New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 85 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 74 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 14:21-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 13:36-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:57-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:34-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:33-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:02-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Hannah Ferguson
TémanyitásHannah Ferguson
Hannah Ferguson EmptySzomb. Nov. 02 2019, 20:53
Hannah Ferguson

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Hannah Ferguson
Becenevek:
Hannah
Születési hely, idő:
New York, 1997.02.12
Kor:
22
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
biszexuális
Családi állapot:
már maga sem tudja biztosra
Csoport:
tanuló
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Columbia University - Engineering and Applied Science - Vegyészmérnöki kar
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
alkalmi munkák - hostess, recepció
Ha dolgozik//Munkahely:
mindig máshol
Hobbi:
jóga, unikornis gyűjtés minden mennyiségben -minden, ami unikornis!-, a szobája rendszeres átrendezése, rajzolás, biciklizés
Play by:
Scarlett Leithold

Jellem
Hannah önmagában egy nagyon érdekes jelenség. Olyan, akire ha ránézel, egészen biztos vagy benne, hogy nem éppen áll két lábbal a földön, és attól parázol, hogy ha jön egy szélvihar, elrepíti, akár egy lufit. Rettentően naiv, mindent elhisz, ha azt állítod, az ég zöld, lehet, hogy megnézi, hogy megbizonyosodjon róla, tényleg az-e? Nem azért, mert halál hülye, hanem mert teljes mértékig bízik abban, hogy te igazat állítasz. Képes ugyanazt a hibát emiatt elkövetni tízszer is, mire tanul belőle, hiába figyelmeztetik a barátai, hogy csak nem kéne, mégis még egyszer megtesz ezt-azt, hogy rendesen a földhöz vágja és azért meglepődjön rajta, hogy hoppá, ez mégsem úgy van, ahogy azt eltervezte. Ilyen például a biciklizés, ami New Yorkban közel sem egyszerű, de hajthatatlanul csak teker és teker, pedig már kétszer elütötték.
Borzasztóan igényli, hogy emberekkel legyen körbevéve, habár nem túl szószátyár, inkább a csendes megfigyelő fajta. Segít, ahol tud, rá tényleg lehet számítani, bár az ötletei általában nem reálisak, mellesleg el sem tudja képzelni, hogy valami rosszul végződjön.
Nagyon nagy a megfelelési vágya, szeretne mindenkivel jóban lenni, ehhez mérten alakítja ki a véleményét is. Ha az őszinte véleményre vágysz, ne őt kérdezd, mert úgyis azt fogja mondani, amit hallani akarsz. Nagyrészt.
Az álmodozó, néha tök hülyének sejlő külső viszont igen nagy észt rejt, nem véletlen, hogy mindenféle tudományért rajong és képes órákat olvasgatni egy-egy témáról, ami érdekli. Az emberek általában kiröhögik, mikor kiderül, hogy vegyészmérnöknek tanul, mert nem tudják róla elképzelni, hogy kotyvasztgat mindenfélét és ért a bonyolult kémiai jelekhez, pedig nagyon is tudja, mi, merre, hány méter.
Ez a biszexualitás még nagyon új neki, ismerkedik a dologgal, fél évvel ezelőttig teljes mértékig meg volt győződve arról, hogy csakis a férfiakhoz vonzódik, de Reagen erre rendesen rácáfolt. Most pedig megint azon van, hogy ezt a tényt erősítse magában, de gyakran azon kapja magát, hogy csak bambul maga elé csak egyvalaki jár a fejében.


Múlt
A telefoncsörgésre fél szemmel pillantok fel az unikornis párnák és plüssök közül. Egyik részem abban reménykedik, hogy Rea neve villan fel a képernyőn, a másik részem pedig abban, hogy bárki más legyen, csak ne ő. A szomszéd csaj az, akihez most nem sok kedvem van, de hátha fontos, így hanyag mozdulattal elhúzom a zöld telefont és belemormogok a készülékbe.
- Igen?!
- Hannah, szia. Most értünk haza, kösz, hogy etetted a halam, de lenne egy kérdésem: Nem vettél észre rajta valami furcsát? - A hangja kicsit érezhetően kétkedő, de visszagondolva, abszolút nem emlékszem semmi furcsa dologra.
- Nem hiszem, miért?
- Át tudnál ugrani?
- Persze. Pár perc.
Habár nincs kedvem ehhez sem. Örüljön, hogy etettem azt a hülye halat. Még beszélgettem is vele, nem hinném, hogy bármiben is hiányt szenvedett volna ebben a három napban.
Ahogy letettem a telefont, megint csak azt szuggerálom, habár fogalmam sincs, miért, mert ha hív, akkor meg nem veszem fel. Gondolkodnom kell, jelenleg olyannyira elegem van a világból is, hogy nem lenne erőm elmagyarázni neki a dolgot. És azt sem tudom, hogy mégis hogyan kellene tálaljam, hogy az anyám halálos beteg és az az egy kívánsága van, hogy Philék fiával kössem össze az életem. Huszonhárom éves vagyok. Nemhogy házasodni nem akarok, de azt sem tudom, hogy egyáltalán mi mozgat meg, a férfiak vagy a nők? Vagy mindkettő. Viszont mégiscsak az anyámról van szó. Nem tudott még konkrétat mondani, az orvosok sem tudtak állítása szerint. Mégis milyen orvosok ezek? Na jó. Biztos szükség van még néhány kivizsgálásra.
Felveszem a ruhám, amiben utcán is tudok mutatkozni és átcsoszogok Sierrához.
- Szia. Elég bizarr - nyit ajtót és kicsit ugyan félve, de bemerészkedem a szobája irányába. A látvány azonban tényleg teljesen elképeszt.
- Uh. - Mindössze ennyi, ami kijön a számon és közelebb hajolok az akváriumhoz, hogy megvizsgáljam a halat… A halat, ami nem látszik a feketeségtől. - Nem tintahalad van, véletlenül? - vágok értetlen arcot. - Tegnap még minden rendben volt vele, nem értem. Megetettem, megkérdeztem, hogy van, aztán beletettem ezt a… - mutatok a két tubusra, amin az egyiken nagy betűkkel virít: TINTA. Jóságos. - Ezt - mutatok a megfelelőre, amit bele… kellett volna tennem. - A baciölőt. - Mégis mi a francnak tart valaki tintát az akvárium közelében?
- Hát akkor megkeresem, de ennek a halnak úgy tűnik, annyi. - Nem tűnik azért szomorúnak, ami meglep. Mégis csak a háziállata volt, vagy mi a fene, nem? Az elején mondjuk nem is akartam elvállalni a feladatot, a saját hörcsögöm is kinyírtam két hét alatt, de gondoltam, egy hal csak nem okoz problémát, mellesleg akkor Sierra is nyugodtan pihenhet. Rea és az összezördülés, valamint az egész családi dráma annyira elvette a figyelmemet, hogy lehetséges, hogy tényleg tintát öntöttem volna a vízbe a baktériumölő helyett? Ennyire hülye legyek? - Lehúzom a vécén - emeli ki teljességgel érzelemmentes arckifejezéssel, mire elképedek.
- Lehúzod a vécén? Nehogy már! - Azért mégsem ilyen végtiszteletet érdemel ez a hal. - Majd én eltemetem, ha te nem. Nem a csatornát érdemli - vonok vállat és elveszem tőle a halszákot a hallal és kifelé indulok a házból. - Jó éjt, Sierra. Bocs, tényleg nem az én hibám. - Dehogynem. Hát a tinta azért nem olyan anyag, amit egy hal képes túlélni.
Kész káosz ez az egész hét.
A ház előtt szépen egy kis gödörbe beleteszem a haltetemet, betemetem, majd haza indulok. Legszívesebben tényleg kimenekülnék a világból, de tudom, hogy minden rendben lesz. Valahogy úgyis megoldódik minden. Nincs olyan verzió, hogy nem.
De vajon Reával mi lehet? Tuti fogalma sincs, miért tűntem így el?! Belegondolva azért én sem akarnék így létezni, hogy nem tudom, hová tűnt a csajom. Vagy mim. Teljes katyvasz az egész. Nem várathatom tovább.
Előkotrom a telefonom és írok neki egy SMS-t.
"Tudunk találkozni negyven perc múlva a Flushing Meadowsnál?”
Fogalmam sincs egyelőre mit mondok neki, de mire odaérek, kiötlöm. Azt azért nem szeretném, hogy kitudódjon, hogy a szüleim miatt ignorálom legfőképpen. Önálló nő vagy, Hannah Ferguson!
De azért nem akarok senkinek csalódást okozni.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Hannah Ferguson
Hannah Ferguson EmptyVas. Nov. 03 2019, 22:23
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Hannah!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Úristen, hihetetlen cuki vagy. Hannah Ferguson 3874598021  Magával az egész kis bizonytalankodásoddal ami amúgy már a jellemzéstől végigkísérte a történeted. nekem hihetetlenül bejöttél, de tényleg. Hannah Ferguson 1404455205  A naivitást sokan rossz tulajdonságként szokták aposztrofálni, helytelenül. Ez nem hiba, egyszerűen egy olyan jellemvonás amivel valaki megőriz valamit a gyermeki énjéből. Ez inkább gyenge pont, amivel vissza szoktak élni, mint esetedben is. Rolling Eyes  Befolyásolható is vagy mellé, és mindig próbálsz mindenkinek megfelelni, pedig nem kellene.Állj egyszer végre a sarkadra, mert igenis van benned szerintem annyi kurázsi, hogy végre megtedd. Hannah Ferguson 1735856013 Ne engedd, hogy kihasználjanak, hogy kényük kedvük szerint formáljanak az emberek akikkel kapcsolatba kerülsz.
Azzal ne foglalkozz, hogy az emberek kiröhögnek, hogy vegyészmérnöknek készülsz. Engem is gyakran gúnyolnak laborpatkánynak, nem is értik mi jó van abban, hogy a periódusos rendszerrel fekszünk kelünk, de az ilyenek nem érthetik ennek a munkának a szépségét. Hannah Ferguson 3673325056
A szexuális vonzalmad pedig nem hiba. Természetes kíváncsiság, ami az emberben természetéből adódóan megvan. Csak van aki ezt tovább gondolja, esetleg ki is próbálja, esetleg meg is szereti a dolgot…kíváncsi leszek nálad hogyan tisztul majd le ez az egész. Hannah Ferguson 2624752903

A történet részed….hát azon nagyon kész voltam. Smile  Egy akváriumi hal köré így felépíteni valamit, hogy közben még szórakoztató, vicces, de nagyon is komoly dolgok vannak a háttérben, a kis dilemmáidtól kezdve a magánéleted apró buktatóin át egy csomó minden….atyavilág,ezt mesterien csináltad kislány. Hannah Ferguson 690269075  Hannah Ferguson 1471401822
A metilénkék amúgy egészen másféle fiolában van mint a tinta, de ne aggódj, láttam én már fodrászt, aki daueros flakonban tartotta a hidrogént. Smile  Hát nem mindegy mit kennek a szomszédasszony hajára, ugye? Na így az sem mindegy, hogy tinta vagy metilénkék kerül a vízbe.Te jót akartál, és hát igen….a kérdés jogos, ki az a hülye aki tintásüveget tart az akvárium mellett, és egyáltalán minek? :???:
De ami utána jött, hogy hótkomolyan elvitted az elpusztult halat és eltemetted, na ott dobtam el magam. Elképesztően kis érzékeny lélek vagy te a magad tépelődéseivel, kis zavarodottságával.De ott volt a kulcsmondat is a végén: „Önálló nő vagy Hannah Ferguson!” én meg hozzáteszem, hogy kapd össze magad és bizonyítsd is be ezt a világnak és igen…még Reagan-nak is. :öribari:

Irtó édes stílusban írsz. Komolyan, kifejezetten üdítő volt téged olvasni. Letisztult megfogalmazás mégis van benne árnyalatnyi humor. Hannah Ferguson 4142114136

A Tara-Plecsnit egy kis tekercsbe hajtogatott Mengyelejev táblázattal adom át. Kabala. Színt admin ad majd neked.



Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Hannah Ferguson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» need some help - kay & hannah
» Rea & Hannah ~ letting go
» Hannah Prendergast
» hannah montana
» so fluffy i'm gonna die | hannah & dan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: