New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Eltitkolt húgica
TémanyitásEltitkolt húgica
Eltitkolt húgica EmptyHétf. Márc. 13 2017, 15:29

Valaki Ray


Teljes név: Valaki Ray
Play by: Bella Hadid (nem engedek belőle)
Születési hely: választható
Kor: 16 év
Lakhely: Manhatttan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság: amit csak szeretnél
Családi állapot: amit csak szeretnél
Csoport: diák
Robert Ray neve neked is ismerősen csenghet. Tudod, egy magas, izmos, jóképű férfiről van szó, aki a negyvenes évei elején az életét veszítette és akinek az életed köszönheted. Emlékszel az első találkozásunkra? Mindössze pár hete volt, valami zűrös okból kifolyólag elhoztak a régi sulidból és most odajársz, ahová én. Kint cigiztél a suli mögött abban a hülye egyenruhában, amit mindenkinek kötelező itt hordania és én odamentem a társaságodhoz rágyújtani. Elnevettük magunkat azon, hogy ugyanaz a vezetéknevünk. Micsoda véletlen! Te vagy a nagyszájú új lány, akinek voltak gondjai az életében. Apádat szidtad, hogy elhagyta anyádat valami másik nőért. Elmondtad, hogy áldod a napot, amikor Robert Ray meghalt, azt mondtad, mint valami nemzeti ünnep tartod számon a június 26-ot. Túl sok volt a véletlen, ennyi minden nem klappolhat egyszerre. Furcsa volt nekem, de nem szóltam. Este anyának meséltem rólad. A fura új lányról akinek ugyanúgy hívták az apját, mint az enyémet és ugyanazon a napon halt meg, ám az a Robert Ray egy igazi pöcsfej volt, aki sosem törődött vele. Anyám arcán látni kellett volna azt a döbbentséget. Elmesélte, hogy amikor egy vagy netalántán már másfél éves voltam apa megcsalta őt, teherbe ejtett egy másik nőt, de annyira szerette anyát, hogy nem tudta otthagyni. Én vagyok kettőnk közül a szerencsésebb, mivel egy jómódú, szerető családban nőttem fel, mindent megkaptam, amiről te még álmodni sem mertél volna. Mikor ez az egész kiderült konkrétan megfenyegettél, hogy kinyírsz és jobban teszem, ha elkerüllek, de én nem akarlak elkerülni, azt akarom, hogy jobban megismerjük egymást, hogy bepótoljuk az elmúlt 16 évet, amennyire ez csak lehetséges. Tudom, hogy hihetetlen és megrázó ez az egész, de én nem vagyok rossz. Kérlek próbálj meg nyitni felém!  


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Eltitkolt húgica
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: