New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 75 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 66 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lennox Walker
tollából
Ma 07:49-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:38-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:27-kor
Angelo D'Amore
tollából
Ma 06:54-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 06:40-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 06:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 06:02-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 06:01-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 05:54-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Lolita Romarov
TémanyitásLolita Romarov
Lolita Romarov EmptyVas. Jan. 05 2020, 22:09
Lolita Romarov

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Lolita Romarov
Becenevek:
Lola,Lolly
Születési hely, idő:
New York, 1999. szeptember 11.
Kor:
20
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
még szűz szingli
Csoport:
Diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Columbia, Történelem-régészet
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
-
Ha dolgozik//Munkahely:
-
Hobbi:
Öt éves kora óta gyűjti a babákat a világ minden tájáról. Korához képest elég szép és értékes gyűjteménnyel rendelkezik.
Play by:
Anastasiya Scheglova

Jellem
Mintha a tündérmesék lapjairól lépett volna elő. Aranyméz hajában kicsi karamell csíkok vegyülnek, melyet csak akkor lehet észrevenni ha rávetül a nap fénye. Versenyt ragyognak akkor a kunkori fürtök meg a csalafinta napsugarak egymással. Szemeiből tisztaság és kíváncsiság sugárzik, kékje mint a hajnali óceán lenyugvó hullámai, amint a partot érik. Tiszta, mint nyári zápor utáni áttetsző égbolt azúrja. Alkata kecses, járása kifinomult, akárha egy ragadozó lenne, pedig valójában sokkal inkább préda. Naív. A végtelenségig.Mellé nyílt szívű, érdeklődő és barátságos. Nem fél az emberektől. Hisz abban, hogy alapvetően mindenki jónak születik, mindenkiben meg lehet találni a szépséget, csak van akiben nagyon sokára. Szülei olyannyira zárják a világtól, hogy még nem nagyon volt alkalma csalódni senkiben.
Mindig is vonzották a régi korok, a történelem semmihez sem fogható molyrágta, porlepte illata. Hisz abban, hogy megérthessük kik vagyunk, hová tartunk, szükséges tudnunk, hogy honnan érkeztünk.
Hat éves volt, amikor az édesapja egy üzleti útról hozott neki haza egy népviseletbe öltözött babát valamelyik ázsiai országból. Innen kezdődött mai napig tartó egyetlen szenvedélye és hobbija: gyűjti az ilyen autentikus ruházatú babákat.Egykori gardróbját át kellett alakítani, mert már több volt a babája, mint a ruhák. Amúgy sem nevezhető divatbolondnak, kedveli az egyszerűséget és az eleganciát ötvözni. Természetéből adódóan nem kihívó, és legkevésbé sem közönséges.Két barátnője van, akikkel rengeteg időt töltött mindig együtt, és akikkel az egyetem miatt nagyon keveset találkozik. Mara a Cornell-re ment, Kaia pedig a NYU-ra. Másokkal nem nagyon tart szorosabb kapcsolatot. Barátja még sosem volt, még csak meg sem csókolta soha senki. Nem azért mert ne lenne meg benne az alapvető kíváncsiság, sokkal inkább a burok miatt, amiben a szülei nevelik, és amely burok szépen lassan repedezni kezdett. Húsz évesen már vágyna jobban ismerni a világot, már szeretne eljárni szórakozni, barátokat szerezni. Élni.
A burkot természetes úton is le lehet győzni, rést lehet rajta találni, ki lehet alóla bújni. De jöhet egy erőszakos kéz, amely kirántja és úgy dobja a világba, hogy fel sem fogja mi történik vele.
Lolitával pedig az utóbbi történik meg hamarosan….
Csak még nem tud róla….
Ahogyan arról sem, hogy alapjaiban fog megváltozni...


Múlt
Zöldbe borult a világ, a fákon apró rügyeket fakaszt az első tavaszi sóhaja a szélnek. Lombjukkal vidáman bólogatnak az érkező, csiklandozó napsugaraknak a fák, friss ruhájukkal dicsekszenek, alattuk virágok bújnak szendén és színükkel tisztelettudón elterülve. Szeretem ezt az évszakot, és szeretem várni. Mint a karácsonyt a hóeséssel, mint az őszt a parkban szedhető gesztenyékkel. Csinált már bárki bármit egy kosárnyi vadgesztenyével, azon kívül, hogy összeszedte és napokig csak nézegette, forgatta, gyönyörködött benne? Én sem. Gyöngyvirág. És orgona. És jázmin. Őrülten futnak elmémbe az illatok, és egy bársonyos puha kéz simul az arcomra. Lágyan cirógat, a kóbor tincseket óvatosan, érzéssel simítja ki. Gyűröttnek és fáradtnak érzem magam, nincs kedvem megmozdulni sem. Nem kell kinyitnom a szemeim, hogy halljam, amint a puha simítás gazdája pakolni kezd aprókat neszezve körülöttem. Számtalan könyvvel magam körül aludtam el, a füzetem, amelybe jegyzeteltem valahova az ágy mellé eshetett le, az utolsó sorok minden bizonnyal már olvashatatlanok, ahogyan a fáradtságtól kissé bódultan jegyeztem le őket. Távolabb a tollaim egyike elhullva, a másik a párnám mellett a telefonomra esve. Még üzenetet váltottam Kaia-val az este folyamán, ő is éppen az egyik vizsgájára tanult. Hiányoztak a közös pizsipartik, az éjszakába nyúló beszélgetések, a hajnali kettőkor készített popcorn aminek a pattogására rendszerint a szüleim felébredtek, és fejcsóválva, mosolyogva zavartak bennünket vissza a szobába. Hárman voltunk nagyon jó barátnők, hárman mindent megosztottunk egymással, minden titkot, mindent amit senki másnak nem mondtunk el. Aztán úgy alakult, hogy más egyetemekre mentünk, és bár szerettük volna ugyanúgy tartani a kapcsolatot mint régen, egyszerűen egyre nehezebben volt kivitelezhető. Mara másik városba ment, Kaia-nak pedig teljesen más volt az időbeosztása mint nekem. Maradt a neten való kapcsolattartás, ami nem volt az igazi, de a semminél mindenképp többet jelentett.
Mondhatnám, hogy az életemben minden rendben, hogy tökéletesen boldog vagyok így, hogy nem vagyok elégedetlen, hogy nem vágyom olyan dolgokra, amiket nem tudok elérni, vagy amit a szüleim nem adnának meg nekem. De az igazság az, hogy egyre többször és egyre jobban érzem, hogy kezd körülöttem szűkülni a világ. Kezd egyre inkább érdekelni minden ami azon túl van, ameddig a szüleim engednek. Más minden bizonnyal fellázadt volna, más minden bizonnyal már menekülne ebből az ékkövekkel kirakott csodaszép bilincsből, én azonban nem tudok. Nem volt lázadó korszakom, még csak hisztizni sem hallhattak soha. Engedelmes és jó gyerek voltam. Ugyanakkor mindig is éreztem, hogy több van annál mint ameddig én látok, mint ameddig a lehetőségeim terjednek, csak éppen nincs elég bátorság bennem tovább lépni. Mindig kell, hogy legyen egy kéz amibe kapaszkodom, ha ezt nem érzem, akkor visszafordulok. Akkor inkább választom a korlátok közé szorított, de már jól ismert életet.
- Lola édesem, ideje lenne felkelni. Délután kettő van.- anya hangja nem volt feddő élű, egyszerűen és lágyan szólt mellettem, újra végigsimítva az arcomat, amit annyira szerettem. Mindig is bújós, szeretetre éhes gyerek voltam, és ez most sincs másképpen. Az ölelésnek nálam különös, misztikus jelentése van. A feltétlen bizalom jele. Keveseknek adom, de nekik őszintén.
Érzem ahogyan leül az ágyam szélére, enyhén besüpped a szivacs. A hajamból kihalász egy tincset majd felfűzi az ujjára és leengedi. Lassan nyitogatom a szemeimet, és mosolyogva, kicsit vékony hangon morgolódva, duzzogást mímelve fúrom magam az ölébe még jobban. Motyogásom érthetetlenül veszik el a könnyed nevetésében, és azt hiszem ezt még órákig tudnánk játszani, de végül megemberelve magam úgy negyed óra múlva már viszonylagosan ébren sétálok le a nappalin át a konyhába.
Az események aztán itt kerülnek bele valami olyan végeláthatatlan spirálba, amelynek bármelyik elemét nézzük, minden történhetett volna másképpen is. Ha előbb kelek fel az ágyból, vagy ha később. Ha nem eszem meg az ebédet, amit anya olyan kedvesen rakott elém, vagy ha tovább kanalazgatom, mint azt alapvetően tettem. Ha felhívom Kaia-t, hogy késni fogok a délutáni találkozóról, vagy ha nem hívom fel, mert egyszerűen pontosan érkezem. Ha nem akad meg a tekintetem az egyik kirakat mögött díszelgő eszkimó babán, amelyik csöppecske, épp csak akkora mint a tenyerem, de ilyenem még nincs. Orrom a kirakatüvegnek nyomom, és hosszú percekig bámulom a szépséges kincset, amit úgy de úgy megvennék. Ha az eladó később teszi ki a babát a kirakatba, észre sem veszem és akkor elsétálok mellette egyetlen megtorpanás nélkül. Ha elsétálok, akkor elérem a zöld lámpát, akkor még át tudok menni az úttesten, akkor még vidáman tudtam volna átölelni a barátnőmet.
Mindez azonban másképpen történt, mert az idő furcsa összjátékának köszönhetően az ablaküvegben, a bolt kirakatnál nem vettem észre az idegen árnyékot, amelyik a nyomomba szegődött. Nem vettem észre, így nem tudhattam előre, hogy megragadja a karom és a sikátorba ránt magával, egy ruhaanyagot szorítva a számhoz, mely eltorlaszolta a kiszakadni készülő sikolyomat. Végül elvesztettem az eszméletemet és nem tudhattam mi történik velem. Nem tudhattam, hogy egy autóba vonszol, nem tudhattam, hogy magával visz….valahova.
Ahogyan azt sem tudhattam, hogy amikor én magamhoz térek, a sikátorban hagyott telefonom eszeveszett módon csörög majd folyamatosan, az édesanyám pedig aggódva várja, hogy felvegyem. De nem vagyok ott, nem veszem fel, mert valami másképp történt ezen a napon. Nem is valami, hanem minden másképp történt, én pedig megtettem az első lépést a változás felé. Mert ezt akartam: változást. Talán csak nem ilyen módon, nem ilyen hirtelen és nem ilyen áron.
Hol vagyok?
Félek...


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Lolita Romarov
Lolita Romarov EmptySzer. Jan. 08 2020, 19:28
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Lolita!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Bevallom nehezen jutok most szavakhoz, már percek óta befejeztem a történeted olvasását, de még mindig csak bámulom a billentyűzetet és igyekszem megpróbálni szavakba önteni az érzést, amit a soraid kiváltottak belőlem.
Megkapóan forgatod a - jelen esetben ugyan csak képzeletbeli - tollat, ugyanis már a jellemzés első néhány mondatát követően abszolút úgy éreztem, hogy egy filmbe csöppentem. A szavaid másodpercek alatt lefestették előttem azt a csinos kis alakot, akit Lolitában ismerhetünk meg. Lolita Romarov 2624752903 Nem is tudom személy szerint találkoztam-e már olyan előtörténettel, amelyikben a jellemzés mellé kaptunk egy kis ízelítőt az illető külleméből is, de az biztos, hogy ha volt is ilyen eset, nem mostanában, ez pedig mindenképpen tetszett nekem.
Na de beszéljünk most inkább arról, amikor a festői sorok után mintha csak egy horrorfilmbe csöppentünk volna. Félre ne érts, nem Lolitával volt itt a baj, hiszen az angyali arcot nehezen lehetne horrorisztikus élménnyé tenni. Ellenben az, ahogyan az idilli leírás és kedves kis vattacukros élet leírásába hirtelen valamilyen titok, valamilyen váratlan és megrázó esemény került... Reméltem, hogy fény derül erre a  történetben és nagy szerencsémre nem okoztál csalódást.
Már csak azt szeretném, ha megtudhatnám, hogy mi lesz veled. Aminek a legegyszerűbb módja, ha most inkább befejezem és hagylak, hadd próbáld ki magad terepen is, hiszen nem csak az új élmények - remélhetőleg pozitívak -, de emellett már Teddy is biztosan nagyon vár! Lolita Romarov 3719483937
Színt és rangot hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Lolita Romarov Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Lolita Romarov Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Lolita Romarov 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Lolita Romarov 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Lolita Romarov 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Lolita Romarov
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: