New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 59 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 57 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Belinda - újrahirdetés
TémanyitásBelinda - újrahirdetés
Belinda - újrahirdetés EmptySzer. Júl. 24 2019, 23:04
Belinda ____


Play by:
Lizzy Caplan/Oona Chaplin
Születési hely:
Államok
Kor:
33-37
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
bonyolult
Csoport:
hivatal
Történetünk:

ÚJRAHIRDETVE useri inaktivitás miatt

Amikor három évvel ezelőtt a részlegem fejének választottak meg, szükségem volt valakire, aki besegít nekem. Állásinterjúk sora következett, és te voltál a legszimpatikusabb. Mondjuk az sem volt hátrány, hogy a WoW-ról beszéltünk, arról, hogy mennyire szereted a kosármeccseket és a kedvenced a mustáros hotdog. A hirdetésben szerepelt az is, hogy nem kell kiöltözni, és ameddig a nők többsége kipakolta a dinnyéit, te tartottad az ütemtervet: baseball sapkában, mezben jelentél meg, ha a szűk farmert nem számítjuk.
A srácok is gyorsan megkedvelték az amúgy csípős humorod és az iróniád, de az amúgy faszis hivatásban muszáj is, hogy magabiztos legyél a tesztoszteron felhőben.
A tavalyi meglepetés szülinapi partimat is olyan lelkiismeretesen szervezted meg, hogy másnap reggel az ágyadban ébredtem egy szál f*rokban. Azóta se beszéltük meg, hogy mi is történt valójában, de gondolom neked több részlet van meg abból az estéből. Egyszeri eset lett volna, de azóta még sikerült megismételnünk négyszer a szexet, mert egyébként hol összejössz, hol szétmész a pároddal, akiről nem csak hogy azt tudom, hogy az American Airlines pilótája, de még azt is megosztod velem, hogy meddig bírja szex nélkül, mennyire elégedetlen vagy és hogy amúgy boldogtalan vagy. Ezt néha megünnepeljük egy-egy sör mellett munka után. Fogalmam sincs, hogy csinálod, hogy állandóan megversz dartsban, de kezd idegesíteni, hogy ennyire jó vagy.
Rád bíznám az osztályt is, ha értenél annyira az IT-hoz, de a bölcsész diplomáddal igazán kitörölheted a segged ebben a szakmában.
Ja és utálom a művirágod, amit az irodámba vettél, te meg azt, hogy állandóan pakolnod kell utánam, hogy megtaláljam a cuccaimat az asztalon, a szekrényben, a fiókban. Minden reggel kávéval és a New York Times lappal vársz engem, cserébe kapsz néha valami gazt az asztalodra.

A pb-k terén szeretném, ha a két hölgy közül választana az őt megalkotó, a leírtak csak a felszínt kapargatják, elég sok ötletem lenne a hölggyel kapcsolatban. Nem tervezek holtodiglan-holtomiglant vele, és kérném, hogy Belinda érzelmileg egyáltalán ne kötődjön Ronanhez.
Ha itt vagy, egy pm-et kérnék cserébe, a közös ötletelés híve vagyok Wink
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Belinda - újrahirdetés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Belinda Carlyle
» Belinda Carlyle

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: