New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 23:47-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:08-kor
Theodore Chambers
tollából
Tegnap 23:02-kor
Travis Avery
tollából
Tegnap 21:57-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:56-kor
Nadia Romanov
tollából
Tegnap 21:27-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 21:27-kor
Riccardo Monti
tollából
Tegnap 21:18-kor
Breckin Garfield
tollából
Tegnap 21:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Celia Clark
TémanyitásCelia Clark
Celia Clark EmptyKedd Okt. 29 2019, 20:41
Celia Clark

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Celia Clark
Becenevek:
Lia
Születési hely, idő:
New York, Staten Island, 1997. Szeptember 8.
Kor:
22
Lakhely:
Staten Island
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
művészet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Parsons School of Design University
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
festő, fényképész, bár az utóbbi csak hobbiból
Ha dolgozik//Munkahely:
Moira Clark festő műhelyében, aki amúgy az anyám és a tanítóm is egyben
Hobbi:
festészet, fényképészet, táncolni az esőben, színes levelek gyűjtése, túrázás, fára mászás
Play by:
Kerti Pahk

Jellem
Nem ismerek Celiánál vidámabb lányt. Mindig mosolyog. Tényleg mindig. Ez pedig annyira kihat a környezetére is, hogy képtelenség mellette szomorkodni. Amúgy meg azt hiszem, hogy Ő az egyetlen ismerősöm, aki pezsgőspohárból issza a kávét. Nem is értem. Néha olyan, mintha valami másik világban élne, ami amúgy tök menő, csak néha talán nem ártana, ha legalább az egyik lába a földön járna.

Celia legjobb barátnője


Celia a büszkeségem. Nem csak kinézetre, de a jelleme is rám hasonlít. Igazi művész alkat. Imád festeni, akárcsak én, és hozzám hasonlóan neki is nagyszerű tehetsége van hozzá. Egyáltalán nem bánom, hogy kicsit késői gyerek, megérte rá várni.

Celia édesanyja


Olyan, mint az anyja. Rájött, hogy tud festeni, és semmi más nem érdekli. Pedig az élet nem a színekből és a festészetből áll. Kicsit a feleségemet is okolom ezért, mert ő nevelte őt olyanná, mint amilyen. Túl kedves, túl megértő. Még kiabálni sem hallottam soha, talán egyszer, amikor a legfiatalabb bátyja össze tépte a legújabb rajzát. Egy rövid ideig mérges volt, aztán mintha mi sem történt volna, rajzolt egy másikat.

Celia édesapja


Celia tipikusan az a lány, akit nem érdekel a világ és az, ami körülötte történik, emiatt pedig úgy érzem, hogy sokkal jobban oda kell rá figyelni, mielőtt valami butaságba keveri saját magát. Nem mintha az a zűrős csaj lenne, de abban a világban amelyikben ő él, nem létezik a rossz, és félek, hogy pont emiatt fog majd egyszer szembe menni az ördöggel.

Celia legidősebb bátyja


Igazából nem is tudom, hogy mit lehet mondani Celiáról. Amíg mi mind együtt játszottunk gyerekként, ő inkább félre vonult olvasni, vagy rajzolni. Ha pedig nem a tehetségét mutatta ki, akkor bebújt a ruhásszekrénybe, mondván, hogy elmegy Narniába. Ami azért durva, mert képes volt ott ülni órákon át, mintha tényleg lenne egy kis kijárat a szekrény végében. Egyszer meg is lestem, hogy ott van-e még, és Ő úgy aludt ott, mint valami mormota. A szekrényben. Ki látott még ilyet?

Celia másik bátyja


Az az legrosszabb Celiában, hogy képtelenség Őt felbosszantani. Pedig esküszöm, hogy mindent megtettem annak érdekében, hogy legkisebb gyerekként, és egyetlen lányként a lehető legtöbb borsót törjek az orra alá. De hiába. Annyira nyugodt, hogy az már bosszantó.

Celia legfiatalabb bátyja



Szerintem Celia nem szeret fésülködni, gyakran jön be az Egyetemre kócos hajjal. Meg a stílusa? Ki látott már olyant, hogy kék ruhával sárga harisnyát húzni, amin ráadásul méhecskék vannak? Gyakran húzza le a cipőjét is, és úgy sétál mezítláb, mintha az a világ legtermészetesebb dolga lenne.

Celia riválisa.


Múlt
- ... aztán egyszer csak felkért táncolni. El tudod ezt hinni? - mosolyogva hallgatom a legjobb barátnőm beszámolóját a tegnap esti szülinapi partiról, ahová csakis egy fiú miatt ment el, közben pedig a poharamban lévő jégkrémet figyelem. Elveszem a kanalat, amit mellé adtak, majd kavargatni kezdem az édességet körbe és körbe. Emilyvel annyira másak vagyunk, másképpen látjuk a világot, mégis nagyon jól szót tudunk érteni. Néha persze idegesít, hogy képtelenség mellette szóhoz jutni, meg, hogy állandóan fecseg valamiről, de mindezt félretéve igazán jó barátnő. - Most mégis mit csinálsz? - néz rám végül értetlenül, én pedig ebben a pillanatban rakom le a kanalat, és kortyolok bele a kehelybe, amiben a jégkrémet hozták ki. Emily elhúzza a száját, látom rajta, hogy nem igazán érti, hogy mi is történik éppen, így még szélesebb mosolyra húzódik a szám, tudom, hogy mit akar mondani. Azt, hogy furán viselkedek. Szerintem pedig azért, mert más vagyok, nem jelenti azt, hogy fura is. Sőt... ha azt vesszük, akkor én is tarthatnám furának őt, mert nem olyan, mint én.
- Megolvasztottam a jégkrémet. - válaszolok végül, majd ismét bele kortyolok a kehelybe. Nem akarom, hogy bárki is megértse, hogy mit miért teszek, sőt igazából az sem érdekel, hogy mit gondolnak rólam az emberek. Lehetne arra fogni mindent, hogy 5 fiútestvér mellett, egyedüli lányként felnőni az őrületbe kergetett, de akkor ez hazugság lenne. Mert semmi köze a bátyáimnak ahhoz, ahogyan viselkedek, csak egyszerűen szeretek ellent mondani a társadalomnak, és bebizonyítani azt, hogy amiért az emberek elkönyveltek egyet s mást, attól lehet dolgokat másképpen is csinálni. Például meg lehet olvasztani a fagyit, hogy kanalazás helyett megigyuk.
- Azt látom. De miért? - kérdi a barátnőm még mindig értetlenül, majd legyint egyet. - Kitalálom. Ez is olyan Celiás dolog. Úgysem érteném. - teszi hozzá, majd neki lát a saját édességének, miközben a kanalat közben felmutatja nekem, mintha azt akarná mondani, hogy normális ember így eszi a jégkrémet. Megnevettet a viselkedése, majd a barátnőmmel ellenkezően iszom meg a fagyi utolsó kortyát is. Amint végzek, lerakom a kelyhet, majd kibámulva az ablakon látom, hogy mostanra már zuhog az eső, így hamar bele lépek a cipőmbe, ami eddig a székem alatt hevert, bele bújok a kabátomba, majd felpattanok, és megfogva a barátnőm kezét rángatom ki a kávézóból. Gyere! - szólok rá, neki pedig kiesik a kanál a kezéből , a kabátja után kap és botladozva szalad utánam, miközben próbál bele bújni a felsőjébe. Kiérve az épületből, elengedem Emily kezét, hogy széttárhassam az enyémeket, aztán becsukom a szemem, és felnézek az égre, miközben vidáman forgok körbe és körbe, élvezve az eső minden pillanatát. Bár nem látom a legjobb barátnőmet, hogy mit csinál, de szinte biztos vagyok abban, hogy a haját féltve vonul félre az eső elől, közben pedig elkönyveli magában, hogy tutira nem vagyok normális.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Celia Clark
Celia Clark EmptySzer. Okt. 30 2019, 16:23
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Celia!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A lapodat olvasva valószínűleg mindenki arra a konklúzióra jut, hogy amennyiben valóban köztünk járnak az idegenek, úgy te biztosan egy vagy közülük – elvégre, cseppet sem olyasvalakinek tűnsz, mint aki ezen a bolygón született volna. A valóság persze ennél egyszerűbb és megmosolyogtatóbb is, még ha az észjárásodat rajtad kívül aligha érthetik sokan. Celia Clark 4146035580
Jó érzés lehet tudni, hogy még ha a körülötted lévők sem igazán értenek meg, elfogadnak és úgy szeretnek, amilyen vagy, egy igazi kis tündérnyuffancsként, akinek a lázadása bebizonyítja, hogy nem csak erőszakos vagy önrontó módon lehet lázadni – ezért bizonyosan járnia kellene valamilyen díjnak. Rolling Eyes  Celia Clark 3673325056 Bár egyértelműen látszik, hogy próbálod mindig mindennek a szebbik és jobbik oldalát látni, a lehetőséget keresni ott, ahol más pusztán akadályt lát, azért kíváncsi volnék, nem-e érzed magad néha magányosnak? Nem lehet egyszerű, ha mindenki a fejét csóválja téged nézve. Mosolyognak, persze, és szeretnek, de így is meglepő, hogy ez a sehová be nem illeszkedés alig hagyott rajtad nyomot. Úttörők persze mindig akadnak, és állítólag a semmilyen klikkbe be nem passzírozhatók alkotják a legerősebb közösségeket.
Üde kis színfolt vagy te New York City betondzsungelében, és kívánom, hogy sose hagyjon el a remény sose add fel ezt a visszafogott, jóindulatú lázadást. Celia Clark 4146035580 Remélem, New York folyamatosan idegesen szaladgáló kis közössége sem nyomja rád a bélyegét!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Celia Clark
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Diane & Celia - Autumn Morning
» Clark boys
» Eleanor Clark
» Mera Clark

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: