New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Best bro ever - Mihail
TémanyitásBest bro ever - Mihail
Best bro ever - Mihail EmptyCsüt. Jan. 16 2020, 17:07
Mihail Chamberlain

Play by:
Bill Skarsgard
Születési hely:
ismeretlen
Kor:
20
Lakhely:
Staten Island
Szexuális beállítottság:
lepj meg
Családi állapot:
ezzel is
Csoport:
diákok, vagy más
Történetünk:

Fél évvel vagy idősebb nálam. Legalább is ennyit beszéltünk meg, lévén egyikünk se tudja pontosan születésének adatait. Ahogy azt se, miért éppen téged, vagy engem ragadtak ki a környezetükből, és tettek fel arra a bizonyos platóra, mert igen, ott voltál mellettem a kamionon, ezt megtudtuk. Egy végtelenül nyugodt ember vagy, akinek minden mindegy, de azért nem kéne. Mindig ezt hallom tőled, de sose állítanál sose hagynád, hogy ne tegyek meg valamit, amit nem akarok.
Csekéjke éveink ellenére is történelmünk van már, annyi mindent éltünk át együtt. És nem értem. Nem értelek.
Te így beletörődtél ebbe, ami van és próbálod a hasznodra fordítani, sose kerested a valódi szüleid, ellenben míg én igen, végig ott voltál mellettem, és szó szerint a karjaid között törtem össze, mikor megtudtam, hiába. Talán pont ezt akartad elkerülni? Az érzést, mikor megtudod, felesleges a reménykedés, hiába hiszed, hogy valahol várnak, mert szeretnek? Piszok szar, elárulom, és bánom, hogy akkor annyira makacs voltam, hisz azóta indultam el a lejtőn.
Te csak egyet bánsz, hogy azon az éjjelen nem értél időben haza... nem vetted fel a telefont, de héj, túléljük, nem? Na, meg azóta egy csörgésre felveszed, és fájdalmas nyögések közepette hallgatod végig azokat a mérhetetlen faszságokat, amiket öt perc alatt képes vagyok összehordani neked.
De te így szeretsz, és hiába tudod, sűrűbben vagyok beállva, mint nem, elfogadod, mert akkor is ott vagy, mikor az agyam tiszta, és egyszerűen másként nem bírok megküzdeni ezzel az egésszel. Nem vagy elragadtatva Axtontól, jó báty módjára úgy hiszed, jobbat érdemelnék, mégse szólsz egy nyamvadt szót se erről.
Testvérek vagyunk. Ez biztos. Meg az is, ha nem lennél, már Aisha meg én se lennénk.

//lényegében ennyi, gyereeeee Best bro ever - Mihail 2624752903 //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Best bro ever - Mihail
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: