New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 72 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 54 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 18:30-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:31-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:20-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 16:57-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 16:42-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 16:30-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 16:20-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 16:10-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
236
222

Philippa Sonenclar-Oswald
TémanyitásPhilippa Sonenclar-Oswald
Philippa Sonenclar-Oswald EmptyVas. Szept. 08 2019, 17:07
Philippa Sonenclar-Oswald


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Philippa Sonenclar-Oswald
Becenevek:
Lippa
Születési hely, idő:
01.03.; USA, New York
Kor:
25
Lakhely:
Staten Island
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
Férjezett
Csoport:
Munkások
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Nem a suli volt a legfontosabb.
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Ex-sztriptíztáncos, jelenleg feleség
Ha dolgozik//Munkahely:
A férjem mellett.
Hobbi:
A tánc.
Play by:
Shakira

Jellem
Nem büszkélkedhetek túl nagy magassággal a 160 centimmel, szív alakú arcomat arany tincsek keretezik, ami leér egészen a fenekemig. Alacsony termetemnek köszönhetően fürge és gyors tudok lenni, alakomra nem lehet panasz, gömbölyödöm ott ahol kell.  Elefántcsont színbe vont bőrömet olykor szeplők tarkítják, de nem zavarnak. A jobb vállamat két pillangó tetoválás található. Általában magassarkú nélkül ki sem lépek az utcára, ezzel kompenzálom alacsony termetem. (Pláne a munkában van rá nagy szükség, vagyis... elnézést az ex munkámban.) Szoknya, ruha, ing, jöhet minden, de előfordul, hogy felpattanok a motoromra, akkor inkább bakancsot és farmert húzok magamra. Végtelenül makacs, szenvedélyes, önfejű, akaratos vagyok. Pimaszságom nem ismer határokat... Ugyanakkor szeszélyes, talpraesett, ami a szívemen az a számon elv szerint élek, nem hallgatok senkire, csak saját magamra, a apámért bármire hajlandó vagyok. (Bár meg sem érdemli a szerencsétlen.)  Még arra is képes voltam, hogy hozzá menjek egy seggfejhez, csak hogy ne kerüljön börtönbe.  Nem szeretem ha megmondják mit tegyek… és nem is szoktam hagyni, a saját fejem után megyek mindig. Ebből általában problémáim adódnak... nem is kevés. Még akkor sem hagyom magam, ha tudom vesztésre állok.  Nem ítélek el senkit sem, imádom a táncot, sajnálatomra csak egy bárig jutottam  a karrierem során.
Múlt
Az ágyamon ülve gondolkodom az elmúlt nap eseményein, volt egy álmom, még kislánykoromban. Minden lánynak van egy nagy álma... ami aztán nem úgy sül el ahogyan kellene. Az élet kegyetlen, és ezért azzal a lapokkal kell játszanunk, amit kapunk. Már gyerekkorban észrevettem mennyire jó ritmus,- és mozgásérzékkel áldott meg az ég. Mindig azt terveztem, hogy balett táncos, vagy valamelyik latin tánc-társulatnál fogok elhelyezkedni, ha felnövök majd. Édesapám is rendes, dolgos fickó volt, egy gyárban dolgozott, anyukám meg szakácsnőként. Nem voltunk el eleresztve pénzzel, de azért mindennap volt mit ennie a családnak, nem mentem sohasem szakadt göncökbe suliba. Még ha a szüleimnek saját maguktól is kellett elvenniük a betevő falatot, de én nem éheztem. Tisztességesen éltünk. Aztán jött a nagy bumm. Anyukámat tizenhat éves koromban elgázolta egy kamion, azonnal szörnyethalt. A gyász szinte felemésztett minket, apu szép lassan elkezdte alkoholba és szerencsejátékba fojtani a bánatát. Odáig fajultak a dolgok, hogy már nem telt el nap, hogy ne lett volna részeg, nem bántalmazott, mindig csöndesen aludt el az alkoholmámortól. A főnöke egy darabig, fél évig kb. Elviselte a dolgot, de a vezetőség nem szereti az ilyen munkaerőt, ezért hamar lapátra került. Próbálkozott máshol is, de az alkohol annyira arabjává tette, hogy nem igazán tudott szabadulni tőle. Közben a kevés pénzünket, ami a pia miatt megmaradt szerencsejátékokra pazarolta, sajnos annak még hamarabb a szerelmesévé vált, mint a whiskey-nek. Tizenhét éves koromra, már nem volt ép ruhám, volt, hogy csak hetente tudtunk enni. Tudtam valamit tennem kell, hát.... próbáltam munkát találni, apróbb takarításokat, bébiszitterkedést vállaltam, de ez a pénz még apám adósságaira sem volt elég, nem hogy újból legalább ne haljunk éhen.
Hallottam egy bárról, ahol nem kell a felnőttkort elérni, hogy táncolhassak, így kihasználva az alkalmat jelentkeztem. Olyan jól táncoltam, hogy felvettek, sok vendég szeretett volna a testemmel közelebbről is megismerkedni. De én az első napon kikötöttem, hogy csak tánc és más semmi. A mai napig nem feküdtem le egy vendéggel sem.
Közben apám egyre jobban eladósodott a játékok miatt, a kaszinót ahova naponta járt eladták, és egyszerre vette meg Russel Oswald a bárral együtt ahol táncoltam.
Két hete megfenyegette apámat, hogy vagy fizet.... vagy mehet a börtönbe, kivéve, kivéve ha megfelelő dolgot tud felajánlani neki. Az a mocsok engem akart, hogy miért halványlila gőzöm sincs. De így apám továbbra is játszhat, én pedig egy mocskos gazember felesége lettem. Azzal az egy kikötéssel, hogy nem táncolhatok többet a bárban, kivéve neki. Teljesen kisajátít, birtokolni akar, és.. Ezt nem győzi hangsúlyozni minden egyes alkalommal amikor össze futunk.
Hallom ahogy nyílik az ajtó, az újdonsült férjem dugja be a fejét... és elég morcos.
-Drágám ez az egyik vendégszoba, nem itt kéne lenned... és nem mellesleg megegyeztünk, hogy mindig együtt vacsorázunk, - azzal öblös léptekkel indul el irányomba.
-Nem vagyok éhes, és... tökéletesen megfelel ez is...- vonok vállat ridegen, de ahogy elém ér felránt ujjaival a felkaromba marva.
-Tegnap megmondtam, hogy ez az utolsó alkalom, ezentúl be fejezed a hisztit, egy ágyban alszunk, elháljuk a nászt... és azt teszed amióta mondok...- sziszegi, ahogy közelebb ránt magához, erőszakos csókot harap ajkaimra,- vagy az apád a legkegyetlenebb börtönben találja magát...- határozottan simít végig a derekamon, hogy bele markoljon a fenekembe, - tíz perc múlva várlak az étkezőben, azzal sarkos fordul. Mérgemben felkapok egy üveg vázát, hogy hozzá vágjam, de csak a csukott ajtót találom el. Ennek véget fogok vetni.... valahogy, vagy ő vagy én....

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Philippa Sonenclar-Oswald
Philippa Sonenclar-Oswald EmptyHétf. Szept. 09 2019, 20:56
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Philippa!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Meglehetősen könnyen tud az élet egyik napról a másikra teljes fordulatot venni és ennek hatását te is megtapasztalhattad. Egy addig biztonságot nyújtó és többnyire stabil életből kikerülni nem egyszerű, legfőképp akkor nem, hogyha a körülményeket tekintve ugyan nem vagy egyedül, mégis te vagy az egyetlen, aki szeretnéd megoldani mindazt, amin a családod megy keresztül és visszakapni abból a régi életből, amit egykoron birtokolhattatok. Nem sok rosszabb létezik annál az érzésnél, amikor hiába próbálkozol, egyre inkább az hatalmasodik el rajtad, hogy semmi sem elég. Magadat ugyan nem okolhatod, hiszen te mindent megpróbáltál és tekintetbe véve azt, hogy még képes voltál férjhez menni egy közel sem kedvesnek tűnő alakhoz még annál többet is. Bárhogyan is nézem, ez sok örömöt nem hoz az életedbe, hiszen még ő sem könnyíti meg a helyzetedet vagy segít abban, hogy átvészeld a nehezebb időszakokat. Bízom benne, hogy egy nap valamilyen úton-módon sikerül majd felszínre törnöd ebből a lehetetlen helyzetből és képes leszel majd úgy élni az életedet, ahogyan azt korábban megáldottad. Ennyi minden után úgy gondolom egy jó nagy adag boldogság bőven rád fér.! Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Philippa Sonenclar-Oswald A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Philippa Sonenclar-Oswald D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Philippa Sonenclar-Oswald 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1706
 
Philippa Sonenclar-Oswald
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Philippa S. Barrington

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: