New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 66 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Reyna Valastro
TémanyitásReyna Valastro
Reyna Valastro EmptyVas. Május 30 2021, 09:47
Reyna Valastro

Karakter típusa:
Saját
Teljes név:
Reyna Valastro
Becenevek:
Rey
Születési hely, idő:
Brooklyn, 1994. 03. 10.
Kor:
27
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Hajadon
Csoport:
Üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
-
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Pincérnő
Ha dolgozik//Munkahely:
The River Café, Brooklyn
Hobbi:
Olvasás
Play by:
Başak Gümülcinelioğlu

Jellem
" Önmagunk megismerése kaland, amely váratlan messzeségekbe és mélységekbe vezet. " - Carl Gustav Jung szavai mindennap itt motoszkálnak a fejemben amióta csak először olvastam ezt a hatalmas igazságot. Mi más lehetne annyira izgalmas mint megismerni önmagunkat. Én például mindennap képes vagyok meglepni saját magamat, amire büszke vagyok mert ez azt jelenti hogy fejlődök és fejlődni jó. Gyerekként nem voltam valami magabiztos típus, a suliban mindig én voltam a gyenge láncszem akit lehetett szekálni. Barátaim nem voltak és valahogy úgy éreztem hogy nincs is szükségem rájuk. Az olvasás volt az ami átsegített a gyerekkoromon és talán kicsit a kamaszkoron is, mert bizony a tinédzser éveim is szánalmasan teltek. A gimi után az apám szerette volna ha főiskolára megyek hogy legyen belőlem valaki, eleget tettem a kérésének de az első fél év után, úgy éreztem elég volt. Belülről hajtott valami amit nem tudok megmagyarázni, egyszerűen csak tudtam hogy a főiskola nem nekem való. Az volt az első alkalom hogy kiálltam magamért és abban a pillanatban én hoztam döntést az életemmel kapcsolatban. Akkor voltam tizenkilenc éves és azóta minden megváltozott. Többek között én is. Már nem vagyok egy eltaposható, védtelen senki. Persze sokszor megkapom hogy csak egy pincérnő lett belőlem, de én ezen már csak mosolygok. Hogy miért? Talán azért mert bár nem lettem sem ügyvéd, sem orvos, sem egyéb de boldog vagyok, szeretem amit csinálok és tudom hogy onnan ahol most vagyok még képes leszek tovább is fejlődni.

Ha jelzőket kellene magamra aggatni talán ezek lennének azok amik a leginkább igazak rám:
- Bolondos: Bevallom hogy így 27 évesen is elő tud törni belőlem az a gyerek aki a valós gyerekkoromban nem tudtam lenni. És imádok nevetni.
- Álmodozó: A legjobb dolog az álmodozás, de csak akkor ha képes vagy az álomból valóságot csinálni. Én először mindig megálmodom, majd eltervezem gondosan ha akarok valamit, aztán a hozzá vezető utat, majd szép lassan elkezdem megvalósítani az álmaimat.    
- Őszinte: Leginkább magammal vagyok őszinte, ez a legalapvetőbb dolog ami kell ahhoz hogy fejlődni tudjak magamhoz képest is.
- Végtelenül romantikus: Volt már néhány kapcsolatom az elmúlt évek alatt, de egyik sem volt az igazi. Én hiszek abban hogy valahol van egy férfi a világban akivel egymásnak lettünk teremtve. Nevetségesnek tűnhetek, de ha nem hinnék ebben, mi értelme lenne az életnek?!
- Állatbarát: Szeretem a természetet és az állatokat.

Sok embernek szüksége van példaképre, egy adott személyre akire hasonlítani akar vagy így vagy úgy. A példakép azért van hogy legyen hová fejlődnünk, hogy túllépjünk saját magunkon és valami jobbak legyünk. Nekem nincs kimondottan példaképem, de ha mindenáron mondanom kellene valakit akkor Saját magamat mondanám, úgy tíz év múlva. Pontosan az akarok lenni aki akkor leszek!  

Múlt
Egyszer olvastam egy elgondolkodtató tanmesét, egy árvácskavirágról: " Az árvácskavirág nagyon várta a napsugár üzenetét. Megszokta már, hogy a reggeli szellővel a nap is a fülébe súgjon, s fájt neki, hogy a nap haragos fellegek mögé bújt, és nem gondolt rá. Egy bő reggeli harmat után elküldte az illatát a Naphoz, hogy megkérdezze: - Nap, szeretsz-e még engemet? Az illat fölszállott a levegőbe, de kósza felhők szétsodorták. Az üzenet nem jutott el a Napig. Másnap a színét küldte föl az árvácskavirág a Naphoz. Akkor nedves ködök szállottak a völgyre, és elvették a virág színét. A harmadik nap új bimbó feslett az árvácskatövön, s a kis virág a szerelmét küldte föl a Naphoz. A szerelem áttört a ködök testén, átbújt a fellegek között, és rászállott a Napra. És a fellegek szétoszlottak, a ködök meleg esőkké váltak, a Nap szembe tűzően tapadt a kis árvácska-virágra, és a kis árvácskavirág boldog volt " Én is valami ilyesmi szerelemre vágyok, ami soha nem ér véget és ami minden gondon és akadályon átverekszi magát. Mint mondtam is én egy álmodozó és végtelenül romantikus lány vagyok. Viszont fontos megemlítenem hogy azért könnyen átverhető, kihasználható sem vagyok. Erről most egy két évvel ezelőtt történt eset jut az eszembe:

Este fél kilencet üt az óra amikor belépek a klubba ami így első látásra pontosan olyan mint amilyenre gondoltam, amikor szórakozni támadt kedvem. A bárban sötét van és csak kellemes kékes lila hangulat világítás ad egy kis esélyt arra hogy lássak. Nem zavar, sőt tetszik hogy ennyire hangulatos és közben még is csak egy szórakozó hely amiről a hangosan, még sem fülsértően dübörgő zene is tanúskodik. Miközben beljebb sétálok végig nézek a helységben ahol a terület egyik felét asztalok és eldugottabb boxok tarkítják, míg a másik felén a tánctér van kialakítva ahol már most szép számmal táncolnak a fiatalok. A bejáratnál ahol jelenleg állok van a bárpult aminek most kifejezetten örülök, így nem kell átverekednem magam a tömegen. A bárpulthoz sétálok ahol felülök egy lila bársonnyal borított bárszékre. Tudom és érzem is hogy az amúgy is mini bőr hatású szoknyám felcsúszik a combomon de nem foglalkozom vele ahogy a tőlem nem messze helyet foglaló magas, szőke férfi kémlelő pillantásával sem. Magamon érzem a tekintetét, de én inkább a csaposnak szentelem a figyelmem és rendelek egy száraz martinit amit pillanatok alatt meg is kapok. Miközben az italomba kortyolok, kissé körbe pillantok de azonnal meg is bánom mert az engem stírölő  férfi, valószínüleg ezt úgy veszi mintha az ő figyelmét próbálnám magamra vonni ami persze koránt sincs így de már késő. Átül a mellettem lévő bársony székre és teljes testével felém fordul. - Meghívlak egy italra. - mosolyog de nem a szemembe néz hanem a fedetlen combjaimat majd a dekoltázsomra vezeti a tekintetét. - Köszi, de már van italom. - mutatok a poharamra. - Akkor azt fizetem. - kacsint rám. - Nem szükséges. - utasítom vissza de nem veszi a lapot. - Gyönyörű lány vagy. - egyik kezét a combomra simítja, nem húzta az időt, rögtön a lényegre tért. - Vedd le rólam a kezed. - kérem higgadtan. - Csak próbállak szórakoztatni. - nevet fel és megcsap az alkohol szagú lehelete amitől még az eddiginél is visszataszítóbbá válik a számomra. - Nincs szükségem rá. - lököm le magamról a kezét határozottan. - Egyedül vagy itt tündérke, ahogy én is. Élvezhetnénk egymás társaságát. - visszateszi a kezét a combomra és engem azonnal elfog a hányinger. - Nem vágyom a te társaságodra. - nézek a szemébe, nem fogok megijedni tőle, még a végén azt hinné hogy van esélye nálam. - Ne kéresd magad tündérke. Meghívtalak egy italra. - vigyorog és nekem máris remek ötletem támad. - Tessék. Itt az italod. - öntöm az arcába az alkoholos folyadékot ami szemmel láthatóan felbosszantja. - Hülye kurva. - szikrázó tekintettel mered rám. - Lapozd fel az értelemző kéziszótárt és keresd meg a NEM szót. Legközelebb talán érteni fogod mit jelent ha egy nő nemet mond. - vetem oda neki búcsúzóul majd felállok és elsétálok a táncoló tömeg felé....

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Reyna Valastro
Reyna Valastro EmptyHétf. Május 31 2021, 12:11
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Reyna!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Már gyerekként belénk táplálják, hogy milyen elvárásoknak kell megfelelnünk és a legtöbbünk ezt felnőtt korára sem növi ki. Aztán történik valami, megvilágosodunk és hirtelen rájövünk, hogy az egyik legfontosabb dolog amit szem előtt kell tartanunk az a saját boldogságunk. Máskülönben milyen élet az, ahol mások kedve szerint cselekszünk, önmagunkat pedig a háttérbe szorítjuk? Very Happy
Jó volt olvasni arról, hogy te magad azok közé tartozol, akik nem hagyták, hogy mások irányítsák az életét. Aki megtanult egyedül boldogulni és azt hajszolni, ami igazán jót tesz számára, anélkül, hogy bármit is megbánna. Igazán pörgős, élettel teli nőnek tűnsz, aki képes még arra, hogy értékelje az élet által nyújtott jó dolgokat, ahogyan arra is, hogy ne adja fel az álmait. Ez pedig olyan felfogás, ami jó ha továbbra is veled marad. Reyna Valastro 4146035580
Mindig is lesznek olyanok majd, akik szeretnék letörni a lelkesedésedet és azt mondani, hogy amit teszel az nem megfelelő. Ahogyan eddig is tetted, úgy a továbbiakban sem hagyd, hogy bárki is elvegye ezt a tulajdonságot tőled, hiszen ez a te életed és fontos, hogy élvezd annak minden percét.
Nagyon tetszett a történeted és érdeklődve várom a folytatást! Reyna Valastro 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Reyna Valastro A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Reyna Valastro D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Reyna Valastro 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Reyna Valastro
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Reyna H. Callahan
» Carlos & Reyna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: