New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 90 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 79 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 2:21 pm-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 1:36 pm-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:57 pm-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:34 pm-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:33 pm-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03 pm-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03 pm-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03 pm-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:02 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Az iroda jobb keze
TémanyitásAz iroda jobb keze
Az iroda jobb keze EmptyHétf. Aug. 14, 2023 9:44 pm
A jobb kezem/Munkatársam
Szabad Stoppolt Foglalt


Play by
Ide
Születési hely
Ide
Kor
30 körüli
Lakhely
Manhattan/Queens/Staten Island
Szexuális beállítottság
Ide
Családi állapot
Ide
Csoport
Hivatal/Egészségügy
Történetünk
Igazán fontos szerepet töltesz be az életemben, ugyanis te vagy az én jobb kezem az irodában és a munkafolyamatokban. Sokat segítesz nekem és bár csak rövid ideje dolgozunk együtt, te pedig szinte friss diplomás vagy, remekül érted, amit csinálsz és bírod azt a minimális nyomást, ami rád nehezedik.
Elég jó viszonyt ápolunk, sok mindent rád lehet bízni. Megbízható és tehetséges vagy.

Alapos átvilágítást végeztem, amikor felvettelek, ugyanis nem akartam akárkit az irodába.
Fontos volt nekem, hogy elegáns és ápolt, rendezett ember legyen az, akivel megosztom az irodát és a munkámat, azokat, akik betérnek hozzám.
Egészséges embert szerettem volna, aki ha iszik is, vagy dohányzik, csakis ritkán és nagyon keveset tegye azt.
A legfontosabb viszont az volt, hogy jól nevelt, igényes ember legyen, aki képes az együttérzésre és van némi pszichológiai érzéke is és ha nem is olyan modoros, mint én, de érezteti az emberekkel azt, hogy nem csak egy kettesekkel teli érettségit tudott letenni az asztalra.

Tény és való, nagy elvárásaim vannak veled szemben és vannak megkövetelt normák, de neked is be kell látnod, hogy Manhattan egyik legnevesebb irodájában dolgozol és én sem akárki vagyok a New York-i életben. Nekem nevem van és ez a név nem csak New Yorkban, hanem egész Amerikában és Franciaországban ismert. A könyveimnek és előadásaimnak hála, kifogástalan munkámnak és múltbéli munkámnak hála, a családomnak hála és a megoldott bűnügyeimnek is köszönhetem.
Sok mindent letettem az asztalra és szeretném, ha az erre való tekintettel a nálam dolgozó is tiszteletben tartaná az érdemeim ezzel a szellemiséggel dolgozna nálam.
Persze nem vagy vasmarokkal szorongatva és nem gyilkolom a lelked, de éreztetem veled, hogy nem egy nevesincs irodában dolgozol egy Bronxi lepukkant környéken.

***

Az, hogy férfi karaktert/női karaktert hozol, az részemről mindegy, ha a fent említetteknek megfelel.

Amit szeretnék a karakter felől:
Jogi végzettség, vagy szociológiai végzettség, vagy pszichológiai végzettség. De akár több végzettsége is lehet, de a fentiek egyikének meg kell lennie.

Főleg munkakapcsolat lenne köztük, ám simán benne vagyok, hogy egyébként irodán, munkán kívül is töltsenek együtt időt, de mindent megbeszélünk privátban, ha úgy döntesz szeretnéd hozni ezt a karaktert Smile

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Az iroda jobb keze
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A jobb kezeim - Cassie & Pablo
» *Ariana & Maximilian* Véletlen találkozás, avagy a sors keze?
» Thredson & Larson Ügyvédi Iroda
» Jobb kezem
» Jobb kezem 2.0

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: