New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Ma 19:25-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 19:18-kor
Shawn Hawthorn
tollából
Ma 19:07-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 18:57-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:50-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 18:44-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 18:40-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 18:34-kor
Michel O'Connor
tollából
Ma 18:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

kényszer vőlegény
Témanyitáskényszer vőlegény
kényszer vőlegény EmptyPént. 28 Jan. - 20:04
Csodaszép neved

Play by:
lentebb
Születési hely:
te döntésed
Kor:
25-30
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális? idk
Családi állapot:
nálad a kezem
Csoport:
bármi amíg nem munkanélküli vagy törvényszegő
Történetünk:

Nem tudom honnan ismered a szüleimet, ahogy azt sem, hogy mit kapnak azzal ők, ha te elveszel engem, mégis itt vagyunk, az én ujjamon egy díszgyűrű van, te meg már mondhatod, hogy a mennyasszonyod vagyok. Mondanám, hogy annyira zökkenőmentes és csodálatos minden, de azzal nagyobb hazudnék, mint amekkora a távolság a föld és a nap között. Én nem akarom a házasságot, és szinte már az első pillanattól kezdve hangot is adok ennek, és ez nem változott azután sem, hogy találkoztunk. Nem a nappalinkban volt az első pillanat, hogy beléd botlottam, de már akkor sem vetettem magamra jó fényt, amikor a kávézóban siettettelek. Te tudtad már akkor is, hogy ki is vagyok? Vagy ugyanolyan tudatlan voltál, mint én, és csak illedelmesebb vagy, mint gondoltam? Akárhogy alakult is akkor, velem nem lesz túl egyszerű dolgod. Nem vagyok könnyű eset, főleg akkor nem ha valamit nem akarok, te pedig pont az vagy, akit nem akarok az életemben. Melyikünk fog előbb menekülni, te vagy én?

Sok mindent nem szeretnék megszabni, és azon felül, hogy a vőlegényem, nem is igen van mit  kényszer vőlegény 3673325056 A foglalkozás, az élete, a családja, mind szabadon alakítható annyi kérésem van, hogy mindenképpen valami jól fizető szakmába vágjon bele, hogy Leila szülei teljesen biztosak legyenek a házasságban. Az, hogy ő mennyire szeretné ezt, vagy sem azt is rábíznám a kedves userre, én mindenre vevő vagyok, legyen bárhogy is  kényszer vőlegény 3673325056 mivel nevén nem emlegettem, hogy nyitott lehessen akár a nemzetisége is teljesen így bárhogy hívhatják, a pb akit betettem (Park Hyung-sik), pedig javarészt csak azért van ott, hogy ne legyen olyan arcátlan. Bárkiben kiegyezem, csak azért előtte beszéljük át  kényszer vőlegény 2624752903 hogy miként alakul a kapcsolatuk, azt teljesen a játéktérre bíznám, semmit sem szeretnék előre lefixálni, csak annyit, hogy nagyon várom őt, és egy üzenetet is ha megérkezett  kényszer vőlegény 3874598021
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
kényszer vőlegény
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Emmett, az elfeledett vőlegény

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: