One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

catch me if you can ☆ Saya & Isa

the magnificent  greene family EmptySaya Manoban
Today at 11:41 pm

Egy pörgős nap végén | Taytum & Saya

the magnificent  greene family EmptySaya Manoban
Today at 11:40 pm

come on small pet, let's meet

the magnificent  greene family EmptyRomero D. Bohen
Today at 11:09 pm

Fortune útjai kiszámíthatatlanok

the magnificent  greene family EmptyCaitlin Star
Today at 10:42 pm

Ruby & Millie • kind hearts still break hearts

the magnificent  greene family EmptyMillie Crawford
Today at 10:18 pm

l'arrivée - Marion & Pierre

the magnificent  greene family EmptyMarion Arceneaux
Today at 10:15 pm

BelAmi

the magnificent  greene family EmptySelket Sheay
Today at 9:54 pm

Játékpartner keresõ

the magnificent  greene family EmptyJoshua Miller
Today at 9:36 pm

Unexpected trip to Peekskill

the magnificent  greene family EmptyDean Calver
Today at 9:09 pm
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 18 16
Diákok 25 19
Törvényszegők 11 17
Bűnüldözés 8 9
Hivatal 6 6
Üzlet 12 14
Oktatás 5 5
Munkások 11 7
Egészségügy 13 9
Összesen 108 103
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 2 Bots

Aicha N. Dubois, Amelia J. McCoy, Bellamy West, Caitlin Star, Choi Dae Won, Fable Hill, Freddie Berles, Henry H. Marsh, Katherine P. Montgomery, Leo Drom, Marissa Grey, Mason Ford, Raelyn J. Winters, Romero D. Bohen, Sarah Farrow

A legtöbb felhasználó (78 fő) Kedd Jún. 04, 2019 9:02 pm-kor volt itt.

Share

the magnificent greene family

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: the magnificent greene family   the magnificent  greene family EmptyHétf. Okt. 14, 2019 1:42 pm

Johnatan Greene

Play by:
Chris Hemsworth
Születési hely:
India | Kalkutta
Kor:
38 év
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Rád bízva
Csoport:
Hivatal
Történetünk:

A mi kettőnk története ott kezdődik és ott is végződik, hogy a bátyám vagy. Apa pókfonálon rángat téged, s te engedelmes pincsiként hallgatsz rá. Az Afrikába menetelemet gyávaságnak tudtad be, s ez 12 év elteltével se nagyon változott. Azt mondod cserbenhagytalak? Én azt mondom, hogy csak jót tettem ezzel mindünknek. Hogy melyikünknek is van igaza, azon vitatkozhatnánk ezer évig is… Ellentétek vagyunk, amiben csak lehet. Én a természet, te a négy fal között. Nekem az egészség, neked a pénz és siker. Nekem anya, neked apa. Vagy semmiben sincs igazam? Mindegyis, most fontosabb, hogy helyt álljunk ebben a vészterhes időben.
Nem tudsz a sikerélményeimről, melyeket kint szereztem. Nem tudsz Nia Kahina-ról sem. Egyetlen családtagnak mesélek csak el mindent, az pedig a húgunk. Hogy téged érdekelnek-e a dolgaim vagy sem, sosem kérdeztem. Ahogy azt sem az elmúlt évek alatt, hogy hogy vagy.
Anya halála ezen változtat majd valamit, mond csak? Vajon a lelked mélyén mindig arra a szabadságra vágytál, ami a második gyermeket illeti meg? Vagyis amit én szereztem meg saját magamnak!
Mond csak, elássuk a csatabárdokat végre bátyám?

Lejjebb található a kishúgod írása, tessék azt is elolvasni Very Happy

Joseph Greene
Egészségügy
Play by :
Theo James
Kor :
35
Foglalkozás :
Csecsemő- és gyermekgyógyász
Hozzászólások száma :
9

the magnificent  greene family Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: the magnificent greene family   the magnificent  greene family EmptySzer. Okt. 09, 2019 7:12 pm

Johnatan Greene

Play by:
Chris Hemsworth
Születési hely:
India | Kalkutta
Kor:
38
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Tudtommal heteroszexuális
Családi állapot:
Rád bízom
Csoport:
Hivatal
Történetünk:

A legidősebb vagy a családban. Neked esélyed sem volt lázadni a nyomás – vagy inkább elnyomás – ellen. Szó nélkül álltál be a sorba, apánk legkedvesebb kis katonája lettél. Egy bábú, amit ide-oda rakosgathat. Nem tudom, hogy szándékosan hagyod, hogy terelgessen, vagy képes volt megzsarolni valamivel. Béklyóba kötötte a tökeidet, te meg olyan, mintha, nem is tudom… élveznéd. Persze tetszik az élet, amit a vaskos bankszámla nyújt neked, de tényleg erre vágysz? Átvenni a helyet az öreg Bartholomeow Greene után, vagy kialakítani egy totál új praxist és nagy ívben leszarni, amit az apánk akar. Szeretlek, mert a bátyám vagy és te is szeretsz engem annak ellenére, hogy olykor nyers vagyok veled.
Nem vagy egy szende szűz lány, mert láttalak már a bíróságon harcolni mások jogaiért és – meglepő számomra - , de néha még apánknak is odapirítasz. De jobbára csak akkor, ha rólam van szó, mert egyébként marhára nem mersz az öreggel feleselni.
Anyánk halála óta közelebb kerültünk egymáshoz. Szomorú, hogy az elvesztése kellett ahhoz, hogy felébredj. Hogy ráeszmélj, rohadtul nem vagyunk ellenségek és amit látsz, amit hallasz és érzel apánk körül, az bizony koránt sem igaz. Legyen eszed és hagyd ott. Szívesen társulok veled. Asszisztens már nem lehetek, valahol máshol dolgozom. Ja, hogy nem meséltem? Azt sem, hogy kinél? Alig várom, hogy lássam az arcod…  

Joseph Greene

Beregisztrált

Play by:
Theo James
Születési hely:
India | Kalkutta
Kor:
35
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Tudtommal heteroszexuális
Családi állapot:
Rád bízom
Csoport:
Egészségügy
Történetünk:

Az első adandó alkalommal fogtad magad és az egyetem befejezése után Afrikába költöztél. És basszus milyen jól tetted… Fogalmad sem volt, hogy mihez kezdesz ott, egyedül csak azt tudtad, hogy gyógyítani szeretnél. Mindig is te pátyolgattál, ha elestem, ha fájt a hasam, vagy egyszerűen csak összetörték a szívem. Igazi, bandázós, rém rossz gyerekek voltunk, miután végre sikerült leráznom anya szépségversenyes mizériáját.
Egyszer párnát nyomtál álmomban a fejemre, máskor meg lenyomtál a víz alá és számoltad, hány percig – pff másodpercig – bírom levegő nélkül. Anya orvoshoz vitt, azt hitte elment az eszed, de kiderült, szimplán csak féltékeny vagy rám, amiért én vagyok körberajongva.
Anya halála miatt vagy most a városban, egyelőre ideiglenes nálam tengődsz, mert - ahogy én sem - úgy te sem szívleled apánkat annyira, hogy elviselj vele pár percnél többet. Nem hogy még be is cuccolj hozzá néhány hétre. Egyébként jól vagyok, nem kell minden nap megkérdezned. Meg tudok birkózni a gyásszal, köszi.
Nem tudom, hogy meddig szándékozol maradni, felőlem örökre lehorgonyozhatsz New York-ban (csak ne az én lakásomban), de ha jól tudom, vár otthon egy csokilány, akiről nem igazán beszélsz. Nem zavar a bőrszíne, én nem Bart Greene vagyok… talán meghívom, befér még a lakásba.

Egyéb információ morzsák fellelhetőek nálam, szívesen válaszolok péemben, ha esetleg valami nem világos, de remélhetőleg igen. (:
Oh igen... nagyon várom őket. the magnificent  greene family 1404455205

Elliot M. Greene
Média
Play by :
Elizabeth Olsen
Kor :
32
Foglalkozás :
journalist | assistant
Hozzászólások száma :
5

the magnificent  greene family Empty