New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Tommy Doss
tollából
Ma 8:52 am-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 8:09 am-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 11:26 pm-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 10:57 pm-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 10:30 pm-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 9:59 pm-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 9:02 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Apa és... apa?
TémanyitásApa és... apa?
Apa és... apa? EmptyPént. Jan. 03, 2020 11:51 pm
XY Rain & névtelen párja

Play by:
korban, nemben passzoló
Születési hely:
szabad a gazda
Kor:
44+
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
homoszexuális
Családi állapot:
Lemaradtam valamiről?
Csoport:
leginkább üzlet vagy hivatal
Történetünk:

Avagy Mike és Sulley meleg kiadásban.
Apa FOGLALT
  • A szerepeket talán összecseréltétek akkortájt, mert te sokkal inkább  vagy Mike görcsössége, félelme, mint az ember, aki egyszemű lett arra a délutánra.
  • Nyilvánvalóan apának hívtam eddig, így a keresztneve választható, a családneve Rain.
  • Republikánus családból származik, így a konzervatív erkölcsök és elvárások erőteljes hatást gyakoroltak az életére. Emiatt vette feleségül anyát: Saoirse Moriarty-t egy terjeszkedő, eredetileg helyi vendéglátó egységnek indult házi termékek árusításával foglalkozó üzletember lányát. Anya fiatalon halt meg. Te tisztelted őt, a magad módján szeretted is, de nem tudtál vonzódni hozzá, mert valójában a férfiakhoz vonzódsz, de úgy láttad ezt nem tudnád beadagolni a családodnak, ezért feleséget választottál. Nos, ebből a frigyből lettem én, a mókás rendbontó.
  • Szerintem feltörekvő üzletember/politikus, így méginkább lesajnált.
  • Nehezen vállalta fel a kapcsolatukat a párjával.
  • Nem tettem arról sem említést, hogy együtt élnek, vagy külön, csak arról, hogy már felvállalták a másikat.
  • Ha tárgyakkal kellene leírnom: nyakkendő, zakó, kávé, újság, titkárnő.
  • Szabálykövető, kicsit karótnyelt olykor, megfelelési kényszer a szótára első cikkelye, főleg az elit közegnek való megfelelés, némileg szorongó.
  • Jelenleg miattam és a párja miatt gyakran kerül ellentmondásba korábbi értékrendjével, ám alapvetően még mindig a konzervatív hozzáállást igyekszik képviselni.
  • Szépen rajzol(t).


Apa párja FOGLALT
  • Még nem neveztem nevén.
  • Nem tettem arról sem említést, hogy együtt élnek, vagy külön, csak arról, hogy már felvállalták a másikat.
  • Beöltözött Mike Wazowskinak a kedvemért egyszer farsangkor
  • Meglehetősen gazdag, nagy befolyással rendelkezik elit körökben, ennek alapja lehet szállodalánc, politika, ingatlanipar, akár vlami app, vagy tech cég.
  • Nagykutyának képzelem őt, de személyiségre mégis lezserebbnek, aki ellensúlyozza és elsimítja kicsit apám görcsösségét.
  • Mindenesetre demokrata.


További infók az előtörténetemben. A kezeteket szinte alig kötöttem meg, így a karakterek dús fantáziával megtölthetőek további tartalmakkal, rétegekkel. Hajrá! Nagyon várom őket!. Very Happy Csak gyertek gyorsan!
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Apa és... apa?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: