New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 75 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 63 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Shelley Lane
tollából
Ma 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Ma 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 19:26-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:06-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 19:00-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 18:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

armin jensen roloff
Témanyitásarmin jensen roloff
armin jensen roloff EmptySzomb. Jan. 25 2020, 17:01
Armin Jensen Roloff

Karakter típusa:
keresett is meg nem is
Teljes név:
Armin Jensen Roloff
Becenevek:
AJ
Születési hely, idő:
Kanada, Calgary, 1995.01.20.
Kor:
25
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
biszexuális
Családi állapot:
kapcsolatban
Csoport:
Média, művészet és sport
Egyetem:
AMDA - Táncszínház
Munkabeosztás:
férfi főtáncos, színházi társulattag
Munkahely:
McLan Dance Studio & Broadway
Hobbi:
tánc, fényképezés
Play by:
Thomas Doherty

Jellem
Emlékszem pár évvel ezelőtt kellett már ilyet csinálnom, mármint jellemleírást magamról és akkor is pontosan ugyanígy éreztem: utáltam. Amikor az American Musical and Dramatic Academy-re jelentkeztem ennél hosszabbat kértek de arra is igen nehezen vettem rá magam, ahogyan erre is. Ez a baj velem, ha valami olyat kérnek amihez nincs kedvem vagy hosszabb erőfeszítésbe telik akkor halogatok ameddig csak lehet.
A legtöbb olyan tulajdonság amit elfogad a társadalmunk megtalálható bennem ezért azokat nem szeretném most felsorolni, fölöslegesnek tartom s talán ez a másik legnagyobb problémám. Ami a táncon és művészeteken kívül eső dolgok azokat kerülöm és egyenesen értelmetlennek tartok. Hogy miért? Így vagyok beállítva és mivel én sem kérdőjelezek meg semmit a körülöttem lévőkkel kapcsolatban így elvárom a fordítottját is.
Egyszerű ember vagyok, szeretem a romantikát és a szépséget, szeretek utazni és új dolgokat kipróbálni s bár az edzőm kikészülne ha tudná, hogy most épp síelni készülök – lehet eltöröm a bokámat – de mivel nem tudja, nem fáj neki, megkímélem. Ugye milyen kedves vagyok? Mondom, hogy bennem van minden normális tulajdonság.
Természetesen a jók mellett rosszak is vannak, dögivel, borzasztóan arrogánsnak tűnhetek mert az arcom mindig elégtelenséget fejez ki ha csak bambulok akkor is. Nem tehetek róla, változtatni nem akarok, túlságosan makacs vagyok. Ha valamit csinálok abba beleadom összes tehetségem és tudásomat, ha már ezekről van szó el kell mondanom, hogy iszonyatosan tehetséges vagyok – ezt mondják, de én is érzem – és mivel büszke vagyok erre sosem fogok szerénykedni, keményen megdolgozok azért, hogy én legyek a legjobb táncos a színházban és a stúdióban.
Az életem egy végtelen körforgás amúgy, reggel kelek és a szakmámnak élek amivel megvalósítom az álmaimat -igen vannak, nem vagyok céltalan – majd hazamegyek és kicsit lustálkodok. Mondom csak egy egyszerű emberke vagyok, talán pont olyan mint te, vagy jobb esetleg rosszabb. Te döntöd el.

Múlt
Minden reggel ugyanazt eszem, ugyanolyan sorrendben készítem össze a dolgaimat majd kezdek el készülődni, hogy naponta ugyanannyi lépést megtéve elérjem a megszokott időben induló metrót. Mondhatnám azt, hogy mindig ugyanazt a napot élem meg és azt is állíthatnám, hogy mennyire unom ezt a dolgot de az hazugság lenne. Ráadásul jó nagy, mert imádom a munkámat azt, hogy szerepelhetek és taníthatok, nagyszabású filmekben táncolhatok illetve sztárokat koreografálhatok. És mindezt 25 éves koromra értem el, mondjuk volt szerencsém dögivel és ismeretség is hiszen apám egyik legjobb barátja és már már a családunk tagja nem más, mint egy jó hírnévvel rendelkező producer. Kihasználtam volna a kapcsolataimat? Naná.
De elkalandoztunk így térjünk csak vissza a reggeli rutinomhoz – mintha egy rossz youtube videó címe lenne -, felkelek, reggelizek és varázsolok magamra emberi ábrázatot, majd elkészítem a kávémat és kilépek a lakásom ajtaján, elhaladok a kedvenc szomszédaim mellett (Dacre & Mila), adok pénzt a sarkunkon tanyázó kéregetőnek és ezek után bedugom a fülem. Ekkor minden és mindenki megszűnik létezni mellettem, szívem a ritmusra ver és agyamban a különböző mozdulatok kombinációi kezdenek el feléledni, hogy minden nap valami újat tudjak nyújtani mindenkinek.
Elfordulok a 66-os útnál majd betérek kedvenc bageleshez elfogyasztani a bajnokok reggeliét, majd felpattanok a legközelebbi metróra és meg sem állok az első munkahelyem helyszínéig. Jelenleg a Hadestown-ra gyakorolunk, hiszen nemsokára itt van a premier napja és még mindig vannak olyanok akiknek nem megy a rutin. Pedig már hónapok óta tanuljuk…
Majd máskor sikerül nekik. Általában egyedül szoktam reggelizni, de a mai nap az különlegesebb, hiszen jelenlétével megajándékoz a barátnőm, Jessica. Lassan 3 éve vagyunk együtt de még nem gondolkodtunk el az összeköltözésen, mindketten a munkánknak élünk jelenleg és a kapcsolatunk is jó helyen van most. Nem akarom felborítani az egyensúlyt.
-AJ! Figyelsz rám? Hahó?! – narálásomból szerelmem hangja zökkent ki, mire értetlen arcot vágva rázom meg fejemet és bocsánatkérő tekintet kíséretében kérem, hogy újból mondja el az utolsó szavait. – Azt meséltem éppen, hogy milyen ruha lesz rajtam a ma esti gálavacsorán és kifejtettem aggodalmamat afelől, hogy valószínűleg elfelejtetted. – mosolyogva rázza a fejét válasz közben, miközben újabb harapást mér pirítósán. Mikor hozott össze a sors egy ilyen gyönyörű nővel? Bámulatos minden porcikájában.
- Természetesen emlékszem rá, de véletlenül elfelejtettem kiírni a szabadságomat, de megoldom. Oké? – nyúlok a keze után és ha engedi, márpedig miért ne tenné (?), húzom közelebb ajkaimhoz, hogy lágy csókot adjak rájuk. – Gyönyörű leszel én pedig megfelelően fogok felöltözni hozzád. – nyugtatom meg majd folytatom békésen reggelimet egészen addig míg nem kell elindulnom, hogy időben beérjek a próbára.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: armin jensen roloff
armin jensen roloff EmptySzomb. Jan. 25 2020, 18:14
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Armin!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Armin... vagy szívesen szólítalak AJ-nek is, mert nagyon bejön ez a becenév. Főleg mert most az AJ and the Queen sorozat jut róla eszembe. Hallottál róla? Az uram szerepel benne, és milyen dögös.  armin jensen roloff 690269075 Bocsi, ez nem ide tartozik.  armin jensen roloff 2081954265
Tehát térjünk is vissza hamar rád. Többször is említetted, hogy csak egy egyszerű srác vagy, olyan mint bárki, egyszerű, megszokott, már-már unalmas napi rutinnal. Egyrészt szerintem ezzel nincs semmi gond. Sok ember él így, napról napra a megszokásait követve. Azoktól nyugodtabbnak és biztonságosabbnak tűnik az életünk, azt hiszem. Ugyanakkor mégsem lehet minden napod egyformán monoton, hiszen azt csinálhatod, amit imádsz, és amiben jó vagy, ez pedig már magában is értelmet és értéket adhat minden egyes napnak. armin jensen roloff 2624752903
Teljesen átlagosnak sem nevezhetünk téged, hisz tehetséges vagy és sikeres, a fiatal korod ellenére is. Huszonöt évesen ennyi mindennel foglalkozni, és ilyen keresettnek lenni nem kis dolog.
És akkor még nem beszéltünk az általad gyönyörűnek és bámulatosnak nevezett nőről, aki három éve állandó társad. Ám a kitöltött profilod a családi állapotnál azt sejteti, hogy ez az idill Jessicával nem fog sokáig tartani. Talán nem is baj, néha kellenek a bonyodalmak, hogy felrázzák a monoton hétköznapokat, nem igaz?  armin jensen roloff 3673325056

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
armin jensen roloff Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
armin jensen roloff 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
armin jensen roloff 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
armin jensen roloff 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
armin jensen roloff 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
armin jensen roloff
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Roger & Armin
» Armin Marcel Moorehead
» Jensen Stockton
» Jensen
» Mallory && Jensen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: