New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Tommy Doss
tollából
Ma 6:18 pm-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 5:58 pm-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 5:54 pm-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 5:52 pm-kor
Nadia Romanov
tollából
Ma 5:46 pm-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 5:40 pm-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 5:38 pm-kor
Martina Quinlan
tollából
Ma 5:15 pm-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 4:48 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Nyakamon a csacsikacsalád
Témanyitás Nyakamon a csacsikacsalád
 Nyakamon a csacsikacsalád EmptySzomb. Dec. 14, 2019 1:19 pm
…... (- Malco?)

Play by:
Julie Benz (változtatható)
Születési hely:
bármi
Kor:
29-45
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
kitudja
Családi állapot:
elvileg házas
Csoport:
Törvényszegő (és munkanélküli)
Történetünk:

Az anyám vagy. Amúgy nem, csak a részletekbe nem avattál bele. Igazából senkit se. A születésem napján bent voltál a kórházban, s alig pár órásan megragadtál, s rohantál velem ki az osztályról, s a rendőrség sem talált meg. A kamerákat hárítottad, nem találtak rólad épkézláb normális felvételeket. 10 éve volt mindez. S elég jól titkolod a saját családod elől is mindezt. Egyedül „apa” tud erről, akivel már évek óta együtt vagytok. Amúgy had beszéljek rólad egy kicsit. Jó fej vagy. Nem mindig, talán hetente egyszer. Ezenkívül iszákos némber vagy, aki sokat üvöltözik, ha nem tetszik neki valami. A kezed is eljárt már párszor, a testemen akad bőven bizonyíték. Szerencséd van, hogy mindig hárítottam az iskolában a kérdéseket. Amúgy mikor normális vagy, akkor jókat lehet veled beszélgetni, nevetni és még süti sütésre is rá tudlak venni. Amúgy szeretlek, csak hogy tudd. Sosem mondtam még a szemedbe ugyan, de nem kell mindenről tudnod. A csínyjeimet nagyon utálod, rengeteget dobtam már feléd és sokszor dorgáltál már meg érte. A családi összejövetelek évente egyszer karácsonykor esedékesek, akkor próbálsz a lehető legjobb bőrödbe bújni és díszelegni a népnek.  
Amúgy most hogy a jelenbe lépünk, éjszaka összepakoltam apa fegyverét és pár ruhát egy táskába, hogy lelépjek. Nem tudtam még hogy hova akarok menni, de összecsomagoltam a ruháimat. A lépcsőn azonban összetalálkoztunk. Nem voltál beszámíthat állapotban, lelöktél a lépcsőn, szóval apa vitt be a kórházba csonttöréssel. Csak nem a Brooklyniba. A dokim szabadságon van (valószínűleg egy lefizetett orvosról van szó, aki tud erről az egész újszülött dologról), így a Presbyterian-ra vitt, Manhattan-be. Mit fogsz tenni ha? Ha kiderülnek a dolgok rólad? A testemet látni fogják, nem tudok már hazudozni érted. Ellened forduljak? Mit tegyek mond? Csak hogy tud. A papirom szerint és a New York Presbyterian kórháza szerint, senki sem született 2009. Ápr. 19-én. Egy gyermek se. Egész nap csend uralkodott a kórház azon részén. Szóval ha erre sor kerül, hogy kiderül, mit lépsz? Újra megragadsz és elköltözünk? Meddig akarod titokban tartani mindezt? Meddig akarod apát kussban tartani? Ő már nagyon elmondaná!

// Nagyon várlak ám! Az meg hogy miért rabolta el Chanche-t, azt a megalkotóra bíznám. Tényleg. Bármi lehet. Sokszoros vetélés eredménye, sose eshet teherbe mert nincs méhe, baj van a testével, vagy a gyermeke bölcsőhalált halt. Bármi jöhet. És persze minden más rád van bízva. A PB teljesen a te döntésed. Ha megérkeztél, dobj meg egy PM-el, ha kérdésed volna, tedd fel. //



… Malco

Play by:
Adam Huber (változtatható)
Születési hely:
bárhol
Kor:
30 +
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
elvileg házas
Csoport:
Törvényszegő (és munkanélküli)
Történetünk:

Az apám vagy. Amúgy nem, csak a részletekbe nem avattatok be. Igazából senkit se. Anya elrabolt a kórházból, s mikor te haza értél, én már ott voltam a kiságyban. Megfenyegetett, hogyha bármit is teszel ellene, ha bárkinek is elmondod, hogy mit tett. Akkor megöl. Nem téged, hiszen ellened mit tehetne? Engem. Te pedig mivel nagyon szereted a gyerekeket, így elhalgattál.
Jó fej vagy, bolondos, imádsz viccelődni, s imádsz focimeccseket nézni, ahol gyakran mondasz csúnyákat. Amúgy egy jó sör mellett teszed mindezt. Anyát is szereted, igaz sokat veszekedtek, de egy jó békülős szex az mindent megold nálatok. Igen, láttalak már benneteket úgy együtt. Ami azt illeti... nem is egyszer. Véletlen volt, tényleg. Amúgy meg túl hangosan nyomjátok, de anyának egy szót se erről. Jó? Amúgy te vagy a titkaim megőrzője, mondjuk neked se árulok el sok mindent, de az olyasmit általában előbb veled. Tőled szoktam pénzt kérni.
Amúgy illegális dolgokban vagy benne, mindenbe belefogsz csak hogy pénzhez juss, s a zsaruktól sem riadsz vissza. Volt hogy már majdnem lecsuktak pár akciód miatt, de valahogy megúsztad a dolgokat.  
Amúgy az egyik fegyvered nálam van. Tudom, hogy hol rejtegetted őket, az egyiket lenyúltam, s te azt hiszed, hogy a meló során veszítetted el. Amúgy kórházba vittél, anya lelökött a lépcsőn, szóval talán most lesz baj. Mit fogsz tenni? Meddig hazudsz még? Meddig tarthat anya rettegésben? Most kettesben vagyunk, most nem bánthat. Csak hogy tud. A papirom szerint és a New York Presbyterian kórháza szerint, senki sem született 2009. Ápr. 19-én. Egy gyermek se. Egész nap csend uralkodott a kórház azon részén. Szóval ha erre sor kerül, hogy kiderül, mit léptek?


//Téged is várlak, hogy végre megnyilj nekem, ha mersz. Minden más rád van bízva. A PB teljesen a te döntésed. Ha megérkeztél, dobj meg egy PM-el, ha kérdésed volna, tedd fel. //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Nyakamon a csacsikacsalád
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: