New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Alastair Carver
tollából
Ma 17:36-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 17:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:30-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 17:28-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 16:45-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 16:43-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 16:30-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 16:00-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

what a mess of a lovelife
Témanyitáswhat a mess of a lovelife
what a mess of a lovelife EmptyPént. Márc. 23 2018, 19:13

Oh boy I hate you


Teljes név: rád bízom
Play by: Payden Heyes
Születési hely:???
Kor: 23-25
Lakhely: Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság: bi/gay
Családi állapot: ????
Csoport: rád bízom
Ó te és én... Ha lenne a toxikus kapcsolatokra egy minta, amit pszichológia szakos hallgatónak mutogatnak, azok mi lennénk. Te sem szerettél, én sem szerettelek. De elhittük. Általad ismertem meg azokat az embereket, akiket sosem kellett volna, miattad csináltattam az első tetoválásom és miattad adtam el az első zacskó kokaint. Te egy szörnyű családból jössz, ahol szinte egymást neveltétek fel a húgoddal és minden nap harcolnod kellett, hogy legyen mit az asztalra rakni. Nekem a hátsómból is pénz folyik és te ki akartál használni. Nem tudom, hogy valaha  szerettél-e (már amennyire te képes vagy ilyenekre), de mikor utoljára láttalak segítő kezet nyújtottál, hogy porig égessem a szüleim házát. Amikor szó nélkül elköltöztem LA-ből nem kerestél. Egy sms-t sem küldtél, szóval nem tudom, mit akarnál tőlem. Talán megtudtad, hogy mi volt köztünk a húgoddal?

Teljesen nyitott vagyok bármire a két karakter között, a gyűlölettől a szerelemig bármit el tudok köztük képzelni, szóval ha szeretnéd jelentkezz.   Én elég aktív vagyok a játéktéren és a chat-en is, szóval légyszi ne csak egy hétig szeresd a karimat. PÜ-ben lehet zaklatni.





princess troublemaker


Teljes név: rád bízom
Play by: Loren Gray
Születési hely:???
Kor: 17-20 között
Lakhely: Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság: ???
Családi állapot: ????
Csoport: rád bízom
Kicsilány, tőled eleinte a szőr is felállt a hátamon. A barátom (vagy mi a szösz) kishúgát láttam benned, aki túl fiatal,
hogy annyi sminket hordjon és annyi cigit szívjon, mint te. Éreztem, hogy akarsz tőlem valami, kicsit stalkerish voltál. Aztán egyszer a bátyád szokás szerint átbaszott és te voltál a legelérhetőbb bosszú. Azután már nem érdekelt, hogy milyen fiatal vagy, vagy, hogy tulajdonképpen a pasim húga vagy, rendszeresen átszöktem hozzád éjszakánként. Furcsa volt, mert veled lehetett beszélni, ellentétben a testvéreddel. Neked mindent elmondtam és te is nekem. Szerettelek, de magam sem tudom, hogy. Talán, mint egy barátot,
talán máshogyan...
Neked is azt tudom csak mondani, hogy bármi lehet a karaktereink között,
tőled is függ, hogy mit szeretnél. Én viszonylag aktív vagyok a játéktéren meg a chat-et is, olyan vállalja el a karit, nem fogja egy hónap után feladni. PÜ-ben lehet bármikor zaklatni.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
what a mess of a lovelife
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Holy Mess E&B
» Brodie & Torrie • such a mess
» Embrace the glorious mess that you are
» I'm a mess - Shane&Mallory
» Grant & Audrey - How to run from the mess you made

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: