New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Mr. Seo
TémanyitásMr. Seo
Mr. Seo EmptyHétf. Jan. 27 2020, 12:45
Mr. Seo
Foglalt

Play by
Ji Chang Wook
Születési hely
választható
Kor
33+
Lakhely
Manhattan/Queens
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
választható
Csoport
dolgozók
Történetünk
Lényegében neked hála, hogy életben vagyok még, és nem tépte ki a családom az összes hajamat. Egyszerre vagy az anyám, az apám, a bátyám és az egyik legjobb barátom, bár magam sem tudom, hogy pontosan miért bánsz velem ennyire jól. Lényegében a cégünk egyik alkalmazottja vagy, aki a marketingosztály vezetőjének szerepét töltötte be mostanáig... Viszont mióta elég idős lettem, sokkal inkább vagy a jobbkezem és a titkárom, aki próbál tökéletes vezetőt faragni belőlem. Az első pillanattól kezdve ismertél. Láttad, ahogyan az öcsémmel felnövünk, emiatt pedig közelebb kerültél hozzánk, mint a szüleink. Nem zavar téged az, hogy át kell majd vennem a helyed - bár ettől még titkon remélheted, hogy ez nem fog megtörténni - és sokkal inkább célod segíteni enge, mint kitúrni a helyemről. Tudod jól, hogy a részvényeim miatt lényegében képtelen leszek elkerülni az örökségem még akkor is, ha nekem ez minden vágyam.
Valamiért csodálsz engem. Nem tartod butaságnak a döntéseimet, és mindig csak támogatsz abban, hogy próbáljak meg fiatalon élni. Meghallgatod az éppen aktuális pasigondjaimat, mosolyogsz rajtuk, aranyosnak találod az agymenéseimet. Mindig összeborzolod a hajam, amit utálok, viszont ettől függetlenül nem szólítasz meg közvetlenül engem, pedig már többször felhívtam a figyelmed arra, hogy megteheted. Lényegében szomorú, de te vagy az ember, akire a legjobban számíthatok, és az évek során nem csak mesterem, családtagom, de a legjobb barátom is lett.

// Ezen kívül nem igazán szeretnék megszabni semmit. Mr. Seo 4146035580 A plot kizárólag mentor-tanítvány jellegű, semminemű perverséget nem akarok belevinni, szeretném ha a kapcsolatunk tiszta és baráti maradna ^^ A pb csak egy - szerintem kifejezetten jó - ajánlat, igazából változtatható, csak ne legyen fiatalabb 30 évesnél. Pár hasonló ajánlat még, ha nem lennél vele kibékülve: Kim Soo Hyun, Lee Min Ho, Kim Woo Bin, Lee Joon Hyuk, Lee Dong Wook, Lee Jong Suk, Hyun Bin, Jung Yong Hwa

livin' in new york



all that you did was make me fucking sad
When I'm away from you, I'm happier than ever, wish I could explain it better, I wish it wasn't true, give me a day or two to think of something clever, to write myself a letter, to tell me what to do
mind álarcot viselünk
Min Ye Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Mr. Seo Gs5M66k
Mr. Seo Ui6Hutx
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I'm irritated, what do you want?
Happy gossip, pretentious smiles, fuck this shit everything's lie, do you want to be the same? Why? What's the matter?
★ családi állapot ★ :
I've made some real big mistakes
But you make the worst one look fine, I should've known it was strange, you only come out at night, I used to think I was smart, but you made me look so naive, the way you sold me for parts, as you sunk your teeth into me, bloodsucker, famefucker, bleedin' me dry, like a goddamn vampire
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Mr. Seo RFCj9ag
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, gyakorló marketingigazgató
★ play by ★ :
Cho Miyeon
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Mr. Seo WWkVyAA
 
Mr. Seo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: