New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 118 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 108 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:04-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Daria Raines
TémanyitásDaria Raines
Daria Raines EmptyKedd Júl. 07 2020, 15:19
Daria Raines

Karakter típusa:
saját, részben keresettféle
Teljes név:
Daria Rose Raines
Becenevek:
Ria, de jobb szeretem a teljes keresztnevem.
Születési hely, idő:
New York City, 1987.11.22.
Kor:
32
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
hajadon
Csoport:
egészségügy
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
New York University - ápolóképzés BS/MS (végzés éve: 2014)
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
ápoló
Ha dolgozik//Munkahely:
Mount Sinai West Hospital - Emergency Department / Amara Stanfordnak is dolgozom (apám adósságát törlesztem így)
Hobbi:
Van néhány: film- és sorozatnézés, olvasás, főzőcskézés, táncolás, kirándulás, meg az ápolói hivatásom gyakorlása olyankor, amikor mindezeket kellene tennem.
Play by:
Tatiana Maslany

Jellem

Sokáig nem tudtam elképzelni, milyen lehet az, ha valakinek két különböző életformája legyen, most azonban már nagyon is tudom, vagyis apám pár évvel ezelőtti halála után változott meg az életem. Kettős játékot űzök, mégis egy és ugyanaz a személy vagyok. Ellátok, gyógyítok, ápolok. A kérdés igazából az, hogy mi a különbség a két életem közt. Az, hogy a másodiknál több a kockázati tényező, a legrosszabbak között ott van az, ha lebukok azzal, hogy gyógyszert, kötszert és más egyéb fontos egészségügyi ellátáshoz szükség eszközt lopok el folyamatosan, akkor örökre elveszíthetem az ápolói engedélyem, és még sittre is kerülhetek. Mégis... nem tudok mást tenni. Meg kell tennem, mert  a másik oldalról sem egyszerűbb a helyzetem. Az apám adóssága az, ami miatt ezzel minden egyes napomat, percemet és másodpercemet töltenem kell. Nem tudok szabadulni ebből. Nem mondhatom azt, hogy én itt és most lelépek. Megtalálnának, talán nem akarnék menekülni és bujdokolni egy életen át. Gyűlölettel gondolok a saját apámra, mégis mindig ő a volt az én apám, szerettem, a mentsváram volt ötéves koromtól fogva.

Az életem egyszerűségről volt híres, de végeláthatatlan bajba került.

Nem változtam meg teljesen. Az az ember vagyok, aki azelőtt voltam. Kedves, odaadó, mindenkit maga elé helyező, másokkal törődő, és másokért, magáért kiálló személyiség vagyok. A hivatásomhoz ezek nagyon is szükségesek, mind a kórházban, mind a másik "munkahelyemen". Talán szorosabban, erősebben érzem a szívem dobbanásait, amikor az utóbbihoz indulok. Talán féltem magam, mégsem mutatom ki. Egyre nagyobb és komolyabb probléma kezd lenni mindez. Lassan nem tudom eldönteni, hogy ki is vagyok. Egy irányítható, megzsarolt nő vagy egy hivatástudatos, félelem áztatta ápolónő...
Vannak hibáim, nem is kevés beleszámítva mindent, a jelent is. Van bennem elég bátorság, hogy kimondjak dolgokat, csak nem mindegy, milyen tálalásban teszem ezt másokkal szemben. Nem mindig megfelelő, ha őszintén bevallunk valamit. Kell ahhoz is merészség. Bennem van, apámtól örököltem. Minden visszavezethető hozzá... A bajba kerülésem is.

Múlt

A hármas vizsgálóban lévő férfi nagyon részeg, szerintem jelenleg azt sem tudja, hol van. A mentő hozta be, pár utcára innen kóborolt. Egyelőre egy kis kijózanító infúziót adtam neki, hogy legalább arra emlékezzen, hol hagyta el az iratait, mert jelenleg annyit tudunk róla, hogy Horatio a keresztneve, de valahogy nem tudom, hogy tényleg az -e a keresztneve, mert semmivel sem volt tisztában, bármire is kérdeztem rá.
- Nézz majd rá a hármasban lévőre többször, kb. tíz percenként, előfordulhat, hogy hányni fog, meg hasonló kellemetlenségek is lehetnek - adtam oda a kórlapot a fiatal gyakornoklánynak, aki biztosan örülni fog annak, ha tényleg ez lesz a jelenlegi munkája, őrizni a rettentő ittas egyént.
- Oké-zsoké - ennyivel reagálta le a kérésem, de mindegy is, megyek a raktár felé, most nincs akkora jövés-menés, és gyorsan el tudom intézni, amit el szeretnék.
Ez már a többedik alkalom, hogy én arra kényszerülök, amire nem nagyon szeretnék. Gyötrődöm belül. Állandóan apámat hibáztatom magamban, miért kellett neki Amara Stanfordnak dolgoznia, aztán halmozni az adósságát. Az pedig már egy utolsó cérnaszál volt, mikor utolsó mondataiban megemlítette azt is, hogy az egyetemre a pénzt mástól kapta. Amarától. Egy ilyen nő fizette az iskolámat? Szent ég... Elgondolkodva, már én sem vagyok egy tisztességes ember. Sőt, egészen komoly bűncselekményt követek el azzal, hogy megint elviszek néhány eszközt, gyógyszert innen.
Belépek a raktárba, ahol elkezdek keresni néhány dolgot. Közben ránézek a telefonra is, hiszen nem maradhatok itt túl sokáig, feltűnővé válna az, ha nem megyek vissza a nővérpulthoz vagy a vizsgálókhoz.
Gúnyos, fülsértő kacajra leszek figyelmes a folyosó felől, két kolleginám hiénára hasonlító nevetését kitörölném rögtön az agyamból, de ekkor pont belép az egyikük, aki nevezetesen az egyik rangidős is. Csípőre tett kézzel kezdi el bámulni az egyik polcot, majd pedig háta mögé les, ahol egy másik több polcos szekrény van.
- Ebből miért ilyen kevés van? Nem rendeltek még belőle? Jeleztem, hogy kellene ezekből a kötszerekből, meg azokból ott - fájdítsa a szívemet az egész, én egészen jól tudom, hová tűntek el azok... - Majd újra jelzem a főnővérnek - hamar eliszkolt a raktárból, én pedig ott maradtam.
Ahogy kilép, úgy rogyok össze a fal mellett. A kezeimmel körülölelem az arcomat, majd próbálok lenyugodni. A francba! A mobilomat nézem meg ezután, sokszor félve veszem fel a hívásokat is, vagy olvasok el egy üzenetet...
Épp helyreáll bennem a káosz, elkezdek pár dolgot belegyömöszölni a kórházi ruhám alá, utána kisétálok én is, az öltözőbe megye be, ahol a táskámba rakom át azokat. Intem a lányoknak, hogy mindjárt jövök vissza, biztosan azt gondolják, hogy kávézni megyek. Általában igen... most nem.
Rettegés fojtogat, mikor látom ismét az A.S. monogrammot a telefonom kijelzőjén. Már az is feltűnt múltkor az egyik orvosnak, hogy leléptem rosszullétre hivatkozva három órával a műszak vége előtt. Ha megtudná bárki is, hogy mi az igazi oka ezeknek, azt hiszem, véget érne minden, amit felépítettem ápolóként, emberként.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Daria Raines
Daria Raines EmptyKedd Júl. 07 2020, 21:49
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Daria!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Amikor arról beszélgetünk mit is örökölhettünk a szüleinktől, legtöbb esetben a tulajdonságaink, a személyiségünkben lévő úgynevezett bakikat magyarázzuk ezzel, te azonban ennél többet is kaptál. Noha belegondolva jobb lett volna, hogyha ez kimarad az életedből, mégis ez egy olyan döntés volt, amibe nem lehetett beleszólási jogod. Még akkor sem, amikor az egész jövődet lefedi és tudod jól, hogy mikor kiderül az egész, hiábavaló lesz minden egyes magyarázatod.
Nehéz lehet megtalálni a két világ között azt a határvonalat, ahol nem őrülsz bele teljesen a következmények vagy a veszélyek gondolatába. Hivatásodból kifolyólag megvan benned az az elv, hogy nem hozhatsz ítéletet azon emberek felett, akit ellátsz, mégis a tudat, hogy részben egyáltalán nem helyes amit teszel az, ami minden egyes nap egyre inkább kezd belülről felemészteni. Az pedig még inkább frusztrálóbb, hogy nem te választottad ezt az életet, hanem ezt kaptad és magad mögött hagyni sem tudod. Jogosan vagy dühös az apádra emiatt, már csak azért is, mert egy olyan nőnek tűnsz, aki szeret tisztességesen eljárni, aki törődik a környezetével és próbál minél több jót cselekedni. Amit viszont titokban kell művelned teljesen képes megmérgezni még a legártatlanabbakat is. Meglehetősen bizonytalannak tűnik a jövőd és rengeteg kérdést is hordoz magával, amikkel nem feltétlenül járnak válaszok is. Talán egy nap lehetőséged lesz elfelejteni mindezt, habár te magad már soha nem leszel ugyanolyan és remélhetőleg még azelőtt megtörténik mindez, mielőtt olyan mélyre kerülnél, ahol kifizetődőbbnek találod azt, ha nem harcolsz ellene, egyszerűen csak teljesen a részesévé válsz. Ne hagyd magadban elnyomni azokat a gondolatokat, amik még jó emberré tesznek. Mindenesetre kíváncsian várom a folytatást, ami bizonyára egyetlen unalmas percet sem fog magával hozni és megkönnyíteni sem az életedet. Smile

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Daria Raines A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Daria Raines D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Daria Raines 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Daria Raines
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Daria Costa
» Daria & Amara
» Daria Nazari

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: