New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ethan Sharp
tollából
Ma 07:53-kor
Hailee Seo
tollából
Ma 07:47-kor
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

someone normal in my life
Témanyitássomeone normal in my life
someone normal in my life EmptyPént. Feb. 16 2024, 17:17
Kaia Raven
Foglalt

Play by
Helen Owen (képen)
Daniella Jones
Pia Miller
Születési hely
Ide
Kor
24
Lakhely
Manhattan vagy valami puccos környék
Szexuális beállítottság
hetero / bi
Családi állapot
-
Csoport
Diák
Történetünk
Mint az ég és a föld, a víz és a tűz, te olyan kifinomult vagy, mint egy királynő, én meg maga vagyok az udvari bolond. Aztán láss csodát mégis a legjobb barátok voltunk a gimiig, mert a szüleink annyira imádták egymást, apád és az enyém üzlettársak voltak nagyon sokáig, aztán apád kiszállt, de a kapcsolat az olyan mély maradt, hogy még a mai napig összejárnak. De ezek Ők, és ez most a mi sztorink lenne.
Azóta ismerlek, amióta betetted a lábad a házunkba, alig lehettem 10 éves, akkor azt mondtam apunak, hogy szerelmes vagyok, a kis Maxi, aki azt sem tudta mi az,d e mégis kijelentette. A természeted mindig is olyan volt mint egy igazi arisztokratáé, de ha kettesben voltunk már idősebb korunkban azért le tudtál inni a sárga földig engem is. Megvan a magad stílusa, ami nem hagy kivetnivalót, nem szereted az egyéjszakásokat, nem szereted ha valaki hazudik, te nagyon természetes vagy és kedves, már túl kedves is.
Akkor romlott meg a csodás viszony, amikor különköltöztem és eljöttél velünk bulizni, nem tetszett amit láttál, amit tettem messze volt a természetestől és a kedvestől, de én sosem voltam te és erre 2 éve jöttél rá, amikor részegen két csajjal kezdtem ki és valamiért nagyon kiakadtál ezen. Pedig azt hittem csak barátok vagyunk, de utána derengeni kezdett, hogy sokkal több van emögött, mert előtte még sosem voltál velem, amikor összeszedtem valakit, sosem voltál ott, amikor másnaposan kimásztam valaki alól.
A sors csúnya játéka, hogy most mindezek ellenére együtt kell dolgoznunk, mert apáink úgy döntöttek megint összeállnak és szeretnék ha az egyetlen örököseik is benne lennének. Ez egy nagy project, ami nagyon jó bevezetés lenne neked is és nekem is a folytatáshoz a cég átvételét illetően.

// Meglepő vagy nem Maxi tipiki tahó módon nem nagyon foglalkozott eddig a lánnyal, aki titokban odavolt érte, és szeretném ha az a kirohanás ebből fakadt volna a múltban. Akarok egy kis bonyodalmat, akarom a se veled se nélküled kapcsolatot, mindent akarok, de főleg, hogy gyere minél hamarabb, mert Maxi élete kezd megint nagyon zavaros lenni és rendbe kellene pakolni szegényt.
A lány totális Maxi ellentéte, olyan, aki nem fekszik össze senkivel csak úgy, aki nem bunkó, nem iszik annyit, mint egy egyetemista egy tavaszi szünet alatt és nem veti bele magát random kalandokba, és pont ettől lesz izgalmas az egész.//


~ Az első PB alanynak nagyon örülnék, annyira átadja, amit elképzelek Kaia-ról. A név, és az élete a leírtakon kívül eléggé opcionális, de azért kérlek egyeztessünk, nem akarok belőle egy vaduló csajszit. ~

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
someone normal in my life D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

someone normal in my life 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
someone normal in my life 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
someone normal in my life 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
 
someone normal in my life
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» act like a normal family
» Next to Normal - - Zhanna && Joel
» Men in my life
» Dom's life
» hero in my life

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: