New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 110 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 94 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Abraham C. Hyde
tollából
Ma 9:44 am-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 9:37 am-kor
Luana Machado
tollából
Ma 9:29 am-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 9:13 am-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 9:13 am-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 9:12 am-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 9:11 am-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 9:11 am-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 9:09 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Linda Bronson
TémanyitásLinda Bronson
Linda Bronson EmptyKedd Nov. 05, 2019 10:16 am
Linda Bronson

Karakter típusa:
Saját
Teljes név:
Linda Bronson
Becenevek:
Mooncake
Születési hely, idő:
New York, New York; 1991. április 7.
Kor:
28
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Változó, de alapvetően heteroszexuális
Családi állapot:
Hajadon
Csoport:
Média, művészet és sport
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Média szakon végeztem a NYU-n
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Influenszer
Ha dolgozik//Munkahely:
Bárhol, csak legyen térerő
Hobbi:
Haverok, buli, szamba
Play by:
Coco Rocha

Jellem
Mindig körültekintőnek kell lennem, amikor magamról beszélek. Helyesebb lenne talán úgy mondani, hogy magunkról beszélünk. Magunkról, hiszen a fejemben nem egyedül élek, nem egyedül vagyok, nem egyetlen hang uralkodik, hanem egy rendszer, személyiségek kusza kavalkádja, önálló egyéniségek összekapcsolódó viszonya. Szaknyelven ezt úgy hívják, hogy disszociatív személyiségzavar, de te valószínűleg inkább úgy ismered, hogy többszörös személyiség.
Talán félsz attól, amikor meghallod ezt a kifejezést, hiszen annyi rosszat hallottál már erről, annyi stigmát kötöttek már ehhez az állapothoz, annyi téveszme kering a betegség körül, hogy esélyt sem adsz arra, hogy megismerj. Megismerj minket. Mindegyik hangot, mindegyik személyiséget, amelyik a felszínre tör, amelyik meg akar védeni a külső veszélyektől, amelyik hordozza és magába fojtja a gyermekkorban elszenvedett sérelmeket, amelyik olyan apró feladatokért felelős, mint a főzés vagy a tisztálkodás.
Félsz attól, hogy késsel támadok rád, hogy közveszélyessé válok, hogy tudtomon kívül rád támadok, de biztosíthatlak, hogy semmi ilyenről nincs szó. Nem válok vérengző vadállattá, ha reggelire nem kapom meg a kedvenc müzlimet, nem leszek baltás gyilkos, ha valaki nem a napszaknak megfelelően köszön rám és kibírhatatlan p*csává sem válok, ha bevágsz elém a kasszánál. Bár, Hedwig eléggé elviselhetetlen tud lenni, amikor valami nem úgy alakul, ahogyan ő azt eltervezte. Luther pedig az erőszaktól sem retten vissza, ha úgy érzi, hogy veszélyben vagyok. Veszélyben vagyunk.

Múlt
Sokáig nem tudtam róla, hogy mi bajom van. Sokáig nem értettem, hogy miért vannak olyan időszakaim, amikre nem emlékszem. Kimaradtak, eltűntek, mintha az a pár perc vagy óra, amit apával töltöttem nem is létezett volna. Sokáig nem tudtam, hogy mi történik velem, hogy miért fáj ott, miért vérzek, miért leszek lúdbőrös, amikor apa közel hajol hozzám és a fülembe súg. Sokáig nem értettem, de Ő azért volt ott, hogy ne is tudjak róla.
Védett engem, óvott apától, elviselte azt, amit nekem öt évesen nem lett volna szabad megtapasztalnom. Ő került előtérbe, amikor elviselhetetlenné vált a valóság, befogta a szemeimet és a fülemet, hogy ne sérüljek, magára vette a terhet, amit nekem kellett volna cipelnem, védőfalként vette körül a lelkemet és még csak a nevét sem tudtam. És sokáig azt sem tudtam, hogy létezik. Megbújt elmém egyik legsötétett zugában, sosem lépett ki onnan, csak akkor, amikor szükség volt rá, soha nem osztotta meg velem a szörnyűségeket, amiket apa miatt szenvedett el.
Esther-t követte Dorothy, majd Micah és Molly. Mire nyolc éves lettem, egy egész gyermeksereglet tombolt e fejemben, együtt sírtunk, ha szomorú voltam, nevetett velem, amikor szinte kicsattantam a vidámságtól, s úgy éreztem, hogy ez a világ legtermészetesebb dolga. Nem kutattam a miérteket, nem kérdőjeleztem meg a fejemben történteket, hiszen nem ismertem mást, és nem is akartam, hogy megváltozzon a helyzet. Hangok, arcok és érzések kavarogtak bennem, vitatkoztak és ölelkeztek össze újra, s a legtöbbször élveztem, hogy velük együtt lehettem, de az amnéziafalak, amiket emeltek, a önpusztító gondolatok és tettek, amikkel tudtomon kívül ártottak nekem lelkileg és fizikailag félelmet keltettek bennem. Mind a mai napig vannak sebeim, amiket nem tudom hogyan szereztem, vannak dolgok, amikről képtelen vagyok beszélni, vannak érzések, amelyek annyira a hatalmukba képesek keríteni, hogy szinte katatón állapotba kerülök.
Egy rendszerré váltunk, egyetlen elme aprócska fogaskerekei, melyek a legtöbb esetben képesek voltak együtt dolgozni, képesek voltak túlélni egy-egy napot, de voltak helyzetek, amikor ez a pengeélen táncoló harmonia teljesen felborult. Újabb hangok, újabb személyiségek próbáltak rendet tenni a káoszban, felügyelni a gyermeki szertelenség csapongó kirohanásait, próbáltak védeni minket a külső hatásoktól, megelőzni és elhárítani minket a veszélyektől. S mire tizenhárom lettem, Luther őrködött mindannyiuk felett, mondta ki a végső szót vitás esetekben, terelgetett mindannyiunkat a szerinte helyes irányba. Miatta jártunk terápiára, miatta értettem meg, hogy miért vagyok más, mint a többiek, miért különbözöm más emberektől, miatta simultak ki a káosz görcsei agyam keszekusza anyagán.
Aztán a pubertás végén megérkezett közénk Hedwig, a hatalmas szexuális étvággyal rendelkező csitri, akinek minden buli és minden móka, Jonathan az érzékeny és értelmiségi, huszas éveim elején Bob, aki szerint a világ legizgalmasabb dolga a kettős könyvelés és minden pénzügyemet a fejemben képes tartani... És még sorolhatnám, és már hallom Victoria hangját a távolból, hogy őt miért hagytam ki a felsorolásból, hiszen nélküle teljesen gyépés lennék a technikai dolgokhoz és még egy VPN-t sem tudnék beállítani, legyen az bármi.
Velük együtt osztozom ezen a testen, amiről senki nem tud, hiszen vigyázok rájuk, óvom őket, mint ahogyan ők is védenek engem és ... érzem, hogy ... valami...

Gyűlölöm, amikor ennyit képes pofázni! Gyülölöm, amikor ok nélkül beszél rólunk, amikor csak tépi a száját, amikor képtelen abbahagyni a szófosást. Elmondjak róla egy titkot? Be van szarva... Adja itt a magabiztos nőt, pofázik a kamerának, órákig képes kencékről, meg harisnyákról beszélni a szánalmas kis követőinek, csak azért, mert kurvának állt és megfizetik érte. Másra nem is lenne képes, csak teszi az agyát és eladja magát, felcicomázza a szart, ami az élete, az életünk. Ja, Arnold voltam csesszétek meg! És kapja be mindenki az összes kis fa...!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Linda Bronson
Linda Bronson EmptyCsüt. Nov. 07, 2019 5:47 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Linda!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nagyon karakteres arcot választottál magadnak, a foglalkozásodhoz tökéletesen passzol. Amikor még nem volt kész a lapod, azt hittem, egy igazi dívával lesz dolgunk, de téged olvasva rájöttem, hogy sokkal több van a háttérben ennél.
A gyerekkori trauma súlyos hatásai miatt nem csak egy személyiséged van, ez a kórkép, amivel te rendelkezel pedig egyrészt érdekes, másrészt viszont bennem személy szerint rengeteg kérdőjelet vet fel mindig, hiszen egy borzasztó bonyolult és összetett betegség.  
Nagyon tetszett, hogy a többi személyiség bevonásával vezetted végig a történetedet, megtudtuk a miérteket, kicsit megismerhettük a többi benned lakozó személyiséget is. Mindegyik egyedi, teljesen különböznek, de ahogyan te is említetted, mégis egy rendszert alkotnak - alkottok.
Arnold igazi csattanó volt a történeted végén, nem számítottam ilyen befejezésre. Meglepő volt, de jó értelemben. Very Happy
Összességében kerek képet kaptunk rólad, már amennyire ezt egy előtörténetben le lehet kerekíteni. Very Happy

Nem is tartalak fel tovább, színt és rangot ugyan admintól kapsz majd, de addig is utadra engedlek.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Linda Bronson Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Linda Bronson Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Linda Bronson D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Linda Bronson Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Linda Bronson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Finnegan && Linda
» Nate & Linda
» Linda Coleman
» Linda & Neela - International Culinary Center

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: