New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 48 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:58-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 00:46-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:04-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:31-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:24-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 22:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Manu De'Hofer
TémanyitásManu De'Hofer
Manu De'Hofer EmptyVas. Márc. 12 2017, 18:39

Manuela de'Hofer

why they faces look so e-m-o?


Karakter típusa: keresaját
Teljes név: Manuela Tamara-Alice de'Hofer Grießmeier
Becenevek: Manu,  Mani
Születési hely, idő: Wien, 1999.01.22
Kor: 18
Lakhely: Queens
Szexuális beállítottság: heteró
Családi állapot: kapcsolatban
Csoport: művész
Egyetem: -
Hobbi: Tánc
Ide jön a jellem leírás, ami lehet novellaszerű, avagy jellemzés, de írhatod pontokba szedve is, halszálkásan, képekkel illusztrálva, ábécé sorrendbe rendezve vagy ahogy szeretnéd. Utóbbi alatt értjük mondjuk azt, hogy minden egyes betűhöz írsz egy szót és elmondod, hogy miért éppen azt, de ezt a neved betűivel elkészítheted. A pontokba szedéshez csupán ötletadónak néhány szempont: pozitív illetve negatív tulajdonságok; hobbi; dolgok, amiket szeret/nem szeret; meghatározó pillanatok az életéből; példakép; kedvenc helyszíne; dolgok, amik mindig nála vannak; bakancslista; becenevek; elvei; mottó; ami zavar; amire büszke; mások véleménye stb stb stb.


Ide jön az idézet

Ahogy egybeolvadt testünk, verejtékesen és túlfűtötten, minden rossz kizárásra jutott. Azt sem értem miért hagytuk valaha is, hogy bejusson alattomos módon. Hagyhattuk volna kint, végig. Elvégre, egy semmiségnek kerítettünk akkora feneket, mint még soha semminek. Aztán napokig semmi, kerülgettük egymást a lakásban, mintha idegenek lennénk.
Most viszont. Most lökéseivel éri el, hogy a feszültség elhagyja testem, ahogy néha fáradt csókjába vonja ajkaimat, hogy édes aromája átjárja minden érzékemet, mind íze, mind illata.
Ez pedig így folyt egy darabig. Elvégre békültünk. Egyikünk sem szerette volna, ha hamar elmúlik ez a csodás pillanat, amit már pár hete hanyagolunk. Végre pedig úgy kívántuk meg egymást, egy üveg bor után, ahogy példa nincs rá múltunkban. Nem inkább az élvezetre ment, minden sóhaj mintha bocsánatot kérne, vagy megbocsájtana. Mindketten sértettek és sértők voltunk egyaránt, így nem emelhetném ki, hogy mi és ki volt a bűnös, ki az áldozat.

Miért vesztünk össze? Mi okozhatta a rendíthetetlennek hitt kapcsolatunkban a megrendülést? Magam sem tudom pontosan. Féltékenység. Elvesztési félelem. Birtoklás.
Ő fotós volt. Én fotómodell, emellett táncos. Így is ismerkedtünk meg, egy előadásra készültünk, ahova felkérték fotósnak, hogy reklámozhassuk magunkat. Nagy bemutató volt, ezért is akartunk minél több embert. Ott volt ő, már a legelején érezhető volt a kémia, az sem zavart, hogy még amatőr volt. Neki kellett a tapasztalat, ahogy nekem is. És nem a fotózásra gondolok.
Utána egyre többször kaptam őt fotósnak, ahogy a nevem is híresebbé vált, szép lassan. több ügynökség kért fel. A tánc háttérbe szorult, de hobbiként megmaradt, leginkább a hálószobában.
Utána a kémia nem csak a testiség mellett volt meg. Egymásra találtunk, mármint, a szívünk egymás felé húzott minket. Beleszerettem, szinte menthetetlenül.
Ám mostanában ez a szerelem inkább hálátlan, mint pozitív dolog az életemben, amikor egy fehérneműs fotózást vállalt el. Zavart, tényleg, de csak azért, mert engem is ott szúrt ki. Szóval, álltam a fotózáson a szoba egyik szélén, mint az a bizonyos a réten. Tudtam, hogy dolgozik, velem nem fog foglalkozni, de nem gondoltam volna, hogy a direkt neki magukat illegető lányok ennyire lekötik a figyelmét. Annyira, hogy dicsérje őket. Hogy legeltesse rajtuk a szemeit. Ennyire... Fenyegetve érezzem magam, ahogy diadalittasan elhaladtak mellettem a lányok.
Aztán otthon ez kirobbant. Azóta is tartott, hetekig.

Most viszont a gyönyört éri el bennem, ahogy én is benne, nem az idegszálakat tépkedjük, hogy mindegyik elpattanjon hamar.
Rendezetlen légzéssel szakadtunk el egymástól, annyira, hogy mellettem kössön ki, és pár hete először, őszintén mellé bújjak, hogy szeretetünk zárjon körbe minket. Végre úgy érzem egy idő után, hogy szeret, én pedig őt. Ebben sosem kételkedtem, hiába tűntünk bizonytalannak. Így nyomott el az álom. Békésen, ahogy az univerzum mellette nem tűnt másnak, mint egy vászonra festett bámulatnak.

Reggel viszont korán keltem. Kidobott valami. Hányinger, émelygés, meg sem álltam a mosdóig, ahol kiadtam magamból mindent...

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Manu De'Hofer
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: