New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Josephine F. Moreau
tollából
Ma 00:07-kor
Josephine F. Moreau
tollából
Ma 00:03-kor
Alastair Carver
tollából
Tegnap 22:27-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:15-kor
Marco Reilly
tollából
Tegnap 20:59-kor
Leilani Murdoch
tollából
Tegnap 19:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Tegnap 19:50-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 19:29-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Tegnap 18:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Willow Nahn-Roe
TémanyitásWillow Nahn-Roe
Willow Nahn-Roe EmptySzer. Ápr. 22 2020, 16:34
Willow Yoon
My heart's crippled by the vein that I keep on closing

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Willow Destiny Yoon (née. Nahn-Roe)
Becenév
Lola, Lollipop (kifejezetten az egyik apukájának)
Születési hely
New York City, New York
Születési idõ
1991. január 26.
Kor
33
Lakhely
Manhattan, Financial District
Brooklyn, Park Slope
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
házas
Tanulmányok
Columbia University - Department of Psychology - Psychology Major (Early Childhood Education minor) - Undergraduate Program
Columbia University - Department of Psychology - Psychology Graduate Program (Counseling Psychology)
Columbia University - Department of Psychology - PhD in Psychology
Foglalkozás
terapeuta @ Be.Well
(saját alkalmazásban áll)
Hobbi
szeret olvasni; próbálja elhitetni magával és mindenki mással, hogy a futás a kedvenc sportja; folyamatosan bővíti a főzőtudományát; régen kikapcsolódásként saját készítésű ékszereket gyártott; újabban régi filmeket néz; kutyasétáltatás; kortárs koreai költészettel gyakorolja a nyelvet; kirándulások a férjével és gyerekeivel; odavan a vintage dizájner táskákért; bakeliten gyűjti kedvenc zenei albumait

Egészségügy
Csoporthoz tartozom

Jellem
"- Apa!
- Hm?
- Ha egyszer indulok elnöknek, az ellenfelemre fogok szavazni.
- De Lola, miért tennéd?
- Chö... Hát mert úgy sportszerű!"

Willow gyerekként nagyon határozottan ki tudta nyilvánítani a véleményét. Négy évesen kíméletlenül megmondta az apjának, ha az új recept, amit kipróbált "undi" volt, öt és fél évesen pedig saját maga válogatta, hogy milyen ruhákban szeretne járni. Idővel és tapasztalattal persze rájött, hogy előnyösebb, ha előbb gondolkodik, s csak aztán szólal meg, így talán ő is megfontoltabb tanácsot tud adni, ha kérik erre. Mindig is nagyon ambiciózus volt, az álmai pedig úgy lettek mindig egyre nagyobbak, ahogyan a számok nőttek a szülinapi tortáin. Legfőképpen annak köszönhető ez, hogy egész életében azt éreztették vele, hogy bármi amit megálmodik, az elérhető, legyen szó akármilyen nagy tervről vagy vágyról.
Ettől függetlenül ha fontos döntést kell hozni, jellemzően nehezen jut dűlőre. Nála az a bizonyos lista a pozitívumokról és negatívumokról gyakran napokig íródik, mindig kerül egy-egy dolog mindkét oldalra, a mérleg két nyelve pedig szinte állandó egyensúlyban van tartva. Ha hirtelen kell döntenie, akkor jellemzően a szívére hallgat. Ha pedig végül hibát követ el, mindig a pozitív oldalát látja, arra koncentrál, hogy mit tanulhat az adott helyzetből, s mi az, amit hasznosíthat a tapasztalatból. Pozitív, nyitott gondolkodását jellemzően a környezetére is kivetíti, mindenkihez van egy jó szava, egy kedves gesztusa - odafigyelése és önzetlensége csak úgy sugárzik belőle.
Emberkedvelő, szeret kommunikálni és szívesen is van társaságban, habár először félénknek tűnhet. Ha azonban megtalálja valakivel a közös hangot - amit mindenkivel igyekszik megtenni -, onnantól kezdve szinte le sem lehet lőni. Őszintén érdeklődik más emberek és gyakorlatilag minden téma iránt, habár saját bevallása szerintem sem túl nagy erőssége a matek. Egyes helyzetekben végtelenül naiv, azt sem veszi észre feltétlenül, ami az orra előtt van, máskor azonban arról tesz tanúbizonyságot, hogy pillanatok alatt átlátja a szituációt és olyasmire is rájön, amire más nem feltétlenül gondolt. Már azelőtt sejtette például, hogy örökbe fogadták, hogy az apukái - igen, apukái -  eldöntötték volna, mikor is kellene elmondaniuk Lolának.
Amikor fáradt, gyakran hajlamos hangulatváltozásokra, habár tény hogy ilyenkor a legkedveltebb elfoglaltsága lajhár módjára lógni valakin és nyöszörögni. Ezen gyakran lehet segíteni azzal, ha szimplán kaja rendelést, vagy jégkrémet emleget valaki. Hiába súrolja alulról a százhatvan centit és nyom vasággyal együtt ötven kilót, szinte végtelen mennyiségű fagyi belefér.

Jo Bo Ah
Arcát viselem

Múlt
Andreas & Eric

- Lollipop! Jó, hogy itt vagy! - Apa úgy rántja fel előttem az ajtót, hogy kis híján hátratántorodom a lendülete miatt.
- Miért? Megint összevesztetek hogy Cher vagy Liza a jobb?
- Nem...
- Biztos? - kérdő pillantást vetek rá, miközben belépek a korábbi otthonom ajtaján, s lábujjhegyre állva puszit nyomok a férfi arcára.
- Elton John és Boy George volt a legutóbbi téma. De most nem erről van szó! - Előbb csak a hangját hallom meg, de másodperceken belül, ahogy körbefordulok már az embert is sikerül megpillantanom. Apu az. A másik apukám, aki puszi helyett öleléssel üdvözöl, s szorosan körém fonja a karjait.
Bár élvezem a saját életem és ennyi idősen illik is, hogy már ne a szüleimmel lakjak, mindenesetre sosem bánom meg, amikor hazalátogatok, még ha csak egy ebéd vagy vacsora erejéig is. Szeretem az apukáim. Na meg a főztjük sem olyan vészes, miután pár éves koromban megmondtam nekik, hogy lenne még mit gyakorolni. Azóta már nem egyszer számoltak be róla, hogy együtt voltak főzőiskolában. Az eredmény pedig kifejezetten érzékelhető.
- Akkor miről? - Hátrébb lépek, hogy mindkettejükre vethessek egy kérdő pillantást. Gondolhattam volna, hogy megint olyan hírrel várnak, ahol nekem kell igazságot tennem kettejük között. A hétköznapokban azon ezt üzenetekben lerendezni valahogy sokkal egyszerűbbnek tűnik. Még akkor is, ha hármunk közül én vagyok a terapeuta. Ki tudna igazságot tenni az apukái között?
- Tudod, hogy elkezdtünk járni arra a cukrász tanfolyamra...
- Miután bejelentettétek az eljegyzést.
- Viszont khm... apukád abbahagyta, szóval... - A falra szegezett, de láthatóan sértett pillantásból ítélve a közösre tervezett, de végül mégsem együtt töltött idő lehet az immáron én közvetítésemmel zajló vitájuk hátterében.
- Figyeljetek...
- Tudod, hogy nem szívesen mondtam le róla! Lola, ugye ezt szerinted sem róhatja fel nekem?
- Igazából...
- Most nem is ez a lényeg, Andreas! Tudod, mással kapcsolatban akartunk beszélni a lányunkkal...
- Igaz. Szóval arra gondoltunk...
- Hogy készíthetnénk mi, mármint én az esküvői tortátokat! - Olyan izgatottság sugárzik apa hangjából, hogy már-már aranyossá válik, hiába van szó egy az ötvenes évei elején járó férfiról.
- Ó! - Meglepettségemben csak ennyit tudok kinyögni.
- Persze csak ha te is akarod...
- Már miért ne akarná? Azt mondod nem vagyok jó?
- Hé! Ne veszekedjetek! Apa, biztos vagyok benne, hogy nagyon ügyes cukrász vagy. Apu, te pedig ne idegeskedj emiatt. - cinkos mosoly költözik az arcomra, ahogy belekarolok mindkettőjükbe, s a konyha felé húzom őket. - Előbb úgyis kóstolót kell tartanunk!

Tylar és a post-it üzenet

Kellemetlen érzés kerít hatalmába, ahogyan az alvás édes tudatlanságából hirtelen átbillenek a lassan érlelődő éberség felé. A testemet nehéznek érzem és bár fogalmam sincs hány órát aludhattam, de függöny rései között beszűrődő fényből úgy érzem kipihentebbnek kellene lennem. Hunyorogva nézek a reggeli napsugarak homályában megvilágított szobára, azonban alig pár másodpercig bírom csak nyitva tartani a szemeimet. Nyögve nyomom bele a fejemet a párnába, majd mélyet sóhajtva fordulok át az ágy másik felére. Tylar felén landolok, jobban mondva az ideiglenes térfelén.
Hiába járunk jegyben már legalább másfél éve, az összeköltözés mindig az a téma, amit halogatunk, úgy a gyakorlatban, mint elméleti szinten is. "Majd az esküvő után." Másfél éve viszont az esküvő sem jutott tovább annál, hogy ha szóba is kerül, minden alkalommal megrekedünk az évszakkal kapcsolatos már-már ideológiai mélységekbe menő vitában. Szóval úgy három hónapja inkább letettem a dologról. Majd jönni fog ez is magától, mint maga az eljegyzés. Mindkettőnknek van mire koncentrálni, s bár a közös boldogság sem lehet utolsó a listán, de nem mondanám, hogy egy újabb gyűrű az ujjamon teljesíti be az életem. Tartalom is kell bele, nem csak pusztán a formalitás.
Biztosan kiment a konyhába. Gondolataim a férfi felé kalandoznak, akinek a párnája kellemes, ismerős illatot árasztva simul az arcom alá, s a vőlegényem gondolata melegséggel tölt el. Átölelem a párnát, mintha csak ő lenne mellettem és meztelen lábamat bedugom a takarója alá, ami még magán hordozza Tylar testének illanó melegét. Lehet, hogy összefutottak a lakótársammal.
Amikor újra felriadok, a nap már-már bántóan tűz a szemembe, mintha csak irigykedne rám, amiért megtehetem, hogy ennyi ideig ágyban maradok. De hétvége van, Tylarnak pedig szabadnapja. Mielőtt az éjjeliszekrényen pihenő telefonomért nyúlnék, nagyot nyújtózom az üres ágyban, amely most már teljesen kihűlt, így, hogy Ty nem fekszik benne.
Az ismerős, sima képernyő helyett az ujjaim papíron tapogatóznak, a szemöldökeim pedig fokozatosan húzódnak morcos pillantásom fölé, ahogyan magam elé emelem a készüléket. Ha éreztem is még bárminemű fáradtságot, most az is elillan, olyan gyorsasággal ülök fel az ágyban az üzenet olvasását követően, mintha az lenne odaírva, hogy ég a lakás.
"Nem így terveztem, de nekem ez nem megy. Nem vagyok rá kész. Minden jogod megvan utálni. Sajnálom."

a srác a buszról

- Lola, ebben mi van?
- Várj... - nyögve kecmergek fel a földről, hogy a könyveim válogatása helyett most csatlakozzam a lakótársamhoz, aki az ágyon ülve segít a válogatásban. Összefűzöm a kezeimet, s nyújtózom egy nagyot. Ki gondolta volna, hogy ilyen körülményes lesz eldönteni, mitől váljak meg a lakásban, hogy berendezhessem az irodámat? A könyvek persze alapnak számítanak, mert nem csak hogy imádok olvasni, de talán jobb benyomást kelt, vagy megnyugtatóbban néz ki, ha a terápiára érkező emberek azt látják, hogy ott sorakoznak a kötetek a polcon. Na meg valamilyen szinten a magam dolgán könnyítek vele, ha a szabadidőmben akár az irodámban is le tudok emelni egy-egy könyvet a polcról, nem csak itthon.
- Kinyithatom? - Kérdő pillantása előbb rám siklik, aztán vissza a mintás dobozra.
- Aha - felelek könnyedén, miközben lehuppanok mellé az ágyra. Magam sem vagyok biztos benne, hogy mi van a dobozban, de ha már megtaláltuk, derítsük ki. Lehúzza a dobozról a tetejét, én pedig mosolyogva nyúlok bele, hogy az apróságok között válogassak.
- Hát ez? - Egy kissé megviselt, apró plüssmacit húz elő, s nevetve mutatja felém.
- Még oviban kaptam. Az első szerelmemtől - felelem nevetve.
- Áá! Akkor.. ez a szerelem dobozod?
- Naa, az olyan furán hangzik!
- Jó... Akkor mondjuk ez kitől van? - Kotorászik kicsit, majd elém nyom egy piros origami szívet.
- Ó.. Hát azt is kaptam.
- Kitől?
- Nem tudom a nevét. Írt nekem egy verset. Meg a telefonszámát.
- Ez baromi édes! Ne mondd, hogy nem hívtad fel! - Úgy néz rám, mintha bűntényt követtem volna el, pedig még a válaszomat sem hallotta.
- Én próbáltam! - A gondosan hajtogatott papírért nyúlok, hogy a saját kezembe vegyem. Mosoly kúszik az arcomra, amikor komolyabban is derengeni kezdenek az emlékek. A szív behajtott élein húzom végig az ujjaim, amikor folytatom: - De nem vette fel.
- Na jó, de hányszor próbáltad?
- Már nem emlékszem... kétszer? Lehet, hogy háromszor.
- Ez mikor volt?
- Úgy tíz éve.

livin' in new york



When the silence isn't quiet
And it feels like it's getting hard to breathe And you know I feel like dying But I promise we'll take the world to its feet I'll rise up I'll rise unafraid And I'll do it a thousand times again For you

Hailee Seo, Skyler Kade Yang, Nikolina Kwak and Tylar K. Sohn imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Willow D. Yoon
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Willow Nahn-Roe Joboah_mpd_10-002
Willow Nahn-Roe 70515d09bcad26d3186cf007bc5a62cea687dc4c
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :

If only it could come true
• •Endless expectations
How many times do I rewrite it? In every sentence Fill yourself with pretty words It comes true as you imagined
★ családi állapot ★ :
Willow Nahn-Roe D0f86f5fcc753889d732ee413f4de50bc9105be2
I look around and you're standing there askingWhen the lights come up, we're the only one's dancing I look around as my heart is collapsing 'Cause you're the only one I need To put a little love on me And put a little love on me
★ lakhely ★ :
Manhattan • Financial District
★ :
Willow Nahn-Roe 9871aa7dbdd2e9c367bcac1cfd388cbc0f0d164d
★ idézet ★ :
I want you to say everything, anything.I want to have your thoughts, I want to bottle them, I want to put them in my drawer for safekeeping.
★ foglalkozás ★ :
terapeuta
★ play by ★ :
Jo Bo Ah
★ szükségem van rád ★ :
Willow Nahn-Roe B1c24f68d49120543b4e65505858d23f13dcca61
I just want you close
• • Where you can stay forever
You can be sure That it will only get better No one, no one, no one Can get in the way of what I'm feeling
Willow Nahn-Roe D5074282666e7502941e80c73aa372f593b1744b
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Willow Nahn-Roe D87f7abac6c5f68e8f2a11e1b232cfd9a1780824
TémanyitásRe: Willow Nahn-Roe
Willow Nahn-Roe EmptySzer. Ápr. 22 2020, 19:46
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Willow!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egy olyan lány személyiségét mutattad be nekünk, akivel elegendő pár szót váltani ahhoz, hogy könnyedén megkedveltesse magát még ha elsőre talán döcögősebben is megy az ismerkedés. De ahogyan azt szokták mondani, a kezdet általában mindig nehéz. Próbálod ezt az élet nevezetű zagyvaságot olyan oldaláról felmérni, amely során némiképp elkerülheted, hogy feleslegesen szomorkodj miatta még akkor is, amikor éppenséggel nem várt problémák keverednek eléd. Van benned egy kis álmodozásra való hajlam, amit sosem hagysz, hogy igazából befolyásoljon téged. Emmellett pedig rendkivül okos is vagy és képes arra, hogy nem csak önmagad problémáira, de másokéra is megoldást találj, ezáltal a legjobbat kihozva egy adott helyzetből.
Örültem, hogy jobban megismertük az apukáidat. Olyan embereknek tűnnek, akik teljesen oda vannak a lányukért és bármit megtennének érte és a boldogságáért, ez pedig tisztán látszik, hogy ugyanúgy kölcsönös is egyben. Néha nehéz a szülőkkel, de szerencsésnek mondhatod magadat, hogy te ilyen kapcsolatot ápolsz velük. Igazán életrevaló lányt neveltek belőled és bár biztos vagyok benne, hogy bíznak minden egyes döntésedben, ennek ellenére bármikor képesek lennének megvédeni téged, ha a helyzet úgy adódna. Sajnáltam, hogy a házasságod végül nem jött össze. Vagyis leginkább azt a fajta közlésmódot, amit a vőlegényed választott, hiszen ez azért eléggé gyáva lépés volt így. Egy levél? A galambposta nem volt elérhető meg a füstjelek?! Persze, van, hogy a kapcsolatok nem működnek és két ember rájön, hogy jobb külön, mint együtt, - és ezt jobb minél előbb tisztázni, nem ennyire elhúzni, - de azért tartozott volna neked annyival, hogy személyesen mondja el mindezt. Ezzel viszont esélyt sem adott neked arra, hogy feldolgozd vagy csak egyszerűen reagálj minderre. Mindezek ellenére úgy gondolom idővel ez az általa keletkezett seb is begyógyul, te pedig minden úton-módon azon leszel, hogy minél előbb sor kerüljön erre. Meg hát nézzünk szembe a tényekkel, aki ilyet - pontosabban ilyen módon - az meg sem érdemelt.
Azok az üzenetek, amiket elteszünk magunknak mindig különleges jelentéssel bírtak és bírnak is. Egy olyan felhőtlen időszakot mutatnak be, ami kizökkent egy kissé a valóság menetéből és te is rendelkezel hasonlóakkal. Azért kár, hogy nem sikerült elérned a srácot akkoriban, de mi lenne, ha még egy esélyt adnál annak, hogy felkeresd? Néha kell egy kis plusz izgalom az életünkbe és ennek a lehetősége tele van annyi lehetőséggel, ami bizonyára most elterelné a figyelmedet a történtekről. Talán most végre fel is veszi majd, sosem lehet tudni. Mindenesetre kíváncsi vagyok, hogyan döntesz majd a későbbiekben. Wink

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Willow Nahn-Roe A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Willow Nahn-Roe D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Willow Nahn-Roe 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1701
 
Willow Nahn-Roe
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lauren & Willow - hey now
» Hailee & Willow - take me higher
» Tylar & Willow - no more utopia
» hide my pain ♣ Willow & Nikolina
» Erik & Willow - I hear them getting close

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Egészségügy-
Ugrás: