New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 79 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 66 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 10:12-kor
Owen Grady
tollából
Ma 09:49-kor
Owen Grady
tollából
Ma 09:24-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:23-kor
Winiefred Poole
tollából
Ma 01:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Hardin & Cameron
TémanyitásHardin & Cameron
Hardin & Cameron EmptyKedd Május 26 2020, 18:10


Millió meg egy problémája van a kórházakkal.  A szaguk, a színük, a szigorú szabályaik, kényelmetlen ágyaik, egyvalami azonban mindegyiket messze felülmúlja. Az étel. Pedig sose volt válogatós, azok után pedig, hogy megértette, mibe is vágta a fejszéjét, mikor a katona hivatást választotta, különösen nem. Ott nincs válogatás, eszed, amit magaddal vittél vagy ami épp a kezed ügyébe kerül, s egyiket se lehetne ötcsillagos minőségnek csúfolni, de amit itt kapnak, az minden eddigit felülmúl. Se színe, se szaga, formája is alig, s ha mégis akad neki valamelyik, abban sincs sok köszönet.
Unottan, undorodó fintorral az arcán kavargatja a tányérjában lévő valamit, de hiába szuggerálja, csak nem akar átváltozni. Eljátszik a gondolattal, hogy rendel, vagy, ha már úgyis benne van, akár ki is mehetne egy közeli kajáldába néhány ehetőbb falatért, de valószínűleg ez épp elég lenne már ahhoz, hogy vagy kidobják, vagy az ágyhoz bilincseljék. Márpedig, amilyen szerencséje mostanában van, valószínűleg a második történne végül meg, ezt pedig, érthető módon, igencsak nem szeretné.
Egy utolsó, lemondó sóhajjal félreteszi végül a tálcát, feladva az evésre tett eleve halott kísérletet és ismét elveszi az ágya melletti kisasztalról legújabb kincsét és óvatosan az ölébe helyezi. Ujjai lágyan simítják végig a gondosan combjára helyezett, bontatlan levelet. Tegnap kapta meg, ez volt az utolsó, ami érkezett és amire már esélye se volt válaszolni. Izmai szinte remegnek az elfojtott vágytól, hogy felnyissa az üzenetet, valamiért mégse képes rá. Olyan, mintha ilyen hosszú hallgatás után többé nem lenne joga végigolvasni a sorokat, gyönyörködni a betűk ismerős kanyargásában, odaképzelni az üzenet fölött görnyedő férfi arcának rándulásait, különösen azután, hogy még nem jött meglátogatni.
Bántja a ténye ennek, de hazugság lenne azt állítani, hogy hibáztatja. Joga van úgy dönteni, hogy minekután halottnak hitte és túllépett rajta, nem akarja ismét látni, nem szeretné újra megnyitni életének egy olyan fejezetét, amit már behegesztett. Ezt a vágyat pedig, bármennyire fájdalmas legyen is, tiszteletben fogja tartani.
- Még nem ettem meg ezt a csodát – morogja, fel se pillantva, mikor eljut füléig a közelítő, majd a bejáratnál elhaló léptek zaja. Kétségei sincsenek affelől, a nővérke érkezett vissza, azzal a szándékkal, hogy elvegye tőle az ebédnek csúfolt egytálétel maradékát, meg a zselét, ami meglepő módon ma egész ehetőnek bizonyult. Néhány másodpercig kivár, de hamar gyanússá válik a csend, a mozgás és elégedetlen morgás hiánya, felpillant hát az érkezőre. Akár nevetséges is lehetne, milyen gyorsan változik meg testtartása, milyen hirtelen húzza ki magát, feszíti meg izmait izgatott aggodalmában.
- Oh – egész testében megfeszülve mered az ajtó irányába, szinte pislogni se mer, nehogy a rég vágyott látogató csupán látomásnak bizonyuljon és köddé válljon, mire ismét felpillant rá. – Szia – mindig tudja, mit mondjon, mindig van valami megjegyeznivalója, s most mégis elakad a szava, ahogy bizonytalanul lejjebb csúszik az ágyon. Minden porcikája üvöltve követeli, hogy mozduljon, lépjen oda, karolja át a fiatal férfit és el se eressze többé, de minden tagja megmerevedik. Fogalma sincs, mit kellene tennie, vagy mi az, amit megtehet egyáltalán. Számára az elmúlt néhány hónap kimaradt, neki csupán néhány napnak tűnik, mikor utoljára levelet váltottak, Hardin esete azonban egészen más. Neki meg kellett küzdenie a tanácstalan várakozással, a reménykedéssel, rá kellett jönnie, miért nem kap választ többé. Neki az eltelt idő olyan nehéz lehetett, amit elképzelni se tud. Ezek után vajon jogában áll még megérinteni? Megcsókolni, megölelni? Megnyugtató szavakat súgni, vigasztalni? Vagy az a helyes, ha távolságot tart, ha odaengedi neki az első lépést?



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Hardin & Cameron
Hardin & Cameron EmptyVas. Május 31 2020, 19:47

Számos alkalommal elképzeltem, hogy mi lenne ha kapnék egy hírt, miszerint még életben van, és újra válthatunk egymással leveleket, esetleg kap egy eltávot és hazajöhet meglátogatni… de nem, minden alkalommal fel kellett ébrednem a képzelgésből, hisz csodák nem léteznek. Igaz biztos tényt a haláláról sem tudok, vagy szakítási szándékáról, mégis valahol mélyen hittem abban, hogy majd egyszer csak jelentkezik. Elképzeltem azt is, ahogy majd ha meglátom a nyakába borulhatok, nevetve, ostoba bolondnak nevezve őt, amiért nem szólt korábban, hogy nincsen semmi baja.
A telefonhívás négy nappal korábban érkezett, és ugyan végre megkaptam a választ, mégsem mertem bemenni hozzá a kórházba. Helyette mindig az iskolai dolgokba temetkeztem, addig tanultam míg le nem fejeltem a jegyzeteimet, és töltöttem az estét derékszögben az íróasztalon aludva.
Most mégis meglátogatom őt, és hiába gondoltam ki számos variációt arra már korábban, hogy mit fogok mondani, egész nap egy hang sem jött ki a torkomon. Az iskolában szerencsére senki sem szólt hozzám, azoktól akikkel jóban vagyok a lehető legmesszebb ültem, talán azt is hihették, hogy lógtam ma, de nem. Csak egyszerűen szükségem van egy kis térre, és egy kis időre amíg feldolgozom azt, hogy ma újra látni fogom őt.
Fogalmam sincs milyen látogatás lesz, lehet, hogy amint meglát azonnal kiküld, amiért csak most tudtam össze szedni magamban a bátorságot, hogy meglátogassam őt.
A nővérpultnál útba igazítanak, az igazítás mellé mosolyt is kapok, hiszen már volt szerencsém ebben a korházban eltölteni pár órát. Néha beszabadítják ide az orvostan hallgatókat, hogy megnézzék mégis mi az amibe belevágták a fejszéjüket. Én minden egyes alkalommal imádtam itt lenni, de ez a helyzet teljesen más. Most személyesen is ismerem a beteget, és nem mint tanuló, hanem mint látogató vagyok itt.
Megállok az ajtó előtt, és még egy utolsó simítást végzek a ruháimon meg a hajamba is beletúrok. Azt szeretném ha szépnek látna, és csak reménykedni tudok abban, hogy a pólóm elrejti azt hogy mennyire megkínzott a hiánya. Bár az arcomat is el tudnám takarni, így annyira nem lennének feltűnőek a kiugró csontjaim… de hátha annyira elveszik majd a viszontlátás meglepetésében, hogy ezeket az apróságokat észre sem veszi majd rajtam.
Az ajtót kinyitom, majd két lépésnél nem tudok többet megtenni. Azt hittem, hogy sikerült felkészülnöm a látványra, de nem. Képtelen voltam teljesen elképzelni, hogy milyen is lesz. Igaz, sokkal rosszabbra számítottam, a szívem mégis, már abba is belesajdul, hogy egy kórházi ágyon fekve kell látnom őt.
Ebédel, vagy legalábbis gondolom itt ebédnek csúfolják azt amit éppen kutyulgat a kanalával… ezért hoztam magammal egy kisebb túlélő csomagot. Dobozban leves és főétel, meg némi desszert, valamint hoztam kekszet is, de az ezeket tartalmazó táska kiesik a kezemből, mikor felém fordul, és meglátom azokat a szemeket amik elrabolták a szívemet.
- Szia. - az útbaigazítást leszámítva ezek az első szavak amik ma kijönnek a számon. Nem hiszem el, hogy tényleg itt van, közelebb kell mennem hozzá, és a lábaim végül megteszik azt a pár lépés távolságot ami elválasztott minket egymástól.
- Hogy vagy? - nem tudom mit illik ilyenkor mondani vagy kérdezni, de valamit muszáj, így talán hamarabb kiderül hogyan is állunk most mi egymással.
Megtörölöm a szemeimet, ösztönös mozdulat, meglepődök, hogy az ujjaim nedvesek lesznek. Sírok? Igen, ez már biztos.
- Muszáj hozzád érnem, hogy tudjam igazi vagy és nem csak képzellek. - szólok, majd megérintem a kezét. Kicsit talán meg is szorítom.
- Mi történt veled? Miért nem szóltál korábban? Valakinek szólnia kellett volna! Ne tudd meg miket képzeltem. -
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Hardin & Cameron
Hardin & Cameron EmptySzomb. Jún. 06 2020, 12:03

Alig néhány nap telt el a hívása óta, s mégis, egy örökkévalóságnak tűnik. Kezdetben még izgatott reménykedéssel várakozott, az ajtót leste, ki-ki pislogott a folyosóra, a nővéreket kérdezgette, láttak-e valakit a gondosan eldalolt kinézettel. Eredményre azonban egyik se vezetett. Optimizmusát ezután se vesztette el, a várakozáshoz azonban társként szegődött az aggódás. Mert mi van, ha mégse jön el? Mi van, ha lemondott róla? Ha úgy ítélte meg, nem ér annyit, hogy meglátogassa, hogy kifagassa, miért tűnt el, hogy új esélyt adjon neki.
Valahol lelke mélyén, jól ismerve a férfit leveleiből és személyes találkozásukból, pontosan tudta, esélytelen, hogy ne jöjjön el, még akkor is, ha már nem akar tőle semmit. Elméje rejtett zuga pontosan tisztában volt vele, fontos annyira Hardin számára, hogy itt legyen, akárcsak azzal, neki is megvan a maga élete, az iskola, a barátok és minden más, nem rohanhat hozzá, kiejtve a kezéből minden mást. Mégse képes teljesen kiverni fejéből a kétely kellemetlen duruzsolását.



A külső szemlélő számára komikusnak is tűnhetne talál reakciója a rég vágyott látványra. Teste érdekes pózba merevedése, megfeszülő, ugrásra kész izmai, szeme hatalmas méretűre tágulása, félig elnyíló ajkai, ő azonban semmi vicceset se talál a szituációban. Egymásnak ellentmondó érzései szünet nélkül váltják egymást, vitázva józan ítélőképessége tanácsaival. Nem tudja, mit kellene tennie, hogyan kellene megfelelően reagálni a helyzetre, hiába vágyakozott utána azóta, hogy megtudta, Hardint is értesítették végre.
- Jól vagyok - szíve fájdalmasan dobban a férfi szemében megcsillanó könnycseppek láttán, s meg is torpan egy pillanatra munkájában, figyelve, ahogy nedves nyomot hagyva gördülnek le az ismerős arcon. Ha valakit, hát őt soha nem akarta sírni látni, különösen olyasmi miatt nem, amit tett. Hibásnak persze nem nevezhetné igazán magát, mégis, lehetett volna óvatosabb, figyelhetett volna jobban, nem kellett volna elbizakodottá válnia pusztán azért, mert elvégezte a feladatát. Az időt visszaforgatni azonban, bármilyen erősen lüktet is benne a vágy hirtelen, nem képes, a legtöbb, amit tehet, hogy megpróbálja elfelejtetni a fájdalmat, amit okozott, reménykedve abban, folytathatják, ahol abbahagyták vagy kap egy új esélyt legalább és megmutathatja, megérdemli a férfi figyelmét.
- Annyiszor érsz hozzám, ahányszor szeretnél - gyengén mosolyra görbülnek ajkai, szemei meghatott, boldog fénnyel csillognak az előtte álló, régóta látni vágyott férfira. Kezét, melyet  a puha ujjak érintenek, helyén hagyja, míg a másikat Hardin arcára simítja, kedvesen cirógatva végig állának, fülének vonalát.
- Sajnálom, ha tudtam volna, szólok, de... annyira sajnálom - vágja el magyarázata fonalát végül, bocsánatkérésbe hajtva azt át, mielőtt nem bírva tovább, engedve egész lénye követelésének, gyengéden, de határozottan húzná ölelésbe a férfit. Esélyt ad neki, hogy elhúzódjon, hogy erőlködés nélkül ki tudjon bontakozni karjai közül, bár reménykedik benne, nem fogja ezt tenni, hogy ő is legalább ennyire vágyott arra, hogy ismét együtt legyenek.
- Igazi vagyok, itt vagyok és egy jó ideig nem megyek sehova - az utóbbi nem tölti el kitörő, teljes örömmel ugyan, most valahogy mégse keserűnek, sokkal inkább megkönnyebbültnek tűnik a hangja, s így is érez valóban. Biztos benne, szükségük lesz az időre, ami most megadatott arra, hogy helyrehozzák, ami a halálának hírével megtörhetett, mert bízik benne, semmi nem veszett el örökre, egy napon visszakaphatják azt, ami köztük volt.
- Fogytál - mormolja csöndesen, végigsiklatva ujjait Haldin karcsú derekán. Soványnak ismerte meg, de nem látszott ennyire törékenynek, szinte már egészségtelenül vékonynak soha. Személyesen persze nem töltöttek el igazán sok időt, arra nem volt lehetőségük, a levelekkel érkezett képek azonban elég jó támpontot nyújtanak, azok alapján képtelenség, hogy elkerülje figyelmét a változás.
Sürgető késztetésként siklik át egész lényén a vágy, hogy mihamarabb változtasson ezen, s amint lehetősége lesz rá, így is fog tenni. - Felajánlanám az ebédem maradékát, de jobban jársz, ha inkább nem nyúlsz hozzá - elég fájdalmat okozott eddig is már, semmi szükség arra, hogy a gyomorrontás is felkerüljön a hosszúnak tetsző listára.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Hardin & Cameron
Hardin & Cameron EmptyVas. Jún. 07 2020, 21:37

Most, hogy látom őt legszívesebben jól megbüntetném magam valamivel, amiért nem azonnal jöttem, hanem vártam pár napot a látogatással. Lehet féltem attól, hogy milyen állapotban lesz, vagy csak attól, hogy… már magam sem tudom, hogy mitől. Reakciómat nem tudom koordinálni, nem akartam, hogy könnyezni kezdjek, de az, hogy így látom őt, ilyen körülmények között automatikusan előcsalja a könnyeket a szememből. Nagyon remélem, hogy nem néz le emiatt, hiszen a férfiak nem sírnak… úgy tűnik rám ez az állítás egyáltalán nem igaz.
Azt mondja, hogy jól van, ami szemmel láthatóan nem igaz.
- Ha jól lennél, nem lennél itt, hanem velem lennél otthon. - nem akarok vitatkozni vele, csak azt szeretném ha tudná, nekem a jól vagyok nem azt jelenti, hogy egy kórházi ágyon fekszem. Aki kórházban van, annak valami baja van, mert aki egészséges azt haza kell küldeni,  mert csak foglalja az ágyat azok elől akiknek tényleg szüksége van rá. Legalábbis az orvosin ezt mondogatják, aztán lehet, hogy tévednek.
Odamegyek hozzá, és megfogom a kezét, és az érintésének hála már elhiszem, hogy tényleg itt van, nem csak képzelem.  Elmosolyodok, ahogy hozzám ér, és belesimítom arcomat a tenyerébe. Hihetetlenül jó érzés végre hozzá érni és érezni magamon az érintését, puha nagy kezeinek melegét és azt kívánom, hogy ez ne érjem véget. Magához húz, én pedig belebújok az ölelésébe, de csak óvatosan, nem akarom sehol sem megnyomni, esetleg fájdalmat okozni neki.
- Nem kell, nem kell sajnálni semmit sem, csak az számít, hogy végre itt vagy. - Eddig talán fel sem fogtam igazán, hogy mennyire hiányoztak a levelei, az, hogy a postaládából kivehetem a kézzel írt papírokat. Sohasem tudtam megvárni míg beérek a lakásba, mindig ott és azonnal elolvastam, majd utána még számos alkalommal újra és újra. Az utóbbi időben ez kimaradt, és ez az űr, most eltűnik, hiszen nem levelet kaptam, hanem őt magát, ki tudja mennyi időre. Csak remélni tudom, hogy nem akar vissza menni, vagy ha igen, akkor csak nagyon nagyon sokára, és kevésbé veszélyes feladatokat ellátni.
Arcom a nyakába rejtem, karjaimmal ölelem, óvatosan, és nem akarom elengedni.
- Az jó, mert nem is engednélek sehova sem. Meg kell gyógyulnod teljesen! Mikor mehetsz haza? Mostak már valamit? - lehet a recepción is meg tudták volna mondani ezeket az információkat, de jobb tőle hallani mindent.
- Igen, tudod… az elmúlt pár hónapban nem volt valami jó kedvem, és… ez történt. - felelem a megállapítására. Elsőre azt szerettem volna mondani, hogy szerelmi bánatom volt, azért nem tudtam szinte egy falatot se lenyomni a torkomon, de ez így talán jobb megfogalmaz. Fogalmam sincs, hogy most hányadán állunk egymással, és jó lenne ezt minél hamarabb tisztázni, de most inkább csak örülni szeretnék annak, hogy újra láthatom.
- Most hogy mondod… Hoztam neked ebédet, meg egy kis nasit későbbre. Tudom, hogy itt mennyire pocsék a kaja, és ahhoz, hogy minél előbb hazajöhess rendesen kell enned. Én főztem… legalábbis próbáltam, nem tudom mennyire fog neked ízleni, már ha kéred… - nagy nehezen kibontakozom az ölelésből, és elmegyek a táskámért, amit leejtettem, és előveszem belőle a dobozokat, szépen sorban leteszem az ágya melletti kis szekrényre.
- Ha most ennél akkor elmegyek megmelegítem neked ezeket, ha nem, akkor meg majd keresek egy hűtőt, hogy későbbre is jó legyen. - mondom, miközben leülök mellé az ágyra, ügyelve arra, hogy ne üljek rá semmijére se. Újra megfogom a kezét, és ujjaimmal puhán simogatni kezdem a kézfejét.
- Mi történt veled? Emlékszel bármire is?- nem ezek a legfontosabb kérdések,és lehet nem is szívesen beszélne róluk, de hajt a kíváncsiság.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Hardin & Cameron
Hardin & Cameron EmptyKedd Jún. 09 2020, 22:28

- Akkor azt mondom, voltam már jobban is, de lehetne rosszabb is - ebbe pedig nem köthet bele senki, hiszen egyetlen pontja sincs, ami nem igaz. Ugyanakkor megérti Hardin álláspontját is és neki sincs más vágya, mint otthon lenni vele. Pihenésre, a négy fal között maradásra kárhoztatást is hajlandó lenne elviselni, csak elhagyhassa a kórházat. Sajnos ez azonban nem rajtuk múlik egyelőre, hosszú idő fog eltelni még, mire egyáltalán hajlandóak lesznek meghallgatni a kérését és megfontolni, hogy elengedjék.
A közelség, a fizikai kontaktus rég vágyott megkönnyebbülést és nyugalmat hoz magával. Érezheti végre a férfi bőrének meleg puhaságát ujjai alatt, karjai közé vonhatja, átfoghatja, nem csak szavaival, testével is jelezheti, itt van és amíg mellette van, megvédi majd mindentől, még a saját maga által okozott szomorúságtól is.
- Ettől még sajnálom. Nem akartam fájdalmat okozni neked - soha és bár ez utóbbi nagy hiba volt, meg se fordult a fejében, hogy mi történhet, ha megsérül vagy ha sose jut haza a harctérről. Nem szeretett volna erre gondolni és nem akarta természetesen azt se, hogy Hardin ezt tegye. De most, a történtek függvényében, amint lecsillapodnak a kedélyek, amint megnyugszanak és képesek lesznek tényszerűen beszélni az elmúlt hónapok eseményeiről, ideje lenne talán valóban kidolgozni egy protokolt erre is.
Karjait finoman, de határozottan szorítja össze, amint megérzi a férfi meleg leheletét nyakán. Ujjai kedvesen cirógatják felsője anyagán át, mely nem az igazi persze, de se a hely, se az idő nem alkalmas arra, hogy bekiváncsiskodjon a ruha alá, még teljesen ártatlan szándékkal se.
- Ne aggódj, a gondjaidra bízom magam, amíg meg nem gyógyulok. Nem tudom pontosan. Meg akarják várni, hogy biztosan nincs semmi maradandó károsodásom a golyó vagy a műtét miatt - vagyis, bármennyire utálja is a gondolatát is, számíthat arra, hogy még hosszú ideig élvezheti a kórház vendégszeretetét. Hacsak nem sikerül meggyőzni az orvosait azzal, hogy van neki saját, különbejáratú egészségügyise, akire valószínűleg még hallgatna is. Legalábbis nagyobb az esélye, mint annak, hogy az itteniek kérését teljesíti.
- Ezen változtatni fogunk - ellentmondást nem tűrőn jelenti ki, hangjába aggodalom mellékzöreje költözik. Érthető a fogyás, fordított helyzetben minden bizonnyal rajta is meglátszódott volna a tehetetlen várakozás eredménye, de ettől még mindent meg fog tenni, hogy Hardin visszanyerje versenysúlyát és testi, lelki egészségét is vele együtt.
- Hogyne kérném? Te főzted - ennyi pedig bőven elég is neki. Már maga a tény is rendkívül kedvére való, hogy Hardin gondolt rá és boldog lenne annyival is, ha vett volna neki valamit idefelé, az azonban mindent felülíró boldogsággal tölti el, hogy ehelyett főzött a férfi neki. Nem is lehet kérdés hát, hogy meg fogja enni és csak azért nem az utolsó falatig, mert osztozni akar rajta, látni akarja, hogy Hardin is eszik.
Örül az ételnek, mégis csalódott, vinnyogásnak is elmenő hangot hallat, mikor elhúzódnak tőle. Legszívesebben a férfi után kapna, visszahúzná maga mellé, de nem enged a késztetésnek, hagyja, hogy a táskához lépjen és némán figyeli, miként kerülnek elé a dobozok.
- Eszek majd, de még gyere vissza egy kicsit - elégedetten sóhajt, amikor leül mellé újra. Éhes és enni is fog nemsokára valóban, egyelőre azonban élvezni szeretné az együttlétet.
- Csak ami a lövés előtt történt, közben és utána semmire - mindent, amivel tisztában van, csak azért tud, mert elmondták neki vagy mert kiolvasta a sorok közül az elhallgatott részleteket, de persze van így is bőven olyasmi, amiről még mindig nincs sejtelme se és valószínűleg már nem is lesz sose.
- Talán jobb is így - lassan húzódik közelebb, megfontol minden mozdulatot és ügyel arra, Hardin előre lássa szándékait és megakadályozhassa a következő lépést, ha úgy látja jónak. Jobb karját ismét a férfi dereka köré fonja, s gyengéden húzza magához közelebb, ha hagyja, míg szabad kezét arcára simítja, mielőtt, továbbhaladva, ujjai törődőn és vágyakozón túrnának puha tincsei közé.
- Szabad? - hangja rekedt, sürgető szükségtől elmélyülő, mégse tesz semmit, amíg meg nem kapja az engedélyt. Akkor azonban habozás nélkül érinti össze ajkaikat. Először csak futólag, ismerkedőn, valódi csókba csak ezt követően lendül. Legszívesebben órákig maradna így, nem eresztené a férfit, néhány másodperc múlva mégis hátrébb húzódik, épp csak annyira, hogy kényelmesen folytathassák a beszélgetést, de ne legyenek egymástól túl messze.
- Mesélj, mi van a tanulmányaiddal? - feleslegesen társalognak sérüléseinek körülményeiről, az már mind a múlt, jelentéktelen, visszafordíthatalan, ellentétben Hardin jövőjével.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Hardin & Cameron
Hardin & Cameron EmptyKedd Jún. 16 2020, 17:33

Jól esnek a szavai, de akkor esnének még jobban ha nem lenne szükség arra, hogy kimondja őket. Az azt jelentené, hogy egészséges, hogy nem történt semmi baj sem, és most nem én látogatnám meg őt a kórházban, hanem ő jönne haza hozzám és együtt tölthetnénk jópár napot. Igaz, nézhetem azt is, hogy most jó darabig itt lesz velem, és nem kell a napokat visszafelé számlálnunk. Én már az órákat is számon tartottam mindig, de most szerencsére nem kell ilyet, majd csak akkor ha végre kiengedik a kórházból és a gondját viselhetem otthon.
- Igen, ezt jól teszik, én is azt szeretném, hogy a legjobb kezekben legyél, és sajnos el kell fogadnom, hogy ez most nem az én kezeimet jelenti, hanem az orvosokét, akik szemmel tudnak tartani, és figyelni rád, hogy minden rendben menjen a gyógyulásod során. De… én is itt leszek és ha bármire szükséged van akkor ugrok és teljesítem. Hozhatok egy kis csengőt is, de azt majd inkább akkor amikor hazaengednek. Elég csengetned és én máris megyek- elmosolyodok a gondolatra, talán tényleg megvalósítható lenne, mert az biztos, hogy amíg nem adnak rá neki engedélyt addig nem hagyom, hogy kikeljen az ágyából vagy bármi megerőltetőt csináljon. Vigyázni fogok rá, és ő ezt nagyon fogja utálni, de csak az ő érdekében teszem majd.
Velem foglalkozik, nem magával, pedig az, hogy én fogytam most nem számít. Az a fontos, hogy vele mi van, majd szépen vissza nyerem a „verseny súlyomat”. Fellelkesülök a reakciójára, miszerint kéri az ételt, amit neki készítettem. Lehet, hogy nem lett a legjobb, de én mindent megtettem annak érdekében, hogy finom legyen.
Előveszem a dobozokat, kérésének eleget téve vissza megyek mellé, pedig jobban örülnék neki, ha enne egy kicsit, hiszen láttam, hogy a kórházi ebédet csak turkálta. Visszaülök mellé az ágyra, és a közelségétől el is felejtem, hogy min aggódtam ez idáig, csak arra koncentrálok, hogy végre itt lehetek újra mellette. Nem faggatom arról tovább, hogy mire emlékszik, ha el akarja mesélni, akkor majd elmondja, hogy mi az amire emlékszik, mi az amit mások mondtak neki a történtekről. Igaz, én nagyon kíváncsi vagyok, mégis most türelmesnek kell vele lennem, lehet, hogy még nem tud róla beszélni, vagy csak egyszerűen nem akar, mert mást vett a fejébe, és hamarosan meg is tudom mit. Mozdulatai óvatosak, mintha attól tartana, hogy egy rossz mozdulat és én világgá szaladok, pedig szó sincs ilyesmiről, egyszerűen csak nem mertem jobban közeledni hozzá. Közelebb húz magához, én pedig finoman hozzá simulok, majd kérdésére csak bólintok. Megcsókol, óvatosan, mintha még mindig attól félne, hogy elmenekülök, de ez nincs így. Nem megyek sehova sem, inkább lelkesen viszonzom a csókját, mikor el akar húzódni tőlem, akkor még egy kicsit nem hagyom, még egy kicsit tovább akarom őt csókolni, majd végül elengedem, és boldogan mosolygok rá.
- Nem sok hiányzott ahhoz, hogy lemaradjak, de voltak páran akik addig nem hagytak békén míg be nem mentem minden előadásra. Ott mindig figyeltem, meg jegyzeteltem, könnyen elterelte a figyelmemet mindenről, meg a tanulás is. Nemsokára kezdődik a vizsgaidőszak, amit még nem tudom hogyan fogok kivitelezni. Nehezek a tárgyak, de majd valahogy csak meg tudom csinálni jóra. - mesélem neki egyre lelkesebben. Míg másoknak az a céljuk, hogy legyen egy erős közepes minősítésük, én a kitűnőre hajtok, még akkor is, ha némiképp lemaradásban vagyok a többiekhez képest.
- Képzeld, lesz egy vizsgám, amire kapunk majd egy halottat és rajta kell elmutogatni, hogy mi micsoda, mire jó, hogy hívják… Már nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan is fog sikerülni. - Kicsit azért parázok is ettől a vizsgától, hiszen a rajzok nem olyanok, mint amikor elém tesznek egy testet és azon kell megmutatni meg megkeresni a dolgokat.
- Rengeteg rajzot készítek emiatt, hogy minél jobban menjen. Volt, hogy már magamat is össze firkáltam, hátha úgy jobban sikerül memorizálni a dolgokat. Nézd, itt még látszik is. - húzom fel egy kicsit a hasamról a pólómat, ahonnan nem tudtam rendesen lemosni a tintát, hiába dörzsöltem rendesen.
- Majd keresek másik tollat, amit könnyebben le tudok mosni magamról. - húzom végig az ujjaimat a girbe-gurba vonalakon, majd vissza igazgatom a pólómat a helyére.
- Sokat bejárok majd ide hozzád tanulni, ha nem zavarlak és akkor majd kikérdezhetsz meg ilyenek, ha lesz hozzá kedved és erőd.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Hardin & Cameron
Hardin & Cameron EmptySzer. Jún. 24 2020, 10:33


A helyzet, mibe keverte magát, nem szándékosan persze, csupán a dolgok kellemetlen alakulása szúrt ki vele, messze van az ideálistól. Ha valamit, hát azt nem akarta soha, hogy Hardin megtapasztalja, milyen mikor egy küldetés rosszul sül el, milyen komoly következményei lehetnek a legapróbb hibának is. Mindketten tisztában voltak persze a szomorú lehetőségekkel, ez nem jelenti azonban azt, hogy ne a pozitív kimenetelben bízna teljes mellszélességgel, megóvva ezzel a fiút attól, hogy első kézből tapasztalja meg, milyen fájdalommal járhat, ha épp egy katonával igyekszik kapcsolatot kialakítani. Talán az lenne a helyes, ha elengedné Őt, de még a puszta gondolatába is beleborzong. Szüksége van rá, jobban, mint azt bárki gondolná, önmagát is beleértve, most különösen.  A második  legjobb, amit tehet, hogy igyekszik megnyugtató lenni, elhitetni, nincs is igazán baja,  a kórházi ágyon ülve, kötéssel a fején próbálkozása messze nem tűnhet hitelesnek.
- Pedig nincsenek kezek, amik között szívesebben lennék, mint a tieid - nehezményezőn sóhajt, pedig tudta jól,  Hardin nem lesz partnere ebben, hogy ő biztosan igyekszik betartatni vele az orvosok tanácsait, s nem fogja hagyni, hogy idő előtt elmeneküljön a kórházból. - Biztosan rá akarsz szoktatni a csengetésre? - ábrándozó vigyorral merül el gondolataiban. Tetszik neki a csengő használatának terve, annak ellenére is, valójában sose élne vissza vele, sőt, inkább elmenne beszerezni mindent, amire szüksége van, csakhogy addig se kelljen egy helyben ücsörögnie. Mindezzel nyilván az őrületbe kergetve a srácot.
Eleget foglalkozott saját egészségével már, akárcsak mások, de ha nem így lenne is jobban érdekelné Hardiné, aki miatta vesztett a súlyából, s aki miatta is fogja visszanyerni az eltűnt kilókat. Számára ő a fontos, eddig is az volt, igyekezett korábban is védeni, óvni, most pedig csak még erősebb a késztetés.
Éhes, a hozott étel vonzó, hozzá elszálló halovány, a kórház fertőtlenítőszagába beleolvadó, illata ilyen messziről is ínycsiklandozó, de az evés várhat, arra még lesz idő bőven. Egyelőre élvezni akarja inkább a kettesben töltött időt, finoman feszegetve a határait, kitapogatva, hányadán állnak, meddig mehet el.
Megkönnyebbülése szinte tapintható. Reménykedett, bízott, mégis, teljesen biztos nem lehetett abban, Hardin miképp reagál közeledésére, van-e még bármi esélye folytatni azt, ami sérülésével abbamaradt. Csókja óvatos, törődő, karjai épp csak annyira szorosan fonódnak a srác vékony dereka köré, hogy megerőltetés nélkül eltávolodhasson, ha sok lenne ez neki hirtelen, ha olyasmi történne, amit nem akar. Szerencsére azonban nem tesz ilyet.
Boldogan tesz eleget a néma kérésnek, marad, csókol, beleolvadva teljesen a helyzetbe. Kételye nem tűnik el teljesen az események kedvező alakulását követően se, felszabadultsága, boldogsága megkétszereződik. Sokkal inkább hasonlítani kezd valódi önmagára.
- Helyes, örülök, hogy van, akire számíthatsz ilyenkor. Ugyan, te vagy a legokosabb kisdiák, akit ismerek, menni fog, tarolni fogsz - kétsége sincs afelől, Hardin könnyedén veszi majd az akadályt, kirázza a vizsgákat a kisujjából. Minden amire szüksége lesz, némi plusz önbizalom.
- Érdekesen hangzik - épp elég halottat látott életében már, hogy számára ne legyen vonzó egy ilyen témájú vizsga, de képes megérteni, mennyire más lehet ez a diákok számára, különösképpen azokat, akik egészségügyi pályára állnának. - Gyakoroltatok már holttesten? - lenne néhány nem kérdezett, de hasznosnak gondolt tippje, feleslegesen okoskodni nem akar azonban.
Szélesebb mosolyra görbülnek ajkai a fiú hasán maradt tintacsík láttán. Ujjbegyét finoman húzza végig a vonalon, közelebbről is feltérképezve a lelkes tanulás nyomát. Boldogan hallgatja Hardin mesélését, elképzelni se tudna nagyobb örömet annál, hogy élvezi a férfi, amit tanul, amit csinálni vágyik a jövőben.
Egyetértően bólint a toll cserére. Jó tervnek tűnik, nem ártana valóban, ha nem maradna meg Hardin testén minden vonás, amit gyakorlásként pingál a bőrére, hiába fest kifejezetten aranyosan így.
- Ugyan, te vagy a legutolsó ember, aki zavarna - örül minden másodpercnek majd, amit a fiú itt tölt vele. Legszívesebben felajánlaná azt is, hogy költözzön ő is ide, de, egyrészt túlságosan kényelmetlen ez a hely ahhoz, hogy lelkiismeretfurdalás nélkül felvessen valami hasonlót, na meg a nővérkék se tűnnek kifejezetten engedékenynek ebből a szempontból, meg bármilyen másból sem, ami azt illeti.
- Gyere, amikor csak tudsz, de azért tölts időt a szaktársaiddal is - fontos, hogy velük is együtt legyen, hogy élvezze kortársai vidám társaságát, hogy szórakozzon, élvezze az életet, márpedig ezek közül egyikre sincs lehetősége itt. - Ez a kórterem  iszonyú komor - nem is akarja, pontosabban dehogynem, de hagyni nem fogja, hogy egész nap itt ücsörögjön a férfi.
- Ó, most jut eszembe. Elfelejtettem megkérdezni, hogy mit főztél nekem? - most, hogy  kezdetlegesen tisztázták a kettőjük között húzódó viszonyt, a tesztelés eredménye pedig kielégítőnek bizonyult, visszatérhetnek ismét az evésre és ezúttal meg is kóstolhatják valóban az edények tartalmát. – Te is eszel velem, ugye? Az alapján, amit láttam, bőven elég lesz kettőnknek – megtudná egyedül is enni persze, világ életében nagyétkű volt, most pedig, hogy mindössze annyira hajlandó hozzányúlni az itt kapott adagokhoz, hogy épp csak ne legyen feltűnő, nem evett, különösen, de jobb szeretné megosztani a fiúval. Az étel is jobban ízlik úgy, ha nem te vagy az egyetlen, aki fogyaszt. Arról nem is beszélve, milyen megnyugtató lenne számára, látni és tudni, Hardin valamilyen táplálékot biztosan vesz magához.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Hardin & Cameron
Hardin & Cameron EmptyPént. Júl. 10 2020, 22:31
A csengő gondolata megmosolyogtat, ugyan én komolyan gondoltam, és szívesen beszerzem az eszközt, ha azzal elérem, hogy az ágyban maradjon, kétlem, hogy valaha is ilyen módszerekhez folyamodna. Inkább megpróbálni megszerezni magának amire szüksége van, mintsem engem ugráltasson, pedig én nagyon szeretném minden kívánságát teljesíteni. Így is épp eleget leszek tőle távol az iskola miatt, hisz nem hiszem, hogy hagyná, hogy miatta akár egy órát is kihagyjak, és akkor lenne épp elég ideje önmagát kiszolgálni. Lehet az lenne a legjobb ha megkérnék valakit, hogy amíg én nem vagyok otthon akkor figyeljen rá… és mi másra használhatók az ember testvérei és egyéb rokonai? Bár lehet Cameron nem örülne annak ha a hazatérése után egyből rászabadítanám a rokonaimat. Még néha nekem is sok a jelenlétük, hát még egy olyannak, aki nem közöttük nevelkedett fel.
Csókjába beleolvadok és eszembe jut, hogy azt hittem, soha többet nem lehetek a közelébe, ezért most hozzá simulok egy rövid időre, míg ajkaink el nem válnak egymástól. Lehet most kellene bevallanom neki azt, hogy mit is csináltam míg halottnak hittem őt, de nem akarom, hogy csalódjon benne, és fájdalmat sem szeretnék neki okozni. Rámosolygok és megsimogatom az arcát,nem tudok betelni az érintésével, az lenne a legjobb ha most jó pár napot itt tölthetnék vele az ágyában, de nem tehetem. A kórháznak van látogatási ideje és nem akarom, hogy miattam ne tudjon megfelelően pihenni.
- Igen, elcipeltek magukkal az órákra, meg az utána lévő kiruccanásokra is. Vagy éppen csak arra ha aznap nem volt óra és ők bulizni vágytak. Valami csoda folytán sohasem feledkeztek meg rólam és mindig vittek magukkal… pedig elhiheted, hogy nem volt sok kedvem ahhoz, hogy bulizzak velük. - most, most kellene elmondanom neki, hogy mást is megcsókoltam, nem csak őt, de nem megy. Nem jönnek ki a szavak a számon, félek, hogy habár mist kaptam őt vissza máris elveszíteném megint. Legjobb lesz ha ezt a témát még jegelem egy ideig, amíg biztos lábakon nem áll megint a kapcsolatunk.
- Nem, még nem kaptunk igazi holttestet, eddig csak képeket, videókat meg műanyag bábukat adtak, igazi testtel majd a vizsgán találkozunk először. Fogalmam sincs, hogy milyen lesz, kicsit tartok is tőle, hogy nem fog menni, de már agyalok a megoldáson, lehet be kéreckedek majd itt egy boncolásra, vagy csak egyszerűen belógok egyre. Neked esetleg van jobb ötleted? - Nem elég, hogy a vizsga sokkal kell majd ott megbirkózni, ott lesz valaki, aki nemrég veszítette el az életét, de talán éppen erre nem szabad gondolni, hanem azt képzelni, hogy csak egy műanyag váz van előttem, semmi más.
Megmutatom neki a hasamat, és kicsit jobban behúzom, mikor nagyon finoman hozzá ér és halkan fel is nevetek.
-Csikis- magyarázom meg a reakciómat az érintésére. Hiába súroltam a bőröm akkor se jött le róla, és a combomat még nem is látta, ahova a benne futó izmokat rajzoltam fel, az még jobban látszik.
- Lehet veszek valami smink készletet, ha a nők le tudják mosni az arcukról akkor nekem is le kéne tudnom mosni a hasamról a vonalakat. - Igaz, majd néznek rám nagy szemekkel a drogériában, hogy minek veszek ilyeneket, meg először le kéne tesztelnem az elméletemet, mielőtt bevásárolok ilyen dolgokból.
- Szívesebben töltöm veled az időmet, mint velük. Téged ritkábban láthatlak és most extra figyelem szükséges neked. Majd órán találkozok a többiekkel, mert azt úgy se hagynád, hogy kihagyjam miattad, de az esti bulikról lemondok. - igaz, akkor meg már nincs látogatási idő, de nem baj, majd megoldom valahogy, hogy be tudjak jönni ide.
- Zöldség leves, sok répával, meg lasagne-t sütöttem, és pár palacsinta és készült, kakaós meg lekváros, nem tudom melyiket szereted. - mutatok rá egyesével a dobozokra.
- Nem, ezeket neked hoztam, nem vagyok éhes, maximum egy palacsintát eszek meg, de az összes többi a tiéd és szeretném látni ahogy megeszed. - mondom és ki is bontom a leveses dobozt. A kinézete nem a legjobb, de az illata legalább finom, legalábbis nekem tetszik.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Hardin & Cameron
Hardin & Cameron Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Hardin & Cameron
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Freya & Cameron
» "Cameron Yan"
» Cameron & Jess
» Hudson & Cameron
» Cameron & Marley | what a suprise

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: