New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:58-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 00:46-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:04-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:31-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:24-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 22:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Kate & Sasha // ...it's getting sicker
TémanyitásKate & Sasha // ...it's getting sicker
Kate & Sasha // ...it's getting sicker EmptyKedd Ápr. 07 2020, 23:25
Kate & Sasha

Kora hajnali, zenehallgatós futás nagy része letudva, amikor egy utolsó pihenőt tartok. Veszek pár nagy levegőt, majd aztán fura zajra leszek figyelmes. Mintha a sikátorból jönne ez a hang. Először úgy gondoltam, ez csak egy hajléktalan lesz, ám a sikátor elejéhez érek, amikor belelépek valamibe.
- A francba már - hangosan ejtem ki a számon ezt, amikor lehajolok megnézni, akkor döbbenek meg igazán, a színe piros, az állaga vérre hasonlít. - Ez vér - állapítom meg, miután lassú mozdulattal összedörzsöltem két ujjamat, ezután a telefonom zseblámpájával körbe világítok, hogy látok -e még ilyet, ha nem, akkor nem érdekel, s hazamegyek.
Az egyik kuka mellett meglátok egy lábat, majd nyöszörgést hallok. Valaki megsérült. Közelebb rohanok, de ekkor már lépésekre vagyok, de látom, hogy segítséget kell hívnom. Tárcsázom a 911-et, közben a minimális egészségügyi tudásommal próbálom életben tartani. A lőtt sebre nyomást gyakorolok, közben pedig beszélek a férfihoz.
- Mindjárt jön a mentő, tartson ki. Hogy hívják? Maradjon velem, kérem - nem látok sok mindent, kerestem valamit még, amit jobban oda tudok szorítani, a férfi elveszti az eszméletét. de már a mentő ideért, ahogyan a rendőrautók villogóját és szirénáját is hallom már.
- Átveszem asszonyom - jött a mentőápolónak tűnő fickó, aki után megérkezett a mentőtiszt is, én pedig csak odébb kucorodtam, guggoltam még két percig, mire megláttam azt a kis cetlit alig egy méterre a testtől.
Nemsokára elözönlötte a helyet a rendőrség, de már az első firkászok is megérkeztek, mint valami keselyűk. A helyszínelőknek mutattam a cetlit, hogy tegyék bizonyítékos zacskóba, fontos lehet. Jött egy járőr, akinek elmondtam az elmúlt perceket, majd a telefonon írtam üzenetet Kate-nek: Találtam egy súlyos sérültet, meglőtték. Itt van az NYPD, mentő most vitte el a férfit. Azonnal gyere ide.

***

A járőr mondta, hogy menjek haza, majd felkeresnek, de én nem fogadtam szót neki, mert vártam, hogy megjelenjen Kate. Minden perc nagyon hosszúnak érződött. Eléggé megrázott az a látvány. Néztem, hogyan dolgoznak a rendőrök, járják a környéket, de én nem akartam onnan elmenni, amíg nem tudok meg többet. Érdekel, hogy vajon már a kórházban küzdenek a férfi életéért vagy komplikáció lépett fel a mentőben?!
- Kate! Kate... - szólítottam meg őt, miután a látóterembe került, de mást nem tudtam mondani egyelőre, csak a véres kezeimre és ruhámra néztem.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Kate & Sasha // ...it's getting sicker
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jay & Kate
» Kono & Kate
» Ryan & Sasha // who you are really?!
» Sasha Wayne
» Marco & Sasha // night moments

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: