New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

A wc-s eset(em)
TémanyitásA wc-s eset(em)
A wc-s eset(em) EmptyVas. Márc. 12 2017, 18:43

Neved Nincs Megszabva


Teljes név: válassz te
Play by: Harvey Newton Haydon
Születési hely: rajtad múlik
Kor: 24+
Lakhely: Manhatttan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság: heteroszexuális
Családi állapot: szingli
Csoport: Bűnüldözés
Oké… a kertelést mellőzve csak annyit mondok, bocsi. De tényleg. Nem tehetsz róla – tulajdonképpen senki sem – hogy rossz helyen voltál, rosszkor. Nem szándékosan, de az életem részévé tettelek, azt azonban nem mondhatom, hogy akaratod ellenére.
Hogy te milyen átkozottul idegesítően kíváncsi vagy!
Megpróbáltalak lerázni, hogy tényleg ne essen bajod, és esküszöm még sosem ütöttem meg ártatlant, de abban a pillanatban, abban a wc-ben láncreakciót indított bennem a félelem és az adrenalin duója, aminek hatására már a gondolattól, hogy egy ismeretlennek baja esik miattam, rosszul lettem. Még csak tagadni sem tudnád, hogy az én öklösöm mindenhogy kellemesebb volt, mint a két engem üldöző gorilláé lett volna. Most már, hogy tudom, mik az életcéljaid, kételkedem abban, hogy ne tudtad volna megvédeni magad, de amondó vagyok, hogy jobb félni, mint megijedni.
Nem vagyok előítéletes, de ne haragudj, álmomban sem gondolta volna, hogy a bűnüldözésnek szenteled az életed. Amolyan igazi kőbunkónak tűnsz, méghozzá abból a fajtából, akik eszközökként tekintenek a női egyedekre… mondjuk, nem is tagadtad le, amikor szembesítettelek a véleményemmel, a szingli életviteled pedig nem más, mint bizonyíték. Ezért nem mesélsz a múltadról? És ha valóban egy szemétláda vagy, miért akarsz segíteni? Egy menet csak nem érhet neked ennyit. Kivéve, ha adrenalin hiányban szenvedsz, ugyanis mellettem az élet csupa kéretlen izgalom. És most, hogy Sebastian tud rólad, biztosíthatlak, hogy nem úszod meg a haragját. Kivéve, ha nem kapod el előbb, mint ő téged.

// egy nagyon céltudatos személynek képzelem el a karaktert, mármint ami a karrierjét illeti. A magánélete azonban maga a káosz. Ez oda vezethető vissza, hogy édesanyja gyerekkorában elhagyta, jellemén pedig átívódott apja által gerjesztett gyűlölet a nő iránt. Talán tart attól, hogy előbb-utóbb megint elhagyják, így még azelőtt lép, hogy kötődni kezdene és bekövetkezne az, amitől ennyire retteg. Ebből adódóan tényleg volt egy nőcsábász korszaka, aminek véget az az este tett, amikor megmentett egy tinédzser lányt egy alkoholmámoros férfitől. Azonban nem a látvány az, amitől megváltoztak nézetei, hanem attól, ami az őrsön derült ki. Hinni sem akart a szemének, amikor meglátta a bajba esett ismeretlen anyját… a nőt, aki sok évvel azelőtt elhagyta.  
Az et-m második részében találsz bő leírást a találkozásunkról, az első részét meg csak azért ajánlanám, hogy tudd az előzményeket, és milyen mellettem mostanában az élet. A wc-s eset(em) 4146035580 A pb-hez ragaszkodnék, de ha mással képzeled el a karit, regizz és megbeszéljük. A múlton, korodon úgy változtatsz, ahogy szeretnél, a leírtak csak tippek <3 gyere gyorsan A wc-s eset(em) 2624752903


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
A wc-s eset(em)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: