New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Josephine F. Moreau
tollából
Ma 00:07-kor
Josephine F. Moreau
tollából
Ma 00:03-kor
Alastair Carver
tollából
Tegnap 22:27-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:15-kor
Marco Reilly
tollából
Tegnap 20:59-kor
Leilani Murdoch
tollából
Tegnap 19:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Tegnap 19:50-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 19:29-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Tegnap 18:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

the magnificent greene family
Témanyitásthe magnificent greene family
the magnificent greene family EmptySzer. Jan. 29 2020, 20:02
Johnatan Greene

Play by:
Chris Pine
Születési hely:
India | Kalkutta
Kor:
38
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Tudtommal heteroszexuális
Családi állapot:
Rád bízom
Csoport:
Hivatal
Történetünk:

A legidősebb vagy a családban. Neked esélyed sem volt lázadni a nyomás – vagy inkább elnyomás – ellen. Szó nélkül álltál be a sorba, apánk legkedvesebb kis katonája lettél. Egy bábú, amit ide-oda rakosgathat. Nem tudom, hogy szándékosan hagyod, hogy terelgessen, vagy képes volt megzsarolni valamivel. Béklyóba kötötte a tökeidet, te meg olyan, mintha, nem is tudom… élveznéd. Persze tetszik az élet, amit a vaskos bankszámla nyújt neked, de tényleg erre vágysz? Átvenni a helyet az öreg Bartholomeow Greene után, vagy kialakítani egy totál új praxist és nagy ívben leszarni, amit az apánk akar. Szeretlek, mert a bátyám vagy és te is szeretsz engem annak ellenére, hogy olykor nyers vagyok veled.
Nem vagy egy szende szűz lány, mert láttalak már a bíróságon harcolni mások jogaiért és – meglepő számomra - , de néha még apánknak is odapirítasz. De jobbára csak akkor, ha rólam van szó, mert egyébként marhára nem mersz az öreggel feleselni.
Anyánk halála óta közelebb kerültünk egymáshoz. Szomorú, hogy az elvesztése kellett ahhoz, hogy felébredj. Hogy ráeszmélj, rohadtul nem vagyunk ellenségek és amit látsz, amit hallasz és érzel apánk körül, az bizony koránt sem igaz. Legyen eszed és hagyd ott. Szívesen társulok veled. Asszisztens már nem lehetek, valahol máshol dolgozom. Ja, hogy nem meséltem? Azt sem, hogy kinél? Alig várom, hogy lássam az arcod…  




Joseph Greene

Play by:
Theo James
Születési hely:
India | Kalkutta
Kor:
35
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Tudtommal heteroszexuális
Családi állapot:
Rád bízom
Csoport:
Egészségügy
Történetünk:

Az első adandó alkalommal fogtad magad és az egyetem befejezése után Afrikába költöztél. És basszus milyen jól tetted… Fogalmad sem volt, hogy mihez kezdesz ott, egyedül csak azt tudtad, hogy gyógyítani szeretnél. Mindig is te pátyolgattál, ha elestem, ha fájt a hasam, vagy egyszerűen csak összetörték a szívem. Igazi, bandázós, rém rossz gyerekek voltunk, miután végre sikerült leráznom anya szépségversenyes mizériáját.
Egyszer párnát nyomtál álmomban a fejemre, máskor meg lenyomtál a víz alá és számoltad, hány percig – pff másodpercig – bírom levegő nélkül. Anya orvoshoz vitt, azt hitte elment az eszed, de kiderült, szimplán csak féltékeny vagy rám, amiért én vagyok körberajongva.
Anya halála miatt vagy most a városban, egyelőre ideiglenes nálam tengődsz, mert - ahogy én sem - úgy te sem szívleled apánkat annyira, hogy elviselj vele pár percnél többet. Nem hogy még be is cuccolj hozzá néhány hétre. Egyébként jól vagyok, nem kell minden nap megkérdezned. Meg tudok birkózni a gyásszal, köszi.
Nem tudom, hogy meddig szándékozol maradni, felőlem örökre lehorgonyozhatsz New York-ban (csak ne az én lakásomban), de ha jól tudom, vár otthon egy csokilány, akiről nem igazán beszélsz. Nem zavar a bőrszíne, én nem Bart Greene vagyok… talán meghívom, befér még a lakásba.


Egyéb információ morzsák fellelhetőek nálam, szívesen válaszolok péemben, ha esetleg valami nem világos, de remélhetőleg igen. (:
Oh igen... nagyon várom őket. the magnificent greene family 1404455205
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
the magnificent greene family
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» the magnificent greene family
» Family is fight ─ family is love
» The Beauty & The Magnificent Five
» ___ Greene | My Partner
» Tyra Greene

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: