New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 83 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 65 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Owen Grady
tollából
Ma 14:36-kor
Roy McMillan
tollából
Ma 14:09-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 13:59-kor
Aston Miles
tollából
Ma 13:52-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 13:52-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 13:42-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:25-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 13:10-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 12:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Armand Hughes
TémanyitásArmand Hughes
Armand Hughes EmptySzomb. 14 Dec. - 19:43
Armand Hughes

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Armand Hughes
Becenevek:
Ar
Születési hely, idő:
München, 1990. január 01.
Kor:
30
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Házas (papíron)
Csoport:
Üzlet
Egyetem:
King´s College/ Climate change - Environment, Science and Policy/végzett
Munkabeosztás:
Director/Önkéntes tűzoltó
Munkahely:
Hughes´Café
Hobbi:
kávé, mi más
Play by:
Jesse Spencer

Jellem

Green
- De, azt tedd oda, ott jó lesz. Nem, mégsem jó. Talán ide... - már vagy nyolc helyre pakoltam a készüléket, hogy minél inkább kézre álljon és ne balettóra legyen egy csésze kávé elkészítése. Jonathon vontatott hangjára, miszerint, két perccel ezelőtt pont ugyanoda pakoltattam, jelezte, hogy talán túlpörgök. Mint mindig, amikor izgulok.
- De most tényleg. Szerinted jobb, ha minden szart lepakolunk, megint, aztán újra, mert pont a legrosszabb helyen van? Most próbáljuk ki, mert most még minden csupasz. Ne, azt ne oda tedd. Natalie balkezes és egészen biztos vagyok benne, hogy a lendületével leviszi a .... - aztán csak sóhajtok egyet széttárt karokkal, végül elnevetem magam. - Sok vagyok?
Az egyöntetű bólogatásra sóhajtok megint egyet.
- Rendben, akkor a raktárba megyek és úgy rendezitek el, ahogy akarjátok - megkönnyebbült sóhajok, bár már most előre látom, hogy a raktárban is pörögni fogok. Ha valamit meg kell tenni és szorít a határidő, nem kávészünetekre vagyok kíváncsi, hanem cselekedetekre.

Fahéj
- Cukrot hozzá? Megáll az eszem... - ledobom a kávékendőt, amivel a habosítót takarítjuk és inkább a kávéra koncentrálok. Még hogy cukor!
Ismét egy újabb előadáson esett túl egy kedves vendég, aki erőt próbált a türelmemen, cserébe kapott egy szarkasztikus humort, mely szerint a keserű kávéba a cukor olyan, mintha egy tevébe akarna sót tukálmi. Jól leköp és aztán meg csak nézhetsz. Natalie nem bírta a röhögést visszatartani, éppen gubbaszt a földön, mint aki a tej és a méz feltörlésével lenne elfoglalva és piros fejjel fogja vissza a röhögést, mert egy vendéget ugye nem illik kiröhögni. Ja, hogy rajtam röhög. Azt megteheti, legalább jól érzi magát.

New England
- Parancsoljon, egy hosszú kávé és egy fahéjas cookie - elememben vagyok, ebben a kávéfajtában vagyok a legjobb és a magabiztosságom csak úgy süt rólam. Előadjuk hárman a szokásos táncélépeseket, hiába van elég hely, ha sok a vendég, fel kell venni egy ritmust mind a háromnak, aki a pult mögött van, mert a végén nem a vendég hasában, hanem a dolgozó kötényén köt ki az összes létező értékes nedű. Nem, nem a vére, ha kíváncsi vagy rá, hanem a kávé, amit éppen elkészített.

American, Light
- Rendben, beszéld meg Natalieval az időbeosztásodat, erre a hétre megkapod a szabadságot.
Johnaton arca felderül és egyszerre könnyebbül meg. Ismerős helyen nyomja a cipő, s szerintem nem csak én vagyok egyedül, aki későn ébred rá, mennyi mindent szalasztott el a makacsságával. Johnaton frissen sült apuka, és állítólag az első időszakok nagyon fontosak. Legyen, a munka itt tud menni tovább, legfeljebb többször állok be majd a pult mögé, azt élvezem a legjobban. Pörögni, pörögni, aztán meg leülni egy jóféle barna lötty mellé és átgondolni a napot.

City, Medium
Meleg, őszi délután ígérkezik, szinte mindenki kint van a teraszon. Lehet, hogy a város pezseg és nyüzsög, mint ahogy a szorgoskodó kezek alól kihallatszó hang s surrogás is visszhangozza a város lüktetését, mégis van benne valami belső mosoly, amit a rég vágyott kávé illata hoz arcunkra, egy hosszú nap után. Bertold, a méhész is kint ücsörög, a legjobb mézekkel rendelkezik a környéken és van még ideje hazaindulni, így hálám jeléül az extra gyors és extra mennyiségű rendelés teljesítéséért, nem csak felárat, de a legjobb készítésű kávémmal kínáltam meg, s adtam mellé neki saját pörkölésű, csomagolt kávébabot. A felesége megőrül ezért a kávéért, egy kis figyelmesség mindenkinek jól esik.

Full City
Teltház, már vagy három órája, s nem a túlcsiszolt kávékészítési technikámat gyakorlom ilyenkor, igazából itt sem kéne lennem, hanem után töltök. Tudom, más is megtenné, de ma a karamelles kávéra vágyom, már vagy négyet megittam, és azt csak az itteni gépen lehet elkészíteni. Ergo, úgy láb alatt volnék, ha kint lennék a pult mögött, hogy én jönnék zavarba.
A tempó viszont nem, hogy kikészítene bárkit, hanem még lendületbe hozta a többieket is. Tudják, hogy a jövedelmük is a bevételtől, vagyis a vendégek számától függ, ugyanakkor attól is, mennyire kedvesek a vendéggel és figyelmesek. A levegő karamell, csokoládé, sütőtök, vanília és fahéj aromákkal teli és... karácsonyi dalokkal. Számomra a Mennyország itt kezdődik.

French, Expresso
Művészi est, író találkozó. Kibérelték az egyik helyiséget és mintha mindenki egyen gondolkodású lenne, mindenki... cappuccinót rendelt. Délután! Inkább kérne americanot, mézzel és tejszínnel. Csak egy ideig morgok az orrom alatt, voltaképpen a gondolataim már Szumátra felé kanyarodnak, végre kimehetek az ültetvényre, kezdődik a betakarítás és (a kimondhatatlan nevű), tulajdonos meghívott, hogy nézzem meg a földjét, amit persze, elfogadtam.

Italian, Dark French
- Az életbe már! Nem tudnál jobban odafigyelni? Nézd meg, most megégetted a csuklódat! Mondtam, hogy ne emeld ki alóla, míg... - egészen jól bele tudom magam lovalni a morgásba, ha az emberek hülyeségeket csinálnak. Főleg, ha előtte megmondom, mit, miként tegyenek és még meg is mutatom. Miért nehéz bármit is leutánozni? Közben már nyúlok a jeges pulthoz és egy adag jeget borítok az egyik tiszta kendőre, és megfogva Arlene csuklóját, jól rányomom. Nekem ez az együtt érzés, még ha látom, vinnyog tőle. Johnaton máris ugrik, hogy beviszi az ügyeletre, mire előveszem az egyik üzleti kártyát, rajta minden adattal és a kezébe nyomom. Munkahelyi baleset, mindent a cég áll. A fenébe is!

Spanish
Utálom a januárt. Nem csak, mert egy évvel idősebb lettem. Mindenki olyan lehangolt. És lehangoló. Csakis egy erős kávét vagyok hajlandó ilyenkor elviselni. Megfojt a karamell, meg a szirupos akármik illata.

Múlt

Robusta
- Ó, egészen biztosan igazad van - mosolyom olyan hangszínnel bír, amiből lerí, most jön a tusé. - A kenyai területeden is ezért döglöttek be a bokrok, ha jók az értesüléseim - Francesco dörzsölt üzletember, de a fenntarthatósághoz dunsztja sincs. Gyors haszon, gyors, gyors, de hogy ezért cserébe valamit visszajuttatni, azt minek. Nyúlik is a képe, én meg elvigyorodom. Általában elég rémisztően festek olyankor, ha ehhez kellő fokú önelégültség is párosul, az a tuti döfés.
- Mennyi ideig is tart, mire az új bokrok termőképesek lesznek? Ó jaj, várjál, de hiszen az több, mint hagyományos esetekben, mert... várjál, mit is használtál... - a névre egészen kellemes piros színt vált Francesco arca. - Gondolod, nem jövünk rá? Talajvizsgálatot végeztettünk még fél évvel ezelőtt.
Végre leesik neki, miért is nem rendeltem tőle. És ennyi elég is a szivatásból. Más vizekre akarok evezni, csak előbb az ilyen konok állatoknak meg kell szorongatni a nyakát, és azt már vagy tíz perce teszem vele és most jutottam el a végkicsengésig. Ideje a mentőkötelet bedobni.
- Ha még nem ültetted el a bokrokat, van egy ajánlatom.
Hosszú évekbe telt, mire bizalmat sikerült nyernem bizonyos ültetvényesekkel, hogy a fenntartható fejlődés mellett köteleződjenek el. Azóta ők is rengeteg tapasztalatot szereztek. Ez pedig Francesconak pont kapóra jön. Mint ahogy nekem is. Új terület kerülhet a fenntarthatóság mezeje alá, amiért kitűztem a célomat, mikor belevágtam ebbe az egészbe.

Arabica
Egy éve. Egy éve, minden egyes nap eljövök ide és jó ideig fogom a kezét. Régóta nem nyitja ki a szemeit, s minden alkalommal félve nyúlok a keze felé. Nem akarom felébreszteni. Mostohaanyámnak kéne neveznem, ám még a nevelőanyám szó is olyan durva lenne rá, hogy ezért még a suliban is komoly verekedésbe torkollott egy-egy ilyen megjegyzés a többiektől. Rajongva szeretem. Anyám helyett anyám, s hogy apuval boldogok, az rám is nagyon jó hatással volt, hiába váltogattuk az országokat úgy, mint mások a nadrágjukat.
Hirtelen nyitja ki a szemeit, hosszú idő után. Megörülök, s már-már pattannék fel, mikor megértem a tekintetét. Hosszú percekig nézek a szemeibe. Nem. Újabb hosszú percek után kiesik a bent tartott levegő belőlem, s egy csókot lehelek a kezére, amelyen már nagyon régóta begyógyult a baleset okozta seb, ami végül ide vezetett. Legyen.

Koffeinmentes
Mondtam már, hogy utálom az embereket?


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Armand Hughes
Armand Hughes EmptySzomb. 14 Dec. - 21:55
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Armand!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Igazán üdítő volt betekintést nyerni az életedbe és annak legfőbb helyszínébe, amelynek keretei között bármire lehet számítani, de unalomra az biztos, hogy nem. Teljes mértékben látszik, hogy oda vagy azért, amit csinálsz és komolyan is veszed minden egyes momentumát annak. A tökéletességre törekedsz, ugyanakkor ha problémába ütközöl, az sem küld padlóra, hanem egyből azon pörögsz miképpen lelsz rá annak megoldására. Fontos számodra a környezeted, a mindennapjaid részesévé vált emberek, és az, hogy a vásárlóid elégedetten távozzanak majd ennek okán térjenek is vissza máskor. A különlegest keresed, amellyel szint vihetsz mások azon pillanatába, amikor betérnek hozzád/hozzátok.
Tetszett, ahogyan felosztottad a jellemedet és a történeted többi részét egyaránt, amik mind egy olyan szakaszt mutattak be, ami a te hozzáállásodat és személyiségedet helyezték előtérbe a maga mélységeivel és magasságaival együtt. Az utolsó soroddal viszont nem szállnék vitába, hiszen törvényszerű, hogy minél több időt töltesz emberek és a maguk hajtépő kívánságai között, annál inkább vágysz arra, hogy kilométeres körzetben elkerülhesd őket a nap végén.  Laughing Még szerencse, hogy mindezek nem mutatják jeleiket a külvilág felé. Ebben a fajta káoszban viszont az a jó, hogy az embert mindig éri valami pozitív élmény is - kétségkívül negatívval karöltve - keveredve egy újabb ismeretséggel, ami elég ösztönző ahhoz, hogy egy percig se érezd tehernek a hivatásodat. Érdeklődve várom, hogy ez a végeláthatatlan pörgés mit hoz majd a továbbiakban számodra. Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Armand Hughes A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Armand Hughes D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Armand Hughes 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Armand Hughes
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Preston Hughes
» Dina J. Hughes
» Valentin Benedict Hughes
» Armand Hawthorne
» Nessy&Armand

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: