New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 72 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 61 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Shelley Lane
tollából
Ma 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Ma 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 19:26-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:06-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 19:00-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 18:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Gyorsulási pálya [ Savannah &Ricc]
TémanyitásGyorsulási pálya [ Savannah &Ricc]
Gyorsulási pálya [ Savannah &Ricc]  EmptySzomb. Feb. 10 2024, 10:30

To Savannah
“Happiness is like a butterfly; the more you chase it, the more it will elude you, but if you turn your attention to other things, it will come and sit softly on your shoulder.

Késő volt már, fáradt is voltam egy hosszú műszak után és lett volna sokkal jobb dolgom is, mint hogy a betonon caplassak előre a pálya széléhez. Ez viszont megint egy olyan helyzet volt, amikor a nagybátyám egyik „ismerősének” szüksége volt orvosra. Ahogy fejben számolgattam, csak a Presbyterianben volt legalább ezer orvos, emellett mentők és ápolók. Mégis pont én rohantam be nyitott szájjal a f...erdőbe, és rám várt most az a nemes feladat, hogy valami feketén rendezett versenyen ügyeletesként dekkoljak és lógassam a tökömet, hátha valaki a falnak rohan, én meg menthetem meg az életét. Pedig csajozhatnék is. Elmehettem volna műszak után a kollégákkal egy bárba, ihatnám most a kedvenc italom és ehhez talán még csatlakozna is hozzám egy szép szőke, vörös vagy barna. De nekem ez maradt, az esőáztatta, még mindig nedves beton, a hűvös szellő és a motorszag.
Közeledve a pályához, láttam, hogy kiszúrt magának két, tagbaszakadt szekrény, ikreknek néztem őket a sötétben, pedig csupán annyi közös volt bennük, hogy mindkettő bőrkabátot viselt, és mindkettőnek kuglira volt formálva a koponyája, haj nélkül. Már régen is felmerült bennem a kérdés, hogy feltegyem nagybátyámnak, vajon őket használják-e faltörő kosként a rablásoknál, de inkább lakatot tettem a számra és az erőviszonyokat felmérve, most sem dobtam be a találós kérdést, nehogy végül én is koponyával a betonban végezzem, rosszabb esetben anélkül.
- Mit akarsz itt töpszli? - szólt be az egyik, és azért kikérem magamnak. Nem nyomok százötven kilót és két méter se vagyok, de az egy méter nyolcvan azért megvan és némi izomzat is húzódik rajtam, amit elfed kicsit a drága mama sütije és pizzái.
- Mondanám, hogy agyat műteni, de esetedben menthetetlen vagy – ehh, így szaladj bele egy pofonba. Már ráncolta is össze a pofáját, láttam, hogy vérszemet kaptak, tipikusan úgy, mint azok a surmó focidrukkerek, akik csak azért mennek ki a meccsre, hogy parajra verjenek valakit. Én is erre számíthattam, de ekkor szaladt oda a háttérből egy nyurga napszemüveges, nyakig Adidas szettet – abból is a csicsaneon verzió – viselő faszi.
- Ő a doki te vadbarom. Gyere Ricco – vállon veregetve kezdett terelni az egyik ott parkoló verda irányába, miközben füstölögtette kezében azt a szart, nevezzük cigarettának. Fura érzés volt mellette sétálni. Mikor a kórházban voltam, ott úgy éreztem, hogy egy normális közegben vagyok, ott illik viselkedni, emiatt még a gondolataimban sem merült fel szitokszó. Ott tudtam szofisztikáltan beszélni, úgy és ahogy a kedves betegek és kollégák megkívánták. A két Golyó, meg a fuxos cifra fazon mellett meg úgy éreztem, hogy fröcsöghetnék is akár, teljesen visszarántott.
Rámutatott a dekkoló autóra, mondta, hogy nyugodtan pakoljam rá a holmimat és csak maradjak ott. Nagyszerű. Ezután ott is hagyott, így maradtam egyedül a táskámmal, a hűs levegővel, meg a gondolataimmal. Az órámra pillantottam, már menni akartam, vártam, hogy induljon a verseny és menjen már le az a rohadt kör.

BEE
mind álarcot viselünk
Riccardo Monti
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Gyorsulási pálya [ Savannah &Ricc]  Tumblr_inline_poonqcaarC1td6bff_1280
♫ :
Gyorsulási pálya [ Savannah &Ricc]  26e14ea191a9abb349c30a5c8ec75e7b36bfccd1
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Gyorsulási pálya [ Savannah &Ricc]  9b24988b6e6748472f7d66eeeb09b09ff2a37e73
★ foglalkozás ★ :
sebész
★ play by ★ :
Giacomo Gianniotti
★ hozzászólások száma ★ :
14
TémanyitásRe: Gyorsulási pálya [ Savannah &Ricc]
Gyorsulási pálya [ Savannah &Ricc]  EmptyVas. Feb. 11 2024, 16:29

Ricc & Savi

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

H
a engem valaki felbosszant annak már tényleg elég messzire kell menni, olyan békés embernek vallom magam, ha valami bajom van kiengedem a pályán. De még nincsen versenyszezon még pár hét és én most mégis ideges vagyok. Az anyám és az apám, hiába váltak el megint kezdenek összefogni ellenem és a karrierem ellen, amit nélkülük is fel tudtam futtatni. A tudat, hogy felnőttem, hogy már külön élek nem annyira tetszik nekik, ők még mindig szeretnék irányítani az életem, amit nem lehet. Már régóta a magam ura vagyok, az, hogy apámmal egy szakmában dolgozunk az nem azt jelenti, hogy ő az én főnököm és ha így halad sosem igazolok hozzá, ha akarja, vagy lehetőségem lesz rá, bár ezt még messzinek jósolnám, ha egyszer egyáltalán eljön.
Már este van és a telefonom vadul zeng, nem akarom megnézni, részben mert tudom, hogy bár a városban egy Deneuve sincsen rajtam kívül mégis le akarna követni egy másik országból is. Nevetséges, mintha gyerek lennék. Ledobom a táskát a fotelbe és átöltözök valami kényelmesbe, és amint kész vagyok csak a telefont a Ferrari kocsi kulcsát kapom magamhoz. Nem nézem meg mi van rajta, nem érdekel, a neveket látom, és észre sem veszem, hogy ott lapul benne Pierre neve, aki már okozott nekem elég fejfájást, mégis most ő lehet a mentsváram estére.
- Nem akarok beszélni. - veszem fel meg sem nézve, hogy ki az, mire meghallom a francia fra akcentusát a telefonból.
- Savi hallom zabos vagy gyere a megszokott helyre, és hozd a kocsidat is, azt hiszem lesz lehetőséged ezt a frusztráltságot levezetni. - nem köszönök el tőle, mert annyira arrogáns, és olyan bunkó tud lenni, most is pénzt akar csinálni a haragomból, pedig ismer és tudja mennyire birkalelkű vagyok.
De elindulok, a megszokott helyen vagyok a megbeszélt időben, behajol a kocsiba a megszokott vigyorral és közli, hogy menjek a rajthoz, el kell vernem valakit. Pedig nincsen kedvem most ehhez, vezetni van, de az illegális dolgok, nagyon nagy veszélyt jelentenek a karrieremre jelenleg és mégis oda gurulok és amint elengedik a zászlót tövig nyomom a gázt. Nagyjából mindenkinél sokkal jobb a technikám itt, ebben nőttem fel sokkal régebb óta vezetek, a forma autókat sokkal másabb vezetni de a technika itt is kell, mégis amint elindul a kocsi és az első kanyarhoz érünk, még látom az arcokat, hallom a hangokat és a kocsim kicsúszik, és nekicsapódik a falnak. Azonnal pánik kerít hatalmába és nem azért, mert bármi bajom lehet, sokkal inkább azért mert ha ez kitudódik nekem annyi. Érzem, hogy valami nem okés, a kocsi hirtelen ránézésre megúszta, az elejét bezúztam, de az ütközésnél én mintha bevertem volna a fejem, érzem, hogy sajog. Ki akarok szállni, de az ajtó sem nyílik, hallom, hogy a nevemet kiabálja valaki, de nem látom ki az, a pánik a lebukás miatt egyre jobban a hatalmába kerít és érzem, hogy valami végig csorog az arcomon, amint odakapok látom, hogy vér. Bentről határozottan kisebbnek ítéltem a problémát, mint amilyen igazából.
☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Gyorsulási pálya [ Savannah &Ricc]
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Max x Savannah
» Max & Savannah
» Zeno & Savannah
» Sarah & Savannah
» Audrey&Savannah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: