New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 51 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bruna Mesquita
tollából
Ma 11:05-kor
Bruna Mesquita
tollából
Ma 11:05-kor
Bruna Mesquita
tollából
Ma 11:05-kor
Theodore Chambers
tollából
Ma 11:01-kor
Natalie Young
tollából
Ma 10:31-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 09:46-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:31-kor
Levi Thatcher
tollából
Ma 08:16-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 08:14-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
19
Diákok
55
40
Egészségügy
30
19
Hivatal
7
12
Média
47
35
Munkások
36
21
Oktatás
9
9
Törvényszegõk
17
38
Üzlet
29
29
Összesen
239
222

you make me begin | Alex & Lou
Témanyitásyou make me begin | Alex & Lou
you make me begin |  Alex & Lou EmptyKedd Aug. 18 2020, 23:33

Alex &  Lou

Magam sem voltam teljesen biztos abban, hogy amit hallottam azt elhihetem. Soha semmit nem tudtam a családomról, és az alapból szörnyű napom csak még rosszabbá vált, amikor ez a bizonyos hír kiderült. Kifutott a vér az arcomból, órák óta teljes révületben dolgoztam tovább. Mit kellene nekem kezdenem azzal a ténnyel, hogy Delilahnál volt egy fénykép rólam, kisbabaként? Miért állítja azt, hogy ő erről nem tud semmit, miért kezd egyre inkább para lenni ez a szituáció? És leginkább miért velem történik meg? Mit követtem el az univerzum ellen, ami miatt ezt is a nyakamba kell vennem?
Nem volt egyszerű megbirkózni az árvasággal, én mégis igyekeztem mindent a legjobb tudásom szerint tenni. Sosem gondoltam bele abba, hogy mennyire rossz valójában a helyzetem, amíg volt hol álomra hajtani a fejem, volt étel az asztalon és tudtam tanulni. Emiatt baromira hálás voltam mindazért, hogy egyáltalán lehetőségem volt élni, hogy nem kellett éhenhalnom a kukában, ahol ott voltam... Sosem gondoltam bele abba, hogy mit segíthetne rajtam az, ha lenne egy családom. Lényegében nem is érdekelt, mert magam köré építettem egy sajátot, ami miatt boldog voltam... És mindent leszámítva azt hiszem irigylésre méltó életem volt eddig a pillanatig.
Egy dolog volt lemondani a továbbtanulásról és az álmomról. Idővel egészen megszerettem a munkát a moziban a húzósabb napok ellenére is, és határozottan jó tapasztalat volt. Ez elősegítette azt, hogy minden helyzetből megpróbáljam kihozni a maximumot, hogy megtanuljam beosztani a pénzemet, vigyázni a dolgaimra, meg alapvetően fiatalon önellátóvá váltam, ami hatalmas előny az életben.
Ugyanakkor a párkapcsolatom romokban van, lényegében az egyetlen kiút, amit mostanában látni kezdek, az a szakítás. Néha én magam is meglepődöm, hogy egyes veszekedések során már nem fájnak azok a szavak, amiket Isa a fejemhez vág, mert az egészet úgyis levezetjük egy menettel és onnantól kezdve megint megvagyunk. Viszont zavaró, mivel a mi kapcsolatunk soha sem csak a szexről szólt, lényegében mind a kettőnk életében a nagy első volt ez az egész, ami miatt még mindig kötődöm a lányhoz... Talán ez a dolog soha nem is fog megszűnni.
És most, ahogy itt ülök, mint egy zombi... Hát megintcsak látni akarom őt, viszont ugyanakkor tisztában voltam azzal is, hogy az ő egész családi drámája után nincs szüksége az én problémáimra is. Hát a végén ilyenné váltunk. Már nem beszélgetünk egymásssal, már nem osztjuk meg a másikkal azt, amit valójában érzünk. Nem beszélünk a félelmeinkről, lényegében semmiről sem. Egyszerűen csak összejárunk, veszekedünk, szexelünk, aztán ezt pörgetjük újra... Most még sem mondanám soknak a helyzetet, mivel valahogy legalább le tudjuk vezetni a feszkót. Egyszerűen az agyam felfogja, hogy ez így nincs rendjén, de a szakításra valahogy mégsem állok készen.
Egészen összerezzentem a halk kopogásra a fülkén. Már egy ideje elkezdődött a film és miinomvel nem játszottunk premiert, egészen kevesen jöttek mostanában hozzánk dolgozni. Pont ezért is vetettem néhány ártatlan pillantást Rosalynra, aztán kinyitottam neki az ajtót, hogy be tudjon jönni hozzám.
- Mostanában egyre rosszabbul nézel ki – nem bírtam ki, hogy ne mosolyodjak el azon amit mondott. Lényegében igaza volt, azonban egy hozzám hasonlóan hiú srác utálja ezt hallani.
- Köszi – halk sóhaj után folytattam csak – Neked sem sikerült a legjobbra a szemöldököd ma.
Finoman csapott a vállamra, néhány szitokszó kíséretében, aztán közölte velem, hogy takarodjak el az egy órás ebédszünetemre. Én próbáltam azzal ellenkezni, hogy nem vagyok éhes, de végül sikeresen kiterelt a helyemről én pedig egy darab csokival, meg a kávégépből összeszedett olcsó kevergetőssel indultam meg a pihenőszobánk felé.
Amikor benyitottam a régi megnyugvással töltött el az, hogy Alex volt ott. Nem örültem volna ma túlságosan másnak, egyedül lenni meg még rosszabb lett volna... Ebben a helyzetben az a legjobb ha nem agyalok, ugyanakkor félő, hogy mindent el fogok neki mondani. Teljesen érthető, hogy nehezen bízott meg bennem. Sokan butának hiszik őt, de lényegében az ismerettségi köröm egyik legértelmesebb tagja. Az egyetlen, akit zavart az engem körülvevő titokzatosság, hogy sosem találkozott a szüleimmel, hogy nem meséltem neki a gyerekkoromról. Hogy én rengetegszer voltam náluk, ő viszont egyszer sem kapott meghívást. Hiába osztozkodtunk az édességeken vagy a tízórais szendvicsünkön, hiába rohangáltunk általánosban kézen fogva mindenhova... Egy része az életemnek mindig rejtve maradt előtte.
- Szia – most kivételesen nem vele szemben, hanem mellette foglaltam helyet. Nem is igazán figyeltem arra, hogy mit eszik, egyetlen szórakozott mozdulattal téptem fel a csokim csomagolását és rögtön letörtem a felét.
- Kérsz belőle? – nem igazán vágytam most az édességre, szerintem a gyomrom is felfordult volna. Én, aki húst hússal eszik, egy darab csokival akarom megváltani a világot, aminek jelenleg a felét sem tudnám letolni. Ennek ellenére is próbáltam mosolyogni a lányra, hátha veszi a lapot és nem kell magamtól kifakadnom neki... Pedig egyre nehezebb volt minden egyes levegővétel.
- Hogy telt a hétvégéd? – végül csak sikerült kinyögni egy értelmes kérdést neki. A lábam szórakozottan járt az asztal alatt, magamban pedig csak azért imádkoztam, hogy elterelje a gondolataimat, miközben egyre erősebb lett a mellkasomat szorító erő.
Outfit | Words: 804


I wanna die, but you keep me alive
It's 2 AM, hear the cellular ringin', got the curious feelin' you're fiendin' for love, but the thing is, we haven't spoken for weeks, I love you bad, that's the problem occurrin', better love I deserve, and I'm hurtin', but sadly, I worship every moment we meet
mind álarcot viselünk
Louis D. Barker
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
you make me begin |  Alex & Lou Y8zCwXe
you make me begin |  Alex & Lou R0ADtyc
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
If I can live through this, I can do anything
Ain't gotta be somebody, be anybody, rather be anybody than live in a dead body, if you can't see me then find a helicopter, in the night sky, shine like a star
★ családi állapot ★ :
you make me begin |  Alex & Lou OAZIHyJ
Damn, I like me better when I'm with you
To be young and in love in New York City, to not know who I am but still know that I'm good long as you're here with me, to be drunk and in love in New York City, midnight into morning coffee, burning through the hours talking
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
you make me begin |  Alex & Lou Ei6Rsu5
★ foglalkozás ★ :
Mozis kisegítő
★ play by ★ :
Noah Centineo
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
you make me begin |  Alex & Lou HW9ZJxM
TémanyitásRe: you make me begin | Alex & Lou
you make me begin |  Alex & Lou EmptyCsüt. Dec. 10 2020, 21:18


Louis & Alex


Első nap a moziban. Pár hónappal ezelőtt még lelkesen sétáltam volna be egy hatalmas mosollyal az arcomon és alig vártam volna, hogy végre elkezdhessem a munkát. A mostani lelkiállapotom viszont ezt nem engedi meg. Nem vagyok mostanában a toppon, hiszen a családommal történtek eléggé megviselnek. Minden napot úgy élek meg, mint egy ajándék, amikor anya még köztünk lehet. Ennek ellenére nem vagyok vak és nem fogok eljátszani a gondolattal, hogy egyszer minden ugyanolyan lesz, mint régen. Tudom, hogy hamarosan egy fejezetet kénytelen leszek lezárni akármennyire is nem szeretném.
Ezt leszámítva még mindig úgy gondolom, hogy nem vetíthetem ezt ki a környezetemben lévő emberekre. Mivel ma kezdem a munkát, így természetesen a pocsék lelkiállapotom ellenére is szeretnék mindenkire a legjobb benyomást kelteni. Mivel még ma csak többnyire betanítás megy és pletyka, hogy ki milyen a menedzserek és a hozzám hasonló munkások közül. Mindenki próbál a saját oldalára állítani, de azzal még nincsenek tisztában, hogy előttem szidhatnak bárkit, úgysem fognak vele elérni semmit.
Már pár órája bent vagyok és nem egyszer mentem már el mosdóba a kicsi hólyagomnak köszönhetően, s sétáltam el a hatalmas tükrök előtt a helyiségben, de minden egyes alkalommal meg kell állnom pár másodpercre. Ez az első olyan munkahelyem, ahol ennyire szigorúan nézik az egyenruhát. A bárban általában mindegy volt mit veszek fel, míg az előző random diákmelóknál maximum egy egyenpólót kellett magamra húznom. Itt már teljesen más a helyzet. Az fekete, öltönynadrághoz hasonló anyagból készült nadrág nem a világ legkényelmesebb ruhadarabja, ahogy a hozzá passzoló ing sem. Ha így lépnék az utcára biztosan azt hinném, hogy egy leszbikus vagyok, aki éppen színházba készül megnézni a kedvenc darabját. Ettől az érzéstől mindössze az ingbe hímzett logó és a névtábla választ el. Ott virít rajta a nevem, hogy Alexis. Így minden vendég tisztában van azzal, hogy hogyan hívnak engem. Az irodában hatalmas betűkkel van feltüntetve a falon, hogy enélkül senki sem dolgozhat. Gondolom azaz oka, ha valakire panasz lenne, akkor rögtön tudják, hogy kiről van szó. Dolgozhat itt még rajtam kívül tíz másik magas, vékony, szőke leányzó.
Azt azért be kell vallanom, hogy sokkal kényelmesebbek az itteni műszakok, mint a bárban. A folyamatos éjszakázás teljesen felborította a bioritmusom. Abban reménykedem, hogy az idő múlásával ez a meló segít majd helyreállítani. Az első napomon természetesen nyitni jöttem be, míg holnap zárni fogok. Köztes műszakokban nincs új dolog, amit be kellene tanítani, így mindössze két napot szentelnek erre, aztán elengedik a kezünket. Mindössze négy órája vagyok bent, de sokkal többet kell járkálni, mint a kocsmában és leülni sem engednek, így ennyi idő után sajgó lábakkal fáradok be az étkezőbe és pattanok le az egyik kanapéra. Jelenleg annyira fáradtnak érzem magam, hogy az éhség ellenére sincs erőm elsétálni a helyiségben található hűtőig, ami mindössze három-négy lépésnyire lehet. Még mikor megérkeztem beraktam oda az ebédemet.
Pár perce elfekve, teljesen szétterülve foglalom a kanapét, amikor ajtónyitódást hallok és olyan gyorsasággal ülök fel, hogy azt még Sonic is megirigyelné. Nem tudom, hogy mennyire bevett szokás itt tunyulni a szünetben, így nem akarok kockáztatni egy kisebb fejmosást már ma.
Megkönnyebbülten sóhajtok fel, amikor Louis-t pillantom meg. Arcomra ezer wattos mosoly kúszik fel annak ellenére is, hogy látom vele nincsen minden rendben. Sikerült megismernem annyira az évek alatt, hogy egy pillantásából rájöjjek, hogy mit érezhet éppen legbelül.
- Szia – köszönök vissza, s figyelem, ahogy ő is helyet foglal és elővesz egy csokit. – Nem, köszönöm. Én is hoztam magammal ebédet, de még nem vett rá semmi, hogy kivegyem a hűtőből. Elég fárasztó ez a munka – sóhajtok. Nem tudnám elmondani, hogy mi olyan megterhelő benne, de pár dolog igazán megtette a hatását nálam. Pár nap, talán hét és beleszokok. Semmi sem olyan nehéz, mint elsőre tűnik.
- Visszamentem a bárba rendezni a rendeznivalót, de egyébként otthon voltam. Sorozatoztam és így ennyi. Végig pizsamában, zsíros hajjal, egy pokróccal a hátamon toltam a bulit és ipartalan mennyiségű jégkrémet és sült krumplit megettem – nevetek fel halkan, ahogy visszagondolok az előző két napra. Elég viccesen nézhettem ki, de egyszerűen muszáj volt rápihennem a mai műszakomra. – Neked hogy telt? Nem úgy tűnsz, mintha kicsattannál az örömtől – húzom el a számat. Reggel, mikor megérkeztem azt hittem Lou fogja elmagyarázni a dolgokat nekem, de most rápillantva nem csodálom, hogy nem ő volt az a szerencsés kiválasztott, aki a szárnyai alá vehetett.

 hope u like it  szívecske   ||
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: you make me begin | Alex & Lou
you make me begin |  Alex & Lou EmptyHétf. Márc. 15 2021, 10:57

Alex &  Lou

Habár ma történt, ami történt, mégis boldoggá tett az, hogy legalább Alexel egy műszakban tudtam kezdeni. Ugyanakkor ott volt a másik oldalon Isa is, emiatt pedig nem tudtam bűntudatot érezni. Egyre nehezebb napokon mentünk keresztül, erre pedig csak ráadásként jött Delilah megjelenése. Furcsa dolog, hogy az eddig amúgy mások által kifejezetten tragikusnak látott életemet élvezni tudtam és folyamatosan a gimnazista éveimbe sírtam magam vissza, amikor még volt egy árvaház, annak a falai pedig megóvtak engem mindentől. Annak ellenére is vissza akartam menni, hogy a valóságot rólam lényegében szinte senki sem tudta és valahol mélyen nagyon féltem attól, hogy majd kiderül a titkom és mindenki elítél miatta. Ugyanakkor meg a külsőm és a megszerzett pozíció miatt talán az emberek sajnáltak volna… Ami egyrészt egy még rosszabb forgatókönyv, másrészt meg valahol elkeserítő, hogy ha nem nőttem volna ennyire magasra, és nem úgy néznék ki ahogy, illetve önerőből nem szerzek meg egy kapitányi címet, akkor képesek lettek volna elítélni már csak azért is, mert rólam lemondtak a szüleim… Azaz mindenki más is lemondana rólam.
Isa volt az egyetlen, aki ezt tudta. Itt a munkában már olyan dolgok, mint a család nem igazán kerülnek szóba. Az elején persze rákérdeztek arra, hogy mizu van, de onnantól kezdve, hogy tudták azt, hogy egyedül élek, már békén hagytak. Én a magam részéről utáltam szóba hozni azt a tényt, hogy árva vagyok, mert szánalmasnak éreztem magam tőle, így már az évek alatt megtanultam úgy lavírozni a témák között, hogy elkerüljük a szülő és testvér fajtát.
Mégis olyan érzésem volt, mintha megcsalnám a barátnőmet már azzal is, hogy munkát ajánlottam az egykori első szerelmemnek. Egyáltalán nem arról van szó, hogy több évvel ezelőtti érzéseket elevenítenék fel, viszont ettől függetlenül nekem is volt szemem. Alex régen is szép volt, illetve most is az. Én pedig tehettem érte annyit, hogy ne kelljen egy olyan bárba dolgoznia, ami veszélyes és bántó dolgokat mondanak neki. Pontosan tudom, hogy ő nem vesz magára sok mindent és bármilyen helyzetben kedves tud lenni, de egy mozi még mindig jobb valami éjszakai helynél, ahol műszakváltásnál fogalmam sincs, hogy miként megy haza. Itt legalább a metró majdnem egyenesen hazaviszi és nem kell buszmegállók miatt kavarognia, mert közel van az állomás a mozihoz. Az, hogy aggódok a lány biztonsága miatt nyilvánvalóan azért van, mert egykor fontos volt nekem… Annyira, hogy most is érdekeljen, hogy mi van vele. Sok pultos lány sérül meg New Yorkban, én pedig semmiképpen sem szeretném, hogy ő legyen az egyik, aki hasonlókat szenved el. Azt hiszem nem tudnék tovább azzal a tudattal élni, hogy tehettem volna valamit ezért, és nem léptem. Mindezt szerintem Isa is megértené, sosem csinált gondot abból, hogy voltak lány barátaim is. Még ha Alex egy kicsit más is… Ő az én barátnőm, nem pedig a szőkeség, szóval ezt tudnia kellene.
Viszont mégis bűnösnek éreztem magam, amikor megkönnyebbültem, hogy csak ő van ott az ebédlőben, nem pedig valaki más. Igyekeztem elválasztani a munkát és a magánéletemet, viszont ő egy olyan ember lett az életemben, aki ezt akaratlanul is összekötötte. Engem a dolog azért nem zavart, mert legalább valaki előtt nem kellett eljátszanom a mindig vigyorgó, bolondos srácot. Valóban ilyen voltam, de az állítólagos nővérem megjelenése csak még egy lapátnyi szart rakott a nyakamba és eléggé tartottam tőle, hogy nem sok kell ahhoz, hogy egyszerűen összeroskadjak a súlyok alatt.
- Dőlj csak vissza nyugodtan – én is egy széket a kanapé közelébe húztam, mert túl sok kajám amúgy sem volt, illetve attól is boldog lettem volna ebben a pillanatban, ha egyáltalán ez a helyén marad – Az első napok mindig nehezek és jobban bírod, mint sokan mások.
Nagyon sok olyan kényelmes ember élt, akik annyira válogattak a munkahelyek között, hogy egy moziban a sok rohangálás nekik gondot jelentett, emiatt pedig egy vagy sok esetben fél műszakot dolgoztak le, aztán közölték, hogy köszönik szépen a lehetőséget, a továbbiakban nem élnének vele. Az ilyen emberek véleményem szerint sosem lesznek igazán sikeresek, mivel nulla kitartásuk van és még arra sem képesek, hogy egy állapotot fenntartsanak addig, amíg jobbra fordul az életük. Ők fognak harminc felett besavanyodni és visszagondolni arra, hogy milyen jó lett volna, ha nem utasítanak el minden lehetőséget csak azért, mert többnek és jobbnak érzik magukat annál, hogy kétkezi munkát végezzenek. Mondjuk én kicsit sem vagyok a sikeres emberek közé sorolható, és a jövőm se olyan fényes, mint ahogy azt sejtethető lenne, de ennek ellenére is megvolt a véleményem a lustákról. Maximum nem hangoztattam és úgy nem bántottam senkit.
- Legyen így, akkor az egész az enyém – igyekeztem megejteni felé egy mosolyt, mert bűntudatom volt amiért képtelen voltam azt a lelkes, felhőtlen mosolyát viszonozni, amikor beléptem az ajtón – Csak nehogy a végén megbánd. Ez a legjobb csoki, amit valaha ettem.
Alapvetően nem voltam édességpárti és az sem felétlenül volt igaz, amit mondtam neki. Csak véletlenszerűen választottam az automatából, és jelenleg szerencsésnek mondhattam magam, amiért semmilyen allergiával nem rendelkeztem.
- Kivegyem neked? – ebben a helyzetben már egészen komfortosan éreztem magam már csak annak a tényétől is, hogy ő mellettem volt. Az arcomon is valamivel őszintébb volt a mosoly. Ha én négy óra múlva nem is készültem ki ennyire a munkába anno, annak mindössze annyi volt az oka, hogy tényleg komoly edzéseken vettem részt a foci miatt és formában voltam. Alexnek egy pult mögül jönni, ahol tudták egymást váltani óránként néha akár öt tíz percre is, nyilvánvalóan nehezebb lehet ez. Mégis úgy gondoltam, hogy egészen bájos az, hogy ennyire meg akar felelni. Irigyeltem jelenleg a lelkesedését.
- És engem nem hívtál át –[/b] tettetett sértődöttség volt a hangomban, aztán egyszerűen megcsóváltam a fejem [b]– A következő ilyennél meg fogok haragudni.
Finoman fenyegettem meg az ujjammal, de amint rám terelődött a kérdés, gyorsan betömtem a szám egy falatnyi csokival, hogy legalább ennyi időt nyerhessek, amíg összeszedem a gondolataimat. Szánalmas lennék? Ebben a helyzetben rosszabbul már úgysem tudnám érezni magam.
- Műszakoztam amúgy – úgyis megtudta volna, mert az átírt beosztás már fent volt a Facebook csoportunkban is, illetve a falra is kifüggesztették a pihenőnkben – A hétvégék mindig egy teljesen más világba repítenek. Pihenőnek kaptad ezen a héten őket, ugye?
Kíváncsian pillantottam rá, bár nem volt kedvem elterelni most a témát. Beszélnem kellett valakivel, aki ismert már elég régóta, és bár Alex sosem tudta az igazat, talán ez volt a megfelelő pillanat, hogy elmondjam neki. Egyiket a sok közül, amivel kapcsolatban kénytelen voltam hallgatni, mert túlságosan féltem attól, hogy végül meg fog vetni.
- Emlékszel arra – lassan kezdtem bele, mert mégsem egy kis dolgot kívántam megosztani vele – Hogy ahányszor kérdeztél a szüleimről eltereltem a témát, téged pedig ez eléggé zavart? Hogy én sokszor voltam nálatok, de sosem hívtalak át anno téged?
Minden bizonnyal a kérdésem teljes mértékben költői volt, mert bár elsős korunk óta évek teltek el, mégsem annyi, hogy feledésbe merüljön bármi. Legalábbis bennem mindig élesen éltek az együtt töltött idők, mert jelentőséggel bírtak azok a percek és órák számomra.
- Ez azért volt, mert nincsenek – végül könnyebb volt kimondani, mint terveztem. Szinte éreztem, ahogyan lassan megszabadulok a súlyoktól, ami egészen eddig gúsba kötött engem – Születésem óta árva vagyok, és eddig állami gondozásban éltem.

Outfit | Words: 1 162


I wanna die, but you keep me alive
It's 2 AM, hear the cellular ringin', got the curious feelin' you're fiendin' for love, but the thing is, we haven't spoken for weeks, I love you bad, that's the problem occurrin', better love I deserve, and I'm hurtin', but sadly, I worship every moment we meet
mind álarcot viselünk
Louis D. Barker
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
you make me begin |  Alex & Lou Y8zCwXe
you make me begin |  Alex & Lou R0ADtyc
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
If I can live through this, I can do anything
Ain't gotta be somebody, be anybody, rather be anybody than live in a dead body, if you can't see me then find a helicopter, in the night sky, shine like a star
★ családi állapot ★ :
you make me begin |  Alex & Lou OAZIHyJ
Damn, I like me better when I'm with you
To be young and in love in New York City, to not know who I am but still know that I'm good long as you're here with me, to be drunk and in love in New York City, midnight into morning coffee, burning through the hours talking
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
you make me begin |  Alex & Lou Ei6Rsu5
★ foglalkozás ★ :
Mozis kisegítő
★ play by ★ :
Noah Centineo
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
you make me begin |  Alex & Lou HW9ZJxM
TémanyitásRe: you make me begin | Alex & Lou
you make me begin |  Alex & Lou Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
you make me begin | Alex & Lou
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» New life begin
» let's make this right ☆ Lou & Isa
» Make me nineteen again
» Make me a new tattoo
» I'd do anything to make you stay

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: