New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 90 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 87 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
Travis Avery
tollából
Tegnap 21:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Freddie && Georgie
TémanyitásFreddie && Georgie
Freddie && Georgie EmptySzomb. Ápr. 15 2017, 13:37

Freddie


&&
Georgia



Fagyirazziára fel!

Április. A madarak vidáman csicseregnek, a fák javában rügyeznek, a tavasz pedig ömlesztve, nagy csomagban hozza magával a meleget is. Igen, ez utóbbit még a felhőkarcolók közé is be tudja suvasztani a többivel ellentétben. Idilli hangulat, mi?
Eközben egy fiatal lány azt követeli a taxistól, hogy dudálja le minden előttük haladni próbáló autós fejét, hogy elérjen a hangzavar a dugó okozójáig is, hogy tudtára adhassa nemtetszését - noha kétséges, konkrét személy-e egyáltalán. Hogy találtad ki, hogy ez én vagyok?
Sértődötten huppanok vissza az ülésbe összefonva a karjaimat magam előtt. A taxis nem túl vevő az ötletemre, egyre csak azt hajtogatja: Hagyjam már abba, mit rontom itt a levegőt? Éppencsak, hogy nem biggyeszt a végére még valami kedves jelzőt is, érzem, hogy megvan rá az indíttatása, még ha nem is mondja ki hangosan, csak maga elé motyogja. Seggfej. Abbahagyom én, tessék nézni és ámulni.
- Viszlát - mondom mosolyogva a visszapillantó tükörbe, mikor a kezem már az ajtónyitón nyugszik, amit megrántok magam felé, és kiszállok a kocsiból. Nevetve szaladni kezdek, ahogy csak a lábaim bírják, a taxis persze vadul ordít és mutogat, hiszen úgy sejti fizetés nélkül léptem meg, és hagytam magára. Még nem tudja, hogy az ajtó oldalába gyömöszöltem egy keveset. Hiszen mégiscsak a munkáját végzi, nem tehetem meg, hogy elveszem a kenyerét miközben miattam áll a dugóban, de nekem végigvárni nincs időm. Sosincs időm.
Valahol alant metrómegállót hajkurászok, már valamivel türelmesebben várakozok. Ilyen ez, mindig megtréfál a tömegközlekedés, vagy én őt, attól függ melyikünknek sürgősebb a dolga. Most úgy döntöttem az enyém az. Engedek egy megfáradt nénit leülni, megragadom a kapaszkodót. Gyorsít, majd csikordul a fék, az ajtó nyílik, egy nagyobb tömegben átsuhanok rajta. Fel a lépcsőn idegenektől kérek elnézést, s ki-ki a maga szájíze szerint kotródik odébb, vannak, akik morognak, mások biztatóan mosolyognak, egyeseket bambaságukból verek fel, mint a bocit, mikor a messzeség látványában veszett el, viszont a napi rutin érzéketlenséget szül. Nekem is így kellene végighaladnom, szitkozódva? Képtelen lennék rá. Oké, a dugó kivétel, az az állóvízből is kihozná a csúcsragadozót.
Átfutok a zebrán a zöld jelzés alatt, befordulok a sarkon, s végigszlalomozok az emberek között. Megérzem: boldog vagyok. Az állatkertben meglepi várt, muffinsokaság fogadott, az a néhány, amit hamar felfaltunk, mindenki kacagott, a szedett-vedett kis bagázs is fagylaltot lakmározott, mikor felborítottuk az asztalt, még mindig fáj az oldalam, csak meg ne tuda senki sem, és bajuk ne essen. Átlagos nap volt, mindenki másnak olyan, mint a többi, nekem viszont mégis különleges. S a földön landolt nyalánkságot most Freddie váltja be, reményeim szerint, ha nem, utasítani fogom, szinte hallom: akaratos fruska - susogja valaki a gondolataimban.
- Freddie! - lihegem kifulladtan, ahogy a találkahelyünkre érek. A térdeimet fogom, és rájuk nehezedek, igyekszem lassítani a lélegzetvételem a felszökött szaporáról. De hol van Frederick? Felegyenesedem és tovább baktatok. Vagy fél órát késtem, megérteném, ha itthagyott volna, de egyre bizonygatom magamnak: Rick? Ugyanmár! Ő nem ilyen. Vagy mégis? - szólal meg a vészjelző, ezzel szemben nem pánikolok, nem látom értelmét. Erősen elgondolkozom ezt a helyszínt adtam-e meg, de nincs mit tenni. Vagyis... A telefonomért nyúlok, s tárcsázom a számát. Az eget kémlelve várom a választ, ami talán nem is az lesz, amire számítok.


Szavak száma || megérkeztem Freddie && Georgie 1159569709 :Freddie && Georgie 1471401822Freddie && Georgie 1735856013  || Valami by valaki || ©
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Freddie && Georgie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fred && Georgie
» Freddie Jakes
» Kendra && Georgie
» Belle & Freddie II When i see you again...
» Georgie családjai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: