New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Tommy Doss
tollából
Ma 8:52 am-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 8:09 am-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 11:26 pm-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 10:57 pm-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 10:30 pm-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 9:59 pm-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 9:02 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Russel
TémanyitásRussel
Russel EmptyHétf. Feb. 10, 2020 9:29 pm
Russel

Play by:
Francisko Lachowski, vagy akit akarsz
Születési hely:
New York
Kor:
24
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
hetero, vagy tök mindegy
Családi állapot:
franc tudja
Csoport:
legyél egyetemista
Történetünk:

Életem legnagyobb tévedése vagy!!!!444!!!!
A srác, akiért a legjobb barátnőm epekedik, szóval annyira tabu, hogy már-már a fejed fölé van billogózva. Mindig velünk lógsz, tök jó haver vagy, mint a többiek, és mivel tabu vagy, voltál, leszel, én még csak nem is veszem a jeleket, amik mindenki szerint vannak. ÜVÖLTENEK!!! Nem mondom, hogy nem mozgatod meg a gondolataim, nem mondom, hogy nem született rólad bejegyzés a blogomon, amit aztán nyolc lakat alá tettem, mielőtt elolvasná bárki is. Azt se mondom, hogy tényleg nem emlékszem arra a rohadt csókra, ami elcsattant azon a koncerten. Persze, mindig mondtam én, hogy semmire nem emlékszem abból az estéből, de a helyzet az, ha valamire emlékszem, akkor az az. A gyökér exem legjobb barátja voltál egészen addig, míg meg nem csalt, arról nem is tudok, hogy elrendezted utána. Azt tudom, hogy akkor folyton velem voltál, hogy végig hallgattad, mekkora utolsó féreg, és nyugodtan siránkozhattam, hogy képes voltam négy évet elbaszni az életemből rá. Azt is tudom, hogy sose Chels mellé ülsz, azt is tudom, hogy néha olyan perverzül felvonod a szemöldököd, mikor valami hülye flörtöléssel szívatlak, mintha csak eljatszanál a gondolattal, ezért meg én is eljátszok. De Chelsnek bejössz… És már fogalmam sincs, hogy világítsalak rá úgy, hogy ne rajtam csattanjon az a rohadt ostor, és én kerüljek pirulós helyzetbe. Mert te vagy talán az egyetlen, aki elő tudja azt nálam idézni. Csak a barátom vagy, aki simán leül velem, meg anyáimmal sörözni, aki lazán átjön grillezni, mikor ők pőre pénteket tartanak, aki minden reggel azzal a förmedvény kávéval vár, mikor leszállok a metróról. Igen, tényleg szar, de nem merem a fejedhez vágni, mert ha ez… ezek nem lennének, akkor az rossz lenne.
De barátok vagyunk… CSAK BARÁTOK…


// Igazából ennyi, nem szeretném előre eltervezni, hogy mi lesz, és igazából teljesen szabad kezet adok minden másban, csak szeretnék egy ilyen gagyi, klisé kapcsolatot, mert annyira bírom a kliséket Russel 2624752903 //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Russel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alynne Russel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: