New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Evangeline Ward
tollából
Ma 17:39-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 17:22-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 17:04-kor
Alden Lindvall
tollából
Ma 16:59-kor
Alden Lindvall
tollából
Ma 16:50-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:49-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 16:43-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 16:35-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 16:29-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

I am here again - Seb and Sean
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: I am here again - Seb and Sean
I am here again - Seb and Sean - Page 2 EmptySzomb. Márc. 21 2020, 13:38
Sean & Sebastian
━━━ "Reason to fight"━━━


Kicsit bolygó hollandinak érzem magamat, hogy ki-be járkálok a gardóbból, de most egy picit jobb, és hiába tartogatom néha kitör belőlem az elkeseredés, most egy hülye kis ajándék miatt. De tudom, hogy azért, mert nagyon fontos Seannek Tony, mármint az ő karakterét jobban kedveli. Én pedig szeretném hogy örüljön, és olyan jó volt látni, hogy tényleg örül neki! Leolvasom a szájáról, hogy mit mond, és mosolyogva biccentek. Még szép, hogy a közös projektünk, Tom, Matt, az övé és az enyém is. Pont jókor akadtunk a srácokra. Kicsit szaggatottan sóhajtok fel, kieresztem a gőzt, és megdörzsölöm az arcomat.
„ Jót tett neked Sharon.” – mutogatom neki mosolyogva, és láthatja a szeretetet is az arcomon, ha róla beszélek. Megkedveltem a lányt én is, első pillanattól kezdve jó arc volt, szimpatikus. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen a szerelemben, hogy mindig rosszakkal kezdek, bánom is én. Legyintek a barátnő témára. Hanyagolom, elengedem, jobb most nekem így, csak megzavarodtam egy kicsit.
„Mindenkit elviszünk.” – mert mindenkinek velünk kell jönnie. Ha Sean Hawaiira akar menni ,akkor oda fogunk menni.
„Igaziból láthatnánk koalákat, és kengurukat. Egy ismerősöm, aki ott él, mutatott egy videót, ahogy a két hím kenguru az ő kertjükben bokszoltak! El tudod hinni? Ó, és képzeld, nem ám hotelbe akarok lakni, bent a városban, ha kell, két hónapra kibérelünk egy nyaralót, hogy a kertből lássam átmászni a koalát az egyik fáról a másikra, vagy a vombatot, vagy…a tasmán ördögöt!"– egész fellelkesedtem, és hevesen gesztikulálok, Sean mindig kitalálja valahogy, hogy mire van szükségem, és hogy mit szeretnék. Rá érez. Gondolatban elkezdtem tervezni az egészet.
Kicsit el is bambulok, így le is ver az első alkalommal, de aztán összeszedem magamat, és elkezdek végre odafigyelni a játékra. Nem engedhetem meg magamnak ,hogy sokáig búslakodjak. Itt van az öcsém, és egy darabig nem is mennek turnézni.
Jólesik játszani Seannel, estére csak megmelegítem azt a kaját ami a hűtőben van, és csak nem bírom ki, megmutatom neki a stúdiót, most így, még leharcolt állapotban. Elárulom neki az ötletet, mert nem bírom magamba tartani. De megkérem, hogy a többiek előtt tartsa titokban. Amennyire lehet, bár…Mattnek úgyis feltűnik a sok jövés menés meg a fúrás faragás, ha haza jöttek.
Mivel ő is itt lakik, csak a másik ugyanilyen emeleten, mint én.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
I am here again - Seb and Sean
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sean & Matt
» Sean Devlin
» Sean & Audrey
» It ​Ends with Us- Sean&Emily
» What am I doing? - Bambi & Sean

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: