New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 11:38 am-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 11:33 am-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 11:33 am-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 11:32 am-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 11:30 am-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 11:27 am-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 10:58 am-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 10:55 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Rhys&Ginny- dance with devil
TémanyitásRhys&Ginny- dance with devil
Rhys&Ginny- dance with devil  EmptyHétf. Ápr. 06, 2020 9:59 pm


genevieve&rhys

Kezdtem egy sötétebbnek látni a világot. Mióta a nagyszüleim helyet követeltek maguknak az életemben, mintha joguk lenne hozzá, így 19 év kihagyás után. Kevésbé éreztem, hogy itt bárminek létjogosultsága van, ami hozzám köthető. Így igyekeztem, a lehető legkevesebb időt velük tölteni, és csak annyit itt tartózkodni, amennyit a rám szabott feladat elkívánt tőlem. Habár még mindig nem hittem nagyapám módszerébe, és nem is éreztem túlságosan jól magam tőle. Csak egy eszköz voltam, amivel feljebb juthat a politikai ranglétrán. Eszköznek lenni pedig nem túl kellemes, főleg ha ez azzal jár, hogy minden egyedi jellembeli vonásodtól meg akarnak fosztani, és valami olyanná formálni ami a lehető legtávolabb áll tőled. A nagyszüleim az elitkrémjéből valók, olyasfajta emberek, akik elhiszik, hogy az olyan középszerű emberek, mint amilyen én, vagy a szüleim, csak értük vannak. Alapköveiben más nevelési formát részesítettek, mint amit én kaptam a szüleimtől. A szemükben én csak egy egyszerű lán voltam, aki ugyan nem való az ő köreikbe, de hasznosítható. Akár tanítható is, és irányítható. De amint kiderült, hogy az utóbbi kevésbé valósítható meg, az én szeszélyes, és ugyanakkor kiigazodhatatlan személyiségemmel. Azon nyomban kaptam, egy testőrt. Azt hitték, ezzel az utolsó gyámoltalan gazt is, kiirtják belőlem, ami még  a(számukra) puritán nevelésemből maradt. De semmit sem változtam, csak jól alkalmazkodtam, az adott környezethez. Mindettől függetlenül, ugyanaz a szabad szellemű lány voltam, aki saját maga dönt az életéről, és ha olajban tocsogós fánkot akar enni, akkor azt fog enni. Míg én gondolatban megvitatom magammal, hogy mennyire sötét, és búskomor ez a hely..(ahhoz képest, hogy egy pucccos csillár világítja be az egészet) Nagy anyám vad artikulálása szakítja meg a gondolatmenetemet. És egy apró mondat foszlányt sikerül elkapnom, számomra a leglényegesebbet.
- Ma este Mr. Du Pont melletted lesz, hogy vigyázzon rád.- Úgy pislogok a vénasszony szavaira, mint akinek nem teljesen sikerült értelmeznie a dolgot. Valójában azon részével, tényleg nem voltam tisztában, hogy egy estélyhez, mi szükségem nekem védelemre. Kezdtem magam úgy érezni, mint Whitney Houston, ki tudja már csak idő kérdése, és egy rögtönzött kornyikálásba kezdek, hogy szerelmemet kifejezzem, az újdonsült testőröm felé.
Persze a mi esetünkben, ez csak egy alternatív lehetőség, egy másik univerzumban. Mert hát Mr. Du Pont-nak, pont annyira voltam szimpatikus, mint amennyire nem.  Valószínűleg ahogy meglátott, betett az elkényeztetett kis picsák fiókjába, és összvissz annyiból állt a szóváltásunk, hogy szia. Ha jól emlékszem még morgott is mellé, bár az már elfordulhat, hogy csak behaluztam . Robusztus alkata és a zavarba ejtő tekintetével pluszban passzolna.
- Minek?- Tör fel belőlem a kérdés, amiért persze jár a megrovó tekintet.
- Mert olyan emberek is megjelennek ma, akik nem igazán kedvelik nagyapád munkásságát. -Ezzel lezárva a témát, ott is hagy. Kik vagyunk mi? A kicseszett Borgiák?

Másfél órával később sem égtem a vágytól, hogy lemenjek a vendégsereg közé. Egy testőrrel az oldalamon. Bár Rhys jelentette az egyetlen biztos pontot, ebben a házban. Még ha összesen annyit tudok róla, hogy morogva mondja hogy szia. Kétségeim támadnak, és eléggé hátrányos helyzetbe kerülnek a nagyszüleim kívánalmai. Így az estélyi ruhámat hamar felváltotta, a torna cipő, és egy farmer short, és egy egyszerű póló.
- Gyere már!- Tompán cseng Liv csilingelő hangja.
- Ne óbégass már, így nehéz lesz meglépnem feltűnés nélkül.- Rázom a fejemet, miközben egyik lábamat átvetem az ablakpárkánon, és könnyed mozdulatokkal átlépek a közeli fa vastagabb ágára. Nem volt szokásom, szökdösni, a szüleim nem szorítottak korlátok közé, amint betöltöttem azt az életkort, amivel más simán kenterbe verhettem bármilyen szülős dumát.
Szerettem társaságba lenni, olyan társaságba, ahonnan lehetőleg nem lógok ki, vagy nem unom halálra magam 2 percenként. Amúgy is rám fért már egy kis pezsgés, és aligha hittem, hogy megúszom ezt következmények nélkül. De ennek a gondolata, egyre halványabban kezdett felsejleni, minél több sört töltöttem magamba. A vérembe szivárgó alkohol, fokozatosan lazított rajta, és a countrey zene üteme egyre intenzívebben járta át minden mozdulatomat. A sortáncban azt szerettem, hogy valójában egységesnek tűnik a mozdulat, de mindenki a saját tempójával tanul bele a koreográfiába, és követi a többieket. Elveszve a többi ember közt, beleéléssel ringatom a csípőmet, és erőteljes lépéseket teszek a táncparkettre, felvéve a zene sajátos kellemes, és dinamikus ritmusát, amikor Liv megáll mellettem a mozgásban. Homlokomra tapadt hajamat elsöpröm az útból, és követem a tekintetét.
- Na ne!- Rázom meg a fejemet, amikor a tömegből is kirívóan jeges szempárt felismerem. Annyiszor nem láttam, de ez megmaradt.
- Ki ez?- Teszi fel a kérdést, miközben Rhyst mustrálgatja a távolból.
- A testőröm.
- Neked van egy testőröd? És így nézz ki? Te meg itt riszálod magadat? - Kérdés áradat mellé kapok, egy értetlen Liv féle ábrázatot. Értenem kéne a problémáját, de attól mert a testőröm így nézz ki (akármit is jelentsen ez) nem fogok egy estélyen tetszelegni, mint egy díszes tollú páva.
- Biztos kedve támadt táncolni!- Mialatt ezt a ár szót kiejtem, folyamatosan Rhys-t nézem. Az újabb mozdulatváltásnál erélyesen el is fordulok tőle, és tovább folytatom a mozdulatot. Ha el akar vinni, akkor nehéz dolga lesz.
                           Tessék, csak hogy érezd te is a ritmust! Razz
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rhys&Ginny- dance with devil
Rhys&Ginny- dance with devil  EmptySzomb. Ápr. 11, 2020 10:05 am


Gen and Rhys
”Challenges are what make life interesting; overcoming them is what makes life meaningful.”

Minél több időt töltök New York-ban, annál jobban kezdek rájönni, hogy ez a polisz számomra egy rohadt nagy szívás.
Az apám általi folyamatos tortúrából kissé már kezd elegem lenni, habár úgy néz ki, hogy még csak most jön a java.
Egyetlen egy okból és egyetlen egy céllal tértem vissza a városba: az ok pedig az volt, hogy fegyelmezetlen és agresszív viselkedésem miatt menesztettek a hadseregből – legalább is addig, amíg szerintük meg nem gyógyulok -, a cél viszont pontosan az, hogy cáfolni tudjam akaratukat és visszatérhessek a harctérre, ahová való vagyok.
Igazból sosem voltam az a meghunyászkodó ember, de most mégis tisztában vagyok a korlátaimmal, és hogy meg kell felelnem az apám és feletteseim feltételeinek, hogy én is megkapjam, amit akarok, ha ez viszont nem sikerül, akkor itt helyben fejbe is lőhetem magam.
Szóval apám a helyzetemet rendesen kihasználta: rám kényszerített egy pszichiátert, amit nevetségesnek tartok – habár elvileg talán ez nem az ő sara -, aztán rávett, hogy kiképzősdit játsszak a West Poit-on. Persze, úgy tesz, mintha ezt csak miattam tenné, de én tudom, hogy azzal ő is jól jár, ha én ott vagyok.
Viszont a legutolsó húzása volt a legaljasabb, amikor az állásomat dobta a játékasztalra a politikáért cserébe.
Mikor apám egyik kora este vacsorára hívott magukhoz munkaügyben – ez lehetett az egyetlen ok, amiért odamegyek, még nem sejtettem, hogy mi lesz ennek az egésznek a végkimenetele, hogy mi vár rám.
Már eleve zavaró volt anyám gyengéd tekintetet és ölelése, a húgaim boldog kacaja, amik matt eddig nem vettem rá magam, hogy belépjek a szülői házba, de aztán szembesültem vele, hogy apám vendéget is hívott, és abból rögtön tudtam, hogy ez nem véletlen.
Végül a dohányzószobában, amikor a nők már eltűntek a konyhában apám és régi barátja, George A. Dumarché végül fondorlatosan csak kibökték, hogy mit is akarnak tőlem.
Mikor az öreg agyondicsérve engem és a képességeimet kinyögte, hogy azt akarják tőlem, hogy vigyázzak a szeleburdi kis unokájára, azt hiszem, még az italomat és félrenyeltem. Először azt hittem, nem hallok jól, de többször ledöbbent kérdés után rájöttem, hogy ezek tényleg valami dadust akarnak faragni belőlem.
A kadétokkal még el vagyok, hiszen azért ezek már valamirevaló, komoly, valódi életcéllal rendelkező felnőtt emberek, akik a hazát akarják szolgálni, de az ilyen kis csitrikhez - akiket csak a bulizás meg a ruhák érdeklik - egyáltalán nem értek, és nem is nagyon akarok.
Persze rögtön kijelentettem, hogy szó sem lehet róla, de apám megint csak sajátos kardinális stílusában kifejtette, hogy ez a „munka” az ára annak, hogy segítsen elintézni, visszatérhessek a Delta Force Alakulathoz.
Sosem voltam az az ember sem, akit meg lehet fenyegetni és nyilván, ha ezzel bárki más próbálkozik, megfojtom, de be kellett látnom, hogy mik a korlátaim. Ráadásul a bennem élő katona még nagyon is ott lapult a történtek ellenére is, tehát, ha az ember egy politikustól feladatot kap, azt el kell végezni, méghozzá profi módon.
Végül is a mostani érzelemhiányos énemnek nem volt nehéz ezt az egészet csupán egy feladatként kezelni és a célra koncentrálni, miszerint a kiscsajt nem engedni a baj közelébe, hogy ne szennyezze be a családi hírnevét.
Igazából nem ismerem Dumarché munkásságát, hiszen, amikor kiépítette hatalmát, én már külföldön szolgáltam a hazát, de apám szerint nagy dolgokat fog véghez vinni, én meg úgy tettem, mint aki ezt elhiszi.
Hááát, hogy is mondjam? A kis szőkeség már kevésbé volt olyan együttműködő a nagyapjával, mint én apámmal, így lassan az vált a fő teendőmmé, hogy ne veszítsem őt szem elől.
Nem akart magának „testőrt”, amit teljes mértékben megértek, hiszen én se akartam magamnak védencet, viszont a különbség kettőnk között az, hogy én profi vagyok, és bármi áron elvégzek egy rám bízott feladatot. Főleg, ha ez kell a visszatérésemhez.

A ma este egy Dumarcé által szervezett díszes rendezvényről volt szó, ahol tulajodképpen csak figyelnem kellett volna a lányra. Hogy én mennyire rühellem az ilyen és ehhez hasonló csiricsáré rendezvényeket, ami tele van sznob faszfejekkel és prűd picsákkal, akik különbnek érzik magukat a többi embernél pénzük miatt, pedig a szememben nagyon semmik. Sosem éltem vissza a családom vagyonával és pozíciójával, de ahogy elnéztem az itteni puccos népséget, ezek nagyon is azt hiszik, hogy a pénz emberséget ad.
Mindegy is, igazából leszarom, nem azért vagyok itt, hogy jól érezzem magam, csupán George unokáját kell vigyáznom.
Legalább is kellene, ugyanis már jó fél órája strázsálok az ajtaja előtt, hogy a kishölgy méltóztassék végre megmutatni magát a társaságnak, hogy a nagyapja „büszkélkedhessen vele” az emberek előtt.
Kezd eléggé gyanússá válni a dolog, így mikor a lány többszöri kopogtatás után sem válaszol, egyszerűen benyitok a szobájába. Egyáltalán nem lep meg, hogy hűlt helyén találom és a szoba ürességét még a nyitva hagyott ablakrésben szél által himbálózó függöny is jelzi.
- A picsába! – káromkodom el magam, mikor az ablakpárkányon kihajolva megpillantom a fekete limuzint, aminek segítségével nyilván meglógott a virágszál.
Sasszemeimmel azonnal a rendszámtáblát veszem célba, majd azonnal megjegyzem azt. Mondjuk, ha nálam lenne a mesterlövész fegyverem, simán kilőhetném e kocsi kerekét, de mivel nincs, így nincs más hátra, hogy katonásan lerohanjak a lépcsőn és utánuk eredjek.
Az sem lep meg, hogy a szökevények egy brooklyni szórakozóhely parkolójában rakják le az autót, majd bemennek oda.
Gondolkodás nélkül követem őket, azonban nem adok azonnal jelet arról, hogy én is megérkeztem. Először megfigyelem a kompániát, amiben a célszemélyem mozog, megfigyelem az szórakozóhely felhozatalát, védelmi szisztémáját, de azért mindéképp egy olyan helyet találok pultnak támaszkodva, ahonnan egy idő után kiszúr engem Genevieve.
Egy ideig még tovább figyelem őt, hagy higgye azt, hogy szórakozhat itt egy kicsit, de aztán, mikor ezt megelégelem, megkerülöm a tánctermet, majd mikor ő kerül a sort szélére, mögé lépek, majd finomam megfogom alkarját és észrevétlenül kiemelem őt a sorból, majd az egyik pult mellé vezetem. Megvannak erre a módszereim, hogy ezt észrevétlenül és fájdalommentesen tegyem meg.
- Kisasszony, úgy néz ki, hogy eltévesztette a bulit, amin ma részt kell vennie – mondom neki rezzenéstelen arccal és robotikus tekintettel. Igen, magázom őt. Mivel, hogy nem vagyok igazi testőr és igazság szerint „baráti” szívességből teszem, amit teszek, megtehetném, hogy tegezem, de nem akarom. Így nekem könnyebb, ha minél objektívabban állok ehhez a melóhoz.
- Úgyhogy most szépen önként visszajön velem a szülei házába vagy pedig kénytelen vagyok drasztikusabb módszerekhez folyamodni. Választhat - adok neki ultimátumot miközben dacos arcát figyelem. Nem mintha érdekelne, hogy mit akar, de nem vagyok egy bunkó paraszt, hogy elkezdjem ráncigálni kifelé, mielőtt választási lehetőséget adok neki.


credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rhys&Ginny- dance with devil
Rhys&Ginny- dance with devil  EmptyPént. Ápr. 24, 2020 8:03 pm

genevieve&rhys
Ha egy pletykát elsőkézből akarsz hallani, kérdezd Liv-et. Persze ez nem azt jelentette, hogy ő nem költött hozzá, ahogy azt sem, hogy  bármi valóságalapja lenne az egésznek. Mert gyakran hagyatkozott egy elcsípett félmondatra, vagy egy véletlenszerű megmozdulásra. Nem tettem szóvá sosem, hogy ezekre alapozott olyan tényeket, amik valójában csak az ő fejében léteznek. Már csak azért sem, mert pont annyira volt hangyás, mint amennyire én. Csak én más téren voltam kettyós. Valójában tök jól kiegészítettük egymást, és amíg engem nem kever bele a szövevényes történeteibe, addig nyugodt vagyok.
- De tuti ezek közt van valami, ne legyen a nevem Olivia Hansington, ha nincs köztük valami.- Olyan beleéléssel mesélt, hogy észre se vette, hogy én alig tudom a limuzint, amivel megszöktünk, egyenesben tartani. Tudtam vezetni, bár ez azért enyhe túlzás volt, és ilyen autót még nem is vezettem. Az lesz a csoda, ha olyan állapotban hozom vissza, amilyenben volt, vagy csak egy apró horpadás lesz rajta.
- Miből gondolod hogy van köztük valami?- Teszem fel a kérdést, míg megkockáztatom, hogy egy pillanatra felé nézzek, de aztán vissza is terelem a tekintetemet az útra, amiből amúgy nem látok sokat. Különösen vak vagyok sötétnek idején, de ha reflektorral kezdek el közlekedni, tajparasztnak fognak hinni, vagy minden második autó rám dudál. És a legkevésbé sem akartam feltűnést kelteni, ha már pont egy limuzint sikerült elkötnöm, amivel így is kicsit kilógok Brooklyn utcáin hajtva.
- Ahogy egymásra néztek az órán, mondjuk attól az embertől nekem is megkeményedik a nem létező farkam!- Kijelentése nyomán, egy pillanatra nem tudom megtartani a kormányt, de még épp időbe húzom vissza, mielőtt nekimentem volna valakinek, aki persze erőből nyomni kezdi a dudát.
- Bocsi, tudom, tudom...- nézek a visszapillantóba a kocsi után. Szerencsére, nem sokkal később meg is érkezünk a kedvenc  helyünkre.
Nem a legelitebb hely volt, sőt mondhatni ez az olyan egyszerű embereknek volt, mint amilyennek én is éreztem magamat. Ez volt valójában az a környezett, ahol el tudtam magam engedni, és nem voltam feszült. Nem éreztem magam úgy, mintha kilógnék a sorból, ha már amúgy is olyannak teremtett az ég, hogy valamennyire mégis kilógjak a laza hippi felfogásommal. Én voltam a hangyás hippi lány. Aki állandóan vigyorgott, aki megélte az érzelmeit, és aki mindent érezz. Nem szabtam soha gátat az érzelmeimnek, nagyi azt tanította hogy csak még rosszabb lesz, ha beszabályozom magam, olyan korlátok közé, ami erőszakkal történik. Míg élt, ő volt az én mentőövem, akibe kapaszkodhattam. Most is ő volt, hisz tudtam, hogy ott volt mindenben. A levegőben, a fákban, a nyíló virágokban. Sajátos módon mutatta meg a halál olyan arcát, ami kevésbé volt fájdalmas. Így a nővérem halálát is némiképp jobban tudtam kezelni. Habár mindketten iszonyúan hiányoztak, tudtam hogy mindketten itt vannak velem. Erre a gondolatra rászorítok a nyakamban fityegő ezüst szív alakú medálra, és egy pillanatig meg is feledkezem arról, hogy a testőröm utánam jött.
- Na...na..naaaa!-  reakcióm jóval később érkezik, mint ahogy hozzám ér, könnyedén kivon a társaságból.
Meglepődve pillantok fel rá, nem vagyok egy magas lány, de rá úgy kell felnéznem, hogy belefájdul a nyakam is. Ráadásul  olyan hűvös tekintettel találom szembe magam, hogy egy pillanatig végigfut rajtam a hideg is.  Már éppen belemerülnék a tekintetébe, kutakodva, hogy vajon találok valamit, amikor a megszólítás kizökkent.
- Kisasszony?-  Nem igazán éltem a formaságokkal, és még azóta se sikerült megszoknom ezt, hogy több időt töltök sznobbékkal.
- Hívjon, Gennek...vagy Lucynak, az a második nevem. Lucille.- Jelentem ki, teljesen felesleges információként. Apám elvetemült ötlete volt, hogy Lucy legyen az első nevem, de anyám nem hagyta, hogy Lucy in the sky with diamonds című számról kapjam a nevemet, ami a drog egyéb tüneteivel brillírozik a számban. Így maradt Lucille.
Hátrébb lépek tőle, és úgy mérem végig.
- Ne haragudjon, de magának nagyon morcos az aurája.- rajzolom körbe a kezeimmel utalva a  szóban forgó dologra.
- Figyeljen, én ma nem szándékozom hazamenni innen, nincs kedvem jópofizni senkivel. Ahogy gondolom magának sincs kedve, egy elkényeztetett picsára vigyázzni...gondolom ez a véleménye rólam, ami nem is érdekel. De Mindkettőnknek jobb lenne, ha békén hagynánk egymást. Ha mindenképpen maradni  akar, akkor maradjon. De engem aztán a drasztikusabb módszereivel sem visz haza, ezt garantálom! - nézek fel rá, de még mindig, egy halvány érzelem sem fut át az arcán. Így én is próbálok hasonlóképp hűvös megabiztosággal nézni rá.
- Adjál neki Gen.- kiált oda Liv, aki isten tudja mióta figyelhet, ezzel belerondítva a magabiztos álcámba.
- Komolyan beszélek!- annyira komolyan, hogy még a hangom is beleremegett, amikor egy árnyat láttam átvillanni a tekintetén.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rhys&Ginny- dance with devil
Rhys&Ginny- dance with devil  EmptyHétf. Jún. 08, 2020 12:55 pm


Gen and Rhys
”Challenges are what make life interesting; overcoming them is what makes life meaningful.”

Igazából még most sem tudom, hogy én mi a jóistent csinálok egy ilyen helyen, és miért vállaltam el ezt a nevetséges küldetést. Pontosabban tudom, az apám miatt, aki az utóbbi időben egyre nagyobb nyomást gyakorol rám, próbál irányítani, manipulálni, csak ezt nem tudom, hogy nekem ez miért fontos.
Említették Dumarchéék, hogy az unokájuk kissé rakoncátlan és önfejű nagylány, és hogy nem éppen illik bele az általuk elképzelt profilba, ezért is próbálják „megnevelni” őt vagy hasonlót. Mondjuk, jobban belegondolva, nem igazán csípem jómagam sem, ha valakinek valakik gátolják a személyi szabadságát, de egyelőre jobbnak látom nem belemászni ebbe a családi perpatvarba, így inkább csak a feladatomra koncentrálok.
Azt sem gondoltam volna, hogy egy ilyen közismert, vagyonos család lánya efféle helyekre jár szórakozni, amiben nincs semmi látványos, sem elegáns, még kevésbé nívós. Személy szerint nekem megfelelne pár feles ledöntésére, hiszen az utóbbi időben, nem számít a hely és a kivel, de jelen pillanatban még véletlenül se ezért vagyok itt.
A zenéről már ne is beszéljek, mennyire gyomorforgó a számomra ez a western stílus, de amúgy se voltam soha az a táncos lábú típus, én másféle dolgok felé orientálódtam, de megint csak nem azért vagyok itt, hogy zenei kívánságlistát írjak.
A lány szemmel láthatóan jól érzi magát itt a felsoroltak ellenére is, milyen kár, hogy hamarosan meg kell őt fosztanom e-fantasztikus szórakozási lehetőségtől és társaságtól. Ja, mégsem sajnálom.
Szóval miután megfigyelek mindent az új környezetemben, az embereket, a menekülési útvonalakat, az esetleges végkimeneteleket, nem sokat teketóriázva lépek a kishölgyhöz, majd karját megragadva próbálom meg őt észhez téríteni.
Nem igazán veszek arról tudomást, hogy a kiscsaj valamiféle hangot próbál meg kiadni magából megrökönyödését és nem tetszését jelezve felém, mintha ebben a helyzetben számítana valamicskét is, hogy ő mit szeretne. Már így is éppen elég nagy gondot csinált nekem ma estére. Mert tudván, tudva is, hogy az ilyen kis elkényeztetett fruskák szeretik maguk körül a felfordulást és a figyelmet, de arra még legrosszabb rémálmomban sem számítottam, hogy ma este valamiféle autósüldözésben lesz részem. A legszebb az egészben, hogy mindezt csupán szívességből teszem.
Nem törődve azzal, hogy nem teszik neki, ahogyan nevezem, nem is reagálok a dologra. Nekem ő az, valamiféle kisasszonyka, akire éppen vigyáznom kell, amivel jelen pillanatban kibaszottul rosszul haladok.
- Az lenne a legjobb, ha most nem kellett volna sehogy sem hívnom a hölgyet, mert az azt jelentené, hogy nem szökött volna el – szólok hozzá először ma igen bunkó stílusban, miután a lány részletezni kezdi a neki tetsző megszólítási lehetőségeket. Habár így első körben a Geneview valahogy jobban illik hozzá. Igen, azért tisztában vagyok a védencem nevével.  – De a kisasszony egyébként nekem pont megfelel a célnak.
- Higgye el, teljesen nyugodtan fogok aludni a morcos aurámmal együtt is, ha végre hazaviszem – felelek szintúgy mogorván és egyre mérgesebb képpel, amikor rájövök, hogy ez még így sem lesz egy egyszerű menet.
Aztán ugyanezzel az ábrázattal hallgatom tovább, amint próbálna meggyőzni arról, hogy márpedig nem jön velem sehová. Na, már most sose mondanék olyat egy nőnek bele a szemébe, hogy ő egy elkényeztetett picsa, viszont, amikor kimondja, nem is cáfolom ezt meg. Amúgy is beletrafált, nagyon nem szeretem ezt csinálni, amit most is, de ha már elvállaltam azt az ügyet, akkor maximumon tejesítek.
- Az a helyzet, hogy senki se kérdezte meg, hogy magácska mit akar – jegyzem meg egy kissé oldalra döntött fejjel, amikor Dumarché unokája befejezi a hegyi beszédnek szánt szónoklatot.
Ezzel együtt azért felhúzott engem nagyon is, tekintve, hogy utálom, ha a dolgok nem az irányításom alatt folynak, ráadásul, ha szarul teljesesítek a politikus és főként apám szemében, ezzel még a Delta Force-t is kockáztatom, amit nem engedhetek meg magamnak.
- Hát, ha nem jön magától, akkor kénytelen vagyok tönkretenni a bulit – mondom miközben egy kicsit ellépek tőle, majd előhúzom a dzsekim zsebéből az engedéllyel viselt pisztolyomat és feltartom a magasba, de úgy hogy azt a csajon kívül még csak pár, mellettünk álldogáló szerzet vegye észre.
Még csak lövést sem kell leadnom, csak az egyik melltettem álló fickó felé odamorgok egy razzia szót, az máris adja tovább társainak a hírt, majd a tömeg lassan elkezd fejvesztve kifelé vonulni a szórakozóhelyről…



credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rhys&Ginny- dance with devil
Rhys&Ginny- dance with devil  EmptySzer. Jún. 10, 2020 4:09 pm

genevieve&rhys
Valahol nagyon mélyen éreztem én, hogy ez a terv kudarcra van ítélve. Ahogy azt is, hogy a lehető leggyerekesebb lépés volt. Azt hiszem annyira féltem, önmagam elvesztésétől, hogy fejetlenül mentem bele olyan dolgokba, amitől egy kicsit visszakapom a régi egyszerű kis életemet. Egyértelmű volt, hogy a nagyszüleimmel való üzlet, ezt elveszi tőlem, és minden sajátosságomtól megfosztanak. Így igyekeztem minden adandó alkalmat megragadni arra, hogy legalább egy kis részem megmaradjon. Bár, most már látom, hogy egy átbulizott éjszaka sörszagot árasztó cowboyok közt, nem a várt eredményt fogja eredményezni. Legfeljebb csak azt, hogy mennyire gyerek vagyok még. Ami részben igaz volt, és őszintén tizenkilenc évesen még jogom volt az ilyen döntésekhez.  Ahhoz is, hogy sor táncoljak, egy csomó olyan ember közt, akik annyira tisztelték a ritmust, hogy egyszer sem léptek rá. De ennek is meg volt a maga szórakoztató jellege, még pedig abban, hogy nem tökéletes. Nem is akart annak látszani. A tökéletlenségben több szépséget láttam, mint a nagyszüleim túldekorált, túl gazdag, túl ki ha én nem, estélyén. Ott minden, de minden tökéletes volt, kivéve engem. Aminek a nagyapám az este előtt pár órával, nem is félt hangot adni. Válogatott, kifinomult szavakkal próbálta a tudottamra adni, hogy mennyire nincs megelégedve velem. Akár bántó is lehetne, de a levegő többet ért a szavainál. Nem azért voltunk, mi hárman össze zárva néha napján, hogy boldog család legyünk, csupán csak azért, hogy annak képét fessük le. Ez éppen elég volt, abból az időből, amit én velük akartam tölteni. Néha még sok is, de sajnos ez nem azt jelentette, hogy az időm további szakaszában, nem lesz kihatással a Dumarché név, amely árnyként húzódott a hátam mögött, emlékeztetve arra, hogy tartsam magam az íratlan szabályokhoz. Néha úgy éreztem a nagyszüleim keze bárhová elér, és minden jó szándék nélkül gyakorolják a hatalmukat a családtagjaikon. Mindenből jogot formáltak maguknak, és a sajátjuknak tekintették. Pontosan olyanok voltak, mint a politikai elv, amit győztesként hirdettek.
Tengernyi gondolat áramlik végig rajtam, amit igyekszem a megfelelő sör mennyiség bevitelével tompítani, és  tánccal ellökni magamtól a néha felsejlő dühöt, ami kéz a kézben járt a nagyszüleim gondolatával. Ahogy a velem szembeálló férfi nézek, egy pillanatig kóvályog a fejem, majd amikor sikerült feldolgozni a tényt, hogy utánam jött, és a sejtéseim beigazolódtak, újbóli gyerekes reakciót vált ki belőlem, a meglepett pillogáson kívül.
- Ááá, szóval szökésnek nevezik, ha valaki az otthonából elmegy szórakozni. Nem is tudtam, hogy házi őrizetben vagyok.- Azt hiszem legkevésbé sem sikerült felülkerekednem a háborgó önérzetemen, ami arra késztet hogy teátrálisan reagáljam le az ittlétnek okát. Tudtam, hogy ez a munkája, és a józanabbik énem próbált ezen elgondolkodni, és nyugodtabb hozzáállást tanúsítani. De azt hiszem túl sok sört ittam, az érzelmeim túlcsordulni látszódtak. Ilyenkor pedig nem igazán szabtam határt a viselkedésemet illetően. Nem az Ő hibája, én ezt tudom, ahogy azt is hogy azért olyan a stílusa  mint a smirgli papír, mert nem volt kedve ehhez.
-Ahogy kívánja Mr.  Du Pont.- váltok én is hivatalosabbra, végül is ez is csak arról árulkodik, hogy mennyire felnőttesen viselkedek, egy olyan helyzetben, amit nyilván, már azért nem tudok kezelni, mert az alkohol ködén keresztül szemlélem a történteket.
- Tudom, engem általában senki nem kérdezz meg semmiről, csak tényeket közölnek.  Ennek fényében, én sem kérdezek meg senkit, semmiről.- jegyzem meg, majd magam előtt összefonom a karjaimat, és határozottan kihúzom magamat. Határozottságomat, pedig hamar átveszi a zavarodottság, amikor kijelenti, hogy tönkreteszi a bulit. Először arra tudok gondolni, hogy kicibál innen, d amikor ellép tőlem, és olyan természetes módon húzza elő a fegyvert, mintha ez tényleg normális lenne. Kilométereket esik az állam. Meglepődve meredek rá, majd egy egészen kis pillanatig rémülettel figyelem a kezében tartott erőszakos eszközt, amitől a hideg rázott, és a lehető legtávolabb akartam kerülni tőle mindig.
- Magának teljesen elment az esze?- Próbálom túlharsogni a mögöttem egyre erőszakosabban dübörgő tömeget. Dühöm újra kezdte felütni a fejét, így nem is foglalkozom a körülöttem lévőkkel, ők viszont válaszul, hogy nem mozdulok, arrébb taszítanak, így nekiszorítva Du Pont mellkasának. A hirtelen ért áramütés, ami végig cikázik a testemen váratlanul ér. Nyilván azért reagálok így rá, mert már rég nem voltam férfival, nyilván nem azért mert amúgy, olyan hatást kelt, aki akkor is így nézz ki, ha a zuhany alól lép ki, meg akkor is, ha éppen fel kell. És persze az sem jelent semmit, hogy a mentolos friss illata csiklandozza az orromat. Ez kész őrület!
Figyelmen kívül hagyva az előbbi kis közjátékot a magam részéről, felnézek rá és dühös grimaszba rándul az arcom.  Elrugaszkodok tőle, és megindulok, a kijárat felé. Liv felé, csak intek egyet, hogy a mai mókának vége, és kiverekedve magam tömegből végül friss levegőhöz jutok. Várva Rhysre, és arra hogy az érzet is elhalványuljon, amit többnyire a piának tudok be, semmi másnak.
Ha Rhys kiér a tömegből felé fordulok.
- Többet ne hordjon magával fegyvert, ha velem van. Nem Ivanka Trump-ra kell vigyáznia.- jegyezem meg és tovább indulok, de kis idő után újra felé fordulok.
-Csak hogy tisztázzunk, nem azért, mert félek , hogy ne tudná kezelni. Tudom, hogy tudja. De nem szeretem.- gyűlöltem a fegyvereket. Emily halála óta olyan mértékű dühöt éreztem irántuk, mint még soha.  Em mindig azt mondta, hogy vannak olyan háborúk, amiket szükséges megvívni. Ezzel próbált nyugtatni. De nem mindig sikerült, annak a ténye tartott legjobban rettegésben, hogy attól mert nála van fegyver, attól még kerülhet a fegyver másik végére...
- És ennem kell valamit, így nem vihet vissza, mert magán fogják leverni. A nagyszüleim tökéletesen tudnak mást hibáztatni bármiért, még ha nem is az illető tehet róla .
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rhys&Ginny- dance with devil
Rhys&Ginny- dance with devil  EmptySzer. Jún. 17, 2020 12:18 pm


Gen and Rhys
”Challenges are what make life interesting; overcoming them is what makes life meaningful.”


Sosem mélyedtem jobban bele a kelleténél a dolgokba, miszerint Dumarchéék pontosan miért is próbálják meg dróton rángatni az unokájukat. Pontosan találó ez a kifejezés: próbálják, hiszem szemmel láthatóan nem nagy sikerrel járnak eddig, ami a lány elhatározását és engedelmességét illet. Az megint egy másik tényező, hogy itt vagyok nekik én, aki ezekben a kicsapongásokban megállítják majd az unokát.
Mindig is követtem a parancsokat, illetve addig a bizonyos pontig, amíg meg nem változott az életem, de most sem állt szándékomban elemezgetni a problémát, a rám kiszabott feladatot, csak gondolkodás nélkül teljesítem azt. S ha ehhez az kell, hogy alkoholszagú, füstös klubokba kövessem őt vagy éppen a fegyveremmel hadonásszak, megteszem azt, mert katona vagyok, mindig is az voltam, és a feladat az első.
Genevieve viszont szemmel láthatóan egy egyszerű, hétköznapi tini lány életét szeretné élni, ami nem meglepő, így 19 évesen, de neki mást szánt sors vagy inkább a családja. Azt azonban nem értem, miért is nehéz részt venni a nagyszülei által szervezett rendezvényen, mintha az valami ördögtől való szörnyűség lenne. Sem én, sem húgaim nem szegültünk ellen az ő korában, és nem, nem azért, mert nem volt szabad véleményem vagy akaratom, csak valahogy úgy lettem nevelve, hogy a kötelesség az első.
- Igen, azt hiszem, amíg valaki nem a saját lábán áll meg, és nem szól az jelenlegi gyámjának, hogy elmegy otthonról, az szökés - felelek monoton, merev hangom, amikor tudatosul bennem, hogy ezzel a lánnyal még meg fog gyűlni a bajom és koránt sem lesz olyan „unalmas” ez a „meló”, mint azt az elején gondoltam. – És nem, EGYELŐRE nincs házi őrizetben – teszem még hozzá átható tekintettel célozva arra, hogy ha így folytatja, akkor még ez az állítás is beigazolódhat. Egyszerűbb dolgom lenne nekem is, ha csak a szobája ajtajánál kellene strázsálnom. Az azonban már biztos, hogy őt ez sem állítja meg, és komolyan elgondolkodok azon, hogy rácsok kellenének az ablakaira.
- Ez a felvetés is helytálló. Nekem viszont az a dolgom, hogy hazavigyem, így hát úgy is lesz – teszem még hozzá szigorúan, amikor jön nekem a kölcsönkenyér visszajár elméletével.
Persze, az utóbbi időben, vagyis mióta visszatértem a Delta Force-tól, engem is kellő forrófejűséggel áldott meg a sors – ez a fejlődés kellett nekem ahhoz, hogy túléljek a történtek után -, így könnyűszerrel veszem elő a fegyverem és tartom a magasba ez által belerondítva a semmi jóval sem kecsegtető buliba.
Szemmel láthatóan az ügyfelemnek – vagy legalábbis olyasmi – nem tetszik a módszerem, és a tény, hogy itt ma már nem fog cowboyokat lovagolni, de mint már többször kihangsúlyoztam, engem ez hidegen hagy.
A célom elérve, amikor is az ittas és tudatlan tömeg az ijedségtől kifelé kezd el vonulni a diszkóból, mint valami birkacsorda. Mire meg rájönnek, hogy tulajdonképpen átverés az egész, mi már kilométerekre leszünk a helytől. Viszont, ha bárki felismerne, katonaként, azt hiszem, tudok magamnak szerezni pár jó érvet és kifogást.
Teljesen nyugodt vagyok, amikor ez megtörténik, egyedül akkor veszítem el pár percre ezt magabiztosság érzetett, mikor a tömeg kissé irányíthatatlanná válik és az egyik mulatozó pontosan a mellkasomnak löki lányt.
- Jól van? – kérdezem meg automatikusan végignézve rajta, majd határozott tekintettel megállapodok arcán, hiszen igaz, hogy azért felelek, hogy a lány ne okozzon semmiféle botrányt a családjának, a testi egészsége éppen olyan fontos számomra.
Persze ismét faképnél hagy – mit is vártam? – de mágnesként követem őt kifelé a szórakozóhelyről, egy percre sem veszítem szem elől, hiába reménykedik benne.
Mikor aztán végre búcsút vesz a barátnőjétől, meglepő megjegyzést vet felém, minek hallatán értetlen grimaszt jelenik meg arcomon, s van egy olyan pillanat, amikor legszívesebben elröhögném magam eme abszurd ötleten, azonban mégsem teszem.
- Mindig van nálam fegyver, benne van a munkaköri leírásomban is. Szóval ez megint csak nem a maga döntése – válaszolok kapásból szokásos stílusomban, és egyáltalán nem hat meg, nem vagyok kíváncsi rá, hogy ő mit szeret és mit nem. Jól is néznénk ki, ha egy mesterlövész nem hordana magánál fegyvert. Kicsit vicces az Ivanka Trump-os hasonlata, habár van egy olyan érzésem, hogy az USA elnökének lányával is könnyebb dolgom lenne.
Mikor már azt hiszem, hogy végre szabad a pálya és hazaszállíthatom a lányt, jön a következő kérésére, aminek hallatán első pillanatban megforgatom a szemem, főként azért, mert tudom, hogy igaza van, és erre amúgy se mondhatok nemet.
- Tisztázzunk gyorsan valamit! – fordulok meg hirtelen felé, hogy felvilágosítsam a lánykát. – Nem félek a nagyszüleitől, sőt, szívességből vigyázok magára. Tehát nincs veszteni valóm. Azonban, ha valamit megígérek, akkor azt be is tartom, így el kell szomorítanom, de nem áll szándékomban nem végezni a feladatomat – magyarázom neki, hogy így talán legközelebb megkímél az ilyen és ehhez hasonló megjegyzésektől.
- A limuzin miatt, amit lenyúltak, pedig nem kell aggódni, épségben haza fog jutni – bököm még oda csak úgy mellékesen – nem gondolnám, hogy a hölgyemény különösebben izgult volna a sorsán, hiszen megszokta, hogy mindent elintéznek helyette -, majd végre megindulunk a Land Rover-em felé. Ha végre követni és beülni méltóztatik Genevieve is, akkor sajátos és hirtelen stílusommal hajtok még pár utcányit, majd megállok az egyik általam ismert és nem túl snájdig McDonald’s előtt.
- Nem a legegészségesebb hely, de mivel ez esik útba, és amúgy is tekintve a helyet, ahonnan jöttünk, szerintem megteszi – jegyzem mag kissé szarkasztikusan, amikor leállítom az autó motorját, kiszállok belőle, majd ha ő is csatlakozik, helyet mutatok neki a teraszon az egyik kettes asztalnál.
- Happy Meal menüt? Abban úgy tudom, van játék is – kérdezem szemöldökömet felvonva arra célozva, hogy szerintem mennyire gyerekes volt ez a mai húzása. Aztán, ha jól sejtem, úgyis kiböki, hogy mit kér majd enni.




credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rhys&Ginny- dance with devil
Rhys&Ginny- dance with devil  EmptyPént. Jún. 19, 2020 11:32 pm
center>
genevieve&rhys
A döntéseim nagyrészt rosszul végződtek, vagy nem az elképzelésem szerint. De azt álmomban se gondoltam volna, hogy ennyire keretek közé szorítva kell majd leélnem a hátralévő életemet, csak mert “igent” mondtam valamire, amire valójában nem akarta. Bár nagyapám egészen furcsa motivációs módszerei hatottak rá, miszerint tönkreteszi az apámat, ha nm az lesz amit ő akar. Nos, furcsa család volt, akiknek a tagjai inkább tekintettek egymásra ellenségként, mint rokonként. Engem, bírja türelemmel áldott meg az ég, de úgy tűnt az előttem álló testőrnek nevezett férfiállatott nem, akinek már maga a kisugárzásából fakad, hogy ha nem úgy van, amit Ő akar, akkor tesz érte. Egészen radikális módszerekkel ha kell, ami már az én gyenge lelkem határait feszegették. Így nem értem sokat azzal sem, hogy a tömegben az igazamat bizonygatva, igazolom azt a képet, amit valószínűleg már felállított rólam. Az ő fejében is meg volt rólam egy kép, még nem is volt ez a valódi énem. Így elég sértetten reagálok a kijelentésre, miszerint nem állok, meg a saját lábamon.
- Már elnézést, de nekem van munkám. Pincérnő vagyok, egy reggelizőben. És lehet, hogy nem testőr vagyok, vagy éppen hazug politikus. De ahhoz a munkához is kell az alázat. Szóval a saját lábamon állok nagyon is.- a hatás kedvéért dobbantok is egyet, amibe kicsit bele is sajdul a talpam, olyan intenzitással vágtam a földhöz. Úgy nézz ki a túlzottan is felpaprikázott a tudat, hogy még aki vigyázz rá, ő sem tart függetlennek a nagyszüleimtől. De mivel csak abból meríthet amit lát, és valószínűleg a legkevésbé sem izgatja, így csak megformálódik a fejében hogy milyen lehet, és olyannak is könyvvel el.
- Egyelőre?- pilogok rá. Ezt nem gondolhatja komolyan. Vagy mégis? Mondjuk gaz, nem tűnik olyan fazonnak, aki viccelődni szokott. Erről még jobban meg is bizonyosodok, amikor előkapja a fegyvert. Láttam már fegyvert, hogyne láttam volna, De a látványa még mindig rossz érzéssel töltött el, valami olyasmit jelképezett számomra, ami semmi jót nem hozz. Valójában így is volt. De még mielőtt belemerülhetnék, a zavaros és múltba visszanyúló emlékeimhez, eléggé felgyorsulnak a események. Emlékeim szerint, ezt nagyon nem így terveztem, és a nemrég állításom, megint igazolást nyer. Ha én vagyok ura a helyzetnek, akkor abból káosz születik csak. Ahogy meglátom a meglódult tömeget, felmerül bennem, hogy talán el kéne tűnnöm köztük, de rájövök, hogy egészen gyerekes lépés lenne. Arról nem beszélve, hogy Rhys annyira eltökéltnek tűnik, hogy képes lenne áttaposni az embereken, csak hogy megtaláljon. Az pedig csak tetőzi a dolgot, hogy a tömeg sodrása helyettem is dönt, és Rhys mellkasának ütközöm. Önmagában nem bosszantana ennyire ez a helyzet sem, ha nem váltana ki belőlem furcsa reakciókat. Legalábbis olyasmit, amit önmagában tudnék kezelni, vagy legalábbis normális lenne. De ez cseppet sem az. Nehézkesen ráirányítom a tekintetemet, és igyekszem megtartani azt a hasonló modort, amit eddig képviseltetettem vele szemben. Már csak azért is, mert kicsit összezavarodtam.
- Jól..azt hiszem jól.- piszmogok az orrom alatt, és igyekszem mihamarabb kikeveredni innen, ahogy a tömeg is kezd lenyugodni. Elég zavart állapotban vagyok, és próbálok mindent, de tényleg mindent valamire fogni. Inkább mintsem, hogy ténylegesen tudomást vegyek valamiről. Az túl felnőttes lenne, nem igaz Genevieve? Már épp rászólnék a fejemben gúnyolódó hangra, de elfojtom magamban a késztetést, amikor Rhys újra a közelemben van.
- Akkor csak ne hadonásszon vele, meg ne vegye elő, ha velem van !- jelentem ki komolyan, és közben próbálok nem arra gondolni, hogy a mondat második fele, az én fejemben hirtelen másra következtet. Nem tudtam mi dühített jobban, a fegyver, a tény, hogy utánam jött, és utánam i fog mindig jönni, ha akarom, hanem. Vagy hogy a szavai mögött sajnos túl sok igazság van. Nekem valójában semmibe sem volt beleszólásom, és nem is lesz!
Meglepetten nézek rá, amikor felém fordul, hogy elmagyarázza, azt amit igazából nem is állította, vagyis csak lehet sugalltam. De nem állt az sem szándékomban, csak nem akartam több terhet a nyakába rakni. Ismertem a nagyszüleimet, és a módszereiket is, amiket én kivételesen gonosznak láttam.
- Nos, nem is feltételeztem, hogy félne tőlük.- jegyzem meg röviden, míg követni kezdem őt a kocsihoz.
- Tudom azt hiszi, hogy direkt akadályozom a munkájában, ahogy azt is hogy nem akar jobban abba belemerülni, hogy mi is ez valójában. Szóval, inkább nem is mondok semmit. - Talán bocsánatkérésnek indult, de azt hiszem, ezt a férfit még az sem hatná meg, ha hatalmas boci szemekkel merednék rá.
- Nem aggódtam miatta, és magának se kellett volna.- rántom meg a vállaimat hanyagul.- Talán, ha egyre több limuzint osztanék szét, Brooklyn nagymenői közt ingyen, rájönnek a nagyszüleim is, hogy mégsem vagyok olyan jó befektetés, mint gondolták.- Bepattanok Rhys mellé az autóba, és a hasam már akkor jelezni kezdi, hogy ő bizony éhes. Így hálát adok, az égnek amikor Du Pont McDonald’s előtt parkol le.
- Tökéletesebb már nem is lehetne.- nem szerettem a puccos helyeket, többnyire olyan ételek voltak az étlapon, amivel vagy nem lakta jól, vagy túlontúl kifinomult volt, az én ízlésemnek.
- Nem tudom mi baja volt az előző hellyel.- mondom miközben mellé szegődők.- Jól tudja magát érezni ott az ember. Persze ha nem karót nyelt...- jegyzem meg piszkálódva, majd helyet foglalok az asztalnál.
Kitör belőlem a nevetés, amikor próbál még egyet odaszúrni, de ha azt hisz megsértődőm, és sértettségemmel a hallgatásommal büntetem, hát nagyon téved.
- Igen jöhet az is, és a lányoknak szánt játékot szeretném...- kezdek bele, amikor egy ismerős hang félbeszakít.
- Geni?- Dan, olyan meleg volt mint a kályha, ez mi sem bizonyíthatná jobban, mint hogy a mekis egyenruhához, felvett egy rózsaszín kendőt. Csakhogy jelezze, hogy ő meleg.
- Dan.- nézek rá sugárzó mosollyal, majd egészen hamar elveszti az irántam való érdeklődését, amikor meglátja Rhys-t.
- Hűha..- nézz Rhysre, majd felém fordul kérdő tekintettel.
- Hosszú.
- Hát sejtettem, hogy neki nem kicsi!
- Dan!- csapok rá a kezére, majd vihogni kezd. Rá se merek nézni Rhysre, tuti biztos vagyok benne, hogy az így is morcos ábrázata, most még jobban eltorzult.
- Na jó, még a végén innen is kirúgnak. Mit kértek? - nézz rám, majd Rhysre, akin egy kicsit jobban elidőzik a tekintette, mint az illő lenne.
- Nem kell kihoznod...
- Ugyan, ehhez az asztalhoz szívesen jövök még egyszer.- csak megforgatom a szemeimet a megjegyzésén.
- Akkor egy HAPPY MEAL menüt.- emelem ki a Happy Meal-t szándékosan, míg Rhysre nézek.- És egy Big Mac-et, és egy pitét is.
- Tyű, anyukám, te aztán nem szarozol.- jegyzi meg elismerően Dan.
- Arra hajtok, hogy mire nagyanyám áhított Forbes magazin fotózása lesz, Kim Kardashian seggem legyen. És a sajtburger egyre kisebb.-teszem hozzá, majd Rhys felé fordulok.
- Maga mit kér? Úgy láttam amúgy...-emelkedek fel a székről, bekukkantva az üvegen keresztül.- Mintha éppen G.I Joe lenne a másik ajándék..- vonom fel hasonló stílusban a szemöldökömet, méregetve szemtelenül Rhyst. Ha íg akar játszani, hát legyen.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rhys&Ginny- dance with devil
Rhys&Ginny- dance with devil  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Rhys&Ginny- dance with devil
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rhys & Kate
» Axel&&Ginny - Shameless
» What it means to be a girl. Mira & Ginny
» Rhys&Joy - Take A Chance On Me..
» Rhys & Torrie • my name is no

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: