New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 98 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 87 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Venus Heighel
tollából
Ma 07:49-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:33-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 07:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 06:07-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Prim & Kirt ~ menekülős
TémanyitásPrim & Kirt ~ menekülős
Prim & Kirt ~ menekülős EmptyKedd Júl. 30 2019, 16:26
Primrose
Bírom ám a szervezői létet. Csak azért jelentkeztem, hogy több időm legyen, jobban figyelhessem a gólya-jelölteket, hogy valami faszás kis cikket rittyentsek róluk a suliújságba. Pillanatnyilag a központi tisztáson gyülekeznek, én pedig pár fotót kattintok róluk. Nagyon kis cukik. Nem tudják még, mire vállalkoznak... Habár nekem (egyelőre) nem okoz gondot a felnőtté válás, itt akad egy-két jelentkező, akinek meg fog gyűlni vele a baja. Például az a srác, akinek alig pelyhedzik az álla, mégis erőlteti a szakáll témát; vagy a kislány, aki.. tényleg egy plüss jegesmedve lóg ki a táskájából? Halálra fognak cikizni, édesem!
- Kirt! - A hang irányába fordulok, és nem lep meg, hogy idegesnek látom. Valószínűleg nem először szólít meg.
- Mizu, Liz? - Csodás lány, mindig öröm ránézni, de talán ő az egyetlen, akivel a kapcsolatunk bármilyen kiegyensúlyozott is, olyan diktatórikusan tud viselkedni, mintha minden porcikámat utálná... Természetesen ez éppen ellenkezőleg helyes.
- Ülj le, neked is részt kell venned a foglalkozáson. Öt embered lesz, legalább egy óráig maradniuk kell. - Az arcomra kiül az elszörnyedés (igen, rá is játszom picit), mire vállon csap, és az egyik asztal felé terel. Katasztrófa!
- Nem mondtad a Gyíkarcnak, hogy én fotózni jöttem? - hozom fel az egyetlen mentsváram, de Liz sem az az enyhülékeny fajta. Szó nélkül csak összeborzolja a hajam, ahogy lenyom a padra, majd már itt sincs. Frankó.
- Na mizu? - vigyorgok rá az én ötfős csapatomra, akiknek láthatóan semmi kedvük ehhez a roppant unalmas kézműves programhoz, hogy azután bemutassák egymásnak a.. családjukat? Lol, és akinek csak egy anyja van és kész? Mi a fenét csinálna egy órán keresztül?
Már értem, miért van szükség rám. De nem tetszik.
Három perc alatt halálra unom magam, pedig még csak a névsort olvassák. Olvassák és olvassák, név? Jelen! Név? Jelen! Név? Név? Név?!
- Stuart, Primrose Donna? Nem tudja valaki, hol van?
Olyan lelkesen pattanok fel, mintha villám csapott volna az ülepembe. Ez az én nagy esélyem!
- Megkeresem! Már megyek is! - Szolgálatkészen kimászom az asztal mögül. - Ne aggódjatok, srácok, a bemutatóra már tuti itt leszünk. Addig meg csak úgy, mintha itt lennék! - Nem hiszem, hogy bármi bajt is okozna ez az öt unalmas kölyök, úgyhogy itt tényleg nincs rám szükség. Csak a névsorolvasóval váltok egy pillantást, aki meredten Gyíkarcot fürkészi... Tanárnő, kérem, ez valódi vészhelyzet! A biccentési hullám elér hozzám, úgyhogy Lizre kacsintok, és már sprintelek is a lányok kabinjai felé.
Bármi nyűgje is van a kiscsajnak, veszek neki egy fagyit, amiért megmentett a halál torkából.
| music | note |
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Prim & Kirt ~ menekülős
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kirt & Prim - I really hate you
» Prim & Kirt ~ ismerős az árnyékod
» Pavel & Prim - I love your song
» Prim & Belle | Nem haragtartó: ő azonnal bosszút áll!
» Prim & Kai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: