New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:31-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:20-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 16:57-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 16:42-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 16:30-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 16:20-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 16:10-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:01-kor
Salma O. Munoz
tollából
Ma 14:14-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
236
222

Ella&Oli - Starbucks coffee latte
TémanyitásElla&Oli - Starbucks coffee latte
Ella&Oli - Starbucks coffee latte EmptySzer. Márc. 18 2020, 19:38



Ella & Oliver


üzleti tippek karantén idejére



Rózsa
Három félrecsúszott Tinder randi után azt gondolná az ember, hogy élni sincs kedve, főleg, ha mind ez két nap leforgása alatt történik.

Egyes számú eset: a lány, aki szerint a Föld sombrero alakú.
Vegyünk egy sármos, húsz éves srácot, aki másra se vágyik, mint hogy megtalálja végre a megfelelő lányt két hónap cölibátus után, és vegyünk egy csajt, aki jobbra húzta Tinderen, de a chaten még nem derült ki róla, hogy teljesen elmentek neki otthonról. Ezt hívják világégésnek. Ennek a bizonyos randinak három fő pontja volt, a remény, a kétely és legvégül az összeomlás. Mikor megérkezett, szinte biztos voltam benne, hogy kifogtam az aranytojást tojó tyúkot, aztán mikor beszélni kezdett, elvetettem az ilyen merész elképzeléseim. Valami komolyan elcsúszhatott a lányban, ez akkor lett teljesen nyilvánvaló, mikor valami szektába akart beszervezni, és arról beszélt, hogy a Föld valójában sombrero formájú. Ezekben a kritikus helyzetekben kell tudni kihátrálni a szituációkból. Azaz a kutyám, amire mindig is vágytam, haldokolni kezdett, és rohantam megmenteni az életét, mert ha ő egy sombreron él, akkor én lehetek még sámán, aki feléleszti a félig halott dögöt.

Kettes számú eset: a lány, aki párjával érkezett, mert egy harmadik félt keresnek.
Mikor már második nap nyeltem be a legmerészebb lehetőségeket a Tinderen, kezdtem gyanakodni, hogy az algoritmus besorolt valami különleges esetek szekcióba. Ez a randi se tartott túl sokáig. A párocska felvezette, hogy nagyon szeretnék felpezsdíteni a kapcsolatukat. Izgalmat keresnek, és egy harmadik félt is kipróbálnának. Na most, ha két lányról lett volna szó még el is gondolkozom, de így a második mondatnál vettem véget a beszélgetésnek, és rohantam haza anya cupcakejein vigasztalódni.

Hármas számú eset: ami a Tinder törlésére ösztökélt.
Lesz, ami lesz alapon egy utolsó próbálkozásnak is neki futottam. Egy Starbucksos kávézást beszéltem le a lánnyal, ha már csóró is vagyok, legalább elsőre tűnjek úriembernek, aztán majd fizettetem vele a számla felét a pénztárnál. Fél órát vártam a lányra, aki, mint kiderült, „elfelejtette”, hogy elhívtam randizni, és ő igent mondott. Egy üzenetbe még nem láttam annyi kifogást, mint amennyit ő képes volt belezsúfolni, pedig én is nagypályás vagyok, ha ürügyekről van szó. Mindig nagyon lelkesen tudom mondani anyának, hogy azért nem jutottak el a koszos alsónadrágjaim a szennyesig, mert tanulnom kellett. Ha egyszer kiderül, hogy már nem járok két hónapja egyetemre, akkor tuti, nyakon ver, mert már így is sokszor kihozom ezzel a sodrából. Bár lehet, ha megtudja, nem az alsónadrágok lesznek a legnagyobb problémái.
Mérgemben befordulok a Starbucksba, hogy legalább egy vigasz kávét lenyomjak a torkomon. Megszoktam mostanában, hogy semmi se jön össze, de ettől függetlenül a vérnyomásom megüti miatta a 140/90-et. Beállok a sorba, ami egészen a bejáratig elér, és fel se nézve a telefonomból araszolok a pénztár felé. Közben megírom a srácoknak, hogy már megint felültettek, úgyhogy lassan abban is hajlandó vagyok belemenni, hogy ők szervezzenek nekem random lányokkal vakrandikat.
A farzsebembe csúsztatom a telefonom, mikor én kerülök sorra. A szememmel a kínálatot böngészem, majd miután kiszúrom a szimpatikus kiszerelést, egy viszonylag biztató mosollyal keretén belül siklik át a tekintetem az eladóra. Nem az ő hibája, most bárkit utálni tudnék.
- Egy cappuccinot kérek – talán még az van a legelfogadhatóbb áron azok közül, amit meg is iszom. Clydedal ellentétben ez én gyomrom csak másnaposan bírja el feketén a kávét. Nem vagyok valami hatalmas kávé fogyasztó. Annyira nem hiányzik, hogy néha elfelejtek reggel kávét inni, és délután pótlom be nasi néven.
- Milyen névre szóljon? – nyilván túl egyszerű lenne a nevemet bediktálni, úgyhogy az insta fiokom felhasználóját betűzöm le. @olieaston_99 Legalább egy jó instaposztot szülhetek ebből a drága kávéból. – 3.95 lesz – előhúzom a pénztárcámból a kártyámat, ugyanis egy fillér készpénz sincs nálam, és a dokkolóhoz tartom. A második elutasítás után kezdek bepánikolni, és eszeveszetten aprót keresni a zsebeimben. Nem értem pontosan, miért nem működik, elvileg tele vagyok pénzzel, mint koldus tetűvel. Legalábbis decemberben még gazdagnak éreztem magam…



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ella&Oli - Starbucks coffee latte
Ella&Oli - Starbucks coffee latte EmptyCsüt. Márc. 19 2020, 19:40

Cecil & Koch
Starbucks


A vírus okozta tömeghisztéria a Koch Industries előnyére válik - felhalmoztuk a készleteket amikor annak ideje volt, mások - és persze a nép - pedig keresletet generáltak hozzá; Jöttöm oka mégsem a pénzügyi kimutatások felett örömöm, hiszen ha most csillagvágta-szerűen is megy a szekér, lecseng ez a balhé pár hónap alatt: a most felhalmozott teszem azt wcpapír készletekkel az emberek akkor is kihúznák egy évig, ha az átlag négy tagú család háromszázhatvanöt napon át szenvedne a fosmenéstől..
Ez a nap egy olyan nap, és az olyan napok előrevetítik azokat a napokat - szűk egy hét múlva a környezetemben létező hímneműek végtelenül fognak szenvedni három-négy napon át: családom tagjai sorshúzással, kőpapírollóval fogják eldönteni, hogy kinek a feladata a velem való adategyeztetés; A szerencsétlen delikvens a szükségesnél több szót, pláne szexistát nem ejt majd, nem jön kartávolságon belülre, azon kívül is csak csokival merészkedik, a drogériás papírzacsiban árválkodó pattintható-sóoldatos párnát pedig csak úgy ott felejti, immár nem próbálja meg promós ajándékként beállítani, vagy ami még rosszabb (neki) önmagáról azt állítani, hogy csak a jószándék vezérelte... Azokon a napokon rettegnek a férfiak, azok a férfiak akiknek nincs elég eszük nem a közelembe jönni.
Amúgy utálom a Starbucksos kávét.
Sütiért jöttem, ráadásul önszántamból - a pániknak hála nincsen tömeg, így a sorbanállás sem fog orrvérzésig tartani: a várakozással töltött időmet kihasználva kigombolom a kabátomat, tallózok a telefonom értesítései és a chatfelületek közt, ide egy lájk oda egy szív, fél füllel az asztalnál ülők beszélgetésébe is belehallgatok; Senki nem gondolta rólam, hogy ilyen jámbor sorbanálló vagyok, hm?
Jahm, ocsmány hazgság, hiszen abban a pillanatban fogy el a türelmem amint az előttem álló nekiáll szerencsétlenkedni - soha ne állj közém és a kaja közé - a második sikertelen próbálkozás után jön a mindenki számára kínos szóló petting...
- Meghívlak. - Érintem a dokkolóhoz az AmEx feketébe álmodott centurioját anélkül, hogy egyáltalán ránéznék a srácra, vagy akár a pultosra; Haladjunk mááár!
A személyzet másik tagja (hiába, párban szép az élet) az én rendelésem felől érdeklődik:
- Chai tea latte, Rockslide brownie, répatorta és egy fahéjas tekercs. - Igen, helyben fogyasztom, az odafirkált név legyen Captain Chaos, a végösszeget pedig ha mondja is, zajként szűri a fülem; Érintem a kártyát, megértően bólogatok amiért türelmet kér ő pedig nem tehet mást, bólogatva veszi tudomásul, hogy hol fogok ülni a rendelésemre várva - félreeső helyen, kiváló rálátással az ajtóra.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ella&Oli - Starbucks coffee latte
Ella&Oli - Starbucks coffee latte EmptySzomb. Ápr. 04 2020, 17:07



Ella & Oliver


üzleti tippek karantén idejére



Rózsa
Szeretem a különböző kiadásaim költségeit másokra terhelni. Például, ha elmegyek a barátimmal meginni valamit, nem szoktam szerénykedni, hagyom nekik -, hozzám teszem iszonyat nagylelkűen -, hogy fizessenek helyettem egy-két vagy akár az összes sörömet. Ha a szüleinknek kell valami ajándékot venni, akkor se szoktam az elsősorban csápolni, hogy én álljam a meglepetés nagy részét. Általában elméletben elosztjuk a költségeket, gyakorlatilag meg Clyde és Conrad fizetnek, mert Clyde az instant ATM-ünk Courteneyvel. Ha kiürül a kassza, akkor általában elég a legidősebb bátyám ajtaján kopogtatni, hogy megszorultunk, és nem telik koktélra… mármint uzsonnára. Kellemetlen szituáció, hogy mióta Clyde tudomást szerzett az egyetemi malőrről, sajnos beragadt egy kicsit a tőke hozzájárulásom. Pontosabban nincs pofám odamenni megalázkodni, mert úgy se adna, amíg nem osztom meg anyáékkal a tanulmányaimmal –, a nem létezővel - kapcsolatos legújabb híreket. A szüleim által szolgáltatott zsebpénz pedig igen kevés, abból valóban csak egy drágább uzsonnányi jön ki, vagy egy lecsúszott szórakozóhely belépője, esetleg négy sör tapasztalataim alapján. Ezeknek az adatoknak utánagondolva nem is olyan meglepő, hogy kétszer is az idegesítő elutasítás hanggal pittyen a kártyaolvasó. Az első elutasítás még hagyján, mindenkivel megesik, rendszer hiba, a második sípszó viszont már egyenesen a tudatomba hatol. Az agyamban bonyolult matematikai egyenletek cikáznak, miközben az utolsó fillérjeimért kutakodok először a pénztárcámba, majd a zsebemben. Semmi.
Mire közölhetném, hogy a vásárlásom akkor ezzel véget érni látszik, a vállam mellett feltűnik a semmiből egy fekete kártya. Tátott szájjal bámulom, ahogyan helyettem kifizeti a FEKETE kártyájával a kávém. A FEKETE KÁRTYA, aminek látványa egészen fenséges, ha egy giccses filmben élnénk már biztos a Hallelujah menne a háttérben, és a FEKETE KÁRTYA pedig ragyogna. Ez legalább olyan szemet gyönyörködtető összképet nyújt, mint egy tíz per tízes lány, bár az utóbbit talán még érinthetem ebben az életben, de az előbbihez valószínűleg életembe nem kerülök már ilyen közel, mint most.
Annyira belefeledkezem a csodálatba, hogy a helyettem fizető hölgy, aki nem lehet több harmincnál, elsétál, nekem pedig megköszönni sincs időm. Lehet illet volna mondanom valamit. Mondjuk: „köszi, amúgy szép a kártyád” Biztos értékelné a bókot. Mivel fura lenne csak úgy oda menni, ezért megvárom, míg elkészítik az ő meglehetősen érdekes rendelését, és kikapom a férfi kezéből, aki tálalja. Egy egészen hosszú percig viaskodik velem, hogy nem adhatja oda más kajáját, de végül sikerül meggyőznöm az „együtt jöttünk” szókapcsolattal. Persze neki nem kell tudni róla, hogy még csak nem is ismerősek a vonásai, szinte bármelyik jött-ment lehetne az utcán, ha nem éjfekete borítású kártyával fizetne egy tömeg kávézóban.
- Ugyan nem én vagyok itt a pincér, de gondoltam hálám jeléül, hogy kifizetted a kávém, ide hozom neked - mondom, miközben elé csúsztatom a tálcát rajta a milliónyi édességgel, egyedül a saját lattemat kapom le róla, mielőtt elé kerülhetne az egész menü. Ugyanis szerintem a fél étlapot megrendelhette, persze a hozzá hasonló gazdag embereknek mindegy mennyit rendelnek, nem fáj a pénztárcájuknak az se, ha kárba vész végül az étel. Anya szerintem engem és a testvéreim is megölné, ha ilyenre vetemednénk. – Tényleg kösz, hogy fizettél helyettem, nem szokott ilyen előfordulni, csak ebben a hónapban kicsit több kávét ittam a kelleténél – na még ha csak kávé lett volna. Volt ott minden szesz, ami emberi fogyasztásra alkalmas, és mivel Zay még mindig nyaral, így a füvet is nekem kellett megvennem, amit úgyszintén megterhelte a pénztárcám. Valószínűleg napi öt liter kávé is jobb lett volna a szervezetemnek, mint ennyi szemét, amit egy kis gyors kaja társaságában fogyasztottam el.
- Amúgy ismerhetlek valahonnét? – kérdezem elgondolkodó fejjel, mintha tényleg rémlene az arca, bár igazából gőzöm sincs róla, hogy ki lehet. Csak úgy amblokk jó lenne tudni, hogy kikkel vet össze a sors. Nem szabad egy olyan lehetőséget se elengedni, mikor az ember kávéját egy potenciális befektető fizeti. Talán még üzleti fogásnak is jó lehet megtartani vele a kapcsolatot. – Talán a Forbes címlapján láthattalak? – nem olvasok Forbesot, mert túl drága az előfizetés, de hé, valahogy be kell nyalni a felsőtízezernek.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ella&Oli - Starbucks coffee latte
Ella&Oli - Starbucks coffee latte EmptySzomb. Május 09 2020, 11:29

Cecil & Koch
Starbucks


- Pedig ha itt melóznál, ingyen kapnád a kávét. - A nevén, pontosabban a pohárra firkált becenevém szólítanám, de csak a 99-et látom, a többit eltakarja az ujjaival. Törvényszerű, hogy még ugyanebben a szentségtelen másodpercben felvegyem vele a szemkontaktust, illetve a 99 Luftballon című Nena számot kezdjem el magamban dúdolni - igazából csak a kajámat akarom. Ujjaim lágyan nyúlnak a tálca után, amit volt szíves idehozni, apropó
- Köszönöm, kedves tőled. - de senkit ne tévesszen meg a látszat, a gyengéd érintés, pont annyi esély lenne elvenni tőlem, mint amennyivel az éhkopp szélén álló fehércápa ellen indul az egyszeri strandoló. Semmi. Akinek kell, az majd a hideg, halott ujjaim közül fogja kifeszegetni.
Szabadkozik. Nem sietek saját önzőségemre rámutatni, mint ahogy az általam tett gesztusnak sem kerítek nagy feneket - udvarias, értékelem. A brownie pedig friss, meleg, isteni.
- Szívesen máskor is. - Közhely, de attól még igaz: biztos a szervezetemben szétáradó endorfin teszi, de ha a véletlen megint az utamba, a sorban pedig újfent elém sodorja a srácot, lendületből meg akarom majd hívni - önös érdekből, de van az a mondás az ajándék lóval. Egyébként kifejezetten tetszik, hogy elhagyjuk a hímegó vezérelte köröket, beletörődik hogy más vette a kávéját és nem esik szó olyanról, hogy majd valamikor a nem túl távoli jövőben megadja vagy az ő kontójára kávézunk; Felmerül a kérdés, hogy tényleg ennyire csóró/ feminista/ meleg?
Normális esetben ez soha nem derülhetne ki, első alkalommal legalábbis nem, mert a kötelező köröket követően illene saját helyet keresnie ahol elnyalogathatja azt a szar kávét - 99 viszont másképp gondolhatja és ettől kénytelen vagyok én is másképp gondolni; Leginkább azért, mert rühellem ha felettem állnak miközben eszem.
- Hasonlítok minden negyedvér mexikóira húsz és harminc között, biztos az zavart meg. Nem ülnél le végre ide vagy bárhová? - Leszedem a teás-poharamról a műanyag kupakot, ízesítem és ameddig leteszi magát ide vagy bárhová, belevillázok a répatortába is.
- Playboy, nem a Forbes. Szia, Ella vagyok. - A kezemet nyújtom az asztal felett.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ella&Oli - Starbucks coffee latte
Ella&Oli - Starbucks coffee latte EmptySzomb. Jún. 20 2020, 16:31


Ella&Oli
younger men need to know how to dating a sugar mummy
Valóban, ha itt melóznék, akkor ingyen kapnám a kávét. Ez a kijelentés azonban egy helyen hibádzik, miszerint dolgoznom kéne azért a kávéért. Én se vagyok teljesen hülye, tuti lehúznának minden pohár kávé után, gyakorlatilag minden szempontból jobban járok, ha ilyen kedves hölgyekkel vetetem meg, avagy a szüleim pénzéből fizetem. Ráadásul hosszútávon egy kávézóban dolgozva biztos megutálnám a kávé illatát, ami minden reggel megdobja a napom. Mi lenne velem, ha már a kávé illatát is utálnám? Akkor minden napom kezdete olyan silány lenne, mint Clyde élete amblokk.
- De ha itt melóznék, akkor valószínűleg mi se beszélgetnénk itt, mert ott állnék – biccentek a fejemmel a pult felé, ami mögött több szorgos kis munkás is töltögeti a kávés poharakat a türelmetlen vendégek számára. Belehalnék, ha ilyen tempóban kéne dolgoznom akár egy teljes órán át. – Tudod, ez ilyen sors keze dolog, horoszkópom is biztos megírta – vigyorgok, mint aki pontosan tudja mire gondol, de valójában talán életemben egyszer olvastam horoszkópot, és akkor is anyámnak mondtam el az övét, miközben napozott az erkélyen.
A szívesen máskor is egy olyan kulcs mondat, amin kapva kapni kell, ha leleményes ingyenélő az ember. Neki valószínűleg ez csak egy pohárnyi kávé a feltehetően akkora összeg mellett, amiből több kávézót is megvehetne, ha kedve szottyanna. Ehhez képest számomra ez egy kávé ára a zsebemben az üres számlám mellett. Öröm teli érzés gazdagokkal fizettetni a napi szükségleteim, így nem érzem olyan szar embernek magam.
- Tulajdonképpen majdnem minden kedd délután erre szoktam járni – valójában közöm sincs ehhez a környékhez, de szívesen lenne minden kedden közöm hozzá, ha ilyen kellemes társaságom akad. Nagyon szívesen alkalmazkodok mások igényeihez, ha nekem abból javam van. Zaydennel is szívesen elmegyek hajókázni a Mexikói-öbölbe, hátha szüksége van egy jó barátra. Kár, hogy eddig egyszer se hívott meg magával az apja hajójára.
- Nem nagyon ismerek negyedvér mexikóiakat. Az utolsót is, akivel találkoztam, kitoloncolták, bár asszem neki elég kétes a származása – morfondírozok el hangosan, miközben helyet foglalok a vele szemközti széken.
Én nem teszek semmit egy kis tejen kívül a kávémba, mert képtelen vagyok elviselni azt a gejl ízt, amit az édesítőszerek okoznak. Belekortyolok az italba, de úgy tűnik nem jó pillanatban teszem ezt. A Playboy szó hallatán elég sok gondolat villan fel képszerűen a fejemben, néhány már annyira kompromitáló, hogy kis híján leköpöm Ellát, akinek útközben a neve is kiderül. Talán nyers őszintesége lep meg a legjobban, de egy pillanatra egészen elbűvöl a nyers humorával.
- Így már, emlékszem – reagálok szinte azonnal. – örvendek a szerencsének, Miss Március. Én Oliver Easton -   nyújtom felé a kezemet, hogy egy férfias kézfogással üdvözöljem. Habár ő csak a keresztnevét tudatta velem, én nem véletlen a teljeset vele. Puszta üzleti megfontolás, hátha mély nyomot hagyok benne, és sugar mummy módra fizeti a második egyetemi próbálkozásom, habár nem látok rá túl sok esélyt, hogy valaha is megközelítsem a felsőoktatást. Ettől függetlenül, örülnék, ha kinyitná előttem a pénztárcáját vagy a lábát, de ez már részletkérdés, és talán korai ennyire előre szaladni.
- Én is elgondolkodom a Playboy nyuszi álláson, ha ilyen jól lehet vele keresni – ha az ember nem vak, márpedig nem nekem mind a két szemem egészen jól szuperál, akkor jól látszik, hogy tehetősebb a hölgy, és nem csak a FEKETE kártya üzeni ezt. A ruhája is olyan makulátlan, hogy egy átlag emberé, akkor nem néz ki ilyen tökéletesen, mikor a boltból újonnan kihozza.
MEGJEGYZÉS, LINK, AMIT GONDOLSZ |
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ella&Oli - Starbucks coffee latte
Ella&Oli - Starbucks coffee latte EmptyKedd Aug. 11 2020, 13:25

Cecil & Koch
Starbucks


- Valakinek akkor is ide kellett volna hozni a tálcámat. - Mutatok rá a nyilvánvalóra, hogy beleegyezéssel bólogassak a sorsszerűség elméletére: általában ellene vagyok mindennek, ami felett nincs befolyásom, de 99 az előnytelen frizura és babapopsi simaságú arcbőre ellenére sem csúnya; tipikusan az öt év múlva ugyanitt kategória, de ha van isten akkor öt év múlva már nem lesz itt Starbucks. Nézem a többi asztalnál kávét kortyolókat, az arcukra van írva hogy szar a kávé de azért isszák, mert a céglogó alatt összehozni egy randit, találkát, kötelező családi beszélgetést mégiscsak elegánsabb, mint a Mekiben bandázni...
- Mi a horoszkópod? - Tényleg a csillagjegy érdekel, és még véletlenül sem az, hogy szólt mára a szentírás: ha halak, elküldöm a picsába mielőtt még bármi is történne - ha skorpió, akkor már csak az értelmi képességein múlik, hogy hazaviszem-e...
- A majdnem minden kedd az nem minden kedd. - mosolyogva ingatom a fejemet - Ne szemérmeskedj, kérd el a számom ha látni akarsz. - Nem kellenek a klisé udvarlási körök: Sera most biztos úgy nézne rám, mert elrontottam a játékot, ráadásul nem is kéretem magam. Skandalum. Ugyanakkor én vagyok Ella Koch, azt csinálok amit akarok.
Szó nélkül hagyom a mexikói ismereteit: egyébként nem levágós a géntérképem, mióta több mint tíz évvel ezelőtt plasztikázták az orromat, végképp nem. A bőrszín ma már szoláriumos eredmény is lehet, gondoljunk a kaukázusi szőke lányokra akik afroamerikai pigmentációt meg egy kevés bőrrákot kérnek maguknak a pirítóban...
Megmosolygom a pofátlanságát, és a neve hallatán nem eresztem rögtön a kezét.
- Mennyi annak az esélye, hogy közöd van Clyde Eastonhoz? - Ha W látná, hogy csillog most a szemem, rögtön keresztet vetne - nem azért mert hithű katolikus, de ilyenkor ugye minden segítség jól jön, ártani legalábbis nem árt.
- Baknyúl még nem volt az újságban, de ha érzed a késztetést néhány melegeket célzó magazinnál beajánlhatlak. Szép az arcod, van vállad, kell némi hasizom és hogy büszkén kiállj a mérettel amit rejtegetsz... - Mintha legalábbis értenék hozzá, de azt hiszem az évődésnek nincsenek szigorú szabályai.
Nem úgy mint az új korona-őrületnek, mely helyileg most ugrik nulláról százra: ahogy a nyuszikra igaz hogy minden répát megrágnak, úgy a kormány embereire is, hogy mindenkit meghőmérőznek; Bizalmatlanul méregetem a gumikesztyűs ipsét a marokfegyverrel, szerencsére van annyi esze, hogy fertőtlenítsen mielőtt a halántékomhoz érinti a szarját - előttünk kettővel egy nőnek szinte színpadi a sminkje, az én bőrömre kurvára ne kerüljön abból a vakolatból.
Esemény eseményt követ, lázat jelez két helyen is a műszer - ezeket falhoz állítják, megkockáztatom le is lőnék ha nem lenne ennyi szemtanú: utóbbiak meg szíveskedjenek önként karanténba menni. Kitör az általános lázadás, egy amerikainak, pláne olyan amerikainak aki önszántából iszik Starbucks kávét senki ne mondja meg hogy mit csináljon pláne, ha az ország elnöke szerint nincs vész!
Mondjuk az ország elnöke azt is mondta, hogy fecskendezzenek a népek fertőtlenítőszert az ereikbe...
Én a kajám miatt aggódom, a kormány embere meg elbagatellizálja, szóval előbb csendesen megkérem, hogy igazolja magát - vonakodva bár de megteszi, közben Olivernél reklamál amiért hisztis a 'barátnője' - itt eldurran az agyam, szóval beidézek egy törvénycikkelyt a nem hatósági személyek jogairól.... és odaviszem a tálcámat a pulthoz és elvitelre elcsomagoltatom: mert ez egy olyan nap. Senki ne álljon közém és a süti közé.
Együttműködő vagyok egyébként úgy, ahogy sokan nem - készségesen bediktálom a teljes nevem, anyám nevét és a születési évemet; Megkapom a papírt, amonnan meg a papírtáskát úgyhogy már csak a mobilom kell, vonal túlfelén az apámmal, aki...
...hazaküld. Ne legyen abból bulvárhír, hogy szarok a karanténeljárásra - ezen a ponton Oliver felé kúszik a tekintetem, róla pedig arra a néhány kamerás mobilra ami felénk van fordítva...
- Menjünk.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ella&Oli - Starbucks coffee latte
Ella&Oli - Starbucks coffee latte Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Ella&Oli - Starbucks coffee latte
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Almond latte for two - Danny & Snow
» Kyla && Eileen - Starbucks
» Starbucks --- Wendy && Jensen
» Kath + Mila - Breakfast at Starbucks
» Need more coffee - Victor && Allegra

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: