New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 109 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 93 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Luana Machado
tollából
Ma 09:29-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 09:13-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 09:13-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 09:12-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 09:11-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 09:11-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 09:09-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 08:29-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 08:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Silas Reed
TémanyitásSilas Reed
Silas Reed EmptyCsüt. Dec. 10 2020, 18:56
Silas Reed

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Silas Reed
Becenevek:
Reed (sokan szoktak a vezetéknevemen szólítani)
Születési hely, idő:
Canada, Toronto 1996.03.11.
Kor:
24
Lakhely:
Chinatown, Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
ide
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Canada Music Academy - félbehagyta tanulmányait
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Zongoraművész - lenne, ha hivatalosan elvégezte volna az iskolát.
Jelenleg több helyen is dolgozik egyszerre. Kifutó fiú és modell.
Ha dolgozik//Munkahely:
Golden Models - nevű hostess és modell ügynökség + biciklis futár
Hobbi:
zongora (lenne, ha játszana még), vinyl lemez gyűjtés és hallgatás, esőben futás (ilyenkor tud a leginkább kikapcsolni)
Play by:
Nick Robinson

Jellem
Ha egy karakter lennék egy könyvben, hogyan jellemezne engem az író? Mennyit változott a jellemem az elmúlt évek alatt? Egy biztosnak hitt, kényelmes élet van mögöttem és egy bizonytalan, buktatókkal teli áll előttem.
Azelőtt a zene volt az életem. Nem telt el úgy nap, hogy ne koptattam volna a zongorám billentyűit, vagy ne játszottam volna le a fejemben Brahms valamelyik szonátáját, az elejétől a végéig.
Most két jellem között vagyok, lógok a levegőben és úgy változnak az érzéseim mint egy kaméleonnak a külseje.
Egy érzés viszont mindig megmarad. A keserűség.
Nem vagyok a társaság középpontja. Soha nem volt meg az inger, hogy kitűnjek a tömegből. Szeretek eggyé válni a szürke arcokkal, ugyanolyan keserű pofával nézni magam elé a metró kocsiban ülve egy átdolgozott nap után, mint a másik 8 millió lakosa a városnak. Hiába tartottak csodabogárnak odahaza, hiába teltek meg a hangeverseny termek, ha az én nevem volt a repertoárban, hiába rajongtak körbe idősek és fiatalok, hiába tartottak az akadémián egy zseninek, hiába voltam a családom üdvöskéje..én soha nem gondoltam többnek magamat egy zenerajongó fiatal srácnál.
Az élet ízét számomra a zene adta meg és most, hogy már nem játszom, nehezen tudok lelkesedni. Teszem a dolgomat.
Csendes, magának való srác vagyok, akit az a fura, titokzatos és megfejthetetlen légkör leng körbe. Nem beszélek sokat, nem vagyok kíváncsi másokra, sokan bunkónak tartanak emiatt. Pedig segítőkész és megbízható embernek tartom magamat. Ha munkáról van szó, akkor igényességre törekszem. Nem vagyok maximalista és kifejezetten idegesítenek a törekvő emberek. Nem szeretem ha sok barátom van, inkább a kevés de minőségi kapcsolatok híve vagyok. Nincsenek nagyra törő terveim, megvalósításra váró álmaim. Két éve még meg akartam hódítani a világot, most pedig inkább belesüppednék a Central Park mocsaras földjébe, egy esős nap után.
Hite hagyott, keserű és összetört szívű árnyéka vagyok a régi önmagamnak.
A külsőm az utóbbi néhány évben sokat változott, hajamat megnövesztettem, arcom formája férfiasabb, karakteresebb lett. Fizikumomat a napi hét-tíz kilométeres futásnak köszönhetem és a biciklizésnek, ami a munkámból adódik. Öltözködésem hétköznapi, sokszor hordok sapkákat, dzsekiket. Egyetlen ékszer amit viselek, egy bőr karkötő, amihez szentimentálisan ragaszkodom.

Múlt
Amikor játszom, minden más eltűnik. Csak én vagyok és a zene. Eggyé válok a hangszeremmel. A zene átjárja minden porcikámat, keresztül áramlik rajtam, végig a karomon, az ujjaimon át, bele a zongora billentyűibe, egy olyan melódiát alkotva ami tükrözi a pillanatnyi érzelmi világomat. Még most is gyakran álmodom azt, hogy játszom. Az ujjaim még most is akaratlanul táncolnak egy képzeletbeli zongorán, s gyakran ezt észre sem veszem.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Silas Reed
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gwendolyn Reed
» Grace Reed
» Sheena Angelica Reed
» Billy Reed
» Myna & Silas

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: