New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Sasha Johnson
TémanyitásSasha Johnson
Sasha Johnson EmptyHétf. Ápr. 06 2020, 20:20
Sasha Johnson

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Sasha May Johnson
Becenevek:
Sasha
Születési hely, idő:
New York City, 1982. 10. 30.
Kor:
37
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
egyedülálló (elvált)
Csoport:
hivatal
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
CUNY - jog
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
büntetőjogi ügyvéd
Ha dolgozik//Munkahely:
Johnson Ügyvédi Iroda
Hobbi:
táncolás, korcsolyázás, szójátékok és rejtvények fejtése
Play by:
Abigail Spencer

Jellem

Nem voltak a szüleim gazdagok, mégis mindent megkaptam tőlük, a legfontosabb a szeretetük volt. Egy egyszerű család voltunk. Nem is kértem volna többet sosem, mert így volt a tökéletes. Megtanítottak a tiszteletre, a segítségnyújtásra, a világ pedig minden másra.
Sosem voltam az a fajta, aki büszkélkedett bármivel is. Többnyire a háttérben szerettem lenni, megfigyelni mindent, csendben és türelmesen. Nem voltam stréber sosem, a memóriám viszont nagyon jó volt, ezért könnyen tanultam iskolákban. Bár a jogi egyetem sokáig nem volt a terveim között, de aztán elkezdett vonzani, s mindent megtettem, hogy jó ügyvéd lehessek.
Erősnek mondanám magam, aki próbál mindenkitől távolságot tartani, főként ha szakmai dologról van szó. Persze, nem jelenti azt, hogy ne sírnék sohasem, vagy azt, hogy ne érdekelne valaki, aki számomra fontos ember.
Rossz döntéseket is szoktam hozni, hiszen ezt senki sem tudja elkerülni. A házasságom nem tartozott ide, de vége lett. Ez viszont elég komoly fordulatot tett az életemben. Eléggé instabil voltam néhány hónapig, most viszont már olyan vagyok, mint egy főnixmadár.

Múlt

2019. 05. 02.

- Szia Sasha. Itt a kávéd, forró, vigyázz vele - adta oda az egyelőre részmunkaidős asszisztensem a poharat, majd segített kinyitni az ajtót is. - Beküldöm majd az ügyfelet, ha megérkezik - majd becsukta a hátam mögött az ajtót.
A nap, amikor az ügyfeleim listáját egy Adrian Hadley nevű úr bővítette ki. Nem vagyok az a tipikus büntetőjogi ügyvéd, aki elvállal bármiféle védőügyvédi munkát. Nekem meg kell bizonyosodnom teljesen arról, hogy az illető valóban egy tisztességes ember, aki ártatlanul keveredett bele valamibe. Amúgy sem vagyok a helyzet magaslatán, hiszen rájöttem a férjem titkára, és egyszerűen csak arra vagyok képes, hogy gyűlöljem őt, legalábbis érzelmileg. Lelkem és szívem még egyelőre másképp gondolkodik.
Kopogás hallatszott, ebből tudtam, hogy megjött. Az asszisztensem kitárta az ajtót, én pedig üdvözöltem a nagyon magas, szinte két méteres fickót, aki jól öltözött volt, ing és zakó nagyon jó színpárosítással.
- Jó napot, Mr. Hadley! Sasha Johnson vagyok, Ronald barátja. Mint tudja, betegeskedik, ezért szerette volna, ha elvállalom az ügyét - üdvözöltem, majd közben mutattam, hová ülhet le.
- Jó napot, Johnson ügyvédnő! Bárcsak máshol és másképp találkozhattunk volna, nagyon köszönöm, hogy bevállalta - az igazán nincs mit jelenleg nem kell ide, egy mosoly helyettesítette.
Ezzel kezdődött az, ami egyáltalán nem kellett volna az életembe. Nagyon rémisztő volt, hogy mennyire elkezdtem ezen dolgozni, talán csak az éltetett, hogy legyen egy plusz ügy, amiért még tovább itt lehessek az irodában, vagy a bíróságon... Nem akartam látni a férjem.


2019. 06. 17.

Egy hosszú per után megérdemelten ittam egy pohár vörösbort a teraszon. A kellemes nyári szellő végigfutott testemen, hajamba is belekapott. Élveztem ezt, meg azt is, hogy újra nyertem. Persze, ez a győzelem más volt. Nem szoktam ennyit gondolkodni semmin sem, mint ezen az egész ügyön. Meg nem is az enyém volt az elejétől fogva, ezért is vagyok szerintem ennyire gondolkodós. Leginkább az izgat, hogy a férjem, Peter mikor írja alá a válási papírokat, mert már ideje lenne. Én nem szeretném őt látni többé. Nagyon nehéz volt számomra, hogy így döntsek, még szeretem őt a szívem legmélyén, de ő tett róla, hogy elhagyjam őt. Egy másik nővel enyeleg hónapok óta, aki nem mellesleg az orvosa volt.
A telefonom csörög... A kijelzőn ott van Peter neve. Miért hív ilyenkor? Talán kész aláírni a papírt, és elhozni nekem?
- Remélem azért hívsz este kilenc órakor, hogy megbeszéljük, mikor adod oda a papírt aláírva? - nem köszöntöttem neki, inkább csak hamar túl akartam lenni ezen.
- Először is gratulálok a győzelemhez, amit arattál. Még mindig te vagy a legjobb - eléggé nyájas, a hangján hallatszik, hogy sokkal többet ivott már, mint egy pohár alkohol. - Most nem akarok a válásról beszélni, veled akarok... - egy pár másodperces szünet következett. - Holnap aláírom, aztán elviszem hozzád - előzőt jobb is, hogy nem folytatta.
- Az irodába hozd be, kérlek. Ne ide - komolyan kértem őt, nem vagyok biztos abban, hogy itt szeretnék vele találkozni.
A telefont letette, mielőtt mást is mondott volna. Talán véletlenül nyomta ki, nem is nagyon érdekelt.


2020. 04. 05.

Szörnyen érzem magam napok óta. Rossz előérzetem van azóta, hogy megláttam az újságban azt a bizonyos cikket, ahol arról volt szó, hogy eltűnt egy húszas évei elején járó lány. Ez még nem lenne olyan horderejű hír, amitől hanyatt esne az ember, ám az, hogy a cikkben ott volt a lány arcképe, az már felkeltette szerény érdeklődésemet. Aztán már a tévé is beszámolt erről. Nekem pedig a gyomrom szorult össze rendesen. Levegőt is alig vettem, annyira elkezdtem keresni az irodámban az egyik tavalyi aktát.
- Nyugodj már le, Sasha! - ezzel a mondattal próbáltam önmagam arra rávenni, hogy higgadjak le, mert így nem fogok megtalálni semmit.
Pár perc keresés után megtaláltam azt, amit akartam. Eszembe jutott ugyanis egy tavalyi ügyfelem, akit az egyik barátom, egy másik ügyvéd a betegsége miatt átadott nekem. A rendőrség gyanúsította a férfit, hogy elkábította a fiatal lányt, aki a barátnője volt, majd megölte órákkal később. Nem akartam azt az ügyet elvállalni, viszont megtettem, mert egy jó barátom kért meg rá.
Eltelt közel egy év, eddig nem hittem, hogy újra elő kell ásnom ezt az ügyet... Két fiatal lány, egyikük halott, másik talán még életben, de lehet épp megtalálta már a holttestét az NYPD. Adrian Hadley. A volt barátnője eltűnése után került fel a rendőrség radarjára, ő lett az első és egyetlen gyanúsított. Annyira nem követtem a nyomozást, csak miután a kollégám átadta nekem, ő egészségügyi problémája miatt nem tudta vállalni továbbra. Bárcsak ne mondtam volna igent rá.
A lány, aki két napja tűnt el... Nagyon hasonló eset, mint Mr. Hadley barátnőjének esete. Azt hiszem, ideje újra felvennem a kapcsolatot azzal a nyomozóval, aki ezen dolgozott. Lehet, elküld a fenébe, meg miért kezdek érdeklődni, hiszen ha tényleg előveszik ezt a fickót, akkor lehet, engem fog hívni.
Nem tudom, nem akarom elvállalni, pláne, hogy jelenleg megingott a bizalmam a férfi felé. Ahogy ismét felidéztem magamban a beszélgetéseket, a felkészítést a tárgyalásra, valahogy a megrendíthetetlen ügyvéd énem kezd szétesni. Tényleg egy bűnöst mentettem meg a börtöntől? A rendőrség sem talált további rá utaló nyomot, bizonyítékot... de ez az új eset lehet nem kapcsolódik ahhoz. Csak én szerintem. Én pedig nyugtalan vagyok. Talán burn-out következik a hivatásomban?! Vagy csak arra vágyok, hogy tovább álljak. Csábítottak engem alig két hónappal ezelőtt az ügyészségre. Lehet el kellene fogadnom?



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sasha Johnson
Sasha Johnson EmptyHétf. Ápr. 06 2020, 21:34
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Sasha!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egy olyan hölgyeményt mutattál be nekünk Sasha személyében, aki két lábbal a földön jár. Aki nem fél a kudarctól, hanem erőt gyűjt belőle és aki bárki számára, aki ismerheti, egy biztos pontot szolgál. Nem olyan családból jöttél, ahol úgy neveltek volna, hogy az életben történő dolgokat természetesnek kellene venned. Tudtad jól, hogy amit igazán szeretnél, azért keményen meg kell küzdened és úgy gondolom ez a felfogás bárhogyan is nézzük, sokkal szerencsésebb, hiszen visszatekintve jelenlegi állapotodból azon a folyamaton, amelynek lépcsőfokait megjártad, minden jogod megvan arra, hogy büszke legyél magadra.
Nem egy egyszerű ügy került a kezeid közé és bár a véletlen körülmények árán történt mindez, mégis helytálltál annak menetében. Még akkor is, hogyha a magánéletedben zajló dolgok éppenséggel teherként nyomják a válladat és csak az hozna megkönnyebbülést, ha végre megszabadulhatnál attól a mocsokfajzattól. Azok után, amiket tett, remélhetőleg minél hamarabb bekövetkezik ez, hogy egy olyan korszakot lezárhass - még ha nehezen is fog sikerülni - ami több rosszat hozott az életedbe, mint boldogságot. Addig pedig úgy gondolom a munkád lesz elég kegyes annyira hozzád, hogy lefoglalja minden idődet és gondolatodat egyaránt a hétköznapok során, így kevesebb lehetőséged marad olyanokkal foglalkozni, akik kevésbé érdemlik meg.
Érthető, hogy miért érzed hasonlónak a két ügyet, de az is lehet, hogy ez csak egyszerű véletlen. Bár valójában nem ártana utánajárni, hiszen a megérzések olykor sikerhez vezetnek, noha nem az én esetemben.Smile Te viszont eleget láttál-tapasztál ahhoz, hogy legyen okod a gyanakvásra és az még hozzásegít ehhez, hogy a te ügyed volt akkoriban, így a részleteket bizonyára akkor is kívülről tudnád, ha álmodból felébresztenének. Remélem sikerül a végére járnod ennek, ahogyan azt is, hogy ez csak egy gúnyos félreértése lehet az élet nevezetű játéknak, ami miatt eloszlathatod magadban a kételyeket, hogy egy bűnös mellett álltál ki. Érdeklődve várom mit hoz számodra a folytatás!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Sasha Johnson A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Sasha Johnson D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Sasha Johnson 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1701
 
Sasha Johnson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Olivia S. Johnson
» Annie Miranda Johnson
» Ella Johnson-Koch
» Ryan & Sasha // who you are really?!
» Sasha Wayne

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: