New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13 am-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 9:57 am-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 9:51 am-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 9:15 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:52 am-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 8:09 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Maxime Saint Thunderson
TémanyitásMaxime Saint Thunderson
Maxime Saint Thunderson EmptySzomb. Okt. 26, 2019 11:07 pm
Maxime Saint Thunderson

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Maxime Saint Thunderson
Becenevek:
Max, Thunder
Születési hely, idő:
2002.05.27.
Kor:
17
Lakhely:
Staten Island
Szexuális beállítottság:
Csak a csajok
Családi állapot:
Bonyolult
Csoport:
diák
Tanuló
 Staten Island Highschool - Művészet és sport
Munkabeosztás:
Pingvinnek öltözött felszolgáló
Munkahely:
Cukrászda
Hobbi:
zene, nők, sportok, család
Play by:
KJ Apa

Jellem
Talán könnyebb lenne, ha odamennél az iskolában lévő lányokhoz azért, hogy megtudd ki és milyen is vagyok. Elkiálltod a nevemet és lányok ezrei kapják fel a fejüket, sóhajtozzák a nevemet és képzelnek maguk mellé éjszakánként. Rosszat nem igazán tudnának mondani rólam, mert bár nőcsábász hírében állok átverni senkit nem vertem át, szíveket törtem össze de mindig adtam hozzá ragasztót. Az jó fejűség, nem?  
A lányok, nők ideálja vagyok mert bár élsportolóként ismernek a legtöbben, mégsem tartozok a tipikus sportolók közé. Jó tanuló vagyok, nem voltak gondjaim a jegyekkel, nem viszek be káros szereket a szervezetembe és nem lógok. Mindent időben beadok, a tanárok odavannak értem és bár kivételeznek velem mégsem száll a fejembe az imádat. Nem érdekel. Na, de hogy miért is vagyok főnyeremény?
1. Nem érdekel a kinézet, a személyiség fog meg.
2. Nem kell helyettem megcsinálni semmit.
3. Szeretek érzelmileg kapcsolódni a személyekhez.
4. Szeretem a romantikus dolgokat.
5. Jól nézek ki. – kell ennél több?
De evezzünk komolyabb vizekre. Álmaim és céljaim vannak, mégpedig szeretném az édesanyámat büszkévé tenni és segíteni minden lehetséges módon. Mióta az apám meghalt nem igazán találja magát, a húgaimnak pedig szükségü van egy férfi figurára az életükben ezért hamar elkezdtem megkomolyodni. Talán emiatt nem engedhetem meg magamnak azt, hogy nőket hozzak haza. Attól függetlenül imádom őket, piszkosul flörtölök velük és néha beadom a derekam egy kis légyottra. De vágyom az igazi szerelem megtalálására, ha létezik.
Felelősségteljes vagyok, anya két állásban dolgozik, mert bár kapjuk a veterán segélyt az mégsem elég ahhoz, hogy mindent állni tudjunk. Segíteni akarok rajta ezért én is elkezdtem dolgozni, legalább az én dolgaimra kevesebbet kell költenie és a plusz pénzből én segíthetek neki. Amúgy kedves vagyok, vicces, ritkán bunkó de ezért tenni is kell. Elhivatott vagyok, kitartó, mert nem adhatom fel. Sosem.
Bízok a szebb jövőben.

Múlt
Már öt éve annak, hogy megkaptuk a hírt apa haláláról mégsem sikerült még túllépni rajta, és az évfordulója közeledtével egyre nehezebb megélni a pillanatokat. A húgom, Michelle, ilyenkor teljesen kifordul magából, mint az éhes emberek a sneakerses reklámban míg anyum annyira összezuhan, mint egy rosszul elkészített felfújt. A másik húgom, a legkisebb még cswak 6 éves így nem sok emléke van apáról. Nem tudom, hogyan tudnék nekik segíteni de mindent bevetek ilyenkor: nem hozok haza rossz jegyet, panaszt sem, mindent megcsinálok csak könnyebb legyen neki, Michi-nek hozok édességet és elviszem moziba, de úgyis elhagyják magukat.
Jogosan teszed fel a kérdést, hogy én miként viselem? Szarul. De tartanom kell magam a lányok miatt és muszáj keménynek látszanom, az már más kérdés miként viselkedek miután bezárul a szobám ajtaja. Nálam a düh vette át a gyász szerepét, utálom, hogy bevonult, mert nagy volt az igazságtalanság érzete. Haragszom rá és ilyenkor veszem elő a boksz-zsákomat, és addig ütöm míg a haragot át nem veszi a fájdalom és összetörök. Vajon engem mikor szed össze valaki?
Mindegy.
Nem lehetek puhány. Ma jó napunk van, még két hét van és ilyenkor még nem borul ki a bili. Jelenleg mindenki sebesen készülődik, hogy elmenjünk a rokonokhoz a kerti partis eljegyzési buliba. Örülök az unokatestvéremnek, mert már ideje volt, hogy a párja letérdeljen elé és eljegyezze. 10 éve vannak együtt, van két gyönyörű gyerkőcük és boldogok. Mint amilyenek anyáék voltak.
Sóhajtok.
Megsimogatom apám képét a tükrön, majd megigazítom a rajtam lévő inget és lemegyek a földszintre. Fejetlenség vesz körül, anya ezért szalad a húgomhoz a húgom pedig kiabál valami miatt. Elnevetem magam, és talán hetek alatt ez az első feszültségmentes kacagásom. Besétálok hozzájuk és a karfának dőlve kérdezek.
- Mi a kiakadás tárgya? – nevetek, mire a két nőnemű felkapja a fejét és egymás szavába vágva mesélik el, hogy a húgom mennyit nőt és nem jó rá a kedvenc ruhája. Majd anya azon kezdi el törni a fejét, hogy nem e magasabb hőfokon került kimosásra, aminek Michi nem örül. Nők. Néha úgy érzem én vagyok az egyedüli „normális” a lakásban. – Szerintem lassan el kéne döntenétek mit vesztek fel, mert elkésünk. A nagyi pedig nem szereti, ha késünk. – figyelmeztetem őket és közben örülök annak, hogy ilyen jóban vannak anyáék. Anya meg az ő anyukája nincsenek ennyire jóban, a temetés óta nem igazán látta Őt de szerencsére az anyósa ott van neki mindenben. Egymás támaszai.
- A szépséghez idő kell. – szólal meg a 13 éves húgom. Hát meghalok rajta miket mond. Anyához lépek és adok neki egy puszit, majd kimegyek és hagyom készülődni őket. Visszasétálok a szobámba, és előveszem az ajándékot, amit anyának fogok adni apa halálának napján. Egy medált kap, amiben egy közös kép van rólunk és apa kézírásával belegravírozva, hogy Szeretlek. Egy régi levélből szedtem ki.
A telefonom után nyúlok és ránézek az üzeneteimre, főleg arra, hogy írt-e az állítólagos barátnőm. Mostanában nem tudom hányadán állunk, mert hát… nem tudom megindokolni, de tettem valamit amire nem vagyok büszke. És az a baj, hogy élveztem.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Maxime Saint Thunderson
Maxime Saint Thunderson EmptyVas. Okt. 27, 2019 12:49 am
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Maxime!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Amikor elkezdtelek olvasni, az jutott eszembe, hogy na tessék, egy tipikus nőcsábász kis tinédzser, aki csak cserélgeti a lányokat, mint más az alsóját. Very Happy Aztán tovább olvastalak és egyrészt kiderült, hogy valóban kedveled a lányok társaságát - és előszeretettel élvezed is azt -, másrészt viszont csak mocorog ott belül valami, amit jobb helyeken szívnek neveznek. Very Happy
Manapság már elég nagy hangsúlyt fektetnek az emberek a külsőségekre, azzal próbálnak mindent megoldani, a belső értékek pedig sajnos egyre kevesebbet érnek, viszont öröm volt olvasni, hogy téged a cukormázzal ellentétben a belső fog meg. Piros pont érte. Maxime Saint Thunderson 2451935670  
Nagyon sajnálom, ami apukáddal történt, ez egyikőtöknek sem lehetett könnyű, viszont nagyon szép tőled, hogy anyukádnak próbálsz segíteni, ahogy csak tudsz. Még munkát is vállaltál, ami iskola mellett sosem egyszerű.
A történetedből megtudhattuk, hogy akármennyire is te vagy a férfi a háznál, te vagy az, akinek a leginkább tartania kell magát, azért egyszer csak te is megtörsz. Hiába a düh és a harag, egy ponton túl ezek elszállnak és csak a fájdalom és az űr marad a helyükön. Szépen lassan férfivá érsz és igyekszel férfiként viselkedni anyukád és a húgaid mellett, ezért nekik nem mutatod a fájdalmadat. Ez annyira pasis dolog...
Az a kis jelenet, amit leírtál a kinőtt (vagy összement) ruháról, nagyon aranyos volt. Maxime Saint Thunderson 4146035580 Engem sem doban fel a tény, ha a kedvenc ruhám nem jönne már rám, úgyhogy emiatt ne hibáztasd a tesódat. Very Happy Az az ajándék pedig roppant kreatív, szerintem anyukádnak nagyon fog tetszeni Maxime Saint Thunderson 2624752903
Ezek után, hogy itt áradoztam, olvadoztam egy kisebb regényt rólad... Mi az istent csináltál, ami ennyire helytelen volt? Mivel bántottad meg azt a lányt, amire nem vagy büszke? Hmm? :???:  

Ááá, nem is tartalak fel tovább, hiszen nincs miért. Very Happy Az egész lapod nagyon olvasmányosra sikeredett, az előtörténeted nagyon emberi volt, szinte előttem volt az egész, mint egy kis film. Very Happy Ezennel áldásomat adom rád, szabad előtted a pálya. Maxime Saint Thunderson 4146035580
Színt és rangot majd admintól kapsz.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Maxime Saint Thunderson Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Maxime Saint Thunderson Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Maxime Saint Thunderson D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
Maxime Saint Thunderson Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Maxime Saint Thunderson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elodie Saint-Yves
» instagram.com/elodie-saint-yves

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: