New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 84 felhasználó van itt :: 19 regisztrált, 0 rejtett és 65 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Deborah Winchester
tollából
Ma 14:48-kor
Owen Grady
tollából
Ma 14:36-kor
Roy McMillan
tollából
Ma 14:09-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 13:59-kor
Aston Miles
tollából
Ma 13:52-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 13:52-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 13:42-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:25-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 13:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Trevor, az unatkozó, gazdag srác
TémanyitásTrevor, az unatkozó, gazdag srác
Trevor, az unatkozó, gazdag srác EmptyHétf. Márc. 16 2020, 13:37
Trevor Ricci

Play by:
Maksymilian Barczak (vagy valami másik nyurga cuki fiú)
Születési hely:
bárhol a világban
Kor:
22-23
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Ahogy Nicole mondaná: "Reményeim szerint Estelle Kershaw beállítottságú"
Családi állapot:
szoros kapcsolatban a poros, régi könyvekkel
Csoport:
Diák feltételezem
Történetünk:

Szia, itt Trevor Ricci. Elutaztam, hagyj üzenet…
Szia, Trevor. Én vagyok, Essie. Nem tudom, hogy azért nem veszed fel, mert haragszol vagy mert tényleg elutaztál... Ha az előbbi, kérlek ne haragudj, hadd tegyem jóvá! Holnap este találkozhatnánk. Hiányzol… Mármint nem te hiányzol, hanem az együtt töltött idő… Mármint nem kifejezetten az idő, szóval inkább ötleteid. Igen, mert olyan okos vagy.  Vagyis, izé, inkább leteszem…  

Szia, itt Trevor Ricci. Elutaztam, hagyj üzenet…
Szia, Trevor. Megint én vagyok, Essie. Láttam a Facebookon, hogy érdeklődsz egy hétvégi tüntetés után. Nem a profilodat bámulom meg ilyesmi, csak szembejött velem… Szóval szívesen elmegyek veled arra a tüntetésre, már ha New Yorkba vagy. De csak, ha te is szeretnéd, megértem azt is, ha mással mennél inkább.

Szia, itt Trevor Ricci. Elutaztam, hagyj üzenet…
Szia, Trevor. Megint én vagyok, Essie. Csak azért hívlak, hogy én „ott leszek”-et jelöltem be az eseménynél, és ez nem kamu. Tuti ott leszek, remélem te is jössz.

Trevort az unatkozó gazdag ficsúr jellemzéssel lehetne leírni. Bejárta Amerikát, ezen felül néha csak úgy kiruccan a családjával Európa és Ausztráliába. Mindig izgalmas, szinte már hihetetlen történeteket mesél az utazásairól. Olyan elcseszett szavakat használ, mint legitimizáció, egzisztencia, individuum és társai. A varászlatosan választékos szavaival képes transzba ejteni Essiet, akinek szókészletének alappillérei a köszönöm és a „jajdecukimindjártmeghalokawww”. Trevor rengeteg könyvet és újságcikket olvas, mindig naprakész a politikából, és nem fél hangoztatni a saját párthűségét. Emellett a sok szabadidő és pénz arra ösztökélte, hogy a környezetvédelemmel kezdjen foglalkozni. Nem teljesen biztos, hogy nem csak a téma körüli hype miatt szentel neki ennyi időt, minden esetre már két éve keményen kampányol és tüntet az esőerdőkért. Még talán Great Thunberget is ismeri személyesen.

És, hogy mi van Essie és Trevor között? Levegő és tér biztosan, meg sokszor még távolság is, mikor Trevor elutazik. Essie belevan esve, ez is egészen biztos. Az én elképzeléseim alapján Trevor az orránál fogva vezeti Essiet, és kihasználja a cukorborsó jellemét. Azt, hogy miképp, az már egyeztetés kérdése. Nézz rá mindenképp az ET-mre is, mert kétszer is fontos szerepet kap benne.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Trevor, az unatkozó, gazdag srác
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Trevor Brenton
» A srác akit lelőttek
» a tinderes srác
» A srác a suliból - Elvitték!
» a tinderes srác

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: