New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Az ügyetlen, fura srác
TémanyitásAz ügyetlen, fura srác
Az ügyetlen, fura srác EmptyHétf. Dec. 23 2019, 10:47
Csodás neved

Play by:
mondjuk Grant Gustin?
De lehet alkudozni.
Születési hely:
legyen tősgyökeres New York-i
Kor:
húszas évei közepén/vége felé jár
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
facér  - de ez nem meglepő
Csoport:
ne legyen törvényszegő
Történetünk:

Sokan úgy tartják: vannak sorsfordító találkozások az életben. Én ebben egészen addig nem hittem, amíg meg nem ismertelek Téged. Vagy hát, az ismertség az talán túlzás. Fogalmazzunk inkább úgy, hogy rosszkor voltál rossz helyen és szerencsétlenségedre belém botlottál. Én meg az esetek nagyon nagy százalékában elég nehéz eset vagyok, de minden elismerésem a tiéd, ugyanis egész jól vetted az akadályokat. Talán találkoztál már korábban is hozzám hasonló, szabadon rohangáló elmebetegekkel? Nem lepne meg, mivel tipikusan olyan embernek tűnsz, aki bevonzza a nem normális egyéneket.
Mindenek előtt tudnod kell, nem szoktam úgy viselkedni, ahogy azt a szemed láttára tettem. Én nem vagyok ez a kiakadós fajta, sírni is ritkán sírok, panaszkodni végképp nem szokásom, így összetörni meg pláne nem. Soha ezelőtt nem volt még pánikrohamom, de talán megelőzhető lett volna mindez, ha jobban figyeltem volna a jelekre, de... én ilyen vagyok. A saját problémáimat mindig a szőnyeg alá seprem és inkább másokkal törődöm. Hülyeség volt, ez egyértelmű, mert így robbantam egy nagyot, és drága barátocskám, te kaptad a legnagyobb szemetet a nyakadba, pedig még csak nem is ismersz. Vagyis, most már de, mert abban az együtt töltött fél- vagy egy órában én aztán minden bánatomat kiöntöttem neked. Ráadásul most olyan dolgokat is tudsz rólam, amit még a családtagjaim sem és ez így nagyon nincs jól. Remélhetőleg nem élsz vissza a helyzettel és terjesztesz el rólam mindenfélét. Bár meglehet, hogy elég bogaras vagy ahhoz, hogy ne sokan higgyenek a szavaidnak. Tényleg, tulajdonképpen miért is maradtál ott velem és próbáltál megnyugtatni? Mert ez a mai napig nem világos a számomra. Egész nyugodtan elsétálhattál volna és hagyhattad volna, hogy ellegyek a saját nyomorommal.

Személyiségedet illetően te vagy a:
- levakarhatatlan srác,
- a különc, akinek furcsa hóbortjai és berögzült szokásai vannak,
- az élettel teli srác, aki még képes rácsodálkozni a világ szép dolgaira,
- aki ódákat képes zengeni arról, ami a szenvedélye,
- aki átsegíti az öreg nénit az úton, akár még a szatyrait is cipeled és elmerengve hallgatod történeteit a rég múlt időkről,
- a kis ügyetlen, akinek a kis lábujja megtalál minden éles sarkat, amibe beleütközhet, aki mindenhova képes beütni a fejét és aki még a saját lábában is megbotlik néha,
- különös kettősséget alkot benned a spontaneitás és a szervezettség, mivel vannak bizonyos szokásaid, melyekhez foggal-körömmel ragaszkodsz, ugyanakkor élvezni akarod az életet és egy cseppnyi félelemérzet nélkül képes vagy beleugrani bármilyen helyzetbe  - talán pont ezért leszel képes kirángatni Anja-t a komfortzónájából és megmutatni neki, milyen az, ha az ember igazán él.

// A leírtakon kívül minden szabadon alakítható, lehet változtatni a részleteken is, nem muszáj mindent megtartani, amit én kitaláltam, a lényeg az, hogy egy szeretnivaló kis ügyetlen külön srác legyen.
A fentebb kifejtett találkozást mindenképp szeretném kijátszani a játéktéren, mert eléggé fontos pillanat ahhoz, hogy ne ködös, kitalált gondolataink legyenek róla, hanem megtörtént szituációkhoz tudjunk majd visszanyúlni a későbbiekben.
Az pedig, hogy mi lesz kettejük kapcsolatából, az a játéktéren eldől, én mindenre nyitott vagyok, ha te is.
Ha megérkeztél, írj egy üzenetet! Én már tűkön ülve várlak!  Az ügyetlen, fura srác 1676852372  //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Az ügyetlen, fura srác
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» a tinderes srác
» a tinderes srác
» A srác akit lelőttek
» A srác a suliból - Elvitték!
» Trevor, az unatkozó, gazdag srác

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: