New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Caesar Harlow
tollából
Ma 19:00-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 18:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 18:41-kor
Millie Crawford
tollából
Ma 18:12-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 18:09-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 17:36-kor
Thomas A. Kershaw
tollából
Ma 17:19-kor
Sora Ryu
tollából
Ma 17:12-kor
Roxanne Carlton
tollából
Ma 16:57-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Isaac Brighton
TémanyitásIsaac Brighton
Isaac Brighton EmptyPént. Jan. 17 2020, 20:56
Isaac Brighton

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Isaac Kazumi Brighton
Becenevek:
-
Születési hely, idő:
Kyoto, Japan, 1996. január 13.
Kor:
24
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Elméletileg Bi (A)
Családi állapot:
kapcsolatban
Csoport:
Diákok
Egyetem:
Cornell Egyetem/PCG PhD. - tanul
Munkabeosztás:
Assistant project leader
Munkahely:
Square Enix
Hobbi:
munka
Play by:
Tyler Young

Jellem

Precizitás, rendszerelmélet, ok-okozat törvénye
Fakadhat sokféle oldalról, foghatom a neveltetésemre, az elvárásokra. Az ok ennél sokkal egyszerűbb: utálok félmunkát csinálni. A másik ok: az egészet nézem. Vagyis a gépezetben és a gépezeten a porszemet. Ha azt lesöpröd, máris minden flottul megy. Ehhez kapcsolódik az ok-okozat törvényének imádata,  nem csak ismerete. Pofán vágnak: tuti piros lesz az arcod, ha nem tudsz elhajolni, vagy kivédeni. Ennyire egyszerű. Légy a legjobb úgy, hogy megtalálod a nichét és arra hajtasz. Nekem ez lassan alakult  ki, merrefelé is szeretnék menni a életben, viszont mikor rátaláltam, szuperszónikus pályára álltam.

Lustaság fél egészség
Senki el nem képzelné az égvilágon, hogy a precizitásom ebből származik. Lusta vagyok, hogy folyton hibákat javítgassak. Csináld meg egyszer, de azt nagyon tökéletesen! Addig pedig nézd a rendszert összefüggésében, figyelj, elemezz és hidd el, a hibák olyan reflektorfénnyel fognak rád világítani, hogy muszáj vagy rájuk mutatni, hogy eltűnjenek.

Két szék között.....
                               
egy habszivacson, kényelmesen elnyújtózva

Két világ között létezem, vagy kettő együttesében, nézőpont kérdése. Nem fogom neked előadni az áldozatot, hogy brühühüüüü, sehová sem tartozom. Ki a fenét érdekel, hogy most milyen nyelven és meghajolva  mondod, hogy Jó reggelt? Engem nem. Vannak előnyei is a kettősségnek, és ebben úgy lubickolok, mint halacska a vízben.

Tánckultúra
Egészen egyedi tánckultúrával rendelkezem. Szerintem a felmenőim egyike medúza volt. Minden végtagom a szélrózsa minden irányába, és úgy tolom, minden szégyenlősség nélkül, mintha az aranykupára gyúrnék.

Rendkívül ritka rajztehetség
Kreatív falat kaptunk a középsuliban, mindenki kiélhette a kreativitását azzal, amit a kezébe nyomtak. Nekem három színben tündöklő, csillámporos festékszóró jutott. Elégedetten nézegettem az alkotásom, a kijelölt területen, amire alkothattam. Mindenhonnan jöttek az elismerések, mert az a csiga nagyon de király lett. Álltam fél percet, ledobtam a flakont a kezemből és a hátizsákomból kivettem egy izomvastag alkoholos, fekete filcet és a rajzomhoz léptem. A nyilam alatt a következő felirat díszelgett, miután elléptem onnan:

EZ TEHÉN, TE MAJOM!



Chill napon, random extrém sport


Még egy kör rendel!


Múlt

Bevágtam magam mögött az ajtót és a lehető legnagyobb robajjal rohantam fölfelé, a szobámba, anyám csak nézett utánam a lépcsőn, nem is köszöntem  neki. Kivágtam a szekrényajtót, kihajítottam a bőröndöt, s míg gondolkodott, hogy a földre essen, vagy maradjon az ágyamon, kihajigáltam a ruháimat is, és elkezdtem beledobálni a félig kinyílt, félig leesett bőröndbe.
- Mi történt, Kazumi? - Anyám végül csak feljött utánam és benyitott.
- Haza akarok menni! - Rendületlenül dobáltam a bőröndbe, amit csak találtam, vadul és nagyon konok tekintettel.
- De hát mi történt, mondd már el! - Csak ekkor mertem felé fordulni, ami megmutatta az arcomon díszelgő kék foltot. - Mi történt?!
- Utálok itt lenni! Menjünk haza anya!
Másfél órába került anyámnak, hogy kiszedje belőlem, mi történt, s azt is, hogy lenyugtasson. Megígértem apának, mikor kikísértem a reptérre, hogy nem fogok se bajt okozni, sem pedig sírni. Anyának kell a támasz és most csak én leszek itt neki. Mégis, Kadena után New Yorkban teljesen elveszettnek éreztem magam és idegennek. Kadenában is idegen voltam, ott is voltak balhéim, de ott tudtam, miként vághatok vissza. Itt nem ismertem az itteni szokásokat, hiába szívtam magamba amerikai kultúrát is. Az egészen más, mint ami itt van. Mégis, jóval több előnnyel indultam, anyám már kitaposta előttem az utat, mikor megszületett egy japán apától és amerikai anyától. Tisztában volt azzal, min is megyek keresztül.
Másfél év múlva azonban már ezek a gondok messze voltak. Elkezdtem figyelni az osztálytársaimat, elemezni és értelmezni, mit miért is tesznek. Fél év múlva már olyan voltam, mint ők, senki meg sem mondta volna, hogy hol is éltem tizenhárom évig. Mindenkit a saját fegyverével lehet legyőzni, nem igaz?



- Elnézést, nem nagyon értem... vagyis érteni valamennyire megy, de válaszolni nem nagyon - szerintem még a vonal túlsó végén is hallani a szívem dobogását, annyira izgulok. Nem megy olyan jól a francia, mint ahogy reméltem, de mázlimra, ahogy megértették a vonal túlfelén, átváltottak angolra. Megkönnyebbülten lélegeztem ki a gombóc negyedét a torkomból.
- Az egyetem elküldte a jelentkezését a gyakorlati időszakra. Elég érdekes háttérrel rendelkezik.
- Igen - nevetgéltem idegességemben. - De ez csak előnyt adott - könnyek és kínok árán, de az már a múlté.
- Mit gondol, képes lenne három hónap alatt jobban beszélni franciául?
- Igen! - Nagyon határozottan vágtam rá a választ. Majd meglesz, most csak legyen meg, fogadják el a jelentkezésemet.
- Rendben. Ez esetben máris küldöm az anyagot. Kap a levél felnyitásától számítva huszonöt percet. Ha addig nem érkezik vissza a válasza, abban az esetben öröm volt önnel beszélni.
- Köszönöm a lehetőséget! - Tudom, hogy menni fog! Egyszerűen nem lehet másként!
A jelentkezés utolsó fázisa, ehhez előzetesen kértek egy időpontot, amikor rendelkezésemre áll egy óra és senki sem tud megzavarni és a gépem már bekapcsolt állapotban lesz.
Izgatottan doboltam az asztalon a vonal bontása után, s szinte rávetettem magam a beérkező levélre, amely egy oldalra dobott át.
Három percig azt hittem, nem fog menni. A kínok kínja, a nevetséges bukást láttam magamban. Elkeseredetten túrtam a hajamba, rákönyököltem az asztalra, ekkor pillantottam meg a simára nyalt gép szélén a visszatükröződést. Érdeklődéssel figyeltem egy fél másodpercre, aztán máris csaptam a klavira. A megoldás nem a kereten belül volt, hanem azon kívül! Csak más szemszögből kell nézni!
Izgatottan küldtem el öt perccel a levél megérkezése után a válaszom, s egy perc múlva meg is érkezett a válasz.

Örömmel köszöntjük a gyakorlati programunkban!




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Isaac Brighton
Isaac Brighton EmptySzomb. Jan. 18 2020, 10:16
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Isaac!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Habár a névválasztás félig a hirdetődnek köszönhető, muszáj megjegyeznem, hogy már akkor tudtam, hogy nagyon fog tetszeni a lapod, amikor megláttam az Isaac nevet - ami egyike a kedvenceimnek. Isaac Brighton 1404455205 A név mellett viszont az is lenyűgözött, ahogyan megalkottad a karakterlapodat, ugyanis a stílusod nagyon hamar magával ragadott!
Alapvetően minden ember különbözik a másiktól, úgy kinézetben, mint gondolkodásban is. Ez utóbbira sikerült rádöbbentened a jellemzés részeddel, hiszen betekintést engedtél egy olyan agyba, ami zseniális dolgokra képes, s bebizonyítottad, hogy ha csak egy kicsikét másképp tekintünk megszokottnak hitt dolgokra, tulajdonképpen minden megváltozhat. Különösen átjött ez a 'lustaság fél egészség' résznél, hiszen mennyi igazság van a hozzáállásodban! Isaac Brighton 2122324058 Ha csak az emberek fele úgy állna a feladataihoz, hogy első alkalommal is tökéletesen oldják meg, azt hiszem nagyon más világban élnénk. Azon pedig kifejezetten jót mosolyogtam, hogy a tánctudásodat egy medúzához hasonlítottad. Szeretném én azt látni! Isaac Brighton 38843181
A változás, ha érzékeljük és ténylegesen megéljük, sohasem tekinthető egyszerű dolognak. Különösen akkor, ha hozzád hasonlóan nem pusztán jellemi fejlődésről, vagy mondjuk az érdeklődési köröd változásáról van szó, hanem arról, hogy a japán kultúrából hirtelen belecsöppensz egy teljesen másikba, a zajos, zsúfolt Nagy Almában. Isaac Brighton 1556694851 Viszont úgy érzem Te sem bántad meg, hogy végül maradtál és adtál még egy esélyt a városnak és a lakóinak. Idő kellett hozzá, de úgy gondolom az izgalmas gyakornoki munkával és szórakoztató baráti körrel sikerült megtalálnod a helyed. Isaac Brighton 2624752903
Mivel gondolom már várnak rád, Te pedig várod, hogy a játéktérre léphess, nem is szaporítom tovább a szót. Viszont remélem azzal a tánctudással lesz egyszer alkalmam találkozni! Isaac Brighton 3673325056
Színt és rangot hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Isaac Brighton Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Isaac Brighton Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Isaac Brighton 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Isaac Brighton 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Isaac Brighton 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Isaac Brighton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Not the English version of Brighton
» Isaac O'Hara
» Connor & Isaac
» Isaac y Flor
» Isaac Henderson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: