New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Elijah Mayfield
TémanyitásElijah Mayfield
Elijah Mayfield EmptyHétf. Jún. 15 2020, 01:07
Elijah Mayfield

Karakter típusa:
elég kevert
Teljes név:
Elijah Mayfield
Becenevek:
El, Eli, Lij (mint a liege szóban)
Születési hely, idő:
1984. június 15.
New York
Kor:
36 év
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
homoszexuális
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Global Business - New York University, Stern School of Business (végzett: 2006)
MBA in Management - Columbia Business School (végzett: 2009)
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Financial Services Strategy Senior Manager
Ha dolgozik//Munkahely:
McKinsey & Company
Hobbi:
társasjáték estek, ha lenne kertje akkor tuti a grillpartik is
Play by:
Chadwick Boseman

Jellem
The perfect son
A szülők álma, örökségük ékköve, nevük tovább hordozója – mind csak lehetetlen elvárás Elijah felé, melyet apja és anyja adtak nyakába. Konzervatív és régimódi gondolkozású szüleinek képtelen megfelelni, hiába próbálkozik már több, mint harminc éve. Ő mindig más volt, már kisgyerekként sem arra vágyott, amit apja elképzelt számára. Ő nem akart fiatalon családot, nem akart egy diploma után megállapodni és elfogadni az első jól fizető munkát... Ő dolgozni akart tovább önmagán azért, hogy jobb és teljesebb emberré válhasson. Majdnem negyven éves, de még most sem látja magában azt, akivé születése óta szerették volna, hogy váljon. Szülei nagy bánatára, soha nem lett az, akivé nevelni akarták.

The perfectionist
Minden zokninak és minden tányérnak katonás rendben kell állnia a szekrényben, az ingeknek lapra hajtva, a padlónak pedig olyan tisztának lennie, hogy enni lehessen róla. Valószínűleg jó katona lett volna, ha érdeklődött volna a pálya iránt, mert a rend és rendszer szerves részét képezi életének. Elvárásait próbálja másra nem kivetíteni, de nem véletlen az sem, hogy lakótársak keresése helyett inkább egyedül van egy stúdió apartmanban. Nem csak a másokkal szemben lévő korrekt viselkedés fontos számára, hanem a saját belső békéje is: ezért jobb az ördögöt nem kísérteni valaki zajossal vagy rendetlennel.

The adviser
Elijah számára a karrierje az, melyhez még családja is épp csak felér fontosságban. Büszke arra, amit elért, főleg egy olyan közegbe, ahova a political correctness eszméje kezdetben nehezen fért csak be a sok hetero, fehér veterán mellé. Már egyetemi tanulmányai alatt tudta, hogy mit szeretne csinálni és azzal addig jutni, míg lehetséges: versenyekre járt, pályázatokra nevezett és minden energiáját abba ölte, hogy a mesterképzés után ne csak egy üres CV-t tudjon felmutatni. Tanácsadóként kezdett, mostanra pedig olyan pozícióban áll, amiből sokan szívesen nyugdíjba vonulnának: Ő viszont még most sem elégedett, csak a következő kihívást keresi.

The big brother
A család, munkájával együtt áll a dobogó első fokán. Egyedül él, két macskával (Kovu és Mousse), így még könnyen találja meg az egyensúlyt a két prioritás közt. Mind szülei és mind testvére, Fran, élik saját életüket, így szerencséjére nincs olyan, aki folytonos figyelmét igényelné. Családjának viszont csak egy telefonhívásba kerül és próbálja is minden idejét nekik szentelni.
Bármennyire is szeretné, tudja, hogy nem férne bele napirendjébe és életvitelébe egy állandó pár, akivel folyton pörgő élete lelassulhatna. De ő jól van így. Míg mindenkinek lehet ő a nagy testvér, a biztos pont az életben, addig nem hiányolja azt, aki az ő hiányosságait teljessé tehetné.

ELIJAH MAYFIELD
szeretne egy sphynx macskát // szeretne mindenkinek megfelelni, de magának sem tud // soha nem merte elmondani a szüleinek, hogy nem akar gyerekeket // ahogy azt sem, hogy nem fog soha feleséget hazahozni, még ötven évesen sem // inkább kutyás, de mivel sokat utazik, ezért macskákat tart // egyébként mindkét állat szőrére allergiás // nagy aktivista lenne, ha nem veszélyeztetné karrierjét bármilyen elszólás // orvos akart lenni // vagy fagyiárus // álma öregkorára vidékre költözni


Múlt
- Áldj meg minket Úristen, s ez adományaidat, amelyeket a Te bőkezűségedből akarunk magunkhoz venni a mi Urunk Jézus Krisztus által. Ámen.
- Miért nem mondtad apáddal? – kérdezi anya, miközben az épp a kezébe eső tányérba szedi az egészben sült csirke mellhúsát. Hangja kedvesen érdeklődő, kíváncsi.
- Fáradt vagyok – válaszolom, merve magamnak a rizsből, türelmesen megvárva az evéssel azt, amikor mindenki végez a szedéssel. Ez volt a szabály idehaza, én pedig mást sem tudtam jobban, mint azokat követni.
- Az Úrhoz nem lehetsz sohase fáradt, mert Ő sem az te hozzád – mondja végül apám, az asztalfőről nézve irányomba azzal a vádlással szemében ami akkor volt ott, ha ellent mondtam neki. Csak évekkel később tanultam meg, hogy nem vádolt ő ilyenkor, nem volt soha mérges, hanem egyszerűen csak csalódott, mikor nem úgy történtek a dolgok, ahogy akarta.
Bólintok.
Az ebéd csöndben veszi kezdetét, egy egységes jóétvágyat kívánás után Fran csak percekkel később áll neki arról beszélni, hogy mi történt vele hét közben az iskolában. Fokozatosan egyre lelkesebb lesz, ahogy anya és apa felváltva tesznek fel neki kérdéseket. Én nem szólalok meg, csak némán piszkálom az ételt. Kedvesek a gyermeteg problémái és történetei, de gondolataim mégsem tudnak hosszan a mondókáján időzni, hamar saját elmémbe örvényeibe feledkeztem.
Csak a pap szavai visszhangoztak fejemben, mióta délelőtt megkérdeztem tőle, hogy mit jelentett az Úr szemében az, ha valaki nem úgy kívánt élni, mint Ádám és Éva.

"Az bűn fiam és az ilyen emberek a bűnösök életét élik."

A válasza után többet nem kérdeztem tőle, ahogy a misékre se jártam azután, hogy egyetemre kerültem. A szüleim tiltakoztak, de nem tudtak és nem is próbáltak mit tenni a „tanulnom kell” kifogás ellen. Akkor, ott, tizenhat évesen az étkezőasztalnál eldöntöttem egy életre, hogy azt akarom, hogy az emberek ne azért értékeljenek, amilyennek születtem, hanem azért, amit elértem és letettem az asztalra. Lehetett volna identitásom minden része az, hogy milyen a bőrszínem és kit szeretek, de a mivoltom arra kívántam felépíteni, hogy ki lehetek.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Elijah Mayfield
Elijah Mayfield EmptyVas. Jún. 21 2020, 22:11
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Elijah!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Engem már a neveddel levettél a lábamról, mert imádom. Elijah Mayfield 3756308786  Aztán a történeted olvasva egyre inkább éreztem, hogy sokan pontosan azt az életutat szeretnék maguknak, amit te be mertél járni, azzal a különbséggel, hogy belőlük hiányzik az a kurázsi ami benned megvolt. Az öntudatosságod mellé csipetnyi bizonytalanságot érzek társulni, de azt hiszem mindezt feledteti az a fajta céltudatosság, amelyből soha nem engedted magad kibillenteni. Minden szempontból hátránnyal indulsz, de te mégsem melldöngetve, másságod elfogadásáért kardoskodva, vagy azért, hogy a bőrszíned miatt ne érjen hátrányos megkülönböztetés (jegyzem meg, több helyen is hangoztatva vala, hogy New York az egyik legelfogadóbb metropolisz a világon), mégsem ezekkel harcolsz hanem a tudásoddal. A hiteddel, amit magadba vetettél. Mert nem attól leszel sikeres, hogy milyen a bőrszíned, vagy éppen milyen a nemi identitásod, hanem attól, hogy mit vagy képes kihozni magadból. Mondjuk azt hiszem neked sokszorosan nehéz lehetett egy alapvetően konzervatív afroamerikai családban homoszexuális, nyitott gondolkodású fiúként felnőni. Ez az azt hiszem ami téged megerősített, és amelyből most is táplálkozik a hited.
Jó lenne tudni, hogy melyik az a pont, amikor már te is elégedett leszel azzal amit elértél.Bár azt hiszem te most is elégedett vagy, csak éppen nem az a fajta aki belekényelmesedik a jóba és nem hajlandó belőle kimozdulni.

Hatásos és nagyon összeszedett gondolatokat fűzöl csokorba, és nekem nagyon tetszik a stílus, amiben alkotsz. Jó volt téged olvasni. Elijah Mayfield 757797015
A kötelezőkön kérlek ess túl! Színt admin ad majd neked.


Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Elijah Mayfield
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Francine Mayfield
» instagram.com/fran.mayfield
» Elijah A. Che
» Elijah Lincoln
» burning bridges | elijah & fran

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: