New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 67 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 64 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Violet Tomlinson
TémanyitásViolet Tomlinson
Violet Tomlinson EmptyVas. Feb. 16 2020, 10:23
Violet Tomlinson

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Violet Tomlinson
Becenevek:
Vio
Születési hely, idő:
Staten Island, 1994.aug.23
Kor:
26 éves
Lakhely:
Staten Island
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Tyler ( Exe ) Barátnője
Csoport:
Diák
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Columbia Egyetem, Tájrendező és kertépítő mérnök
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Alkalmazott
Ha dolgozik//Munkahely:
 Enchanted Wondergarden Ltd.
Hobbi:
Íjászat, Zumba, Kockázás, Túrázás, Gitározás és éneklés
Play by:
Kyla Amy Close

Jellem

Jó oldal
- Kitartó
- Barátságos
- Ravasz
- Szereti a természetet


Rossz oldal
- Merész
- Utálja a csokoládékat
- Beszédes
- Szórakozott

Múlt
- Értem Uram! Szóval szeretnék, ha a kertjük egy szépen nyílt sövényekből álló labirintus lenne? - húzom el a szájam szélét, mikor meghallom a következő megrendelő kívánságát. Pötyögöm be a számítógépbe azokat a pontokat, amik kötelezően benne kell lennie. Annyiból szerencsém van, hogy nem nekem kell harapó fogóval az álmait, hanem szint le kell írnom, s aztán elkészítenem a látványtervet. Szeretem a beszédes és a pontos elképzelésű embereket, mert ottt eljutok A-ból B-be.
- Legyenek esetleg fák, a nagyobb helyeken? - húzok egy igent, mikor megerősít ebben. Rátesz egy lapáttal, mert szeretne egy családi kriptát a közepére.
- Sajnálom Uram, de az egy építész feladata lesz. S ajánlanám, hogy azt készítsék el előbb, hiszen  kell az építkezéshez terület. - állok rendelkezésére készségesen, s adom a jó tanácsot. Ha hamarabb készítenénk a kertet, akkor utána nem lenne hely a kripta építéséhez. Ráadásul a munkásoknak is nehézkes lenne minden nap a sövénylabirintusban mászkálni, cipelni az építőanyagot.
- Én köszönöm a hívását Uram, két héten belül keresni fogjuk a látványtervvel. - teszem le a telefont, s fájdalmasan sóhajtok fel. Ezen a héten már a második ügyfél, akivel foglalkozok, ráadásul van olyan sejtésem, hogy gazdag családról van szó. Nagy divatja van megint a sövénylabirintusnak, csak éppenséggel ha van kertészük vagy kertészeik, akkor azok nem igazán fognak örülni. Hogy mutasson valahogy, azt bizonyos időközönként vágni kell. Felkelek a székemből, mert kezd kényelmetlen lenni az ülés. Meg kell mozgatnom a lábaim, mielőtt még nekiállnék a dokumentum készítéséhez. Szeretek odafigyelni a részletekre, s tudom jól, hogy mielőtt személyesen elvinném vagy bejönne az ügyfél a látványtervekért, azért én még visszahívom. A főnököm irodája mellett haladok el, hogy odaérjek az üdítő italos automatához, mikor Mr. Halottszem nyitja az ajtaját, s kiszól hozzám.
- Violet, lenne szíves befáradni hozzám? - elhúzom a szájam szélét, mert nem sejtek mögötte semmi jót. Nem bízok meg benne különösebben, egyszerűen a tekintetéből látható, hogy mesterkedik valamiben.
- Jövök – szólok vissza, így mielőtt csillapíthatnám szomjamat, így a főnököm irodájában kötök ki. Gondoskodik a férfi arról, hogy senki se lásson be a főnöki üvegkalitkába, azért húzza el az összes függönyt. Nem foglalok helyet, inkább tűkön ülve várom, hogy mit szeretne tőlem.
- Violet,...nagyon jó munkaerő vagy, jó gyakornok, de…- mi van? Ki fog engem rúgni? Vagy valamit nem jól csináltam? Kíváncsi vagyok, egyben növekszik bennem a feszültség. Rögtön észreveszi a főnököm, mert rám vigyorog pofátlanul.
- De lenne egy olyan kitétel a következő munkájával kapcsolatban. - erőt veszek magamon, s egyszerűen rákérdezek.
- Mi lenne az? - ökölben van a kezem, mert fogalmam sincs, hogy mi lesz az.
- Egy napot el kell töltenie az Uriemberrel, egy jó barátom.
Micsoda? Az előbbi telefonom illetője az a barátja? Aha. Úgy érzem magam, mint ha két férfi hálójába estem volna benne. A főnökömnek múltkor elkotyogtam borozgatás közben teljesen véletlenül, hogy ki lettem kosarazva, erre ő meg randit szervez nekem? Ez hol lenne normális?
- Nem fogadhatom el! Én ilyenekben nem vagyok benne. - Tyler felé nem változtak meg az érzéseim, úgy tűnik teljesen félreértett Mr.Halottszem. Pasik! Kurva Pasik!
- Új lakásod, meg autód van? Nem örülnél egy extra pénznek? Dupláját fizetné, mint ami valójában. - felszínre tör bennem a kishal érzése. Ráadásul pont most vagyok megszorulva anyagaikkal. Új ház, autó és van még a listámon pár dolog. Hezitálásom közben közelebb lépdel, s én dermedve figyelem, hogy közelít.
- Deh – a tény ellen nem tudok kapálózni. Győzedelmes arcot vág a főnököm, s vállamra teszi a tenyerét. Testem megfeszül, s hirtelen Tylerre gondolok. De jó lenne, ha itt lenne, mert akkor most bemosna egy akkorát a főnökömnek, hogy belecsöngene a füle is. Tűröm a mozdulatát, miközben érzem odahajol a nyakamhoz.
- Csak egy ártatlan nap, semmi különösebb. - elszámolok magamban tizenötig, mert túlságosan benne van a személyes teremben. Ráadásul a főnöknek van már egy ribanc nője, az a elkényeztetett sivítógép. Nem tudom, hogy bírja idegekkel olykor.
- Ne légy bolond, kérlek – lép el tőlem, s én pedig felsóhajtok. Miért vannak ilyen emberek a világon? Tylert hiányolom, mellette az ilyen alakok nem tűntek fel a láthatáron.
- Rendben, elfogadom. De mondja meg a barátjának, hogy semmi tapizás, vagy hülye disznó poén. - ennyi csupán az én kitételem, s remélem tényleg úriember. A védtelenség érzése csak nem szűnik meg rajtam, tán tényleg be kéne iratkoznom valami önvédelmi sportra?
- Természetesen átadom neki, s örülök, hogy ennyire okos nő vagy és nem hagysz cserben. - megszorítom a szék támláját, mert ettől a hangnemtől a falra tudnék mászni. Kifelé indulok, s az ajtóban vagyok már, mikor hozzáteszi a következőt.
- További szép napot Violet, kellemes munkát. - de letörölném az arcáról, azt a győzedelmes vigyort! Ehelyett tűrök, mert abban reménykedek, hogy visszahódíthatom életem szerelmét, Tylert. Ha ő megvan, akkor utána békén hagynának az ilyenekkel. Távozok a Főnöki irodából, de cseppet sincs jókedvem.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Violet Tomlinson
Violet Tomlinson EmptyHétf. Feb. 17 2020, 01:16
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Violet!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Az emberek mindig is jók voltak abban, hogy különlegesebbnél-különlegesebb kérésekkel bombázzák a másikat, legfőképpen akkor, hogyha nekik az ujjukat sem kell megmozdítani értük. Egy olyan munkahelyen dolgozol, ahol ez még annyira elkerülhetetlen, hiszen amennyire lehetőségük engedi, úgy fognak még többet sózni a másikra és ezt a saját bőrödön tapasztalhatod meg. És ha még ez nem lenne elég, ki kellett fognod egy erősen paraszt főnöket, aki azt hiszi, hogy ez a titulus bármire feljogosítja őt. Még csoda, hogy nem küldted el őt melegebb éghajlatra, amit bizonyára teljes mértékben meg is érdemelt volna! Very Happy Ez a plusz kérés meg még annyira nem hangzik túl biztatóan és a helyedben természetesen még kétszer meggondolnám, mielőtt valójában rábólintanék, hiszen a főnöködet figyelembe véve a barátai sem különbözhetnek tőle. Rolling Eyes
Bár úgy gondolom a te életed sem kellene ennél bonyolítani, hiszen már neked is megvannak a saját akadályaid, melyekhez elég sok tervezés kell, hogy legyőzd őket. Értem itt ezalatt Tylert, aki úgy tűnik még mindig fontos a számodra és sokat is gondolsz rá. Remélhetőleg még időben sikerül a terved, hogy visszaszerezd őt, hiszen nekem úgy tűnt ő egy olyan ember volt az életedben, aki nem engedte, hogy bármi bajod történjen, ahogyan azt sem, hogy ilyen helyzetekbe keveredj. Én szurkolok neked, ahogyan amiatt is, hogy ez a nem túl biztató kérés ne legyen egy olyan csapda, amiből csak nehezen tudj majd kimászni.


Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Violet Tomlinson A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Violet Tomlinson D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Violet Tomlinson 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Violet Tomlinson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Topher Tomlinson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: