New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Carmen Duchamp
TémanyitásCarmen Duchamp
Carmen Duchamp EmptyCsüt. Május 04 2023, 13:43
CarmenDuchamp
You're my one true love, I'm your destiny

Karakter típusa
Keresett-Saját
Teljes Név
Carmen Duchamp
Becenév
bármi, amit rám illesztenek
Születési hely
Barcelona, Spanyolország
Születési idõ
1997. 01. 12.
Kor
26 éves
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
házas
Tanulmányok
Pratt Institute, Department of Creative Arts Therapy
Foglalkozás
influencer
Munkahely
magánvállalkozó
Hobbi
görkorcsolya, szépségápolás, rúdtánc

Csoportom:
média

Jellem
Napi rutin >Nekiindulni a nagyvilágnak
Carmen mindig azt találta a legkönnyebbnek, ha pontosan beosztotta a napját előre; már előző este meg szokta írni, hogy másnap mikor ébred, mikor eszik, mikor teszi ezt meg azt és mikor ér véget a napja. Enélkül nem érzi magát hatékonynak.
Matching edzőszett > Bármi, ami kényelmes
Ha a felső nem passzol a nadrághoz, a kiegészítők nem illenek a ruhákhoz, nem hagyja el a lakást. Neki erre mind szüksége van ahhoz, hogy azt a képet mutassa, amit ő mutatni szeretne és enélkül nem érzi magát kellően összeszedettnek.
Uborkás víz > sima víz
Vagy ha nem uborka, másfajta gyümölcsök. Carmen nem igazán iszik üdítőket, a napi vízbevitelre viszont csak úgy tud odafigyelni, ha valami folyamatosan ízesíti, utálja a sima vizet.
Mezítláb > zokniban
Sokkal jobban szereti a talpa alatt érezni a padlót, járólapot, akármit, mint zokniban. A lábfeje ápoltságára mindig görcsösen figyel, mert rosszul van az ápolatlan lábaktól, két és fél hetente jár pedikűröshöz és a lábán és a kezén mindig passzolnak a körmök. Zárt cipőt sosem venne fel zokni nélkül.
Vezetőülés < anyósülés
Neki tökéletes a passenger princess szerep, ahol tudja a telefonját nyomkodni, nézelődni, kényelmesen elhelyezkedni az ülésen. Minek görcsölni, főleg a new yorki forgalomban, hogyha helyette elbújhatsz a social médiában, és mire felnézel, már ott is vagy, ahová jutni akartál? Ez már gyakorlatilag hajaz a teleportálásra.
Bárok < Klubbok
Ha kimozdul szórakozni, táncolni szeretne menni. Nem neki való a hosszasan egy helyben ücsörgés és iszogatás, zenét akar és táncoló tömeget, ahol elveszhet és kiadhatja a felgyűlt gőzt.
Nagyobb társaság > One-on-one találkozók
Néha, amikor kettesben tölt valakivel időt, nehezére esik sokáig figyelni a másikra, főleg, ha hosszabb sztorizásokba bocsátkozik. Egy társaságban nem kell végig egyre koncentrálnia, és ha megunja, akár át is evezhet egy másik beszélgetésbe. Egyszerűen több inger, és neki erre szüksége van.
Türelem rózsát terem < Most, vagy soha
Carmen nem bír várakozni, ha akar valamit, azt vagy megkapja így, vagy úgy, de az övé lesz. Minél hosszabbra nyúlik a várakozási idő, ő annál frusztráltabb lesz, még soha életében nem várt ki semmit; az egyetlen alkalom, amikor türelmesen várt, pofára esett és köszöni szépen, egyszer bőven elég volt az ölbe tett kézzel várakozást kipróbálni.
Pókok > békák
Ő azoknak a táborát erősíti, akiket egy pók nem hat meg, sőt, szerencsésnek tartja a megjelenésüket. Ellentétben míg mások kézbe veszik, simogatják és odavannak a kis békákért, ő sikítva menekülne előlük, ha kell, ki a világból.
Becenevek > keresztnevek
Mindenkit becéz, ha nem a nevét, akkor biztosan elhangzik a drágám, szívem, nyuszim megnevezés. Ő ezt érzi személyesebbnek és kedveskedőbbnek, bár néha valóban képes túlzásokba esni.

Avataron:
Danna Paola

Múlt
Nicholas az Instagramon dobott egy privátot, miután bekövettük egymást és belájkolgattunk pár képet egymás oldalán, egyre korábbi dátumokkal. Focista, utazik, edz, pózol a medencében és divatcégek kérik fel, hogy hordja a ruháikat. Naponta írnak rá lányok, nők, küldenek neki képeket, és mégis én állok menyasszonyi ruhában a tükör előtt, teljes sminkben és virágokkal a hajamba fonva; sírni szeretnék.
Én nem kértem nagy dolgot tőled, Andrés, csak olyant, amiről tudtam, hogy meg tudod adni nekem. Nekünk.
Nick megadja, itt van a teljes csapata, az edzője, a fiúk barátnői, az én barátnőim, tíz koszorúslány a lila különböző árnyalataiba öltözve, és a szüleim. Anya, amikor két napja megérkeztek és kettesben maradtunk, azt mondta, mindig úgy képzelte el, hogy te leszel a férjem.
Ezután kimentem a mosdóba, hogy eltüntessem a feltörni sorakozó könnyeket, mert nem fogom siratni, ami soha nem történhetett volna meg.

Gyönyörű esküvőnk van, a többiek irigykednek, és a poszt, amibe összegyűjtöttem a kilenc kedvenc képemet, kiemelkedően teljesít. Nem tudnám megszámolni, hány #goals komment érkezik, irigykednek rám, irigykednek Nicholasra.
N+C örökké.

Janine gyönyörű, harminckilenc éves, és négy éve ismerkedett meg a párjával. Nem házasodtak össze, mert rossz ómennek gondolják, mindketten elvált szülők gyermekei; együtt élnek három és fél éve, és három éve próbálkoznak a baba-projekttel.
Nem megy.
Megvárom, hogy fájósra fújja az orrát és elapadjanak a könnyei, mielőtt törökülésbe ültetem a szoba közepére, halk zenét indítok és füstölőt gyújtok, majd mögé térdelve, a vállára simítva segítem a család vizualizálásában. Milyen jó lesz, mikor már a gyerekei vele vannak, képzelje, hogy őt már anyának szólítják. Hogy hívják a gyerekeket?
Néha mosolyogok, néha előrerándul a válla, ahogyan a sírás kitörni készül. Leírja, miket mondjon otthon a tükör előtt ülve, mikre gondoljon elalvás előtt, hiszen minden csak a hitünkön múlik.
#manifest

Talán én nem hiszek eléggé ebben az egészben, talán kamu minden, amit csinálok, talán hazudtam Janinenak. Régen ezért máglyán égtem volna, 2023-ra viszont ebben hiszünk, ezt csináljuk és ez a pozitivítás, ez a magunkba és jövőnkbe vetett hit, ez nem rossz. Nem ártok vele, hiszen annyiaknak segített már, hogy elhitette velük valaki más, képesek rá. Meg tudják csinálni.
Nekem miért nem működik?
Meg akartam mutatni neked, hogy megy, hogy más valóra fogja váltani az álmaimat. Egyszerűen nem engedhetem, hogy ez ne így történjen.
Görcsösen kapaszkodok bele az elképzeléseimbe.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Carmen Duchamp
Carmen Duchamp EmptySzomb. Május 06 2023, 16:57
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Carmen!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A jellemedből számomra az jön le, hogy szereted ha kontroll alatt tarthatod az életed. Ha minden tökéletesen passzol és a tervek szerint megy. Megvan a magad rendszere, amiről senki kedvéért nem mondanál le, mert te így érzed azt, hogy önmagad lehetsz, közben pedig arról sem feledkezel meg, hogy megéld a fiatalságod minden percét. Pörögsz, szórakozol, miközben nyomot is hagysz erről a követőidnek, akiknek valahogy fent kell tartanod az érdeklődésüket. Mégis ebben a szépen megalkotott rendszerben úgy tűnik egy darab nem került a helyére mint ahogyan azt a folytatásból megtudhattuk. Mert amíg önmagunkról van szó, akkor könnyebb irányítanunk amit szeretnénk, de a kapcsolatoknál aligha működik így. Mégis úgy látom próbálsz megbékélni ezzel és meggyőzni magadat arról, hogy a jelenlegi út az amit helyesnek kell érezned. De vajon meddig fog ez működni? Bizonyára jó pár bonyodalom még vár rád a jövőben én pedig kívánok sok játékot neked ahhoz, hogy felrázd egy kicsit mások életét is. Carmen Duchamp 4146035580
Örülök hogy olvashattalak. Carmen Duchamp 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Carmen Duchamp A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Carmen Duchamp D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Carmen Duchamp 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1701
 
Carmen Duchamp
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Edward & Carmen
» Carmen de la Mora
» Carmen Cavendish
» Carmen de la Mora
» Javier & Carmen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: