakok, majd meglengetem a kisasszony előtt.
- Kérnék egy kis diszkréciót. - mert azért lássuk be, nem feltétlenül kellene azzal kezdenie majd az orvos előtt, hogy pontosan hogyan nyitottam ki az alagsori ajtót. Elkértük a kulcsot, maradjunk ennyiben... Ezért is hajolok le, majd hallgatózva elkezdek babrálni a két vékony eszközzel a zárban, mire az egy halk kattanás után kinyílik.
- Járt már valami okból idelent? Tudja, hogy merre keressük pontosan a generátort? Mert az én tudtom szerint egy ilyen kórházi alagsor eléggé nagy tud lenni. - közlöm a gondolataimat, s kezemmel intek Miss Jonesnak, hogy induljon csak előre. - Vagy menjek én előre? - számomra ez részletkérdés, de neki lehet, hogy nem az. Erre már koromsötét van, s még a vészkijáratot jelző lámpák sem világítanak, már ha vannak egyáltalán. Bárhogy is legyen, előtte vagy mögötte, de megindulunk végül lefelé a lépcsőn. Itt azért már tényleg nagyon látszanak a különbségek... Már csak ha az áporodott, kissé dohos szagot nézzük, ami a levegőben terjeng. A meggyötört falakról ne is beszéljünk, amikről már rég pereghet a festék.
- Azért ez kemény. - ejtek el egy megállapítást a levegőbe. - Egy ilyen körülmények között tartott generátor nem feltétlenül jó, túlságosan párás itt a levegő. - magyarázom akaratlanul is halkabban. Nem mintha bárki is lenne itt rajtunk kívül... De hát aztán ki tudja? Sosem jártam még kórházak alagsorában, de úgy látom, hogy nem vesztettem túlságosan sokat. Vagy talán mégis?
- Hallotta ezt? - állok meg egy pillanatra, hiszen mintha léptek zaját hallottam volna valahonnan a sötét részek folyosójáról, esetleg az egyik régi szobából. De még az is meglehet, hogy csak képzelődök, viszont nem ártana tudni, hogy csak mi kutatunk a generátor után, vagy más “segítő” kezek is jelen vannak.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Above the clouds - Samantha & Angelo 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Above the clouds - Samantha & Angelo D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Above the clouds - Samantha & Angelo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Above the clouds - Samantha & Angelo 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
322
★ :
Above the clouds - Samantha & Angelo Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
TémanyitásRe: Above the clouds - Samantha & Angelo
Above the clouds - Samantha & Angelo EmptyCsüt. Ápr. 14 2022, 14:49

Angelo & Sam



Igazan nem akarok itelkezni, de neha van egy olyan erzesem, hogy nem egy normalis fickoval allok szemben, aztan megis meg tud lepni, mert ugy viselkedik, mintha nem lennenek gondok a toronyban - talan tenyleg nincsenek -. Lassan ott tartok, hogy nem tudom Ot hova tenni, hiaba is szeretnem. De hogy van e benne rosszindulat es gonoszsag? Ketlem.. Azt pedig, hogy miert fura, csak O tudhatja, en biztosan nem, hisz eselyem sincs a szinfalak moge latni.
- Valamire biztosan. - valoban egyetertek. Most peldaul kifejezetten jol jott, hogy meg van edzodve, de hogy vannak hatranyai, az is fix. Azonban a lenyeg most nem a sport, hanem az, hogy minel elobb megoldjuk ezt az "aprocska" kis problemat. Gyorsnak kell lennunk, nem tarthat orakig, hisz megiscsak egy korhazrol van szo. Igazan halas vagyok a ferfinek, amiert eddig segitett, raadasul a tovabbiakban sem hagy minket cserben, ugyhogy nyilvan - majdnem - szo nelkul teszem, amit ker. - Mint mindent?! - teszek fel egy ujabb koltoi kerdest, enyhe mosollyal a szam sarkaban. Mar szinte meglepett volna, ha ez az ajto problemat okozna neki. Csak figyelem, hany ezer kulcstartoja van. - On azert neha meg is talalja ezek kozt a kulcsait? - oszinten erdekel a valasza, ugyhogy kerdesemben egy csepp szarkazmus sem talalhato. Es a ferfiak meg a noi taskakon vannak fennakadva. Nem tagadom, az enyemben is megtalalhato ez-az, de ez a milliard kulcstarto mindent visz. Ezekhez kepest a taskam semmiseg. - Mindegy, most jol jott... - vonom meg vegul az egyik vallam. Szoval barmiert is hord maganal legalabb tiz kilo pluszt, annak en most csakis orulni tudok. - Egy kicsit? - hat azert ez mar a masodik ajto, de azert elvigyorodom. - Megkapja.. - ez a minimum, ha sikerul kihuznia minket a szarbol, amiben nyakig vagyunk. Bar fogalmam sincs, mit mondhatnank majd, valamit csak kitalalunk, nem igaz?! Kenytelenek leszunk..
- En? Idelent? - teszem be szep lassan labaimat. - Soha.. - teszem hozza es hat.. mar tudom is, hogy miert nem itt toltottem a szuneteimet. - Mennyire nagy? - lesek a ferfire, kozben probalok komoly es higgadt maradni. Kicsit olyan ez, mint valami utos horror kezdete. - Amm, persze.. menjen csak elore.. - vonom meg a vallam, mintha laza lennek, kozben egy aprocska vigyor ul ki a kis pofimra. En most keptelen lennek vezetni, de nehezemre esne ezt bevallani. Eletemben nem jartam ezen a helyen es hat valljuk be, nem nez ki tul fenyesen - finoman fogalmazva -. Egy ido utan akaratlanul is az egyik felkarjaba kapaszkodok, de ez meg csak fel sem tunik. - Ez ijeszto.. - mondom ki hangosan azt, ami beugrik az alagsorrol. - Gondolom On is nezett mar jo kis filmeket popcornnal az oleben. Na, ennek a sotet helyisegnek is a mozivasznon lenne a helye! - sugom a szavakat. Epp szoba hoznam, hogy talan megiscsak jobb lenne egy szerelot hivni.. talan.. ekkor fulelni kezdek. - Ez mi volt? - a hangerobol meg inkabb vissza veszek, kozben azon kapom magam, hogy immar a ferfi egesz karjaba csimpaszkodok, mint egy felos gyerek.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Above the clouds - Samantha & Angelo
Above the clouds - Samantha & Angelo EmptyHétf. Ápr. 18 2022, 12:14


Samantha & Angelo
"A kind gesture can reach a wound
That only compassion can heal."

- A legfontosabbat, az én kicsikémet mindenképp, csukott szemmel is! - lengetem meg a levegőben a motoromnak a kulcsát, ami még sok ember életénél is többet ér. Amúgy valóban, tele van sok szarral a kulcstartóm, és ha egyszer elhagyom... Akkor baszhatom az összeset. Közben én lépek előre, hiszen az illem az ilyen helyzetekben bőven a háttérbe szorul.
- Az ilyen alagsori helyiségek és folyosók sokszor az egész épület alatt is húzódhatnak. Leginkább tárolónak használják a nagyobb intézmények, ahova nem szeretik, ha idegenek beteszik a lábukat... Mert olyan dolgok is lehetnek itt, amiket nem szívesen mutogatnak. Persze, hogy miért ilyen gyatra a védelem, az megint egy másik kérdés. - fejtem ki bővebben, ahogy haladunk lefelé. Vicces azért, mekkora hatalmas különbség van a kórház látható és nem látható részei között. Olyan, mintha ez a lenti szint szó szerint rohadásnak indult volna.
- Ezzel teljesen egyetértek! - felelem egyre inkább lehalkított hanggal. Ezért is hagyom, hadd karoljon csak belém, elvégre bármennyire is mutassa keménynek magát egy nő, esetünkben ugye Miss Jones, azért mégis csak nőből van. Ők pedig jobban félnek az ilyen helyzetektől, mint mi magunk, és ez teljesen rendben van. Egy férfinek úgyis az a dolga, hogy megvédje a nőt.
- A hullaház amúgy merre van itt a kórházban? Csak mert szeretik azokat is mélyre pakolni. Bár kétlem, hogy itt lenne, de lehetséges, hogy valami átjáróról azt is elérnénk, nem? - kérdem tőle, mielőtt még mindkettőnk megtorpanna. A hangok láthatóan nem csak az én fejemben keletkeztek, Miss Jones is tökéletesen hallotta őket.
- Talán csak egy patkány. - próbálom megnyugtatni, bár következő szavaim ennek egy kicsit azért ellentmondanak. - Van ott valaki? - kiáltom el magam, hangom pedig végigzúg a kihalt folyosókon. Nem ártana azért tudni, ha már valaki keresgél a generátor után, sőt, mondhatjuk, hogy meg is nyugtatna, ha nem látatlanban kellene tapogatóznunk. Azonban...
- Semmi. - ezután elkiáltom magam még egyszer, immáron a másik irányba intézve a hangom, de onnan sem érkezik válasz. Egyetlen ajtócsapódást kivéve.
- Ez nem a fenti ajtó volt, amin bejöttünk? - kérdem a hölgyeménytől felé kissé elképedve, hiszen lassan tényleg kezd olyan lenni ez az egész, mintha valami filmbeli jelenet lenne.  
- Na mindegy, keressük meg azt a szart, aztán húzzunk innen a picsába. Nagyon nem tetszik ez az egész. - megindulok hát a bal oldali folyosó felé, s húzom magammal Miss Jonest is. Szétválni nincs értelme, hiszen abból mindig csak a baj származik, így nem is hozom fel ezt a lehetőséget.  
Alig haladunk pár métert, az egyik kitört ajtójú szobából mintha halovány, pislákoló fényforrás szökne kifelé.  
- Lehetséges, hogy valahogy bejutottak ide hajléktalanok? Csak mert ha igen... - szavaim közti kis szünetben szabad kezembe fogok egy öreg, leszakadt csődarabot. Biztos ami biztos!
- ...akkor akár veszélyesek is lehetnek. Bakker, mi ez a hely, Miss Jones... Mintha valami másik épületbe kerültünk volna. - ezeket már természetesen halkan suttogom az irányába. Ha pedig készen áll, akkor velem az élen elindulhatunk a gyéren fénylő szoba irányába. Mint valami zombiölő, amatőr túlélő csapat...

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Above the clouds - Samantha & Angelo 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Above the clouds - Samantha & Angelo D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Above the clouds - Samantha & Angelo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Above the clouds - Samantha & Angelo 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
322
★ :
Above the clouds - Samantha & Angelo Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
TémanyitásRe: Above the clouds - Samantha & Angelo
Above the clouds - Samantha & Angelo Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Above the clouds - Samantha & Angelo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» king of the clouds || anja & mark
» Samantha Flynn
» Samantha Bothwell
» Surprise!?! Angelo & WuXie
» Eternal Snow - Dee & Angelo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: