New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Tim Tracker
TémanyitásTim Tracker
Tim Tracker EmptyHétf. Márc. 09 2020, 08:15
Tim Tracker

Play by:
Neil Patrick Harris
Születési hely:
New York
Kor:
41 (ikrek vagyunk, tehát a születésnapunk ugyanaz)
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
homoszexuális
Családi állapot:
párkapcsolatban(5 éve)
Csoport:
média
Történetünk:

Részlet az előtörténetemből, ami Timothy-ról szól:
"Timothy Tracker nem a legokosabb ember. Timothy Tracker talán nem is a legszebb, de van valaki az életében aki mindentől megóvná ha tehetné, noha csupán öt perccel érkezett korábban mint ő. A nagy tükör előtt állva próbálja megkötni a nyakkendőjét, egy mélyzöld csodát, amit nem ő választott, de Hans szerint valami komoly szín kell egy munka elbeszélgetésre, elvégre nem  valami komolytalan pályázó. Ez lesz a harmadik interjú, amire elmegy, és remélhetőleg nem a harmadik, amelyről nyíltan vállalt homoszexualitása miatt fogják elbocsátani. Nem kellene, hogy bevallja, nem is kellene semmit mondania, csupán arról beszélni amihez ért. Mert Timothy Tracker, mondjon bárki bármit, az egyik legjobb hangmérnök a szakmában. Ám amióta három éve coming out-olt, megunva az állandó bújkálást, azóta mégis mintha újra menekülne. Az emberek vádló pillantásai elől, az apja szúrós tekintete elől, mintha nem is lenne ember. Pedig ő ugyanaz maradt. Ugyanaz aki imádja a reggeleket, amikor a szoba, amúgy meleg levegője is még hűvös az ágyhoz képest, szereti az édes omlettet forró baracklekvárral, az anyja harminc éve állandó parfümjének megszokott illatát és szereti, amikor a nővére Mia, összeráncolt szemöldökkel mozgatja az orrát durcásan, mint egy mormota. Timothy semmit nem változott, soha nem is volt más, az emberek mégis képtelenek elfogadni a tényt, hogy szexuálisan a saját neméhez vonzódik. A családban kizárólag ikernővére az aki a kezdetektől mellette áll, aki nem tekint rá másképpen, aki ugyanúgy megöleli, és akinél három éve már, hogy az ideje nagy részét tölti.”
A fivérem vagy, és a legfontosabb ember az életemben. A családunk, amely alapvetően elég konzervatív, és anyánk részéről az amerikai álom megrögzött kergetője, nehezen tudta elfogadni, hogy egyikünk sem a megszokott és elfogadott utat járja majd be az életben.Te öt évvel ezelőtt vállaltad fel, hogy a férfiakhoz vonzódsz, és akkor már három éve stabil párkapcsolatod volt, amiről addig amúgy még én sem tudtam semmit. Apánk tajtékzott, anyánk szívét majdhogynem összetörted, hiszen mindig arról álmodozott, hogy majd lesz egy csodás feleséged, sok gyerek, neki pedig tengernyi unokája.Egyedül én álltam ki melletted, én voltam aki segített otthonról elköltözni, és azóta is ritkán nyitod rá anyáékra az ajtót, arról pedig, hogy életed párját megismerjék, hallani sem akarnak.Mondjuk ennek kapcsán rengeteg alkalommal folytatok lobby-t, talán egyszer sikerül megértetni velük, hogy bármilyen utat is válassz, a fiuk maradtál. És neked ők is a családod, nem csak én.Miután kiderült, hogy nem fogod a szüleink családalapítási álmát végrehajtani, mindez a feladat rám hárult. Egy igazán ígéretesnek tűnő minden szempontból tökéletes kapcsolatban éltem egy férfival, ám hat évvel ezelőtt váratlanul felbontottam a jegyességet, hogy egy nálam jóval fiatalabb, kissé különc férfihoz menjek feleségül. Azt hiszem egy újabb tőrt döftem képletesen a szüleink szívébe. Apa megint tajtékzott, anya pedig zokogott. Ezt még tetézem azzal, hogy nem született a házasságunk alatt gyerek, köszönhetően a munkámnak. Te viszont a pároddal elég komolyan fontolgatod az örökbefogadást, vagy a béranyaságot. Hogy ezt hogyan fogják a szüleink fogadni nem tudom. Nem vagyunk egyszerűek, de jó testvérek vagyunk, kitartunk egymás mellett, még ha vannak is vitáink. Jó ember vagy, és ha valaki téged a szexuális beállítottsága miatt ítél el, az nem tudja mit veszít azzal, ha a barátságod elveszíti. Kiállsz az igazadért, szókimondó és nagyon határozott jellem vagy. Én pedig szerencsés és boldog ember vagyok, hogy olyan ember a fivérem, mint te. (Kedves megalkotó! A PB szeretném ha maradna, de ha nem ő akkor korban hozzáillő és rám azért minimálisan hasonlító embert szeretnék, ha már ikrek vagyunk. A név szintén kötött, de használhatod  Timothy-t is keresztnévnek ha jobban szeretnéd. Szeretném ha felbukkannál az életemben, de nagyon fontos, hogy olyan vigye el a karaktert, aki mellette a saját kis életét is kiépíti, tőlem függetlenül.Nagyon várlak drága testvérem, üzenj ha megékeztél! :öribari: )
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Tim Tracker
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tim Tracker

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: