New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 21:48-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Tessy
TémanyitásTessy
Tessy EmptyKedd Nov. 21 2023, 22:30
" T e s s y "
Stoppolt

Play by
Imogen Poots, Phoebe Tonkin, Alice Pagani, Haley Bennett, Lily James, vagy bárki
Születési hely
Mindegy
Kor
26-35
Lakhely
Queens
Szexuális beállítottság
Bi !
Családi állapot
Már egyedülálló
Csoport
Munkások
Történetünk
Pár hete jelentkeztél pincérnek a Woodhaven bárba, ahol én már sokadik évemen húzom le. Az utóbbi időszakban nagyon fontolóra vettem, hogy munkahelyet váltok, de a jelenléted miatt felerősödtek bennem az érzések, amik maradásra szólítottak fel.
Mikor a kezdőnapodon megláttalak, virított rólad, hogy bajban vagy, legalábbis nekem, mert az én szemem kifejezetten érzékeny az ilyen segélykiáltásokra. Egy nagyon óvatos és visszahúzódó lánynak tűnsz kezdetekben, de ahogy egyre jobban megismersz minket, a pezsdítő közegben kezded megtalálni önmagad. Merthogy te nem ilyen vagy.
Feltűnt, hogy ha erősebb fizimiskájú fiúkhoz, férfiakhoz kellene odamenned a számlával, vagy felvenni a rendelést, halogatod és végül megkérsz engem, hogy intézzem őket inkább én. Ellenben lányokkal egész közvetlenül viselkedsz és bátorkodok rákérdezni, hogy ez miért van. Igen, egy kicsit reménykedek, hogy leszbi vagy, csak mert totál bejössz, de érzem, hogy komolyabb dologról van szó, mint némi homoszexualitás.
Hálás vagyok, amiért közel engedsz magadhoz és megtalálod bennem a lelki támaszt, a kapaszkodót, valószínűleg azért, mert mellettem biztonságban érzed magad, az én határozott, szókimondó és keményebb stílusom miatt úgy érzed, védelmezve vagy. És nem is hagyom, hogy bárki bántson, mert fontos vagy nekem. Úgy sétáltál be az életembe, hogy észre se vettem.
Nem vagy őrült, nincs veled az égvilágon semmi baj, egyszerűen olyan traumán mentél keresztül, ami mélyre rántott. Sok éven át hű maradtál a barátodhoz még akkor is, ha a pszichiátere is megmondta, hogy nagyon súlyos problémákkal küzd. Egy skizofrén személlyel éltél együtt, aki bármelyik pillanatban képes volt agresszívvá válni. Depresszióban küzdött, pánikrohamai voltak és te ott voltál neki, mert nem tudtál volna elszámolni a lelkiismereteddel, ha magára hagyva leléptél volna, pedig az ösztönöd ezt súgta. Az egész rémálomnak akkor lett vége, mikor egyik nap teljesen kikelt magából és rajtad vezette le agresszióját. Állat módjára úgy megvert, hogy éjfélre ő már őrizetben volt, te pedig kórházban. Megrémültél és ez a rémület dolgozik még benned, ezért félsz a férfiaktól, hiába tudod, hogy ők nem őrültek.
Ugyanakkor nem a férfiaktól való félelmed miatt kezdesz rám nem csak barátként gondolni, ezért nem feltétlenül rendít meg téged érzelmileg, hogy vonzódsz hozzám. Vagy már telejen mindegy milyen nemű, csak őszintén szeressen, nemde?

Nem ragaszkodom semmihez igazából, nyitott vagyok mindenféle elképzelésre. Hosszútávon komoly és szoros párkapcsolatot szeretnék nekik, amiben egymás lelki és fizikai társai lehetnek, még akkor is ha hullámhegyek és hullámvölgyek övezik majd a kapcsolatukat. Tessy 2451935670 (Tessyt én csak becenévként szántam.)

livin' in new york




"There is a storm you are starting now. I'm a wanderess, a one night stand. Don't belong to no city, don't belong to no man. I'm the violence in the pouring rain I'm a hurricane"

mind álarcot viselünk
Reagan Moore
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Tessy 69409568709ab94451813e909d103f244bba5553
Tessy 5862c89e2f294eee6be22f2a048397d33e2ad59c
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
If I can still breathe
I'M FUCKING FINE
★ családi állapot ★ :
Forever alone
BUT NEVER SAY NEVER U KNOW
Tessy 7b8d2c12362d66e8493434a3ce33086652af9aa2
Now you're getting it close
Almost love, almost love!
But it could be love!?
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
I whisper what the fuck
to myself almost fifty times a day

Tessy 6f77e1b515ec8c0bf766ead2a407f408e8a0c19f
★ foglalkozás ★ :
Barmaid
★ play by ★ :
Zoe Kravitz
★ szükségem van rád ★ :
Not the most hardworking people of
WOODHAVEN HOUSE
★ hozzászólások száma ★ :
203
★ :
Tessy 252bbf5e98daa03ae39959c36ef9322a7e141bcb
 
Tessy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Theresia 'Tessy" Watts

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: