New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 80 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 67 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kira Mae Adams
tollából
Ma 1:25 pm-kor
Samuel Burgess
tollából
Ma 11:58 am-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 11:12 am-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:11 am-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 10:58 am-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 9:17 am-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 9:05 am-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 6:33 am-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 1:26 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Matt & Lili
TémanyitásMatt & Lili
Matt & Lili EmptyCsüt. Márc. 26, 2020 7:27 pm

Matt & Lili



Rendeltem magamnak egy pólót, egyedi mintával a kedvenc helyemen, csak valami adminisztrációs hiba miatt elkeveredett a Queensi üzletükbe, ami miatt két napot kell várja, hogy helyben átvegyem. Vár a f@szom annyit, inkább elmegyek érte, amit közöltem is az illetékessel, aki felhívott elnézést kérni. Szóval megígértettem vele, hogy az ott marad és megyek érte rögvest. Igazából ráérek egész nap és halálra unom magam itthon, annyira monoton minden, edzés, kajarendelés, dobolás, netflixezés. Jó, mondjuk rám fért a pihenés a turné után, de most már lassan kezdeni kellene magunkkal valamit, csak hát Sean... Elképzelni sem tudom, milyen lehet neki, de várható volt a barátnője halála.
Gyorsan lefürödtem, mert edzés végén hívtak pont, majd a szekrényem feltárva gyorsan kivettem egy fekete farmert, fehér pólót és a fekete bőrdzsekim, egy szegecses fekete övet és a fejemre csaptam egy fekete baseball sapkát is. Tornacipőt húzok és keresek valami normális táskát, amit a hátamra csapok, a farzsebembe teszem az irataim és a pénztárcám, a telefonomat, a táskába dobom bele egy napszemüveg kíséretében. Bukósisakért nyúlok és a kulcscsomómért, amivel bezárom a lakást, majd a motorom is életre keltem magam alatt, nincs is jobb közlekedési eszköz ettől a városba én mondom.
Elmentem a pólóért, de a forgalom olyan gyatra volt, mindenki most kaphatott fizetést, mert őrültek háza volt az utakon és az üzletben is, ahová mentem. Persze engem már ismernek és tudták, hogy jövök, szóval előre vettek, amiért hálás vagyok, jó dolog a hírnév, de azért tud ez terhes is lenni. Kifelé menet már érzem is, hogy valahol meg fogok állni kajálni is, mert van már fél kettő is, ideje benyomni valami hamburgert ebédre. Meg is állok az első ilyennél és a bukósisakot napszemüvegre cserélem le, úgy lépek be a helyre. Már egy ideje sorban állok és a telefonom nyomkodom közben, kaptam pár üzenetet a haveroktól és azokra válaszolgatok nagyban. Már majdnem sorra kerülök, amikor a mellettem lévő középső sorban egyre hangosabbak a kis disco-patkányok és újabb társaság csapódik hozzájuk, csak fél szemmel nézek arra és el is fintorodom, mert nem szeretem ezeket a fiatal kis suhancokat. Nem is avatkoznék bele, mit csinálnak, ha nem kezdenének az újonnan jött társaik lökdösődni a sorban mögöttük állókkal. Egy női hangot hallok is, ahogy nem túl szép szavakkal illeti őket és még jó, hogy oda fordultam, mert így sikeresen el is kapom őt. A másik szélén lévő sorban is ezeknek a suttyóknak a haverjai voltak, akik már a kajával megrakott tálcával a sort hagyták volna el és egyenest valaki félre lökte a lányt.
- Hogy b@sznódnátok meg! Nem tanultatok semmi illemet nyomik? - Szólalok meg, miközben elengedem a nekem lökődött nőt és a napszemüvegemért nyúlok, hogy levegyem. Persze a sok gyíkarc nem ismer fel, de biztos valami maffiózónak néznek, mert egyből behúzzák a nyakukat is és elnézést kérnek. Egy van, aki nekem esne, de a társa a vállára teszi a kezét, hogy inkább ne. Benne lehet az a megadásukba mondjuk még az is, hogy én sokkal nagyobb vagyok tőlük és tele lett a gatyájuk, de megérdemlik.
- Jól vagy? - Nézek a lányra, aki körvonalakban megvolt, de most, hogy alaposabban szemügyre veszem, meg kell jegyeznem magamban, hogy van egyedisége és tetszetős. Közben én kerülök sorra és szólít is a kiszolgáló, hogy mit kérek.
- Ő... - fordulok oda, majd vissza az előttem állóra - Meghívhatlak? - kérdezem és közben a kezemmel magam elé mutatok, hogy ha igen, akkor mondja mit kér.

The rhythm is the pattern and the patterns gives meaning to life. I always play the drum when I'm angry.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Matt & Lili
Matt & Lili EmptyVas. Ápr. 26, 2020 3:24 pm


Matt & Lilinette

There's no more words for what I've done!
I find myself behind the sun!

Az egész délelőttöm olyan mint valami rémálomba illő rohanás. Már ott kezdődött az egész, hogy reggel elaludtam, és nem értem be időre az első megbeszélésemre, amit én magam hívtam össze és már itt elromlott az egész napom. Azzal, hogy elkések mert nem jól indul a reggel, és a kávésbögrém is most adta meg magát. Ami persze nem nagy baj, mert van vagy húsz másik bögrém, de a kedvenc.... Az mindig kedvenc. Szóval remekül alakult minden.
A második fennakadásom ott volt, hogy az egyik tervezőm nem lett kész időben és kapkodva sos módon kellett befejeznem az egyik kollekció összeállítását, és a partnereink felé is sebtében összeedobott prezentációval kellett állnom. Amit ők tök jól vettek és fogadtak, de én tudtam hogy hol hiányos és mi hiányzik belőle. Felbosszantott és alaposan össze is vesztem a lusta bandámmal, és beígértem egy cserét is ha még egy késés vagy múlasztás lesz. Nem vagyok egy rabszolgahajcsár, de a határidőket nem véletlenül találták ki és nem a saját szórakoztatásomra szenvedek velük.
- Na jó. Kimegyek ebédelni, addig szedjétek össze a délutáni prezentációt amit át akarok nézni. Holnap reggel nagyon fontos tárgyalásom lesz. Nincs. Több. Hiba - nézek rájuk szigorúan, és felkapom a táskámat és a kis bőrdzsekim, mert azért nincs olyan jó idő még. Csöpp kis kerek napszemüveggel egészítem ki a ruházatom. Fekete és lila dominál, és nem tagadom néha furán néznek rám az üzletfelek, de én magam vagyok a divatmárkám, és ennek megfelelően is prezentálom a dolgaimat.
Az első burgerezőbe lépek be ami szembe jön velem, és beállok a sor végére. Nem vagyok kifejezetten türelmetlen de azért haladhatnánk is már, és közben a telefonomon válaszolok pár üzenetre. Fel sem veszem hogy megnéznek a lila hajam, és a piercingjeim, vagy a cicavonalas sminkelésem miatt. Szeretek feltűnő lenni, ha már egyszer ilyen vagyok. A másik sorokban állókat is gyorsan végigmérem, potenciális ismerős után kutatva de nem látok senkit. Így visszatemetkezek a telefonba de az előttem álló kis nyomorult diszkó patkányok csevegése és viselkedése már kezdi bennem feltolni az ideget ahogy sorra jönnek még.
- Hékás! A sor vége arra van! - förmedek rá az egyikre aki ismét beelőzne, mire persze hogy a kreativitás teljes hiányában leribancozik. Nem mintha érdekelne. Végül is hátramegy. Nem is foglalkoznék vele, de aztán valami újabb hülye játékba kezdenek és lökdösődnek, és az egyik lendületből nekem jön, mire én a másik soran álló férfinak esek és felnyögök.
- Bocsánat, ne haragudj... - állok meg a lábamon ahogy elenged és így rápillantok. Gyönyörű farkas szemet néznek a vállaival. De magas vagy baszsus! Ahogy kiosztja a nyavalyásokat, elismerően értek vele egyet. Tetszik a mentalitása azt hiszem.
- Igen, köszönöm. Minden rendben - nézek rá, enyhe mosollyal, és nem tudom hová tenni. Olyan ismerős nekem. Biztos hogy láttam már valahol. Nincs ilyen sok tetovált ismert fickó és így, be is villan. Zenész! Biztos hogy zenész. De melyik banda? Hmmmmm. Gyerünk Lili, erőltesd meg magad.....
- Hm? Ó, hát. Köszönöm - pislogok rá zavartan, ahogy előreenged és meghív. Kikérem a burgerem kólával ahogy eredetileg is terveztem. Nem vagyok az a salátákon tengődő modell alkat.
- Köszönöm. Lilinette vagyok, Lili - mutatkozom be neki, és így el kell árulja melyik zenekar. Ha már a neve megvan, tudom hová kötni őt. Meg hát jófej és meghívott. Megvárom őt, és keresek egy szabad asztalt.
- Jó étvágyat nekünk - mosolyodok rá ahogy ő is letelepszik. Nagyon egyedi és a tetoválásai csak vonzzák a szememet ahogy velem szemben ül. Tetszik!

  ♪ No more sorrow
••
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Matt & Lili
Matt & Lili EmptyVas. Ápr. 26, 2020 7:22 pm

Matt & Lili



Nem vagyok a lovagiasság mintapéldája, legalábbis ha valaki esik, akkor általában félreállok és hagyom, hogy puffanjon a földön mellettem, ha már ennyire szerencsétlen, de most a lány vagy nő, akit meglöktek erről pont nem tehetett, szóval elkaptam és amint megvan az egyensúlya el is engedem, nem szeretek másokat fogdosni, főleg ha előtte nem csekkoltam le, megéri-e hozzáérni. A bocsánatkérésével nem is foglalkozom, elvégre nem tehet róla, hogy el kellett kapnom, jobb, mintha nekem jön és a telefonom ismét a földdel ismerkedik. Tényleg kellene vennem újat, de f@szomnak sincs kedve, de muszáj lesz.
Ahogy jobban szemügyre veszem őt, köszönetet mond, hogy jól van, rám mosolyog, egész helyes, főleg azzal a két piercinggel a szájában, mint valami vámpírkirálynő. Mielőtt még nagyon elmerülnénk egymás nézegetésében sorra kerülünk és meghívom, hogy csatlakozzon hozzám, így legalább biztos jó társaságom lesz és nem ül le hozzám senki. A sok kis gruppitól és rajongótól már rosszul vagyok, sikítoznak és bálványoznak, még képesek kikukázni a szívószálamat is, mert rajta van a nyálam. Komolyan mondom agyf@sz az egész.
- Semmiség. - Megvonom a vállam és miután kikéri a saját kajáját meg italát, én kettő dupla húsos hamburgert kérek, szintén kólával. A zsebemből előveszem a bukszám és kinyitva érintem is a kártyámat a terminálhoz, majd összecsapva a tárcát vissza is tuszkolom a nadrágom zsebébe.
- Matt vagyok - mutatkozom be én is miközben megkapjuk két tálcán a kaját és mehetünk is, hogy helyet foglaljunk, vele szembe ülök le, csak kényelmesebb így, elég széles vagyok, meg nagydarab, kell a hely. Leveszem a bőrdzsekimet, hogy a szék támlájára akasszam, most már a karomon lévő tetoválásokat is csodálhatja, van bőven mit.
- Jó étvágyat. - Összedörzsölöm a kezem, majd kinyitom a dobozt és kiveszem belőle a hamburgert, hogy az első falat végre lecsússzon a torkomon. Miközben rágok fél kezemmel a szívószálért nyúlok, hogy beledöfjem a pohár tetejébe. Aztán emelhessem is a számhoz, hogy igyak belőle. Miközben iszok, utána nézek csak Lili felé, remélem jól emlékszem a nevére, nem vagyok jó az ilyenekben.
- Mindig itt szoktál enni vagy csak a közelben jártál? - érdeklődöm, mert nekem belefér az ismerkedés, nem vagyok olyan zárkózott, mint a legtöbb híresség, mondjuk tegyük hozzá, hogy nem is az én képen díszeleg a címlapokon, hanem Sean-é, ami nem zavar, nélkülük általában valami balhés maffiózónak néznek. Remélem kicsit jobban belemegy a válaszadásba vagy kérdez majd ő is valamit, nem harapok... nagyot. Rácáfolva a gondolatomra ismét falatozom a hamburgerből, nem fog sokáig tartani, amíg elfogyasztom, ha valami kifolyna belőle az arcomra, azt meg a szalvétával letörlöm, mégsem ehetek úgy, mint egy disznó.

The rhythm is the pattern and the patterns gives meaning to life. I always play the drum when I'm angry.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Matt & Lili
Matt & Lili EmptyVas. Ápr. 26, 2020 10:26 pm


Matt & Lilinette

There's no more words for what I've done!
I find myself behind the sun!

Bosszant ahogy fellöknek és nekiesek a másik sorban álló embernek, aki nagyon is ismerős nekem, de nem tudom hogy honnan, vagy miért de meglesz. Eszembe fog jutni előbb utóbb. Mondjuk jellemzően inkább utóbb, mint előbb ahogy magamat ismerem. Utálom az ilyen kis nyomikat akik mindenhol ott vannak és idegesítenek mert életképtelen kis gyökerek, akik csak anyuci apuci pénzén élősködve tartják fel a forgalmat itt a burgerben előttem mert nincs jobb dolguk. Hogy szomorodnának meg magukba.
Örülök is neki ahogy eltűnnek és minden figyelmem az ismeretlennek tudom szentelni, aki nem tagadom nagyon is vonzó. Tetovált, és magas, pont olyan pasi akit amúgy is megnéznék magamnak ha nem esnénk neki egy sorban állás közben.
A meghívását elfogadom, és megvárom amíg ő is rendel, és tisztességes férfias adagot kér. Én ennyit már nem tudnék megenni, ez már túl sok lenne, de a férfiak mindig többet esznek mint mi. Ez már csak így van.
- Matt Davis! Tudtam hogy ismerős az arcod - csillannak fel a szemeim ahogy eszembe jut. Ismerem a zenekart de nem vagyok az a nagyon elvakult rajongó típus. Mégis, így már be tudom azonosítani hogy kicsoda ő, és értelmet nyer az is hogy miért bújt napszemüveg mögé. A hírnév. Néha nekem is kijut belőle, épp ezért nem kiabálom el hogy ki is ő, nehogy ráugorjanak itt mások is.
- Köszönöm. Neked is - mosolyodom el ahogy beleharapok a szendvicsembe, amit kikértem. Beleszúrom aszívószálat a kólába és nagyjából sikerült egy időben csinálnunk amin persze jót somolygok a piercingem alatt.
- Nem szoktam itt enni. A közelben dolgozom, és csak kiugrottan egy szendvicsért, mert felhúzott tervezőgárdám - sóhajtok fel, és körülnézek egy kicsit.
- Nem messze van az irodám arra felé, és általában oda rendelek, vagy éttermezek... De most gyors, és nagyon egészségtelen kajákra vágytam... - sóhajtok fel, ahogy újabbat harapok és nagyon ügyes vagyok benne hogy a piercingjeim ne legyenek útban az evésnél.
- Na és te? Gyakran jársz erre? - kérdezem ahogy ráemelem a pillantásom. Szimpatikus nekem ahogy engem figyel. Hm....

  ♪ No more sorrow
••
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Matt & Lili
Matt & Lili EmptyHétf. Ápr. 27, 2020 3:55 pm

Matt & Lili



A kis csírák inkább visszavonulnak és messziről elkerülnek minket, amit díjazok, mert nem szívesen verném meg a divatmajom képüket, ha kötekedni akarnának velem. Mondjuk ezek nem elég tökösek, visszaszólni sem mertek, inkább átsunnyogtak a másik sorba.
Kikérjük az ételt, fizetek és mehetünk is, én magam elé engedem Lilit és hátulról stírölöm, amíg meg nem áll egy asztalnál, ahol helyet foglalunk. Útközben azért elhúzom a számat, mert mégis csak felismert, tudja ki vagyok és nem tudom eldönteni, hogy ez most jó vagy sem, hogy nem rajong körbe. Az egom jobban szereti, ha csillogó szemekkel szinte fan-görcsöt kapnak tőlem, a másik felem pedig örül neki, hogy annyira nem elvakult rajongó, hogy rám vesse magát, így talán nem a sztárt látja, hanem ami mögötte van.
- Kösz. - Elvigyorodom, ahogy oda vissza kívánunk jó étvágyat egymásnak, majd neki is látunk az evésnek és szinte egyszerre emeljük az italt is a szánkhoz, hogy az első falatokat leöblítsük. Mint valami összeszokott páros, a többiekkel szoktunk így kajálni turné közben. Tény mellettem nem mutat rosszul ezzel az egyedi stílusával, együtt lógunk ki az átlag emberek közül.
- Szar ügy, ha a saját gárdád húz fel és már szinte menekülsz onnan. - Követem a tekintetét, mikor körül néz, nem tudom, hogy most keres valakit vagy valami más baja van, mint az aki mindig azt hiszi, hogy követik. Azért bemérem, hogy merre lehet az irodája, elképzelni sem tudom, hogy mit tervezhet, de gondolom valami vad dolgokat, már így az alapján, amit látok.
- Én? Nem, csak rendeltem valamit és minden az itteni üzletbe jött, szóval ahelyett, hogy vártam volna pár napot, inkább eljöttem érte. - Nem sokan motoroznák át fél New Yorkot egy pólóért, de miért is ne tettem volna meg, már vártam rá és amúgy sincs jobb dolgom. Megvonom a vállam is közben és a zsebemből kiveszem a telefonomat, mert nyomja a combom, az asztalra teszem a tálca mellé. Szép törött kijelző, nem mai darab, f@szom foglalkozik vele, csak hívni lehessen vele szoktam mondani.
- Na és miket tervezel? - Érdeklődöm, majd pár harapással ki is végzem a burgert és a másikat kezdem el kicsomagolni, nem tehetek róla, de gyorsan zabálok, megszoktam, hogy rohanás az életem, majd a sültkrumplinál lassítok kicsit. Nem akarok bunkózni vele, szóval nem nézem folyamatosan, tudom, hogy sokan zavarba jönnek tőle, az meg nem célom, bár jó móka tud lenni. Az asztal alatt elkezd járni a lábam, nem tehetek róla, imádok dobolni és emiatt jár a lábam, meg az ujjaim is dobolnának, ha nem a szendvicset fognám velük.
- Sietsz vissza a bagázshoz? - Kérdem vigyorogva, én biztos nem sietnék vissza, már genyózásból, nem tudom neki mennyire fontos visszamennie, elvégre gyors kajáldába jött, ám nem mindig találkozik olyan alakokkal, mint én, legalábbis szeretném ezt hinni. Ritkán mozdulok ki, én is többnyire csak rendelem a kaját és csajozni is csak koncert után vagy bulihelyeken szoktam, általában részegen és úgy, hogy másnap már nyomuk sincs az életemben.

The rhythm is the pattern and the patterns gives meaning to life. I always play the drum when I'm angry.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Matt & Lili
Matt & Lili EmptyKedd Ápr. 28, 2020 11:13 am


Matt & Lilinette

There's no more words for what I've done!
I find myself behind the sun!

Alapvetően nem szeretem, amikor egy férfi túludvariaskodja a helyzetet, de van amikor a helyzet is megkívánja, és most kivételesen nagyon is jól esik hogy valaki kiállt értem, és nem nekem kellett megmutatnom a kis retkeknek hogy nem vagyok porcelánbaba. Mert amúgy nem vagyok, bár apa gyakran mondogatja mostanában, hogy egy goth porcelánbaba vagyok. Hát, ha neki jó…Úgysem beszélek velük túlságosan gyakran és inkább Brad nyakán lógok. Azén kedves és szerető bátyuskám is a halálba tud kergetni a túlféltésével és szerinte kb minden pasi aki nekem tetszik, sorozatgyilkos és maffiózó. Na persze. Mintha minden így lenne. Matt előtt sétálva keresek asztalt magunknak és letelepszem. Mostanra már a neve is megvan és tudom is hová kötni elvégre szeretem a dalaikat de a nevek… Kb a zenekarok énekeseinek neveit tudom csak fejben tartani, de arcról sokszor megvan és azért lássuk be az ő arca is elég jellegzetes.
Felkuncogok ahogy sikerül egyszerre leszúrni a kólás poharat, valahogy vicces szerintem. Főleg hogy most találkozom vele először, amikor nem épp a koncerten élvezem a távoli látványt.
- Áh. Annyira nem rosszak amúgy csak… elnéztek egy határidőt, és kapkodni kellett kicsit, és utálok kapkodni és felhúztam magam rajta hogy ma semmi nem akar úgy alakulni ahogy kellene. Mintha egy nagyon nagyon rossz hétfő lenne…. – sóhajtok fel ahogy durcás fejet vágok. Nem mindig ragaszkodok a megtervezett dolgokhoz foggal körömmel, de ezek fontos üzleti határidők, azért vagyok kiakadva csak. Amúgy szeretek spontán is programokat csinálni.
- Oh, akkor biztos nagyon vártad már. Én is inkább elmegyek ha rendelek valamit, bolti átvételre, nem akarok túlságosan elkényelmesedni hogy minden házhoz jön. Néha jó dolog emberek között lenni – mg akkor is ha vonzom a tekintetet. Amíg udvarias és türelmes vagyok, addig nem köthetnek belém, de van amikor el tudom veszíteni a hidegvérem.
- Többnyire ruhákat és kiegészítőket abszolút goth/rock/metal vonulaton. A vad és egyedi megjelenéstől a gótikusan elegánsig minden jöhet. Szerintem ismerős lehet neked is a Killstar márka – mosolyodom el ahogy beleharapok ismét a szendvicsbe. Nekem még a fele megvan és nem, nem akad bele semmi a piecingekbe. Ez csak rémhír. Rápillantok a telefonjára, borzasztó állapotban van szegény és el e tudom képzelni mit művelhet vele, én kínosan féltem az enyémet és külön tokot vettem rá, törésbiztos katonai üveggel. Meghalok ha a telefonomnak valami baja lesz, abban van a fél életem. A képeim, naptáram és leginkább a naptáram.
- Áh, egyáltalán nem sietek. Kell egy kis idő hogy lehiggadjak és ne harapjam le mindenki fejét, mert amúgy nem szokásom, de…. áhh - sóhajtok ahogy befejezem a szendvicset és a sült krumplit rágcsálom amit a szendó mellé adnak. Szeretem hogy ilyen vékony és sós. Kis majonézzel a legjobb.
- Na és neked mik a terveid a mai napra a rendelés átvételen kívül? – kérdezek vissza ahogy ránézek. Nem jövök zavarba a nézésétől. Csakazértsem!

♪ No more sorrow
••
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Matt & Lili
Matt & Lili EmptyKedd Ápr. 28, 2020 1:45 pm

Matt & Lili



Nem szokásom udvariaskodni alapjába véve, sőt nappal csajozni meg pláne nem tartozik bele az életembe, de ez most így sikerült. Egy átlagos lány nem is érdekelt volna, mert van belőle több millió. Lila hajú lányból meg? Na talán egy kezemen meg tudom számolni mennyi van, akik nem divatmajmok és nem azért olyan a hajuk, mert az az elvárás. Neki ez a ruhája miatt nem tűnik annak, meg a stílusa is egész egyedinek tűnik, adok egy esélyt, hogy ebből még lesz valami, ha más nem, egy jó napja lesz egy híres dobossal, velem. A poharak szüzességét egyszerre oltjuk ki a szívószállal, amin én csak vigyorgok, ő felkuncog. Nem zavar, csak egyszer megingatom a fejem, miközben a számhoz emelem. Tény, érdekes véletlen, főleg így elsőre, de inkább beszélgessünk egy kicsit, legalábbis én beszéltetem őt, mert nem kérdez vissza túl sokszor, így nyugodtan tudok enni.
- Ja, csak minden rendelés ebbe a nyomorult üzletbe jött, de én már elengedtem, a lényeg, hogy megvan. - A kezemmel legyintek is, nem érdekes, miután letettem a poharat  az asztalra és rámarkolok a hamburgerre. Milyen jó is, hogy ilyen nagy vagyok és nem kell félteni a számat sem, mert a mérete megegyezik a beszólásaim mértékével általában. Tudok én nagy seggfej lenni, sőt általában az a jellemző rám, aki ismer tudja, hogy nálam ez a szeretet jele.
- Ja, ismerősen cseng, bár általában kapni szoktuk a ruhákat, nem nézem honnan van. - Vigyorodom el, engem hidegen hagynak a ruhák, ez a póló is csak azért fontos, mert egyedi képet kértem rá, amivel trollkodhatok majd a többieknek, egyébként pont sz@rok rá, hogy mit veszek fel. A fekete farmerom is vala még egyben volt, ezek a szakadások nem a divat miatt keletkeztek rajta, hanem részeg kalandjaim során és én, aki tudja milyen a szegénység, nem vagyok olyan, aki eldobná ezeket hamarább, mint elrongyolódik. A fellépős ruhákkal sem én foglalkozom, azok amúgy is f@sz tudja hol kötnek ki, lehet megkapjuk, de én nem szoktam elhozni, szóval a studióban lehet valahol.
- Hát, az nem szokott senkit ösztönözni, ha leharapják a fejét. - Bólintok és az utolsó falatot is benyomom a hamburgerből jóízűen, a poharat is emelem, hogy leöblítsem, amikor visszakérdez, nahát-nahát. Van bátorság benne, ami tetszik, sokan nem merik visszadobni a labdát, mert mi lesz ha... Hát ez lesz, ha meri.
- Nincs semmi, de ha neked van javaslatod, akkor meghallgatom. - A szemébe fúrom az enyémet és féloldalasan aljasan elvigyorodom és megemelgetem a szemöldököm is kétszer, hogy hajrá, ha most jól válaszol, ki tudja hogyan alakul tovább a nap. A krumplimhoz nyúlok, nem is kell odanéznem, nem is néznék el Liliről, érdekel mennyire tudom zavarba hozni. A számhoz emelem a krumplit és a felénél el is harapom, úgy hallgatom az ötletét vagy ötleteit. A telefonom csörögni kezd, de még az sem menti meg a nézésemtől, csak kinyomom a másik kezemmel, akárki keres, ráér az később is.

The rhythm is the pattern and the patterns gives meaning to life. I always play the drum when I'm angry.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Matt & Lili
Matt & Lili EmptyCsüt. Ápr. 30, 2020 10:36 am


Matt & Lilinette

There's no more words for what I've done!
I find myself behind the sun!

A legutolsó dolog, ami ma eszembe jutott, hogy egy helyes pasival találkozom a burgerezőbe, miután leszedtem a tervezőgárdám fejét. Alapvetően velem könnyű együtt dolgozni, de azt nem bírom amikor valamit megbeszélünk és a másik meg cseszik rá, és aztán én kerülök miatta kellemetlen szituban, pedig nem is az én hibám. Nos, mindenesetre tanulságos volt, és nem bízok senkire ilyesmit, és lehet hogy cserélni is fogok pár embert. Ez így nem működik túl jól.
Elmosolyodom ahogy a szívószálakat beleszúrjuk a poharakba, ami totál véletlen, de olyan kis jópofa dolog és ezeken szoktam azért derülni hogy mik vannak. Nem tulajdonítok neki túl sok fontosságot, mert ez csak egy ebéd. Bár… Na igen. Szép lenne. Mindenesetre beszélgetésbe mélyedünk, ebbe még senki nem halt bele és érdekel is. Hogy nem csak zenész, hanem most mint ember ül itt előttem, és nem fangörcsölök túlságosan. Van akire tudok, de van egy olyan érzésem hogyha körül rajonganám akkor nem hívott volna meg ebédre. Gondolom fárasztó lehet azért hogy mindenhol felismerik, és nem hagynak neki nyugtot. Engem azért szerencsére nem sokan ismernek fel, csak akik ismerik a márkát és szeretik is.
- Értem. Igen, az a lényeg hogy megvan a rendelés. Én is tudom imádni amikor rendelek valamit, és nem oda jön meg ahová kérem, vagy meg sem jön. Néha borzalmasan fel tudom húzni magam ezen, mert én meg ugye várom a dolgot… - értek egyet vele, mert elég bosszantó a dolog és tudom hogy néha nagy kiesés tud lenni ha eltér a rendelési hely. Nem is értem, hogy tudják elrontani ezt.
- Azért kétlem hogy a ti fellépőruháitok tőlünk lennének, ahhoz túl normálisan néztek ki mindig a színpadon – mosolyodom el kedvesen, mert én már kevésbé mondhatom el magamról hogy átlagos lenne az öltözködésem is. A goth elegancia azért kiütközik, és néhány cuccunk lehet hogy ment nekik, de most fejből nem mernék rá megesküdni.
- Mondjuk, ez nem jelenti azt hogy nem néztek ki jól – teszem hozzá, mert lássuk be vonzóak azért de zenészek. Elérhetetlenek a közönség számára sokszor. Persze, én is álmodoztam róla hogy milyen jó lenne ha… Ki nem? Mindenkinek eszébe jutnak ilyenek ha a kedvenc zenekarára gondol, vagy olyanra amit nagyon kedvel. Izgatott is vagyok azért, de próbálom visszafogni magam.
- Nem, de… az sem túl ösztönző ha az ember elbukik egy megbízást és szerződést mert nincs kész az a valami, amit kértem tőlük… Igazán nem kértem sokat, és volt rá bőven idejük – morgolódok rajta egy kicsit, mert szerintem nem vagyok egy elviselhetetlen alak. Felszusszanok, bosszúsan és eszembe jut hogy ilyen Brad mindig azt mondta hogy olyan vagyok mint egy cuki hörcsög. Ami természetesen nem igaz.
Őt figyelem, ahogy be is fejezte a második szendvicset is. Én nem tudok ilyen gyorsan enni, és épp csak a sajátom végét ettem meg, és sült krumplikat rágcsálom amikor válaszol. Már épp összeszedném magam de ahogy néz…. Tejóég! A puszta nézésétől érzem hogy felforrósodik az arcom, és amilyen rohadt mázlista vagyok ez látszik is az arcomon. Nem tehetek róla hogy ilyen szerencsétlen vagyok!
- Hátööö. Khm. Szóval, az a tervem hogy szerzek egy hatalmas adag kávét hogy… jobban érezzem magam. Van… itt egy nagyon jó kávézó. Szereted a kávét? – kérdezem tőle, ahogy összeszedem magam, és próbálok úrrá lenni a zavaromon.

♪ No more sorrow
••
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Matt & Lili
Matt & Lili EmptyCsüt. Ápr. 30, 2020 4:40 pm

Matt & Lili



Nem gondoltam volna, hogy ez a nap ilyen fordulatot fog venni, hogy találok egy nőneműt, aki egy kicsit is felkelti az érdeklődésemet, így fényes nappal főleg. Általában este a gyors menetes részeg rib@ncokat hajkurászom, mert nem akarok én semmi komolyat, elég csak Seanre vagy Sebre gondolnom, hogy milyenek vagy milyenek voltak egy-egy kapcsolatnál. Szabad idejük nagy részét a kiválasztott nővel töltötték, nem értek rá pasis csajozós estékre és nem is jöhettek el, mert az asszony leszedi a fejüket és a legidegesítőbb, hogy párban kellett őket hívni moziba is... Én magasról sz@rtam erre, de ők nem, így hozták a csajokat is. Tanulva az esetből inkább kerültem a közös programokat, kicsit örülök is, hogy Sean párja kórházban döglődik, mert így több időt lehetek velük, az én szinte testvéreimmel, hisz együtt nőttünk fel, sok év van mögöttünk már.
Szóval itt vagyok ezzel a szép kissé törékeny alkat lila hajú nővel, helyes ajakpiercingekkel, aki felismert, mégsem fangörcsölt be rám, aminek örülök, mert így lehet vele beszélgetni normálisan az élet dolgairól,k amiről nekem fogalmam sincs, elvégre nem dolgoztam soha munkaórákban, nem voltam vezető szerepben sem, szerintem a képesítésemmel ez aligha nem elképzelhetetlen is lenne, annyira sz@r lett a bizonyítványom.
- Ja, én inkább fizetek horror árat a szállításért, hogy biztosan megjöjjön és könyvelt küldemény legyen, ami ha nem jut el időben hozzám, akkor legalább újra kénytelen feladni a hely, ahonnan rendelek. - Nyilván nem okoz gondot, hogy a kínai olcsó sz@rt a legdrágább mód kérjem egy-két héten belül kiszállítani a címemre vagy arra a címre, ahol éppen tartózkodni fogok akkortájt. A turné előre le van zsírozva, így tudom ezeket könnyedén intézni.
- Ja, a többiek elég normálisak hozzám képest, szóval kénytelen vagyok én is rendesen felöltözni. - Mondjuk nem szívesen veszek fel olyan szakadt semmi ruhákat, amibe még dolgozni se mennék, sőt még otthon is szégyellném hordani, talán nem is olyannal foglalkozik, fogalmam sincs, nem értek a ruhákhoz, ha kell valami, akkor általában valamelyik tesóm elrángatom, hogy segítsen és tudjuk le. A szavai lehetnének sértőek is, de én nem veszem fel, annyira nem érdekelt soha a megjelenés, legalábbis ruhailag, a farmer és póló az mindig nyerő párosítás, meg a bőrdzseki.
- Aha, szóval azért elég jól nézünk ki még így is. - Vigyorodom el, lehet neki jobbak a ruháig, azért megnézném Sean egy vadabb szerelésbe, amikor zúzunk, de ez nem az én asztalom, ha nem felejtem el, talán még meg is említem majd a managernek ezt a márkát, amit ő forgalmaz vagy a cége, nem tudom pontosan, lehet fel kellene majd írnom a telefonba, hogy rákeressek. A gondolat maga is abszurd, nem is értem magam, így inkább tovább is viszem a beszélgetést, majd feldobok egy labdát, hogy döntse el ő, hogy mit csináljak délután, avagy csináljunk. Szegény elég durván elpirul, zavarba hoztam, pedig annyira meg sem erőltettem magam, de már biztosra veszem, hogy bejövök neki. Kicsit nehézkesen vázolja fel, hogy mit tervez és ahogy összeszedi magát a végére még egy kérdést is feltesz, magával invitálva tovább a hamburgerezőből egy másik helyszínre, egy kávézóba.
- Szeretem a kávét, minden reggelem azzal indítom meg egy cigivel. - Válaszolok és közben elkezdem pusztítani a krumplit is magam elől, meg iszok egy keveset az üdítőből is. A telefonom magam felé fordítva megnézem ki hívott, meg mennyi az idő, majd visszafektetem az asztalra, miközben felteszek egy kérdést, amire nem lenne kötelező válaszolnia, kicsit magasröptű kérdés, meglátjuk mihez kezd vele.
- Neked elég egy hatalmas adag kávé, hogy jobban érezd magad? Én sok minden mást el tudnék képzelni, ami jobb attól. - A végén pillantok csak fel rá sejtelmes vigyorral, nem hibáztat perverz gondolatom miatt, elvégre férfiból vagyok és biztos hallott már róla, hogy nem volt még egy kapcsolatom sem, az egy éjszakásokon kívül.
- Akkor, ha itt végeztünk átmegyünk abba a jó kávézóba? - Mégse ő hívjon el enyhe célozgatással, jobbnak érzem tisztázni a dolgot, a krumplit már nem egyesével eszem, f@szom szórakozik vele úgy, a kaja azért van, hogy hamar elfogyjon, az én gyomrom nem fekszi meg úgysem, hozzászokott már a meleg gyors étkezésekhez. Hamar a végére érek, csak a kóla marad, amit lassan kortyolok, inni azt tudok lassan szerencsére. Hagyom befejezni az evést, a telefonom ismét csörög, sajna olyan hív, akit fel kéne vennem.
- Bocs, ezt muszáj felvennem, mindjárt jövök. - Felállok és a telefont a fülemhez emelve fel is veszem, a poharam az asztalnál hagyom, meg a dzsekim is a széken marad, a tálcát, amin elpusztítottam a szendvicset meg a krumplit, azt elviszem beszélgetés közbe a gyűjtőbe, hogy becsúsztassam a többi közé. Messzebb megállva azért néha odanézek, hogy elmenekül-e Lili vagy megvár, a lehetőség adott végül is. Amint végzek visszamegyek és talán végez ő is, szóval a dzsekim felveszem, ismét eltakarva a kezeimen a tetoválásokat és a pohárért nyúlok, még van benne, de szerintem kidobom a pics@ba az egészet, a kávénak is kell hely. Ha megvárt, akkor intek is, hogy mehetünk, de csak utána, hogy hátulról is stírölhessem kicsit ismét.

The rhythm is the pattern and the patterns gives meaning to life. I always play the drum when I'm angry.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Matt & Lili
Matt & Lili EmptyVas. Jún. 07, 2020 11:36 pm


Matt & Lilinette

There's no more words for what I've done!
I find myself behind the sun!

Szeretem a meglepetéseket és a spontán dolgokat is, ahogy a terveimmel párhuzamosan haladnak. Nem szokásom nagyon előre betervezni semmit, ami nem munka és nem koncert. Azt mindig alaposan megtervezem hogy semmi ne húzhassa közbe és így néha borulnak csak fel a terveim, mint most. Bár ezekbe a tervekbe nem vagyok biztos benne hogy beleférne egy párkapcsolat, mert eddig mindig rossz tapasztalataim voltak. Sose láttak engem, csak a nevemet ami megegyezik apáméval, vagy a híres színész bátyámmal. Megölt minden kapcsolatot egy idő után, és már letettem róla hogy találjak bárkit is.
Most viszont egy irtó helyes pasival ebédeltem, és nem is akárkivel. Persze, a nevéről felismertem, de... igyekszem nem túlságosan elgyengülni attól hogy híres, és persze nem is várhatom el hogy ő ismerjen, végül is csak egy divatcégem van. Bár a goth rock szubkultúra szokta ismerni, de nem hibáztatom érte ha ő nem teszi. Bár csapás volt a kis lelkemre.
- Jó, ez mondjuk jogos. Én ritkán kérem ennyire házhoz, többnyire bolti átvételt keresek, vagy átvevő pontot a városban. Olyankor kérem csak amikor nagyon rossz kedvem van és nem akarok még a boltig, az irodáig sem megmozdulni - mosolyodom el, és belefeszülnek a piercingjeim is, de szeretem ezt az érzést. Nem véletlenül szúrattam át az ajkaimat. Meg persze, az is belejátszott hogy anyáék utálták hogy fémet viselek.
- Szerintem te is elég jól nézel ki. Mármint ha jól emlékszel a többieknek nincs ennyi tetoválásuk, de én szeretem őket. Ez is egyfajta művészet, és tőlem sem idegen - mosolyodom el ahogy szóba kerül a kinézet. Enyhe pírral, mert azért a nézése.... hát van benne energia, és hogy így néz pont rám. Jajj istenem. Ostoba csitrinek érzem magam, pedig rég kinőttem belőle hogy grupienak érezzem magam.
- Jól néznek ki, de benned megvan az extrémitás előnye és szépsége - teszem hozzá ahogy végigpillantok rajta, mert nem épp egy visszafogott alak, de nem is bánom. Az extrém pasik inkább az eseteim.
Abszolút zavarba jövök, és kissé nehezen de össze szedem magam és büszke vagyok magamra hogy még egy épkézláb kérdést is össze tudtam hozni felé. Meglepő módon érdeklődik iránta a sült krumpli evés mellett és én is bele eszek a sajátomba. Nem az egészet. Inkább a kólámat iszom, hogy ne dobjam ki.
- Én is kávéval indítom, bár nem dohányzom rendszeresen. Néha egy-egy szál becsúszik de alapvetően nálam egy doboz egy fél évig is kitartana - mosolyodom el de az a baj hogy őt nagyon is el tudom képzelni ahogy áll az erkélyen valami társasházban és az egyik kezében cigi a másikban kávé és holt kómás fejet vág. Egek, ezt most le is akarom rajzolni! Mindenképpen. Nagyon is megmozgatta a fantáziámat a dolog. Persze az is amit mond, és zavartan kuncogok fel a szavaira.
- Jó, nyilván mástól is jobban tudnám magam, de nem vagyok olyan népszerű a pasiknál mint szeretném, a kávé viszont mond ellent, és mindig ott van a konyhámban amikor épp szükségem van rá - vágom ki magam végül ahogy újra a kólámnak szentelem a figyelmem és ki is iszom. Elfektetem a tálcán, és a sült krumplit pusztíto még egy pár szálat.
- Igen, ez lenne a terv, ha persze nincs.... halaszthatatlan dolgod - mosolyodom el, a csörgő telefonra, és vissza viszem a tálcát vele, és aztán lépek ki a burgeres elé. Friss levegő, jót tesz és megvárom amíg befejezi a hívást, addig büntetlenül nézhetem.
Ezt nem fogja elhinni nekem Brad.... Hihetetlen! Izgatottan toporgok, de ránézek egy pillanatra a telefonomra. Szerencsére semmi komoly csak pár üzenet.
- Na és hogy szereted a kávét, feketén ahogy a természet adja, vagy nem ijedsz meg az ízesített kávéktól sem? - kérdezem ahogy rápillantok, miközben haladunk a kávézó felé. Sikerült túllendülnöm a lányos zavaromon. Haladás, haladás. Jól van Lily, a végén még nem égeted be magad nagyon.

  ♪ No more sorrow
••
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Matt & Lili
Matt & Lili Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Matt & Lili
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» hello stranger // Lili && Damien
» Tükörország Aranyhajú Tündére*Lili & Crys
» Matt & Seb
» Viv & Matt
» Matt x Kate - See you again...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: